Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

poruka: 138
|
čitano: 23.919
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
vatrom kaže...

 

Pa nije ovo za naselje poput naše državice

 

Uopce nije bitno za koga je - stalak za monitor po 1000 dolara/eura sta god je moronski preskup.

Ja imam puno puno vecu placu od HR premijera, kakve to veze ima?

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 10:04 (Friday).
5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
...

 Taj stalak ima svoj potpis, kupuje ga ekipa koja ima para i boli ih kita jel košta $75 ili $1000, kad ćete to više shvatiti prije kretenskih usporedbi kao što je tvoja o kafe aparatu?

Imaš 100% pamuk t-shirt majicu u Lidlu za 20 kn, i imaš istu takvu majicu na kojoj je netko nalijepio etiketu "Supreme" i košta 650 kn.

Šta ti nije jasno? Osoba koja si može priuštiti t-shirt za $100 neće se gurati sa sirotinjom po jeftinim trgovinama.

 

Ako imaš para kupuješ s potpisom zato što možeš, ne zato što moraš ili zato što je to funkcionalno.

Apple je došao do te faze da može itekako dobro naplaćivati svoje ime, dakle, ne prodaje Apple usrani stalak nego svoje ime na stalku.

Prozivati ljude ovcama i naivcima je također tragikomično.

Netko tko kupuje monitor za 40.000 kn je daleko od ovce, taj mlati veće pare od 99% stanovnika ove jadne zemlje gdje veći dio države države radi za 3000 kn. Treba razmisliti tko je tu ovca.

 

Ali uvijek je zanimljivo čitati komentare kad je Apple u pitanju, pogotovo debilne usporedbe koliko se može kupiti kila kruha i mlijeka za tu cifru koju traži Apple.

Pare su tu da se troše i vrte i ne postoji "pametan način" da se potroše, to su subjektivne stvari.

 Ti si napisao ovo gore. Ako imas kupujes. Ne ostavljas mogucnost da imas ali ipak ne kupujes jer smatras tu cijenu uvredu za inteligenciju....

bill_jobs kaže...

Daj pročitaj zadnju rečenicu.

Šta znači to "mogu, a neće"?? Pa normalno da neće 7 milijardi kupiti stalak, netko će kupiti stalak, a netko umjetničku sliku za 10.000 eura koju bi ovaj drugi bacio u smeće.

Šta se stalno petljate u tuđe trošenje para?

I odakle ti ideja nekoga tko ima para i troši svoje novce nazivati budalom? Klasično seosko razmišljanje.

Ako je kupio stalak za monitor neće ga sigurno nositi po gradu da drugi vide da on ima para, kupio je sebi jer može, šta tu imaš više filozofirat i trkeljat.

 7 milijardi ljudi nema para za stalak od 1000 USD. S druge strane ja nemam para za bacanje ali ipak kupim skupu ali KVALITETNU stvar koja mi daje vrijednost za novac jer kupujem dugotrajno tj da imam. Zato kupim makita alat jer znam da dijelove mogu nabaviti i poslije 20 godina a ne za kur..e a ovaj stalak radi poptuno istu stvar kao i stalak barem 3x jeftiniji sto znaci da je ovo stalak za kur..e jer za razliku novca ne daje dodatnu vrijednost....

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 10:12 (Posmatrač).
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Posmatrač kaže...
 7 milijardi ljudi nema para za stalak od 1000 USD. S druge strane ja nemam para za bacanje ali ipak kupim skupu ali KVALITETNU stvar koja mi daje vrijednost za novac jer kupujem dugotrajno tj da imam. Zato kupim makita alat jer znam da dijelove mogu nabaviti i poslije 20 godina a ne za kur..e a ovaj stalak radi poptuno istu stvar kao i stalak barem 3x jeftiniji sto znaci da je ovo stalak za kur..e jer za razliku novca ne daje dodatnu vrijednost....

 

 Normalno da ti nisi potencijalna mušterija ovog stalka, a bogami ni ne razumiješ ništa što ti se piše.

Jel možeš shvatit da hrpa ljudi ima gomilu novca i ne želi ga trošiti razumno?

S ekonomski isplative strane nema nikakvog smisla davati 1000 dolara za stalak monitora, ali ta strana je nebitna u ovoj priči.

Ti kupiš makita bušilicu, a čovjek s parama će svaki puta zvati majstora, dati mu 500 dolara, a ne gubiti vrijeme na "uradi sam" popravke i prljati ruke - zato jer može.

 

Totalno si zalutao s nekom svojom filozofijom o trošenju para i vrijednošću istoga.

9 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

opet dosli tipicno ejplovski dionicari da brane neobranjive nebuloze koje vrijedaju u mozak svu it ekipu u svijetu..

 

i opet glavna stavka obrane je ; ko ima para kupit ce ga, ko nema pljuvat ce po forumima i patiti sto ga nema.. jer da ima kupio bi ga odma.. i sta kog briga kako ce ko trosit pare bla bla

 

zaboravili su da postoje ljudi s mozgom... cak pojedini i rade u studijima u kojima "otplate to" u danu.. ali radije ostave sebi lovu nego da podrze ejplovu politiku vrijedanja mozga gdje ovi kad vide da mogu odma se dosjete duplo retardiranije fore kojom ce jos vise sprdat "modne" it-evce, jer normalne nece uspjet

Moj PC  
3 3 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
Posmatrač kaže...
 7 milijardi ljudi nema para za stalak od 1000 USD. S druge strane ja nemam para za bacanje ali ipak kupim skupu ali KVALITETNU stvar koja mi daje vrijednost za novac jer kupujem dugotrajno tj da imam. Zato kupim makita alat jer znam da dijelove mogu nabaviti i poslije 20 godina a ne za kur..e a ovaj stalak radi poptuno istu stvar kao i stalak barem 3x jeftiniji sto znaci da je ovo stalak za kur..e jer za razliku novca ne daje dodatnu vrijednost....

 

 Normalno da ti nisi potencijalna mušterija ovog stalka, a bogami ni ne razumiješ ništa što ti se piše.

Jel možeš shvatit da hrpa ljudi ima gomilu novca i ne želi ga trošiti razumno?

S ekonomski isplative strane nema nikakvog smisla davati 1000 dolara za stalak monitora, ali ta strana je nebitna u ovoj priči.

Ti kupiš makita bušilicu, a čovjek s parama će svaki puta zvati majstora, dati mu 500 dolara, a ne gubiti vrijeme na "uradi sam" popravke i prljati ruke - zato jer može.

 

Totalno si zalutao s nekom svojom filozofijom o trošenju para i vrijednošću istoga.

 E jest ti logika.... Covjek koji ima 1000 USD da baci na komad aluminijuma nece uopste kupovati ovo preskupo govance vec ce platiti studiju da mu to odrade... JEl to tvoja logika???????? Mozda sam ja majstor kojem placaju 500 USD? Makita alat traje 20 30 godina a einhel koji kosta 5 puta manje traje 20 puta manje. Sta je jeftinije ekonomisto? U ovo slucaju dellov stalak ce raditi kao i appleov. 

13 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Friday kaže...
vatrom kaže...

 

Pa nije ovo za naselje poput naše državice

 

Uopce nije bitno za koga je - stalak za monitor po 1000 dolara/eura sta god je moronski preskup.

Ja imam puno puno vecu placu od HR premijera, kakve to veze ima?

A koliki su vam kolega troškovi života, dajte i to specificirajte onda ?! 

ATJ Lučko
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
digitall kaže...

i opet glavna stavka obrane je ; ko ima para kupit ce ga, ko nema pljuvat ce po forumima i patiti sto ga nema.. jer da ima kupio bi ga odma..

 Ne, ovu kretensku tezu povlačite vi, nitko ne kaže da onaj tko ima para mora odmah kupiti sve što Apple izbaci i da netko neće kupiti zato što nema para.

Kupit će onaj tko ima para, tko voli apple proizvode i koga zapravo ne zanima koliko šta košta jer si on to svakako može priuštiti, eto, jel ti još treba nacrtati?

Hrpi ljudi s parama ne trebaju ovakve gluposti, to isto tako ne znači da su nekom drugom gluposti.

 

digitall kaže...

zaboravili su da postoje ljudi s mozgom... cak pojedini i rade u studijima u kojima "otplate to" u danu.. ali radije ostave sebi lovu nego da podrze ejplovu politiku vrijedanja mozga gdje ovi kad vide da mogu odma se dosjete duplo retardiranije fore kojom ce jos vise sprdat "modne" it-evce, jer normalne nece uspjet

 Evo ga opet po 375-i puta priča o "mozgu" i o "pametnom trošenju para"... :facepalm:

Ako netko ima 40.000 za monitor onda itekako ima mozga jer mu je taj mozak omogućio da mlati ogromne pare, i itekako ima više mozga od tebe koji si to ne možeš priuštiti.

Šta znači "ostavit sebi lovu"?? Pa potrošit ćeš na neku drugu stvar koja je također drugoj osobi glupost kao što je tebi taj stalak.

 

Jesi ti ikada u životu otišao u restoran i potrošio 200-300 kn na ručak kao što masa ljudi radi? Zašto si išao u restoran ako si mogao kupiti u Konzumu smrznutu ribu za 40 kn?

Ili kupiti u pekari burek za 10 kn.

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Posmatrač kaže...

Makita alat traje 20 30 godina a einhel koji kosta 5 puta manje traje 20 puta manje. Sta je jeftinije ekonomisto?

 hahaha, vidi se da blage veze nemaš, nije ovo 1980. godina pa se alat pravi da traje 20 godina, danas su zupčanici plastični, doba je kapitalizma, samo ti to još nisi shvatio.

9 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
digitall kaže...

i opet glavna stavka obrane je ; ko ima para kupit ce ga, ko nema pljuvat ce po forumima i patiti sto ga nema.. jer da ima kupio bi ga odma..

 Ne, ovu kretensku tezu povlačite vi, nitko ne kaže da onaj tko ima para mora odmah kupiti sve što Apple izbaci i da netko neće kupiti zato što nema para.

Kupit će onaj tko ima para, tko voli apple proizvode i koga zapravo ne zanima koliko šta košta jer si on to svakako može priuštiti, eto, jel ti još treba nacrtati?

Hrpi ljudi s parama ne trebaju ovakve gluposti, to isto tako ne znači da su nekom drugom gluposti.

 

digitall kaže...

zaboravili su da postoje ljudi s mozgom... cak pojedini i rade u studijima u kojima "otplate to" u danu.. ali radije ostave sebi lovu nego da podrze ejplovu politiku vrijedanja mozga gdje ovi kad vide da mogu odma se dosjete duplo retardiranije fore kojom ce jos vise sprdat "modne" it-evce, jer normalne nece uspjet

 Evo ga opet po 375-i puta priča o "mozgu" i o "pametnom trošenju para"... :facepalm:

Ako netko ima 40.000 za monitor onda itekako ima mozga jer mu je taj mozak omogućio da mlati ogromne pare, i itekako ima više mozga od tebe koji si to ne možeš priuštiti.

Šta znači "ostavit sebi lovu"?? Pa potrošit ćeš na neku drugu stvar koja je također drugoj osobi glupost kao što je tebi taj stalak.

 

Jesi ti ikada u životu otišao u restoran i potrošio 200-300 kn na ručak kao što masa ljudi radi? Zašto si išao u restoran ako si mogao kupiti u Konzumu smrznutu ribu za 40 kn?

Ili kupiti u pekari burek za 10 kn.

 eto upravo si potvrdio apsolutno sve sto sam napisao. hvala.

ponovo procitaj sto sam napisao ali ovaj s razumijevanjem. 

 

i naravno da ti znas sto si ja mogu priustiti ili ne, bez obzira sto imam viska koliko pozelim... tipican ocekivan ejpl fan komenar..

zijev... prozirno do bola, kao i na 100 tema o ajfonu gdje glavna cinjenjca bude ; da imas para i ti bi ga kupio, to se desi kada dode do manjka cinjenica, logike itd

 

ajd drugi put nesto novo izmisli, ovo trkeljanje bez ikakvih cinjenjca, iq-a, i ostalog vec stvarno postaje jako dosadno, pocinjete se svadati sami sa sobom 

14 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
Posmatrač kaže...

Makita alat traje 20 30 godina a einhel koji kosta 5 puta manje traje 20 puta manje. Sta je jeftinije ekonomisto?

 hahaha, vidi se da blage veze nemaš, nije ovo 1980. godina pa se alat pravi da traje 20 godina, danas su zupčanici plastični, doba je kapitalizma, samo ti to još nisi shvatio.

 Nisu u Makiti...

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Za one koji opravdavaju cijenu tog stalka, dovoljno je pogledati clip od te prezentacije kad je otkrivena cojena tog stalka: cijela dvorana puna apple fanova, entuzijasta, pro usera..culo se fino negodovanje da je i onaj lik na pozornici zastao na sekundu.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
digitall kaže...

 

i naravno da ti znas sto si ja mogu priustiti ili ne, bez obzira sto imam viska koliko pozelim... tipican ocekivan ejpl fan komenar..

zijev... prozirno do bola, kao i na 100 tema o ajfonu gdje glavna cinjenjca bude ; da imas para i ti bi ga kupio, to se desi kada dode do manjka cinjenica, logike itd

 Naravno da si ne možeš priuštiti niti imaš taj mindset čovjeka kojem ovo ne predstavlja nikakav trošak.

Čim tu po forumu trkeljaš o isplativosti i prevelikoj cijeni znači da si daleko od ciljanje publike, a bogami i od potrebnih para.

Zapravo je prava enigmna šta visiš po Apple temama ako ti je to sve preskupo i smatraš da ne vrijedi pare?

Svrha tvojih postova je što točno? Bolje odi spremat pod krevet te silne pare u kojima se kupaš, lol.

 

Jakovp kaže...

 Nisu u Makiti...

 Nije ni bitno niti je to poanta, poanta je da se proizvod pravi da traje dok traje garancija, kakvih 20-30 godina, ne znam kakve su to nebuloze.

Zadnji alat koji je toliko trajao je bio onaj na kojem je pisalo "made in west germany".

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 13:12 (bill_jobs).
15 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
Ako netko ima 40.000 za monitor onda itekako ima mozga jer mu je taj mozak omogućio da mlati ogromne pare, i itekako ima više mozga od tebe koji si to ne možeš priuštiti.

To sto sam u kompaniji medju najplacenijim radnicima, ne znaci da ce kompanija placati sve.

I to sto neka kompanija ulozi milijarde u neki segment svog poslovanja, ne znaci da svaki radnik ima stolicu od rucno sivane koze, mahagonija i pozlacenim rukohvatima.

 

Ti izgleda zamisljas neke freelancere koji imaju milijun dolara profita, pa sami odlucuju sto ce kupiti sebi.

 

Jedno vrijeme sam proveo u dev labovima za game development, na stotine racunala vrijednosti oko 3-4000$. Dell monitori. No stolovi i stolice imaju svoj period obnove. Kao i sto svaka veca firma ima Facility i IT Managera koji o tome odlucuju.

Na tim racunalima su radili studenti i asistenti. Oni ne odlucuju o hardveru, a ni o uredskoj opremi.

 

S druge strane, imas masu VFX studija koji naizgled obrcu velike novce, jer rade na velikim naslovima, ali na tome rade obicni gruntovi koji nece biti placeni koliko su zasluzili.

 

I kako to objasnjavas? Studio ima milijune dolara za produkciju, plate najbolju opremu i stalak od 1000$.

https://www.bectu.org.uk/news/2933

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
wyks kaže...

To sto sam u kompaniji medju najplacenijim radnicima, ne znaci da ce kompanija placati sve.

 A o čemu ti pričaš meni stvarno nije jasno.

Tko je rekao da će tebi firma ovo kupiti? Kupi si sam ako možeš.

 

wyks kaže...
I kako to objasnjavas? Studio ima milijune dolara za produkciju, plate najbolju opremu i stalak od 1000$.

https://www.bectu.org.uk/news/2933

 Neće nitko kupovati ovaj stalak za 1000 dolara, kupit ćeš monitor koji košta 6000 dolara i s njime ćeš dobiti stalak.

Znači, prestanite odvajat cijenu ovog stalka, apple je to napravio čisto radi marketinga i da se piše o njima kao što se upravo sad piše.

Tko to još nije shvatio onda ne razumije kako marketing funkcionira.

Dakle, monitor košta $6000, stalak je nebitan i vrijedi možda $50, logično da će svi kupiti monitor zajedno sa stalkom, a to koliko je apple procjenio stalak je marketing.

5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Posmatrač kaže...
bil.....

 7 milijardi ljudi nema para za stalak od 1000 USD. S druge strane ja nemam para za bacanje ali ipak kupim skupu ali KVALITETNU stvar koja mi daje vrijednost za novac jer kupujem dugotrajno tj da imam. Zato kupim makita alat jer znam da dijelove mogu nabaviti i poslije 20 godina a ne za kur..e a ovaj stalak radi poptuno istu stvar kao i stalak barem 3x jeftiniji sto znaci da je ovo stalak za kur..e jer za razliku novca ne daje dodatnu vrijednost....

 

 

bill_jobs kaže...
Posmatrač kaže...

Makita alat traje 20 30 godina a einhel koji kosta 5 puta manje traje 20 puta manje. Sta je jeftinije ekonomisto?

 hahaha, vidi se da blage veze nemaš, nije ovo 1980. godina pa se alat pravi da traje 20 godina, danas su zupčanici plastični, doba je kapitalizma, samo ti to još nisi shvatio.

 Citanje sa razumijevanjem je izgubljena umjetnost ociggledno. Naviknut si da ponavljas ko papagaj Appleov PR uradak.....

Vrlo dobro znam kako se i sta pravi u tom segmentu jer sam iz te struke ;) Mozda je it razlog sto ne pusim apple fore jer sam na fakultetu masinstva naucen da razmisljam ;)

5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
....

 Neće nitko kupovati ovaj stalak za 1000 dolara, kupit ćeš monitor koji košta 6000 dolara i s njime ćeš dobiti stalak.

Znači, prestanite odvajat cijenu ovog stalka, apple je to napravio čisto radi marketinga i da se piše o njima kao što se upravo sad piše.

Tko to još nije shvatio onda ne razumije kako marketing funkcionira.

Dakle, monitor košta $6000, stalak je nebitan i vrijedi možda $50, logično da će svi kupiti monitor zajedno sa stalkom, a to koliko je apple procjenio stalak je marketing.

 Jesil ti to upravo priznao da je 1000 USD dolara za stalak cisti BS jer kosta realno 50 USD? Aleluja ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 13:38 (Posmatrač).
9 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

od ejplove retard politike su gori jedino ovi koji svom silom opravdavaju i brane takve retardacije, ne shvacajuci da te njihove komicne pokusaje opravdavanja  neopravdivog (sa nula cinjenica i nula zdravog razuma) cine dvije stvari; podrzavaju ejpl da u buducnosti jos vise sprda zdrav razum, i jos vise odbiju nekoga tko je razmisljao da mozda kupi tako nesto..

 

pozdrav od sirotinje

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 13:42 (digitall).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...

Tko to još nije shvatio onda ne razumije kako marketing funkcionira.

 Prvog utorka u mjesecu su ti pazari diljem zemlje, pa nauci malo o marketingu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Posmatrač kaže...

 Jesil ti to upravo priznao da je 1000 USD dolara za stalak cisti BS jer kosta realno 50 USD? Aleluja ;)

 Čuj ga, priznao... a šta pričam cijelo vrijeme? Jesam rekao da apple naplaćuje svoje ime, a ne proizvod?

Jesam ti povukao paralelu s pamučnom majicom koja može koštati 3 ili 100 dolara?

Postoji ciljana publika za monitor od $6000, majicu od $100 i jahtu od 5 milijuna, neki to očito neće nikada shvatiti i sve gledaju kroz neku prizmu "ekonomske isplativosti".

5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
Posmatrač kaže...

 Jesil ti to upravo priznao da je 1000 USD dolara za stalak cisti BS jer kosta realno 50 USD? Aleluja ;)

 Čuj ga, priznao... a šta pričam cijelo vrijeme? Jesam rekao da apple naplaćuje svoje ime, a ne proizvod?

Jesam ti povukao paralelu s pamučnom majicom koja može koštati 3 ili 100 dolara?

Postoji ciljana publika za monitor od $6000, majicu od $100 i jahtu od 5 milijuna, neki to očito neće nikada shvatiti i sve gledaju kroz neku prizmu "ekonomske isplativosti".

 Cijeloi vrijeme pricas da je cijena opravdana jer je to design by Apple i da ce to kupiti svako ko ima a onaj ko ne kupi je sirotinja plus prozivka za alat gdje si se prosuo malo zesce.- Al hej navikli smo to od fanbojeva ;)

Cook izadje na scenu i kaze nesto i onda godinu dana svi to pricaju...

Sjecam se kako je iphone inovativan a andorid samo napucavaju specke a kako to apple to radi vec godina niko to vise ne spominje.- Pljuvanje po oledu a sad se kunete u oled. Pa 3dtouch je nesto najbolje ikad a sad kad ga ukinu svi cete pljuvati po njemu itd.... Nemate svoj stav vec stav Appleovog PR-a....Da ne zaboravim dongleove i kako je to prakticno i super a na Appleovu pro opremu ne mozes prikopcati nista ukljucujuci i Appleove proizvode :) 

 

 

Extra ste zabavna ekipa ;)

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
digitall kaže...

od ejplove retard politike su gori jedino ovi koji svom silom opravdavaju i brane takve retardacije, ne shvacajuci da te njihove komicne pokusaje opravdavanja  neopravdivog (sa nula cinjenica i nula zdravog razuma) cine dvije stvari; podrzavaju ejpl da u buducnosti jos vise sprda zdrav razum, i jos vise odbiju nekoga tko je razmisljao da mozda kupi tako nesto..

 

pozdrav od sirotinje

 Ne bih rekao da je i jedan kupac Apple proizvoda bankrotirao jer je kupovao njihove proizvode.

Čak naprotiv, vjerujem da im financijski ide jako dobro u životu pošto Apple opstaje jako dugo i jako dugo drži cijenu i jako dobro se prodaje.

Kupci imaju para, troše pare na njihove proizvode, a ovi stalno izbacuju nove, to je zatvoren krug u kojem su svi sretni i zadovoljni.

 

Dakle, tvoja teza da apple sprda zdrav razum je zapravo debilna jer je promatrana iz perspektive nekoga tko nema para.

Sorry ali tako je.

9 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
digitall kaže...

od ejplove retard politike su gori jedino ovi koji svom silom opravdavaju i brane takve retardacije, ne shvacajuci da te njihove komicne pokusaje opravdavanja  neopravdivog (sa nula cinjenica i nula zdravog razuma) cine dvije stvari; podrzavaju ejpl da u buducnosti jos vise sprda zdrav razum, i jos vise odbiju nekoga tko je razmisljao da mozda kupi tako nesto..

 

pozdrav od sirotinje

 Ne bih rekao da je i jedan kupac Apple proizvoda bankrotirao jer je kupovao njihove proizvode.

Čak naprotiv, vjerujem da im financijski ide jako dobro u životu pošto Apple opstaje jako dugo i jako dugo drži cijenu i jako dobro se prodaje.

Kupci imaju para, troše pare na njihove proizvode, a ovi stalno izbacuju nove, to je zatvoren krug u kojem su svi sretni i zadovoljni.

 

Dakle, tvoja teza da apple sprda zdrav razum je zapravo debilna jer je promatrana iz perspektive nekoga tko nema para.

Sorry ali tako je.

 aha u nedostatku činjenica smo prešli sa stalka o kojem se raspravlja na nešto drugo.. ok

i opet naravno glavna stavka - nemaš ti para.. ajd mali prošetaj po šibice

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 14:29 (digitall).
12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
digitall kaže...

 aha u nedostatku činjenica smo prešli sa stalka o kojem se raspravlja na nešto drugo.. ok

 Pa jedino ja i pričam činjenice.

Činjenica je da Apple kao kompanija vrijedi bilijun dolara: https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/apple-usao-u-financijsku-povijest-proizvodac-iphonea-prva-je-kompanija-cija-je-vrijednost-dosegla-nevjerojatnih-bilijun-dolara/7683846/

Vrijedi zato što se njihovi proizvodi prodaju kao kifle iako koštaju kao zlato.

To su činjenice, a sve ostalo je tvoje trabunjanje o tome koliko nešto vrijedi.

 

Proizvod vrijedi onoliko koliko je kupac spreman platiti za njega, da Applovi proizvodi ne vrijedi onda bi oni odavno ili propali ili spustili cijene.

Tržište je tu da diktira nečiju vrijednost i "zdrav razum", ne ti.

 

Dakle, ti možeš eventualno biti ljubomoran što nisi u prilici kupovati njihove proizvode pa sad tu prosipaš žuć.

A to dali vrijede tu cifru po kojoj se prodaju sam ti elaborirao, tržište je reklo svoje.

9 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
bill_jobs kaže...
digitall kaže...

 aha u nedostatku činjenica smo prešli sa stalka o kojem se raspravlja na nešto drugo.. ok

 Pa jedino ja i pričam činjenice.

.

 

Dakle, ti možeš eventualno biti ljubomoran što nisi u prilici kupovati njihove proizvode pa sad tu prosipaš žuć.

.

 hahahahahhahahahahahahahaahah

polako, bit ce sve u redu, nemoj se sekirat

 

dakle, svakim novim postom sve vise potvrdujes apsolutno sve sto sam napisao.. ajde bilo je i vrijeme da skuzis

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2019 14:45 (digitall).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
ATJLučko kaže...
Friday kaže...
vatrom kaže...

 

Pa nije ovo za naselje poput naše državice

 

Uopce nije bitno za koga je - stalak za monitor po 1000 dolara/eura sta god je moronski preskup.

Ja imam puno puno vecu placu od HR premijera, kakve to veze ima?

A koliki su vam kolega troškovi života, dajte i to specificirajte onda ?! 

 

Na stanarinu i rezije nam ode manje od cetvrtine mjesecnih prihoda. OK?

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Apple Pro Display XDR - monitor za bogate profesio

Jebote pokrenuli ste rat oko jebenog stalka. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Friday kaže...
ATJLučko kaže...
Friday kaže...
vatrom kaže...

 

Pa nije ovo za naselje poput naše državice

 

Uopce nije bitno za koga je - stalak za monitor po 1000 dolara/eura sta god je moronski preskup.

Ja imam puno puno vecu placu od HR premijera, kakve to veze ima?

A koliki su vam kolega troškovi života, dajte i to specificirajte onda ?! 

 

Na stanarinu i rezije nam ode manje od cetvrtine mjesecnih prihoda. OK?

Kolega, opće informacije baš vam i nisu od koristi! 

Želim pročitati ovako nešto otprilike; 

“imamo primanja u visini 4000.00€ a režije su nam recimo 1000.00€, za prehranu i eventualno neki komad odjeće obuće izdvojim oko 1800.00€ i ostane mi oko 1200.00€ mjesečno ušteđenih”! 

 

Obzirom imam prijateljicu koja je isto otišla u Irsku, u Dublin, i tamo radi kao voditeljica sobaricama u jednom hotelu, a muž joj radi u auto servisu kao mehaničar i znam kakva imaju primanja za prosječan mjesec, jer su skorom iznadprosječno plaćeni za recimo nekoga kao doktor koji ima fiksnu plaću ali manju ukupno od njih! 

ATJ Lučko
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
ATJLučko kaže...

 

Obzirom imam prijateljicu koja je isto otišla u Irsku, u Dublin, i tamo radi kao voditeljica sobaricama u jednom hotelu, a muž joj radi u auto servisu kao mehaničar i znam kakva imaju primanja za prosječan mjesec, jer su skorom iznadprosječno plaćeni za recimo nekoga kao doktor koji ima fiksnu plaću ali manju ukupno od njih! 

 

Jbg, zena mi je najstroze zabranila da pricam koliko zaradjujem. Tvoji prijatelji vjerojatno imaju satnice 15-20 eura.

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Friday kaže...
ATJLučko kaže...

 

Obzirom imam prijateljicu koja je isto otišla u Irsku, u Dublin, i tamo radi kao voditeljica sobaricama u jednom hotelu, a muž joj radi u auto servisu kao mehaničar i znam kakva imaju primanja za prosječan mjesec, jer su skorom iznadprosječno plaćeni za recimo nekoga kao doktor koji ima fiksnu plaću ali manju ukupno od njih! 

 

Jbg, zena mi je najstroze zabranila da pricam koliko zaradjujem. Tvoji prijatelji vjerojatno imaju satnice 15-20 eura.

 hahaha  pazi mu izvora informacija. Sobarica i automehanicar ;)

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Apple Pro Display XDR - monitor za bogate prof
Posmatrač kaže...

 hahaha  pazi mu izvora informacija. Sobarica i automehanicar ;)

 

 I u čemu je problem sa zanimanjem sobarice i automehaničara? Šta ne valja sa njihovim "izvorom informacija"?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice