Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

poruka: 75
|
čitano: 9.340
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak".
14 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
nkdz kaže...
Wernher von Braun naseg vremena...

 Samo što je Von Braun bio pametniji i nije sam isprobavao svoje rakete, nego je vrući krumpir uvalio nekom drugome. Ovaj je barem bio hrabar, a čini mi se i pomalo (ili i poviše) lud.

dolazim odmah - Godot
5 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
eto prilika živozidašima da sa corona virusom provjere ideje jednog od vođa... Kinezi ih vjerojatno neće odbiti da volontiraju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
danko99 kaže...
Mislim ono,koju god planetu vidiš sa teleskopom,ona je hebeno okrugla.Zašto bi sad zemlja bila ravna?
Svaku teoriju zavjere valja uzet sa dozom skepticizma,ono..možda je a možda i nije.Ali ovo..ravna zemlja?wtf?I još poginut radi takve gluposti. LOL

 A tko zna, možda ravnozemljaši misle da je Zemlja zapravo kao frizbi, ravna ali sa zakrivljenim rubom? Možda je to želio provjeriti ovaj Ikar.

 

dolazim odmah - Godot
12 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Ostaje samo žal ako nije ugradio akcijsku kameru (Najkon Peee9000) sa ravnom lećom u kabinu.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Pozdrav učo!

Nije točno da ravnozemljaši to rade iz želje da budu drugačiji.
Većina njih je povezana sa Crkvom tj temelj za svoje istraživanje nalaze u rečenici iz Biblije gdje se kaže: " ...sva četiri kuta Zemlje".

Vrh koji čine Sargent ( živi u podrumu kod mame) i druga dvojica ( koja su radila eksperiment sa rupicama i svijetlom u onom dokumentarcu) to rade zbog zarade sa youtubea.

Svima je zajedničko da imaju oblik šizofrenije, narcisoidnosti....itd
vicious
5 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

I tako postade on prvi mučenik svoje vjere...svetac...uskoro na mjestu prosvjetljenja će biti izgrađen hram...tako to kreće...tko zna možda za 2000 godina budu jači od ovih abrahamskih prodavača dima i magle

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Da nije smiješno bilo bi tužno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
učo kaže...
nkdz kaže...
Wernher von Braun naseg vremena...

 Samo što je Von Braun bio pametniji i nije sam isprobavao svoje rakete, nego je vrući krumpir uvalio nekom drugome. Ovaj je barem bio hrabar, a čini mi se i pomalo (ili i poviše) lud.

 Ma svi, čak i Rusi, svaku su novu raketu ispalili nekoliko puta bez ljudi i tereta i tek kad su vidjeli da radi nešto su stavili u nju. Mnoge nove rakete koje je puno studioznije radilo puno više ljudi su se na početku srušile. Samo je on sjeo u prvu, a kad mu se srušila, u drugu. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
rjakopec kaže...

Ma svi, čak i Rusi, svaku su novu raketu ispalili nekoliko puta bez ljudi i tereta i tek kad su vidjeli da radi nešto su stavili u nju. Mnoge nove rakete koje je puno studioznije radilo puno više ljudi su se na početku srušile. Samo je on sjeo u prvu, a kad mu se srušila, u drugu. 

Što impliciraš?

Ima mnogo starih ideja koje, katkada, iznenada postaju nove.
11 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
1domagoj1 kaže...
rjakopec kaže...

Ma svi, čak i Rusi, svaku su novu raketu ispalili nekoliko puta bez ljudi i tereta i tek kad su vidjeli da radi nešto su stavili u nju. Mnoge nove rakete koje je puno studioznije radilo puno više ljudi su se na početku srušile. Samo je on sjeo u prvu, a kad mu se srušila, u drugu. 

Što impliciraš?

da rusa ima hrpa i da im u vojnim operacijama nikad nije bilo strano nadoknađivati manjak u tehnici brojnošću običnih soldata

samim time, nije im strano žrtvovanje vojnika, iako ovo ne može biti svrstano u istu kategoriju obzirom da su astronauti preskupi da bi ih se samo tako žrtvovalo

15 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

O čemu vi pričate? Rusi su prvi koji su poslali psa u svemir, kujica zvana "Lajka". Lajk!

 

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Keso kaže...

O čemu vi pričate? Rusi su prvi koji su poslali psa u svemir, kujica zvana "Lajka". Lajk!

 

 Jel? I ostavili je gore da krepa u najgorim mukama. U svim proteklim ratovima i nesrećama Rusi su svoje ljude tretirali kao "potrošnu" robu, a tek da budu obzirni prema keruši.

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
14 godina
odjavljen
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Jura iz druge galaksije kaže...
Keso kaže...

O čemu vi pričate? Rusi su prvi koji su poslali psa u svemir, kujica zvana "Lajka". Lajk!

 

 Jel? I ostavili je gore da krepa u najgorim mukama. U svim proteklim ratovima i nesrećama Rusi su svoje ljude tretirali kao "potrošnu" robu, a tek da budu obzirni prema keruši.

 Inače je u ratu ljudski život jako cijenjen.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Ovo gledam i prvo sto mi padne na pamet jest da se nije mozda Freinz Reichelt reinkarnirao:

 

a bome i ona blesava reklama

 

tipu kapa dolje da je uspio dignuti novce i napraviti raketu te da je sjeo u istu. ludo hrabar i samouvjeren, slava mu.

 

al da je smijesno, jebote smijesno je za popizdit ko da su pajtonovci snimali - nije lijepo ali dok sam gledao slobodan pad zapitah se sto li mu je zadnje proletjelo kroz glavu prije touchdowna.

 

sad zamislite takve likove koji su manicno samouvjereni, dakako bez pokrica u rl, ne samo u ameriki.

intervjuirao sam jednog takvog za posao i tip je opetovano, suvereno odvalio epohalnu glupost na vrlo jednostavno pitanje i ta me "samouvjerenost" prestravila. nesto u rangu "nesposoban, ali jako vrijedan",

a u svakoj poziciji u zivotopisu je naveo da se usko bavio tematikom.

koliko takvi stete mogu napraviti ako blendaju tupaste managere, to je Hindenburg!

 

a zamislite takve likove kad ih zapadne povijesni trenutak i pozicija koja vapi za ludjacima - tipa rat.

takve obicno prati sreca, pogotovo kad i protivnik povjeruje u sposobnosti ovakvih individua.

 

jedino sto je ovdje protivnik - fizika, jebiga.

onda the end.

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
nikola kaže...
..zapitah se sto li mu je zadnje proletjelo kroz glavu prije touchdowna...

 

 "Zašto se padobran ne otvara, a vučem ručicu kao lud..."

Idi i radi nešto korisno!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice