Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

poruka: 62
|
čitano: 19.042
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u, ".
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Da, A1 se sada našao u problemima zbog te neisplative kupovine. Ali nema veze, sve mi to plaćamo s dodatnih 20 kuna na mjesečnom računi za "stabilniji internet i 5G mrežu".

 

Naši operateri moraju shvatiti da ljudi ne žele svakih par godina mijenjati operatera. A što se ekskluzivnih prava tiče, njih treba ukinuti. To je ujedno i razlog zašto je na internetu sve više piratskih streamova, te nedostatak legalne alternative. I sve dok ekskluzivna prava budu postojala, piraterija će rasti.

4 godine
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Pa ja Ligu prvaka gledam preko streamova ( jedino to ) jer je uistinu neisplativo uzimati A1 ( na Max tv-u sam ) samo zbog lige prvaka koja ide 4 večeri mjesečno.....

Smatram da će se budućnost televizije uistinu prevaliti na internet a što se tiče sporta budućnost bi trebala biti orjentirana na playere kao što radi Eurosport.... mislim da će tim putem u skoroj budućnosti krenuti i Arene i SK....

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice