Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro provjet

poruka: 5
|
čitano: 8.316
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro provjet".
16 godina
neaktivan
offline
Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro provjet

ja kao vijerni štovatelj Chiefteca oko napajanja i kućišta, zadnjih 25g.. ovo sam stavio pod bookmarks.

znači da je Antec dao jako puno za ovu siću.

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro pro
Prestao sam citati kad je 90eura i povoljno upotrebljeno u istoj recenici... ;)

Precjenjeni komadi lima kako god okrenes....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro pro
Damir22 kaže...

Precjenjeni komadi lima kako god okrenes....

 to si u pravu gledajući iz perspektive kako se doživljava komad hw.

meni je kućište, napajnje i ventilatori prvo kada krenem u samogradnju.

tu investiram ne gledajući cijenu.

no...uvažavam fakt da je to komad limenog kostura koji šarafima drži komponente i može koštati 30€.

 

jelte...sit je čovjek sa pola kila parizera K+ i sit je onaj sa 5 kašika kavijara.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
8 godina
offline
Re: Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro pro
Pa bas to, mi mozemo uloziti u tu komponentu koliko hocemo, iz ovih ili onih razloga, no i dalje je to par komadica lima povezanih zakovicama, i nikakvo fancy ime, ili proizvodjac to ne mogu sakriti.

Imao sam svakakvih kucista, od jeftinih preko skupih, od malih do velikih, kad maknes svu kozmetiku, sve je to isto - komad lima.

Dozvoljavam da rgb,argb,staklo ili ventilatori povecavaju cijenu proizvodnje, pa time i gotovog proizvoda... Ali najveci dio cijene je hype i marketing, kao i kod svega...

I nista nisam ostecen, niti iti jedan kompjuter radi losije zato sto je u kucistu od 200kn....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Antec DF700 flux - Isplativ, šaren i dobro provjet

tako je...sve drugo je stvar nekog oblika enuzijazma.. možda eventualno sitnica.

ne budi meni lijeno...evo slikam ti sada mog trenutnog Ćifa... kao što vidiš sa mog avatara, ja sam obično prašnjavo krme...i kada gledam kućišta, jako uvažavam faktor filtera prašine.

vjerovao ili ne...kada se baterijom posvijetli kroz staklo...nema trunčice prašine...dok je izvana sve prašnjavo kao grobnica Tutmesa trećeg.. ali na žalost...kod 200kn, ljudi moraju propuhivat coolere i kondenzatore.

 

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice