Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

poruka: 105
|
čitano: 20.028
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a".
13 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
ukay1000 kaže...
Moguce i da mi zapravo ne zivimo nego smo samo skup programa koji se vrte na nekakvom superracunalu nekog elijenskog nerda koji po cijele dane igra igrice. Sad smo na 12 levelu od 100, lik je njubina, nikak da nas lansira nekam u pm.

Matrix plot anyone?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Anđeo bez falinge kaže...
Envy kaže...

Ooo iznenadio bi se kako su nesposobni, mislim ne u svakom aspektu ali u mnogočemu.

Bila je neka vježba prije 10-tak godina kao profi vosjka BiH vs. Američka i priča mi neki vojnik iz vojske BiH koliko su fizički u lošijoj kondiciji američki vojnici u odnosu na ove u BiH. To mi je ostalo nekako upečatljivo.

Pričaj mi priče .....

Pravi vojnici su na bojištu.. ili u U.S.A

Ove što šalju na razne međunarodne vježbe su bezveznjakovići kao što su i bezvezne džave u koje ih šalju... 

 

Osim toga, pozor svima ..nisu vanzemaljci već IZVANZEMALJCI.

Jok eto nacrtani su vojnici ili od kartona napravljeni. Pravi su vojnici koji su isto tako pravi kao ovdašnji.
Evo film za tebe: https://www.imdb.com/title/tt0489281/

I jesu VANZEMALJCI jednako kao i IZVANZEMALJCI. Jedino ti nisu vanzemaljci ako ti je jezik kojim pričaš politički nastrojen, pa odjednom ne možeš reći "Eii, reci mi je li postoje Alieni?", nego sada moraš reći "Eii, reci mi da li postoje Alieni?".

 

 
Ovo me pojseti neki dan kada sam gledao nešto na RTL-u i kako radi izolacije starija gospođa kuka kako ne može do mirovina. Ovako tačno je rekla: "ne možemo do penz.. mirovina otići". Ehh da sam znao koja je emisija u pitaju vratio bih unazad da ti snimim kako se radi politike jezik mijenja.
I da, mislim da si moju baš svaku riječ točno razumio.  

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 12:21 (Envy).
12 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
sminigo kaže...

Kada Pentagon plasira nešto ovako u javnost, sasvim je sigurno da nas lagano pripremaju za nešto jako veliko....

 Da bar. Onda bi 100% znali dal ima malih zelenih (ili nema).

Ali ni ovaj put ništa pametno neće biti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Mi smo izvanzemaljcima zanimljivi kao mravi, zemlja je poput jednog velikog mravinjaka: svi negdje putuju, rade, kopaju i ne osvrću se iznad glave.

 

Komunikacija s vanzemaljcem bi vjerojatno bila isto komplicirana kao i komunikacija s mravom. Da li je i jedan čovjek uspio komunicirati s mravom, reći mu da dovuče jednu mrvicu kruha na drugu stranu stola, pitao gdje mu je kuća?

I`m silicon-based life-form
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
ludizao kaže...

...Zar stvarno misliš da im je domet kretanja svemirom u približavanju brzini svjetlosti? ...

 Trenutno nema nikakve naznake da postoji išta brže od svjetlosti. Nikakva tehnologija to ne može popraviti. Nije stvar tehnologije, nego svijeta u kojem živimo. Obično u prirodi dobijemo naznaku da nešto postoji, npr munja je bila naznaka struje. Ali za brzinu svjetlosti nema ničega što bi "promatrali" pa dostigli. Možda zakrivljenost prostora i crvotočine izgledaju kao najbolji kandidat, ali teško da itko to može proizvesti ili iskoristiti, neovisno o tehnologiji.

Idi i radi nešto korisno!
 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
@kowach

Mda, iako to baš nije tako. Dosta smo unatrag 100 godina napredovali. Vjerujem da bi se s nama, za razliku od mrava (ili bilo kojih drugih životinja) ipak nekako dalo komunicirati.

A kad sam već spomenuo Sagana, pamtljiva mi je i ona scena kad stoji na pješčanoj plaži držeći zrnce pijeska na vrhu kažiprsta (komentirajući kako je broj zvijezda u svemiru veći od broja svih zrnaca pijeska na Zemlji) te kaže: "Pa ipak, mi smo jedina (nama poznata) vrsta koja je uspjela pojmiti svemir."

Ako bih ikome poželio tisućljetni život, da ne kažem besmrtnost, onda su to ljudi kao Stepin.., ovaj, Karl Sagan ;)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 14:10 (Antiseptik).
13 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
kowach kaže...

Mi smo izvanzemaljcima zanimljivi kao mravi, zemlja je poput jednog velikog mravinjaka: svi negdje putuju, rade, kopaju i ne osvrću se iznad glave.

 

Komunikacija s vanzemaljcem bi vjerojatno bila isto komplicirana kao i komunikacija s mravom. Da li je i jedan čovjek uspio komunicirati s mravom, reći mu da dovuče jednu mrvicu kruha na drugu stranu stola, pitao gdje mu je kuća?

Na tu temu i pitanja koja si spomenuo, snimljen je jako dobar film koji si možda i pogledao.
Ako nisi, apsolutna preporuka.

 

Arrival (2016.) 7.9/10

 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
6 godina
protjeran
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Envy kaže...
I jesu VANZEMALJCI jednako kao i IZVANZEMALJCI. Jedino ti nisu vanzemaljci ako ti je jezik kojim pričaš politički nastrojen, pa odjednom ne možeš reći "Eii, reci mi je li postoje Alieni?", nego sada moraš reći "Eii, reci mi da li postoje Alieni?".

 Kakve veze ima politička "nastrojenost" s pravopisom hrvatskoga jezika... ?

 

http://hrvatskijezikzagamovce.blogspot.com/2016/10/izvanucionicka-nastava-izvanzemaljci.html

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
14 godina
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

evo ja ću reći: vanzemljaki...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
sudy_freak kaže...
kowach kaže...

Mi smo izvanzemaljcima zanimljivi kao mravi, zemlja je poput jednog velikog mravinjaka: svi negdje putuju, rade, kopaju i ne osvrću se iznad glave.

 

Komunikacija s vanzemaljcem bi vjerojatno bila isto komplicirana kao i komunikacija s mravom. Da li je i jedan čovjek uspio komunicirati s mravom, reći mu da dovuče jednu mrvicu kruha na drugu stranu stola, pitao gdje mu je kuća?

Na tu temu i pitanja koja si spomenuo, snimljen je jako dobar film koji si možda i pogledao.
Ako nisi, apsolutna preporuka.

 

Arrival (2016.) 7.9/10

 

 Budi još malo šire ruke, pa ponudiš i link za elegantno Watch online gledanje.

 

https://ww3.hollymoviehd.com/arrival-2016/

 

S obzirom na naše velike morske divljine ili dubine, ovaj stari odličan filmič je najbolji primjer bez konkurencije.

 

https://ww3.hollymoviehd.com/the-abyss-1989/

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 17:06 (rambox).
6 godina
protjeran
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Stric_Jura

 

e, to može. to je katolički 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 16:59 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
kowach kaže...

Da li je i jedan čovjek uspio komunicirati s mravom, reći mu da dovuče jednu mrvicu kruha na drugu stranu stola, pitao gdje mu je kuća?

Ne baš pitao gdje mu je kuća, ali da, uspio je:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=105&v=5HKl8Luuotw&feature=emb_logo

Gledam te!
16 godina
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Neil deGrasse Tyson ima jedno od objašnjenja zašto još nismo sreli vanzemaljce, a to je jer smo možda mnogo zaostaliji od njih. Kao primjer, navodi razliku od 1-2% u DNK između čovjeka i čimpanze. Razlika je mala, samo 2%, a opet toliko smo napredniji od čimpanzi. E sad ako vanzemaljci imaju samo 2% napredniji DNK od čovjeka po tome bismo mi njima bili kao čimpanze i vjerojatno ne bi imali razloga obraćati nam se već bi nas mogli promatrati iz prikrajka :)

 

On to lijepo i sažeto objasni:

King in the castle, king in the castle ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 17:31 (tjodalv).
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Problem je što ljudi na to gledaju previše ljudski i ograničeno. Ako postoje vanzemaljci koji su nabasali na Zemlju i zanimamo ih, a imaju tehnologiju puno napredniju od naše (putovanje brzinom svjetlosti i brže), zašto mislite da bi trebali doći do nas uopće i zašto onda ne bi imali senzore i teleskope s kojima bi mogli sve promatrati sa matičnog planeta ili neke svoje kolonije? Također bi nas mogli teleportirati, a ne da moraju sletiti Johnu u vrt da ga otmu ili da imaju hyperspace pogon, a moraju doći na prozor i raditi biopsiju da bi nas analizirali :D
16 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
tjodalv kaže...

Neil deGrasse Tyson ima jedno od objašnjenja zašto još nismo sreli vanzemaljce, a to je jer smo možda mnogo zaostaliji od njih.Kao primjer, navodi razliku od 1-2% u DNK između čovjeka i čimpanze. Razlika je mala, samo 2%, a opet toliko smo napredniji od čimpanzi. E sad ako vanzemaljci imaju samo 2% napredniji DNK od čovjeka po tome bismo mi njima bili kao čimpanze i vjerojatno ne bi imali razloga obraćati nam se već bi nas mogli promatrati iz prikrajka :)

 

On to lijepo i sažeto objasni:

Daleko je on od prvoga, ili prve osobe koji se eto sjetio takvih činjenica ili sitnica.Zato sam ja i dao prvi Jubitu link na dolnjem linku, dakle na hrvaškom objašnjeno jer ipak nisu svi sa Engleskim kao popit čašu vode.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-mornarica-objavila-sluzbene-snimke-nlo/275126.aspx?page=1&jumpto=6120339&sort=asc&view=flat

 

Ukratko, "masovan dolazak naših suseda eto da niste sami" to bi srušilo sve burze i nastao bi kaos epskih razmjera.Viša inteligencija toga je odavno svjesna kaj drugo.

 

Kaj bi se dogodilo da se pojavi samo jedan primjerak, dakle ekipa je zapela kod nas(i njima nije sve ispalo prema planu)iz razno raznih razloga.Teško je reč kak bi ljudi u toj situaciji gledali/tretirali nove čudake.Kud s njima možda recimo u logore, hm teško je prognoziral "ali eto jedan scenario nama je vrlo dobro poznat".Nije prošlo puno godina, od vremena kad su po zakonu u autobusima u Americi "čudni tamnoputi ljudi" morali sjedit u odvojenim sjedalima.

 

http://humangene.org/en/article/the-woman-who-changed-the-world-by-sitting-on-a-bus

 

"District 9, idealan primjer ili eto jedne opcije kad imaš posla sa čudacima koji imaju malo drukčiju boju kože".

 

https://ww3.hollymoviehd.com/district-9-2009-brrip/

 

Viša inteligencija vidi s kime imaju posla, dakle okvirno divljaci koje za sad i dalje promatramo+ako treba malo i dodatno testiramo.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.4.2020 19:13 (rambox).
14 godina
neaktivan
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Evo i da se ja kratko uključim. Mislim da je apsurdno vjerovati da smo jedini oblik života u svemiru. Osobnog sam vjerovanja da je jednostavniji oblik života uobičajen pa tako i vjerujem da ga je u toj formi bilo i na Marsu a, možda je on i danas tamo prisutan ispod površine.

 

Što se tiče inteligentog života vjerujem da je značajno rjeđi, ali isto tako prisutan. Ne vjerujem da je moguće putovati brzinom većom od brzine svijetla čime bi se također i objasnilo zašto još nismo stupili u kontakt s naprednom civilizacijom. 

 

Tako da ne vjerujem da su vanzemaljci osobno proputovali milijune svjetlosnih godina samo da bi letali uokolo, nešto tipa autonomnih sondi mi je puno vjerojatnije.

 

Dali to vidimo na snimkama? Ne znam, ne ulazi mi se u te špekulacije.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Xanzzu kaže...

 

Što se tiče inteligentog života vjerujem da je značajno rjeđi, ali isto tako prisutan. 

 Poražavajuće bi bilo da je vrsta kojoj pripadaju Pernarovi glasači najinteligentnija u svemiru.

6 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
BlueMax kaže...
Xanzzu kaže...

 

Što se tiče inteligentog života vjerujem da je značajno rjeđi, ali isto tako prisutan. 

 Poražavajuće bi bilo da je vrsta kojoj pripadaju Pernarovi glasači najinteligentnija u svemiru.

A tek od kriminalne organizacije. 

16 godina
online
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Koliko priče o vanzemaljcima, a nitko nije spomenuo vanzemaljke...
 
14 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
dd.inc kaže...
Koliko priče o vanzemaljcima, a nitko nije spomenuo vanzemaljke...

 kolika je kriza radi korone(a ka inace nije lol) nema veze ni da im budu oći ka u zlatne ribice ....

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 10:12 (dabar_solta_V2).
14 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
dd.inc kaže...
Koliko priče o vanzemaljcima, a nitko nije spomenuo vanzemaljke...

 a što ako imaju krive "portove", di bi se uštekal ?

 

ili bi uzeo stvar u svoje ruke ?  

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2020 12:26 (Stric_Jura).
14 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Stric_Jura kaže...
dd.inc kaže...
Koliko priče o vanzemaljcima, a nitko nije spomenuo vanzemaljke...

 a što ako imaju krive "portove", di bi se uštekal ?

 

ili bi uzeo stvar u svoje ruke ?  

 Ima on dovoljno portova

15 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Anđeo bez falinge kaže...
Envy kaže...
* * *

 Kakve veze ima politička "nastrojenost" s pravopisom hrvatskoga jezika... ?

 

* * *

Tko ti priča na hvatskom jeziku? Ja ću da pričam jezikom koji ja hoću i ti ima da me razumiješ. Jel ti jasno? Eh tako volim da čujem.

12 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
love2ml86 kaže...

A tek od kriminalne organizacije. 

 Za biti glasač kriminalne trebaš biti pokvaren, šovinist, zadrt, koristoljuban, amoralan....

Za biti Pernarov glasač samo trebaš biti glup.

Kad vidiš da HDZ ima 220 000 članova i onda tom broju pridružiš njihove obitelji ispada da su na vlasti jer glasaju sami za sebe. Ne glasati za sebe bi bilo glupo.

4 godine
protjeran
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Ma hebali vas i hdz i djeca branitelja, pernar i cijela ekipa. Oni uzivaju, boli ih ona stvar dok okrecu jedne ljude protiv drugih ljudi, samo da se ne okrenu protiv politicara.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.5.2020 4:38 (SuperHeroj).
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Envy kaže...

Tko ti priča na hvatskom jeziku? Ja ću da pričam jezikom koji ja hoću i ti ima da me razumiješ. Jel ti jasno? Eh tako volim da čujem.

 Piše se Je li, ili je l´ na sva tri srodna jezika s ovih područja.... a ne JEL 

 

Je li ti jasno ?  Eh, tako volim čuti... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
15 godina
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
Anđeo bez falinge kaže...
Envy kaže...

Tko ti priča na hvatskom jeziku? Ja ću da pričam jezikom koji ja hoću i ti ima da me razumiješ. Jel ti jasno? Eh tako volim da čujem.

 Piše se Je li, ili je l´ na sva tri srodna jezika s ovih područja.... a ne JEL 

 

Je li ti jasno ?  Eh, tako volim čuti... 

Nije više pravilno. Tako je sadašnji prijedsjednik rekao dok je bio premijer. Jer "je li" ili "je l" upućuje na izraz da smo danas "pojeli" jagnje. Pa onda mora "da li" ili "da l'".

Inača ništa mi nije jasno ili bolje rečeno ništa te nisam razumio, da možda nisi pričao sa ovim četvrtim tj crno-gorskim jezikom (ako nije izmišljen ovo neka služi u budućim parnicama da polažem prava na crno-gorski jezik kada isti bude izmišljen  

12 godina
offline
Američka mornarica objavila službene snimke NLO-a

Ok, pojeli smo janje. To sam shvatio. Ali kome smo i što dali?

 

Nemoj se opterećivati tim jezičnim sranjima. Takvu priču potežu oni koji nemaju što pametno za reći.

 
3 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Američka mornarica objavila službene snimke NL
BlueMax kaže...

Ok, pojeli smo janje. To sam shvatio. Ali kome smo i što dali?

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice