Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci prehra

poruka: 127
|
čitano: 30.768
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci prehra".
5 godina
protjeran
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
digitall kaže...

 

i btw malo o genima da se bmg malo iscudava; uvijek sam bio mrsav, uz abnormalno velik unos secera, dok npr. susjed s kojim sam odrastao, ako pojede samo 10% slatkisa ili secera koliko sam ja pojeo dobije hrpu kila i deblja se na ocigled.. tako je bilo od malena, tako je i sada, uvijek je bio ljubomoran na mene :)

 

ili npr. ja i zena jedemo potpuno isto svaki dan u istim kolicinama, ona ima povremeno problema sa zatvorom stolice i uspije to obaviti jednom u 2-3 dana, a ja to obavljam bez ikakvog problema 2-3 puta dnevno..  kako to kad smo svi isti i kad samo hrana utjece na nas?

 

Ne čudim se ja već ti imaš logičkih problema. Ovo sve što si napisao nisu geni već crijevna flora. Genetski smo isti po znanstvenicima nekih 99.5%. A po visini, težini, zdravlju itd. smo različiti preko 95%.

Druga je stvar što si ti možda naučio da vjeruješ, a ne da logički razmišljaš kad ti netko kaže nešto. Možda je to posljedica žutila od medija koje pratiš?

 

@KIKI3ooo zdrav čovjek ne bi trebao, ako se hrani zdravom hranom. Ali hrana proizvedena s NPK i intenzivnom uzgoju zemlje to nije. Jesi siguran da je tvoja uzgojena na savršenoj zemlji?

@Diablo86 15 godina se bavim zdravljem, prehranom, a dodacima tek zadnje 4 godine otkako su mi doktori rekli da mi nema pomoći. Zato nikad više kod doktora. Ne padam više na te laži.

@Posmatrač samo hitna valja, ostalo mi nikad više neće trebati. A vjerojatno ni ona, tako da tvoje logičke zablude ne vrijede kod mene.

 

 

 

 

9 godina
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
bmg kaže...

. A po visini, težini, zdravlju itd. smo različiti preko 95%.

 

 

 sto napokon dovodi do onoga o čemu cijelo vrijeme govorim, da hrana, dodaci i sl. ne utječu jednako na sve nas i ne postoji nešto univerzalno za sve nas kao što se prodaju te spike i tabletice. 

pogotovo jer je opće poznato da se ne apsorbiraju tabletice jednako dobro kao hrana 

 

ni okoliš ne utječe jednako na sve nas, netko će umrijeti od zagađenja u zraku, netko od sunca, netko od dosade..

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 14:03 (digitall).
5 godina
protjeran
offline
Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci prehra

ne utječe ni benzin jednako ako ga sipaš u ferrari i fiću. Ako se truješ nečim i uništiš si napola tijelo normalno da nećeš imati iste rezultate kao netko tko se zdravo hrani.

Zašto sportaši paze na prehranu i dodatke ako nije bitno?

 

Nisam čuo ništa što već nisam od prije znao, samo sam shvatio da većina forumaša pati od Stockholmskog sindroma.

Emocionalno se vezali s prevarantima koji im otimaju godišnje 2 i po mjesečne plaće. Teško je prihvatiti da si prevaren.

To bi zahtjevalo poduzimanje nečega što je prevelik zalogaj za mnoge ovdje.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
bmg kaže...

ne utječe ni benzin jednako ako ga sipaš u ferrari i fiću. Ako se truješ nečim i uništiš si napola tijelo normalno da nećeš imati iste rezultate kao netko tko se zdravo hrani.

Zašto sportaši paze na prehranu i dodatke ako nije bitno?

 

Nisam čuo ništa što već nisam od prije znao, samo sam shvatio da većina forumaša pati od Stockholmskog sindroma.

Emocionalno se vezali s prevarantima koji im otimaju godišnje 2 i po mjesečne plaće. Teško je prihvatiti da si prevaren.

To bi zahtjevalo poduzimanje nečega što je prevelik zalogaj za mnoge ovdje.

 zato sto je sportašima bitna snaga i izdržljivost, zato uzimaju to sto uzimaju, ne zato sto su "osviješteni" ili im je loša zemlja u kojoj je uzgojena hrana.

pa svaki drugi padne na doping testu jer se krkaju svačim..

 

tko kome otima plaće i što bi trebali poslodavci koji ne smiju isplatiti plaću ako nisu platili doprinose? 

ako misliš nastaviti živjeti u paralelnom svemiru možeš slobodno, ali u ovom ne možeš zakone mijenjati tako kako ti misliš, i automatikom reći svim ljudima koji rade u hr da su budale i da su prevareni.

mene prevariti ne može nitko, pa ni ti, koliko god se trudio, a dosta loše se trudiš

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 14:33 (digitall).
6 godina
protjeran
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
bmg kaže...
 15 godina se bavim zdravljem, prehranom, a dodacima tek zadnje 4 godine otkako su mi doktori rekli da mi nema pomoći. Zato nikad više kod doktora. Ne padam više na te laži.

 

 ako bi bio tako dobar kao što si pametan mogao bi nam lijepo reći o kojoj se to bolesti radilo da su te tako jako liječnici iznevjerili i da si odustao o njih ?

dakle, koja bolest, trajanje, koliko je trajalo liječenje i s čime/kako si se izliječio ?

 

ako ne odgovoriš,.... ovo sve tvoje ostalo pisanje je mlaćenje prazne slame odn. trolanje.

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 19:10 (Anđeo bez falinge).
16 godina
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
bmg kaže...
digitall kaže...

 

i btw malo o genima da se bmg malo iscudava; uvijek sam bio mrsav, uz abnormalno velik unos secera, dok npr. susjed s kojim sam odrastao, ako pojede samo 10% slatkisa ili secera koliko sam ja pojeo dobije hrpu kila i deblja se na ocigled.. tako je bilo od malena, tako je i sada, uvijek je bio ljubomoran na mene :)

 

ili npr. ja i zena jedemo potpuno isto svaki dan u istim kolicinama, ona ima povremeno problema sa zatvorom stolice i uspije to obaviti jednom u 2-3 dana, a ja to obavljam bez ikakvog problema 2-3 puta dnevno..  kako to kad smo svi isti i kad samo hrana utjece na nas?

 

Ne čudim se ja već ti imaš logičkih problema. Ovo sve što si napisao nisu geni već crijevna flora. Genetski smo isti po znanstvenicima nekih 99.5%. A po visini, težini, zdravlju itd. smo različiti preko 95%.

Druga je stvar što si ti možda naučio da vjeruješ, a ne da logički razmišljaš kad ti netko kaže nešto. Možda je to posljedica žutila od medija koje pratiš?

 

@KIKI3ooo zdrav čovjek ne bi trebao, ako se hrani zdravom hranom. Ali hrana proizvedena s NPK i intenzivnom uzgoju zemlje to nije. Jesi siguran da je tvoja uzgojena na savršenoj zemlji?

@Diablo86 15 godina se bavim zdravljem, prehranom, a dodacima tek zadnje 4 godine otkako su mi doktori rekli da mi nema pomoći. Zato nikad više kod doktora. Ne padam više na te laži.

@Posmatrač samo hitna valja, ostalo mi nikad više neće trebati. A vjerojatno ni ona, tako da tvoje logičke zablude ne vrijede kod mene.

 

 

 

 

 

Tvojom logikom si majmun jer je 96% gena identično

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
7 godina
offline
Re: Antioksidansi, multivitamini i drugi dodaci pr
Anđeo bez falinge kaže...

 ako bi bio tako dobar kao što si pametan mogao bi nam lijepo reći o kojoj se to bolesti radilo da su te tako jako liječnici iznevjerili i da si odustao o njih ?

dakle, koja bolest, trajanje, koliko je trajalo liječenje i s čime/kako si se izliječio ?

 

ako ne odgovoriš,.... ovo sve tvoje ostalo pisanje je mlaćenje prazne slame odn. trolanje.

Pa kaj nije rekao da se radilo o hemoroidima? 

Ako je, nije ni čudno da se totalno promijenio i okrenuo alternativi kad je zabrijao da je izlječen zato kaj je jeo povrće s plodnog tla, veliko je to olakšanje kad prođe (mogao si je gurnuti žarać za žigosanje konja u pakšu pa bi odmah prošli ).

 

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice