Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi

poruka: 5
|
čitano: 3.449
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi".
15 godina
offline
Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi

kaj toliko traje procedura patentiranja tuđih izuma?! pa ne vade građevinsku dozvolu u rvackoj! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.8.2020 10:31 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi

Sljedeći iPad Pro će koristiti MiniLED, ne MicroLED ekrane. Ako još imaju problema sa štancanjem MicroLED ekrana za Watch, znači da bilo što veće još nemaju ni u planu.

Razlika između MiniLED i MicroLED je prilično velika, kompletno drugačije tehnologije unatoč sličnim nazivima.

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi

Ovo nije nista novo,znalo se je kakva su predvidjanja komercijalizacije micro led panela vremenski.

Zato Apple razvija i mini led koji ce im sluzit kao most izmedju trenutnih oled panela i buducih micro led panela.

U slicnom vremenskom periodu se ocekuje i komercijalizacija Samsung micro led TVa.

Mini led je backlight vrsta tehnologije sa enormno vecim brojem zona nego trenutni fald tech a micro led je self emissive vrsta panela gdje je svaki piksel ON/OFF po potrebi kao kod oleda.

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do četi

Može li mi netko objasniti od kud se pojavila riječ SVJETLINA i zašto se ona i dalje koristi? Zar nije normalno reći SVJETLOST?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple Watch s MicroLED zaslonom tek za tri do
MarkoRi kaže...

Može li mi netko objasniti od kud se pojavila riječ SVJETLINA i zašto se ona i dalje koristi? Zar nije normalno reći SVJETLOST?

 nemeže. 

 

 

svjetlìna

svjetlìna ž

Izvedeni oblici
Definicija
1. pojava svjetla ili svjetlijeg mjesta u prirodi ili u vidnom polju (koja može i ne mora biti izvor), svjetlo, svijetlo mjesto [neka svjetlina u vodi; razlike u svjetlinama značile su da se magla razilazi]
2. psih. opažen, subjektivan intenzitet svjetla; luminoznost

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice