Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

poruka: 62
|
čitano: 19.001
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u, ".
13 godina
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Ovo da su ponudili raskid ugovora bez penala je stvarno fer od Iskona. Nema šanse da bi tako nešto napravili HT i A1 osim ukoliko ih na to ne tjera zakon. Sjetite se samo što je bilo kada su ukinuli kanale neke kanale Discovery Networksa.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Marko :D kaže...

Ovo da su ponudili raskid ugovora bez penala je stvarno fer od Iskona. Nema šanse da bi tako nešto napravili HT i A1 osim ukoliko ih na to ne tjera zakon. Sjetite se samo što je bilo kada su ukinuli kanale neke kanale Discovery Networksa.

 

EURO SPORT 1,2 im nkad neću oprostiti. 😁

 

14 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Ima ga sad samo total tv u Hr kolko sam vidio....
VenAtoR#2231
11 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
jocommb kaže...
Ima ga sad samo total tv u Hr kolko sam vidio....

 

Bundesliga i Snookeri su išli tamo što baš volim gledat pa mi zato fali Eurosport.

Jbt pa to ima već 3 god ako ne i više kak su izbacili.

14 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Onda na Total tv ako je u onom paketu 5 godina za 1500 kn 🤣
VenAtoR#2231
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 17:51 (jocommb).
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Silent horror1992 kaže...

Bundesliga i Snookeri su išli tamo što baš volim gledat pa mi zato fali Eurosport.

Jbt pa to ima već 3 god ako ne i više kak su izbacili.

 https://www.eurosportplayer.com/ 

5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Ja osobno mislim da je to izlazak Sporklubova veliki udarac za korisnike jer o važnosti SK kanala koji je među prvima počeo na ex-yu otkupe prava na sport.

 

Sad se samo čeka kakva će biti situacija s ostatkom grupe (Max tv i evo tv) ako tu naprave isto to će biti katastrofa za njih.

 

Jedino ako smatraju da su Max i Evo premium korisnici pa to kroz skupe pakete koje iovako imaju mogu utrpati kroz cijenu....

13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

MAXtv ne da neće izbaciti Sport Klub kanale nego će uvesti SK 7 - 10, SK Esports i SK HD.

11 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Grbi94 kaže...

MAXtv ne da neće izbaciti Sport Klub kanale nego će uvesti SK 7 - 10, SK Esports i SK HD.

 

I mi koji imamo sve sport klubove nećemo dobit u sport plus paketu već će sigurno od tih par programa napravit neki novi posebni paket i mužnja može počet.

Pretpostavljam.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Grbi94 kaže...

MAXtv ne da neće izbaciti Sport Klub kanale nego će uvesti SK 7 - 10, SK Esports i SK HD.

 Tak je i plus tokom godine bi na Maxtv trebao bit pušten i SK 4K kanal.

On neće bit pušten prije nego puste komercijalno veće brzine preko bakra uz pomoć novih tehnologija poput vectora,supervectoringa i G.fasta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 19:08 (Wizards).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Silent horror1992 kaže...
Grbi94 kaže...

MAXtv ne da neće izbaciti Sport Klub kanale nego će uvesti SK 7 - 10, SK Esports i SK HD.

 

I mi koji imamo sve sport klubove nećemo dobit u sport plus paketu već će sigurno od tih par programa napravit neki novi posebni paket i mužnja može počet.

Pretpostavljam.

 Sve će bit u istom ko i dosad sport plus paketu neće se pravit poseban paket 100%.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Wizards kaže...

 Tak je i plus tokom godine bi na Maxtv trebao bit pušten i SK 4K kanal.

On neće bit pušten prije nego puste komercijalno veće brzine preko bakra uz pomoć novih tehnologija poput vectora,supervectoringa i G.fasta.

 A kako bi taj 4K signal trebao doći do televizora? Zar nisu postojeći Samsung STB-ovi maksimalno 1080p? Hoće li onda svima ići novi receiver ako će biti kao prije par godina ili samo onima s 4K kanalom u paketu?

 

Nadam se da će i uvesti ostale SK kanale u HD, slika na 4-6 i Start je grozna u usporedbi s HD verzijama

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 19:14 (JozoBozo121).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
JozoBozo121 kaže...
Wizards kaže...

 Tak je i plus tokom godine bi na Maxtv trebao bit pušten i SK 4K kanal.

On neće bit pušten prije nego puste komercijalno veće brzine preko bakra uz pomoć novih tehnologija poput vectora,supervectoringa i G.fasta.

 A kako bi taj 4K signal trebao doći do televizora? Koliko znam, postojeći Samsung STB-ovi su maksimalno 1080p.

 A valjda će se za 4K paket dijelit novi nešto slično kO što i A1 planira u ovoj novoj nabavi za EuDocsis 3.1 dijelit nove modeme za gigabitne brzine koji se već testiraju ali isto tako i 4K boxevi.

Valjda takva neka shema.

4 godine
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Nakon što HT ubaci u Max tv ostale SK kanale imati će 4 HD kanala ( 1, 2 , 3 i SK HD ) dok su ostali dosta loše SD kvalitete i tu bi trebalo nešto napraviti jer je dosta bedasto u 2020. godini pratiti vrhunski sport u kvaliteti na razini VHS kazeta....

 
1 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Ulica Ulice kaže...

Nakon što HT ubaci u Max tv ostale SK kanale imati će 4 HD kanala ( 1, 2 , 3 i SK HD ) dok su ostali dosta loše SD kvalitete i tu bi trebalo nešto napraviti jer je dosta bedasto u 2020. godini pratiti vrhunski sport u kvaliteti na razini VHS kazeta....

 A kolega sa satelitskog točno je to ali HT nemere tu ništa napravit dok centrala SK kanala u BG to ne odluči da te 4,5,6,7,8,9, i 10 ne puste u HD rezi.

4 godine
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Wizards kaže...
Ulica Ulice kaže...

Nakon što HT ubaci u Max tv ostale SK kanale imati će 4 HD kanala ( 1, 2 , 3 i SK HD ) dok su ostali dosta loše SD kvalitete i tu bi trebalo nešto napraviti jer je dosta bedasto u 2020. godini pratiti vrhunski sport u kvaliteti na razini VHS kazeta....

 A kolega sa satelitskog točno je to ali HT nemere tu ništa napravit dok centrala SK kanala u BG to ne odluči da te 4,5,6,7,8,9, i 10 ne puste u HD rezi.

 Pozdrav; to je istina ali je dosta tužno na SK 6 ili SK 7 gledati Manchester City u Premiershipu u mutnoj SD kvaliteti.... valjda će doći i vrijeme da se sve prebaci pa makar i u HD ready......

13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Evotv isto izbacuje SK kanale u zamjenu stavljaju arenu 4,5,6
Njuška
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Ma ekipa ne sluša prigovore. Kod ulaza u NFL playoff sve prijenose su prebacili sa 1, 2 i 3 na SK5. Ideja je valjda natjerati gledatelje da kupuju proširene pakete. Nisam čuo nikoga da je to napravio zbog ovog poteza, pogotovo što je taj kanal s groznom slikom. Totalno kriva politika.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 19:59 (Macumba).
4 godine
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Macumba kaže...
Ma ekipa ne sluša prigovore. Kod ulaza u NFL playoff sve prijenose su prebacili sa 1, 2 i 3 na SK5. Ideja je valjda natjerati gledatelje da kupuju proširene pakete. Nisam čuo nikoga da je to napravio zbog ovog poteza, pogotovo što je taj kanal s groznom slikom. Totalno kriva politika.

NFL je prebačen na SK 5 a istovremeno u Srbiji, BiH i Crnoj Gori taj isti NFL ide na Nova sport kanalu koji ide u HD-u te je to pritisak da u tim zemljama provideri uzmu Nova sport kanal.

Hrvatska je tu kolateralna žrtva....nadam se da će se to riješiti na način zadovoljavajući za gledatelje u Hrvatskoj....

5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
NJUSKA kaže...
Evotv isto izbacuje SK kanale u zamjenu stavljaju arenu 4,5,6

 Jesi to sigurno??? Molim te za potvrdu ovoga? I gdje je AS3?

11 godina
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

davnih dana se prestao opterecivati jer ni jedan provider nema sve, sad sam nasao sve, arena hr, srb, sport klub svi, eurosport. za jos bolje novce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
dennocro kaže...

davnih dana se prestao opterecivati jer ni jedan provider nema sve, sad sam nasao sve, arena hr, srb, sport klub svi, eurosport. za jos bolje novce.

 Da i ja sam se okrenuo tim putevima i presretan sam.....ali mali je postotak ljudi koji znaju to doma si implementirati...čak i frendovima koji su relativno informatički pismeni to sve izgleda komplicirano...

16 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Blackcastle kaže...
dennocro kaže...

davnih dana se prestao opterecivati jer ni jedan provider nema sve, sad sam nasao sve, arena hr, srb, sport klub svi, eurosport. za jos bolje novce.

 Da i ja sam se okrenuo tim putevima i presretan sam.....ali mali je postotak ljudi koji znaju to doma si implementirati...čak i frendovima koji su relativno informatički pismeni to sve izgleda komplicirano...

 Pretpostavljam da se radi o Kodi addonima??

Ako je to slucaj mene zanima da li se koriste besplatni repository ili placate neku od pretplata koje se nude online ?? 
Uglavnom moze li malo vise detalja ??

5 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

Ja sam isprobavao besplatne liste ali nisam bio zadovoljan stabilnošču i kvalitetom istih....Okrenuo se listama koje se plaćaju i njih isprobao dosta i evo već drugu godinu plaćam godinu dana i full zadovoljan i ne namjeravam preći nigdje drugdje.....nisam na kodiju davno sam tamo bio,,,al ovo mi je za hedonizam najbolje kliknem i gledam film doslovce kad izađe dobar stream a kanali su oni najbitniji u FHD-u...

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 21:03 (Blackcastle).
13 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Blackcastle kaže...
NJUSKA kaže...
Evotv isto izbacuje SK kanale u zamjenu stavljaju arenu 4,5,6

 Jesi to sigurno??? Molim te za potvrdu ovoga? I gdje je AS3?

Ne bi me začudilo. Onog trenutka kada je HT preuzeo evotv, izbačeni su Eurosport kanali i ubačene prve dvije Arene.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
Blackcastle kaže...

Ja sam isprobavao besplatne liste ali nisam bio zadovoljan stabilnošču i kvalitetom istih....Okrenuo se listama koje se plaćaju i njih isprobao dosta i evo već drugu godinu plaćam godinu dana i full zadovoljan i ne namjeravam preći nigdje drugdje.....nisam na kodiju davno sam tamo bio,,,al ovo mi je za hedonizam najbolje kliknem i gledam film doslovce kad izađe dobar stream a kanali su oni najbitniji u FHD-u...

 Pa Crni Zamče nemojte štedjeti s informacijama otškrinite nam vrata spoznaje ..... o kome se radi? Vjerujem da ima zainteresovanih da saznaju...... a forum bi trebao biti pravo mjesto za pronaći dobru informaciju.

7 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
dennocro kaže...

davnih dana se prestao opterecivati jer ni jedan provider nema sve, sad sam nasao sve, arena hr, srb, sport klub svi, eurosport. za jos bolje novce.

 a kakva je slika i koliko kanali kasne za kanalima na maxtvu ili digitalnoj tv ?

10 godina
offline
Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV-u,

Inače Iskon, kao i Evo TV su dio HT-a...

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV
11 godina
offline
Re: Arenasport će zamijeniti SportKlub na Iskon.TV

slika je ok, sto se mene tice, mozda je neko rigorozniji, neki kanali budu losoji al ne stalno kako kada, vecina je hd ili fhd, ja placam cca 70€ za god dana. a imam sve americke  i ppv

zna nekad zastekati na pola sata kad resetira server ili nes sredjuje al u globalu sam zadovoljan za te novce i sta dobijem, i da planet sport 3 komada isto.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2020 6:58 (dennocro).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice