Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant

poruka: 21
|
čitano: 11.853
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant".
5 godina
offline
Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant

Hvala Plenky...

 

Da se radi o bilo kojem drugom servisu, smjesta biste otišli u postavke svojeg korisničkog računa i otkazali pretplatu, kako se ona, nakon isteka probnog razdoblja, ne bi automatski obnovila. Nažalost, Apple to ne dozvoljava – otkažete li pretplatu, smjesta završava i vaše isprobavanje usluga Musica te više nije moguće povratiti tih probnih šest mjeseci korištenja.

 

Tim je očito od Plenky-a dobio par savjeta

 

U autu zadnjih njekoliko godini imam samo jedan cd...i to mi je puno jer ako se zalipim za jednu stvar onda je puštam njekoliko puta za redom

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
HCMAA kaže...

Apple to ne dozvoljava – otkažete li pretplatu, smjesta završava i vaše isprobavanje usluga Musica te više nije moguće povratiti tih probnih šest mjeseci korištenja.

Istina.. ali ne znam tko bi uz Deezer i sad Spotify i koristio Apple Music koji ima najmanje glazbe kod nas (barem zasad).. Apple Music <<< Deezer < Spotify

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Koristim Apple Music skoro godinu dana, ali preko US storea i dostupnost glazbe je u najmanju ruku kao i Spotify, ako ne i bolja. Ono sto je zapravo najlošije je search koji zna dosta iritirati. Prije dosta vremena sam isprobavao Deezer i čini mi se znatno lošiji po dostupnosti sadržaja. Znaci, Spotify, Apple Music (može i obratno, ovisno o preferencama), ostali su dosta ispod. Tu bih naglasio YouTube Premium koji je bezobrazno skup, a po izboru sadržaja je dosta slab. S druge strane, u Free načinu rada su sve iritantniji sa reklamama.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Meni je Apple Music super jer možeš uploadat svoju mjuzu pa sam tako popunio rupe s određenim albumima koji nisu bili dostupni.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant

Ako mi se sluša muzika, slušati ću je kako treba, a ne piskutanje s loših zvučnika mobitela. 256kbit/s bitrate i AAC? I oni žele da im to komprimirano smeće platim? Pa koga prave idiotima? Kad mi se sluša muzika imam Foobar, muziku sa svoje bogate CD kolekcije koju sam pošteno platio  ili njihove backup-ove u .flac formatu. Sve spojeno optičkim puten na kvalitetno audio pojačalo i renomirane zvučne sustave i vozi...! Sve drugo je preseravanje za klinke i teenagere. I još da im platim????? Ma odjebite!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.7.2020 23:35 (BlackMoon).
Moj PC  
1 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant

Autor očito ne podnosi Apple ali da je i malo  profesionalnosti mi čitatelji to ne bi trebali primjetiti. Teško mi je zamisliti da netko može misliti i napisati da Apple računa na to da će korisnici zaboraviti da im ističe probni period pa će se tako Apple okoristit s nekoliko dolara. Vrh novinarstva. 

 
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Nikola63 kaže...

Autor očito ne podnosi Apple ali da je i malo  profesionalnosti mi čitatelji to ne bi trebali primjetiti. Teško mi je zamisliti da netko može misliti i napisati da Apple računa na to da će korisnici zaboraviti da im ističe probni period pa će se tako Apple okoristit s nekoliko dolara. Vrh novinarstva. 

 U potpunosti se slazem, autor trazi dlaku u jajetu, negativne stvari koje je naveo nemaju nikakvog smisla
Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje
Neintuitivna i troma aplikacija za računala (iTunes) - kupi mac PRO pa se javi :D
Nema lossless kvalitetu glazbe - trebaju ti slusalice od 20 000 kuna da bi primjetio razliku
Limitirane opcije pretplate za domaće korisnike - prevedi mi na HR sta je pisac htio reci (6mj besplatno ti nije doboljno ili sta? )
Agresivna metoda pokušaja naplate pretplate - Apple inace ima tolike milijarde jer daje ti nesto 6mj besplatno pa ti naplati 40kuna da ti neznas, pa kad otkazes on ima bilijun ipo :D

BUG.hr - bitno je samo jeli Apple trazit dlake u jajetu, i kad je nesto 100% savrseno clanak glasi - ali i nekoliko "iritantnih" nedostataka 

13 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
vickokill kaže...

Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje

 E pa nije bas svugdje, Deezer ima puuuno vise sadrzaja dostupnog kod nas, a Spotify i jos malo vise od toga

14 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
ministar kaže...
vickokill kaže...

Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje

 E pa nije bas svugdje, Deezer ima puuuno vise sadrzaja dostupnog kod nas, a Spotify i jos malo vise od toga

 inace, koristis sva tri servisa pa stojis iza svojih rijeci ili si samo tako cuo?

13 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
flash6 kaže...
ministar kaže...
vickokill kaže...

Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje

 E pa nije bas svugdje, Deezer ima puuuno vise sadrzaja dostupnog kod nas, a Spotify i jos malo vise od toga

 inace, koristis sva tri servisa pa stojis iza svojih rijeci ili si samo tako cuo?

 koristio sam sva tri

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
BlackMoon kaže...

Ako mi se sluša muzika, slušati ću je kako treba, a ne piskutanje s loših zvučnika mobitela. 256kbit/s bitrate i AAC? I oni žele da im to komprimirano smeće platim? Pa koga prave idiotima? Kad mi se sluša muzika imam Foobar, muziku sa svoje bogate CD kolekcije koju sam pošteno platio  ili njihove backup-ove u .flac formatu. Sve spojeno optičkim puten na kvalitetno audio pojačalo i renomirane zvučne sustave i vozi...! Sve drugo je preseravanje za klinke i teenagere. I još da im platim????? Ma odjebite!

Nekada sam kupovao CD-ove i pravio kolekcije dok nisam shvatio kakav je to ogromni promašaj; CD kao medij je katastrofa i našao se tamo gdje zaslužuje. Većina novih auta uopće nema CD uređaj, o lapotopima da ne pričam, ... itd. Kao audiofil bih ti priznao da kažeš da ti je gušt poslušati gramofonske ploče, ali CD...

 

Super je kad imaš cijeli audio sustav pa da možeš na njemu pustiti nešto kvalitetno, no većina ljudi živi tempo gdje je muzika sa servisa puno praktičnija nego držati kolekcije i po njima kopati. S druge strane, iskreno sumnjam da ćeš primjetiti razliku između 256kbit AAC-a i CD-a, možda jedino kad CD počne trokirati radi oštećenja.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Lagao bih kad ne bi rekao da si u pravu, glede CD medija naspram gramofonske ploče. "Metalni" CD zvuk nikad nije uspio nadmašiti analognu mekoću ispravnog i održavanog vinila. Ali opet mogućnost ripanja u neki lossless format, slaganje kompilacija, playlisti itd...puno lakše izvodivo putem CD medija, od nasnimavanja s ploče.
Za AAC ne znam, jednostavno nisam ljubitelj komprimiranih formata, mada je miljama ispred meni još omraženijeg mp3, makar potonji bio i u 320kbit/s-a. Kako starim ja, tako mi slabi i sluh, pa možda mi za neko vrijeme i stream servis bude vrh!
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
14 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
ministar kaže...
flash6 kaže...
ministar kaže...
vickokill kaže...

Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje

 E pa nije bas svugdje, Deezer ima puuuno vise sadrzaja dostupnog kod nas, a Spotify i jos malo vise od toga

 inace, koristis sva tri servisa pa stojis iza svojih rijeci ili si samo tako cuo?

 koristio sam sva tri

 nije poanta u koristio sam, koristis li sada, trenutno, istovremeno?

 

situacija se mijenja, ono kakav je bio neki servis prije N mjeseci, sada mozda vise nije tako...

 

pitam, jer do sad nisam uopce koristio apple music, iako sam cijelu obitelj postavio na Apple telefone. Deezer koristim vec dugo, a Spotify isprobavam, no prije mi nije bio opcija, jer nije bio "normalno" dostupan. iskreno, ne vidim neku razliku izmedju deezer-a i spotify-a, bar ne onu vrijednu truda i muke prelaska s jednog na drugi. nekad davno sam zelio da dodje Spotify jer je bio bolji, jaci, zastupljeniji i integracijski dostupniji na vecini HiFi uredjaja. sad smatram da su debelo zakasnili, deezer je zgrabio svoj debeli dio trzista i nece ga sigurno ispustiti tako lako. s druge strane, boli spotify ona stvar za nase trziste, to je i pokazao trudom da se sto prije pojavi kod nas...

10 godina
offline
Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iritant

Autor koji ne možeš zadržati objektivnost ne bi trebao recenzirati nešto. Ili je to možda osobni stav samo ne piše. Makar je Šuštić i prije ispoljavao netrpeljivost pa me toliko i ne čudi članak.

 

Koristim 6 mjeseci free uz Spotify i Deezer i slažem se da je problem s dostupnošću (na svima HR account), neke albume nema uopće, a kod nekih fali xy pjesama. Tako da ako to ne poprave po kraja besplatno razdoblja idem na nešto drugo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
flash6 kaže...
ministar kaže...
flash6 kaže...
ministar kaže...
vickokill kaže...

Mnogo sadržaja nedostupno za korisnike iz Hrvatske - tako nam je svugdje ajmo dalje

 E pa nije bas svugdje, Deezer ima puuuno vise sadrzaja dostupnog kod nas, a Spotify i jos malo vise od toga

 inace, koristis sva tri servisa pa stojis iza svojih rijeci ili si samo tako cuo?

 koristio sam sva tri

 nije poanta u koristio sam, koristis li sada, trenutno, istovremeno?

 

situacija se mijenja, ono kakav je bio neki servis prije N mjeseci, sada mozda vise nije tako...

 

pitam, jer do sad nisam uopce koristio apple music, iako sam cijelu obitelj postavio na Apple telefone. Deezer koristim vec dugo, a Spotify isprobavam, no prije mi nije bio opcija, jer nije bio "normalno" dostupan. iskreno, ne vidim neku razliku izmedju deezer-a i spotify-a, bar ne onu vrijednu truda i muke prelaska s jednog na drugi. nekad davno sam zelio da dodje Spotify jer je bio bolji, jaci, zastupljeniji i integracijski dostupniji na vecini HiFi uredjaja. sad smatram da su debelo zakasnili, deezer je zgrabio svoj debeli dio trzista i nece ga sigurno ispustiti tako lako. s druge strane, boli spotify ona stvar za nase trziste, to je i pokazao trudom da se sto prije pojavi kod nas...

 skoro pa istovremeno.. Apple Music sam koristio do prije mjesec dana, Deezer dok nije došao Spotify.. mislim da je dovoljno blisko razdoblje

10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
southy kaže...
Koristim Apple Music skoro godinu dana, ali preko US storea i dostupnost glazbe je u najmanju ruku kao i Spotify, ako ne i bolja. Ono sto je zapravo najlošije je search koji zna dosta iritirati. Prije dosta vremena sam isprobavao Deezer i čini mi se znatno lošiji po dostupnosti sadržaja. Znaci, Spotify, Apple Music (može i obratno, ovisno o preferencama), ostali su dosta ispod. Tu bih naglasio YouTube Premium koji je bezobrazno skup, a po izboru sadržaja je dosta slab. S druge strane, u Free načinu rada su sve iritantniji sa reklamama.

 Kakve reklame na youtube?

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
15 godina
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Hoćeš se pohvaliti s time da koristiš Vanced? Pa tako reci!
Ja na smrdljivom iOS-u nemam takvu mogućnost. YouTube++ su kreteni makli iz Apple Storea, a iz vani mi ga ne da instalirati. Alternativa ostaje jedino neki čvoljavi VideoTube, ali daleko je to od savršenstva. Rješenje: izbjegavam YouTube servis u širokom luku.
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jaluški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
BlackMoon kaže...
Hoćeš se pohvaliti s time da koristiš Vanced? Pa tako reci!
Ja na smrdljivom iOS-u nemam takvu mogućnost. YouTube++ su kreteni makli iz Apple Storea, a iz vani mi ga ne da instalirati. Alternativa ostaje jedino neki čvoljavi VideoTube, ali daleko je to od savršenstva. Rješenje: izbjegavam YouTube servis u širokom luku.

 Koristim najcesce browser koji ima bloker reklama.

Uz to ako u browseru namjestis desktop mode za doticnu stranicu, svirat ce youtube kad se i ekran ugasi.

Ako mi se bas nesto svidi onda koristim ovaj music player

https://ytmp3.cc/en13/

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri

Jel mi mos reci kako si uspostavia acc da ti radi sa US? Pokusavam si napravit Apple Music na americkom storeu, ali traze tu prokletu americku karticu i nikako ne mogu to spojit.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
koweratus kaže...

Jel mi mos reci kako si uspostavia acc da ti radi sa US? Pokusavam si napravit Apple Music na americkom storeu, ali traze tu prokletu americku karticu i nikako ne mogu to spojit.

Ne znam da li to još prolazi na isti način jer sam to napravio pred dosta godina, no ja sam si aktivirao  US account bez kartice i obnavljam ga putem gift cardova. Da stvar bude interesantnija, gift card kupujem na Apple store aplikaciji gdje mi prepozna account sa US zip codeom, ali dozvoli mi platiti sa HR karticom 

 

Ako to ne bi prošlo na Apple store uvijek možeš kupiti gift card na Amazonu.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
3 godine
neaktivan
offline
Re: Apple Music ima jake adute, ali i nekoliko iri
Cini mi se da apple music ima malo bolji zvuk od spotify-a, ali spotify mi je bolji za otkrivanje novih manje poznatih glazbenika. Spotify je jak po pitanju playlista a nade se i dobrih podcasta.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice