AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

poruka: 62
|
čitano: 14.964
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo".
12 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Kako se mijenja refresh rate monitora u Andrenalinu.

Otvorio sam AMD software, sve je nakrcano opcijama,

da se izgubiš.

 

Refresh rate mijenjam kao u doba Win98,

Start>Postavke>Zaslon>Napredne mogućnosti>Monitor

i onda iz padajućeg menija izaberem refresh rate.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
absolon kaže...

Kako se mijenja refresh rate monitora u Andrenalinu.

Otvorio sam AMD software, sve je nakrcano opcijama,

da se izgubiš.

 

Refresh rate mijenjam kao u doba Win98,

Start>Postavke>Zaslon>Napredne mogućnosti>Monitor

i onda iz padajućeg menija izaberem refresh rate.

 Imaš pravo, nisam ni ja našao! Ima opcija za odabrati FreeSync ili ne, pod Settings> Display, ali nema nekakvog izbornika za odabir refresh ratea, osim onog kojeg si i sam spomenuo. Jedino je pitanje koliko je to korisnicima uopće potrebno. Ja se iskreno ne sjećam kada sam zadnji put trebao ručno mijenjati refresh rate. 

14 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Meni su novi driveri pohebali FIFA-u 20. Morao vratiti stare. :D

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

eto morao sam da ispravljam sto sam pisao, zasto,pa eto zato jer me softwer atijin iznevjerio,ja ga lijepo povukao,tj updata putem starog softwera,

a on mi lijepo srusio cijeli sistem. i morao sam nove windowsw da ponovo instaliram,a kada updatao,taj noviji softwer za graficku,i kada sam se upoznavao s njim.

moj antivirus nod sekuriti, me stalno obavjestavao kao zarazu,dok se windowsi nisu sredili i samo mi zacrnio ekran.nisam mogao vise vratiti te windowse stalno mi je ocitavao gresku,

sto kod sam probao nisam nista mogao, osim podizanje novih eto koliko je bio taj novi softwer dobar..

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 5:33 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Denis kaže...
 pri razlučivost 4K (koja za ovu karticu inače nije optimalna)

 Sto ovo znaci, mislio sam da je ova kartica na razini (i malo bolja) od 2070. Znaci za 4K gaming na 60fps, da trazim dalje?

11 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
fight kaže...

mislim! 

 

16 godina
moderator
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
O_O_O kaže...
Denis kaže...
 pri razlučivost 4K (koja za ovu karticu inače nije optimalna)

 Sto ovo znaci, mislio sam da je ova kartica na razini (i malo bolja) od 2070. Znaci za 4K gaming na 60fps, da trazim dalje?

 Zavisi što igraš i na kakve si kompromise spreman u pogledu postavki kvalitete slike. Ali objektivno mislim da je jedino RTX 2080 Ti pravo rješenje za 4K gaming, s tim da nije ona nije optimalna s obzirom na zahtjeve modernih igara. Pod optimalno mislim da imaš prosječno 75+ fps na maksimalni detaljima pri 4K razlučivosti. 

7 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

win10 lenovo laptop, nakon instalacije win se pali do logina, a onda di se upiše šifra se zamuti ekran i ne ide dalje. deinstalacija u safe modu popravlja situaciju naravno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Ažuriro drivere i program,moram priznati da je meni kao običnom korisniku sučelje postalo puuuno jednostavnije,lijepše i funkcionalnije.
Odličan posao AMD.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Denis kaže...
absolon kaže...

Kako se mijenja refresh rate monitora u Andrenalinu.

Otvorio sam AMD software, sve je nakrcano opcijama,

da se izgubiš.

 

Refresh rate mijenjam kao u doba Win98,

Start>Postavke>Zaslon>Napredne mogućnosti>Monitor

i onda iz padajućeg menija izaberem refresh rate.

 Imaš pravo, nisam ni ja našao! Ima opcija za odabrati FreeSync ili ne, pod Settings> Display, ali nema nekakvog izbornika za odabir refresh ratea, osim onog kojeg si i sam spomenuo. Jedino je pitanje koliko je to korisnicima uopće potrebno. Ja se iskreno ne sjećam kada sam zadnji put trebao ručno mijenjati refresh rate. 

zanimljivo, meni je bilo potrebno neki dan (prije toga valjda 15 godina nije), kupio novu grafu, stavio nove win, sve najnove drivere instalirao i vidim nakon nekog vremena nesto mi cudno, pogledam rr stoji na 60hz, a monitor podržava 75, jos vidim prepoznao model monitora, podrzane rr i sve.. pa sam rucno izmijenio u nvidia panelu odmah pored rezolucije.. tamo je na normalnom mjestu..

 

nije toliko bitno ali eto.. u svakom slucaju drago mi je da amd radi na poboljsanjima. 

15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Denis kaže...
absolon kaže...

Kako se mijenja refresh rate monitora u Andrenalinu.

Otvorio sam AMD software, sve je nakrcano opcijama,

da se izgubiš.

 

Refresh rate mijenjam kao u doba Win98,

Start>Postavke>Zaslon>Napredne mogućnosti>Monitor

i onda iz padajućeg menija izaberem refresh rate.

 Imaš pravo, nisam ni ja našao! Ima opcija za odabrati FreeSync ili ne, pod Settings> Display, ali nema nekakvog izbornika za odabir refresh ratea, osim onog kojeg si i sam spomenuo. Jedino je pitanje koliko je to korisnicima uopće potrebno. Ja se iskreno ne sjećam kada sam zadnji put trebao ručno mijenjati refresh rate. 

 Može se namjestiti refresh rate u Radeon Software.

 

U Setting u sekciji Display i dole desno pod Custom Resolution>Create new

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
boxer kaže...
Denis kaže...
absolon kaže...

Kako se mijenja refresh rate monitora u Andrenalinu.

Otvorio sam AMD software, sve je nakrcano opcijama,

da se izgubiš.

 

Refresh rate mijenjam kao u doba Win98,

Start>Postavke>Zaslon>Napredne mogućnosti>Monitor

i onda iz padajućeg menija izaberem refresh rate.

 Imaš pravo, nisam ni ja našao! Ima opcija za odabrati FreeSync ili ne, pod Settings> Display, ali nema nekakvog izbornika za odabir refresh ratea, osim onog kojeg si i sam spomenuo. Jedino je pitanje koliko je to korisnicima uopće potrebno. Ja se iskreno ne sjećam kada sam zadnji put trebao ručno mijenjati refresh rate. 

 Može se namjestiti refresh rate u Radeon Software.

 

U Setting u sekciji Display i dole desno pod Custom Resolution>Create new

 Da, palo mi je to na pamet, ali opet nije baš logično. Kao, nije da mi treba nešto posebno nego samo standardno podešavanje brzine osvježavanja ekrana. Ali dobro, glavno da postoji opcija, čak i ako nije super intuitivna. 

13 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Meni se sve pošemerilo piše 60fps u afterburneru okrenem miš u FC5 i čekam 10 sekundi da se lik okrene i tako stalno trzaju sve igre koje igram, vratio sam stare drivere nažalost...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
srco1978 kaže...

Meni se sve pošemerilo piše 60fps u afterburneru okrenem miš u FC5 i čekam 10 sekundi da se lik okrene i tako stalno trzaju sve igre koje igram, vratio sam stare drivere nažalost...

 Jesi probao maknuti sve drivere stare s https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

 

 

 

15 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Pa judi mili ovo su driveri!

Kakve su ovo satifikacije od 4,5 zvjezdica. reklame unutar drivera?
Vojnik sa dugim cijevima unutar drivera. Šta ako želim da odgojim dijete bez nasilja ili pucačina, sa recimo zanimljivijim igricama što je Ori and th Blind Forest, Trine?

Opcija trilion za koje vjeruejm ni sami ljudi u AMD-u ne znaju kako ih sve podesiti.

Integer Display Scaling (new) - šta je ovo? Gledam ovu sliku sa uključenim tim čudom i po ovim tačkama izgleda mi mutnije nego kada je na Off.

Sučelje je užasno da ne kažem katastrofalno. Kao da su rekli ajmo napraviti drivere da im sučeje bude moćno kao kada se pkrene Photoshop i AutoCAD i Mayu i Blender odjedno, ali da je jednostavan kao Notepad ili  Paint i još da ima Command Line Interface kao Ciscov IOS.

Driveri pod nazivom: Software još Adrenalinsko izdanje, o moj bože dragi.

Denis, tebi svaka čast na isrpnoj recenziji, ali sada ne vezano moje razočarenje AMD-om, ne bih ovaj post napisao da me dječak jedan iz susjedstva nije nazvao jer je upravo ovim driverima zaštopao cijeli komp. Još moram na reklamaciju, neki dan mu sve podesio.

Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
boxer kaže...
* * *

 Može se namjestiti refresh rate u Radeon Software.

 

U Setting u sekciji Display i dole desno pod Custom Resolution>Create new

WOW!

Na Informatičkom forumu kolege forumaši sa preko deceniju (formuskog) iskustva moraju Googlati da nađi gdje se mijenja Refresh Rate.
Ne znam kako da ovo nazovem. Vic? Hoax, ili kao što bi ljudi rekli "da nije smješno - bilo bi žalosno".

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Envy kaže...

Pa judi mili ovo su driveri!

Kakve su ovo satifikacije od 4,5 zvjezdica. reklame unutar drivera?
Vojnik sa dugim cijevima unutar drivera. Šta ako želim da odgojim dijete bez nasilja ili pucačina, sa recimo zanimljivijim igricama što je Ori and th Blind Forest, Trine?

Opcija trilion za koje vjeruejm ni sami ljudi u AMD-u ne znaju kako ih sve podesiti.

Integer Display Scaling (new) - šta je ovo? Gledam ovu sliku sa uključenim tim čudom i po ovim tačkama izgleda mi mutnije nego kada je na Off.

Sučelje je užasno da ne kažem katastrofalno. Kao da su rekli ajmo napraviti drivere da im sučeje bude moćno kao kada se pkrene Photoshop i AutoCAD i Mayu i Blender odjedno, ali da je jednostavan kao Notepad ili  Paint i još da ima Command Line Interface kao Ciscov IOS.

Driveri pod nazivom: Software još Adrenalinsko izdanje, o moj bože dragi.

Denis, tebi svaka čast na isrpnoj recenziji, ali sada ne vezano moje razočarenje AMD-om, ne bih ovaj post napisao da me dječak jedan iz susjedstva nije nazvao jer je upravo ovim driverima zaštopao cijeli komp. Još moram na reklamaciju, neki dan mu sve podesio.

 
Integer scaling radi odlično, ali naravno ti nemaš blage veze što je to i kada se koristi, pa naravno da ne vidiš poboljšanje. Ili si jednostavno ćorav.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Envy kaže...

WOW!

Na Informatičkom forumu kolege forumaši sa preko deceniju (formuskog) iskustva moraju Googlati da nađi gdje se mijenja Refresh Rate.
Ne znam kako da ovo nazovem. Vic? Hoax, ili kao što bi ljudi rekli "da nije smješno - bilo bi žalosno".

 O čemu ti?

 

Normalno je da se malo teže snaći kada se interfejs promijeni i treba privikavanja nakon promjena, ali logika kaže da se te stvari traže u Settingsu. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Jakovp kaže...
* * *

 
Integer scaling radi odlično, ali naravno ti nemaš blage veze što je to i kada se koristi, pa naravno da ne vidiš poboljšanje. Ili si jednostavno ćorav.

Auuuuu pa jesi li ti to Jakove? Pa moj vjerni fan na forumu. Ne mogu da vjerujem kako je svijet mali? Imao si sliku onog motorićam je li da?

Oduševljen sam jer sam bio ubijeđen da je neki bot u pitanju. Ono ne može mi baš svaki post pratiti i na svakom lupati TD. Wow, živa osoba.

Oooo.. vidim imašWorkstation računalo sa ekwb pumpom. Noo waay.
 

boxer kaže...
* * *

 

Normalno je da se malo teže snaći kada se interfejs promijeni i treba privikavanja nakon promjena, ali logika kaže da se te stvari traže u Settingsu. 

Normalno? Meni je normlano da se malo teže snađem kada rižu umjesto vilice jedem onim štapićima.
Ali refresh rate i promjena interfejsa i povezuješ to sa logikom?! Kakva crna logika kaže da se pravi sasvim novi korisnički profil za refresh rate?A skontao sam.. 8 monitora u muzeju zehničkih umjetnosti koji još uvijek rade. Za svaki od monitora novi profil. Sad je sve jasno, sorry moja greška.

Hoćemo li sada malo ozbiljno o ovoj temi?

 

7 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Jakovp kaže...
..

 
... scaling radi odlično...

aa

9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P

Od kad koristim pc i amd reklame su u driverima. 

15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Envy kaže...


Hoćemo li sada malo ozbiljno o ovoj temi?

 

 Previše dramiš oko nebitnih stvari. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
dabar_solta_V2 kaže...
Jakovp kaže...
..

 
... scaling radi odlično...

aa

 Ne kužim, u čemu je problem? To je prvo što sam isprobao i radi super, stare igre izgledaju brutalno.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Kolacic kaže...

Od kad koristim pc i amd reklame su u driverima. 

I što ti misliš, je li to dobra stvar ili nije? Tako ozbiljna firma koja je nekada bila rame uz rame Intelu a sada nudi procesore koji su bok uz Intelovim pandanima vuče još uvijek repove od propalog ATI-a. 

 

boxer kaže...
* * *

 

 Previše dramiš oko nebitnih stvari. 

Ma kako dramim, to je rečenica kada Tom Hanks izgovara u Sully, nakon što komisija upravo "drami oko nebitnih stvari". 
Iskreno naveo sam argumente u kojem AMD i dalje ide u pogrešnom svijetu.

- loše korisničko sučelje da ne kažem da ne znaju ni oni što žele.

- neozbiljnost kao što su reklame u driverima po uzoru na ATI. AMD-overeklame trebaju da budu u samim videoigrama, sjećamo se kako je to Nvidia počela da radi.

- rušenje samog sistema nakon novih drivera je malo ozbiljniji problem. Sad domaća zadaća: googlajte koliko se ljudi žale na ove nove drivere.

Ali ako ćeš potpuno iskreno, ja se go**na od AMD-a potpuno riješio. Možeš ovaj post shvatiti ili kako neko tipkaranje od druge jutarnje kave ili neko kritično razmišljanje, meni je potpuno svejedno.

Jakovp kaže...
* * *

 * * * stare igre izgledaju brutalno.

Wow, brutalno. Baš ono premoćno, jesi li probao NFS III: Hot Pursuit? Čujem da ti ne treba HTC-ov VR sistem ni RTX-ca, nego je iskustvo ravno onome kao da si direktno ušao u Ferrari 550. Čujem da ljudi luduju i vrište govoreći od dragosti: "ljudi kakvi Triple AAA naslovi iz 2019, odite probajte Integer Display Scaling, Doom izgleda... brutalno".

Ok.. da te vidim sada u sledećoj raspravi, pošto te smatram sada živom osobom koja ima Wokrstation PC ali nekim čudom ne i Workstation GPU.


Šta misliš koliko tinejdžera, sada ili u toku ove godine, dakle osoba od 12-17 godina kojima su starci kupili konfe koje pokreću Triple AAA naslove je zainteresovano za video igre koje su se igrala ne samo kada ti tinejndžeri nisu ni postojali, nego se vjerojatno njihovi roditelji nisu ni zabavljali? Ja ću ti reći broj: 0 (nula) osoba.

Jer ako ja, kome se bliži 40-ta stvarno volim stare igre. I igram i dalje ponekad Warcraft III: Reign of Chaos i Frozen Thrones ili Age of Empires II: The Age of Kings, misliš da imam volju za iste ali starije naslove (1. ili 2. u prvoj igri odnosno 1. u drugoj spomenutoj igri)? Ma imam brutalno jaku volju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2019 13:23 (Envy).
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Envy kaže...

Ma kako dramim, to je rečenica kada Tom Hanks izgovara u Sully, nakon što komisija upravo "drami oko nebitnih stvari". 
Iskreno naveo sam argumente u kojem AMD i dalje ide u pogrešnom svijetu.

- loše korisničko sučelje da ne kažem da ne znaju ni oni što žele.

- neozbiljnost kao što su reklame u driverima po uzoru na ATI. AMD-overeklame trebaju da budu u samim videoigrama, sjećamo se kako je to Nvidia počela da radi.

- rušenje samog sistema nakon novih drivera je malo ozbiljniji problem. Sad domaća zadaća: googlajte koliko se ljudi žale na ove nove drivere.

Ali ako ćeš potpuno iskreno, ja se go**na od AMD-a potpuno riješio. Možeš ovaj post shvatiti ili kako neko tipkaranje od druge jutarnje kave ili neko kritično razmišljanje, meni je potpuno svejedno.

 Ništa od toga me ne dira, imam AMD kartice od 2015-te i do sada nisam imao niti jedan jedini problem sa driverima, pa ni sa ovima. Nije bilo rušenje sistema koji je već 2 godine instaliran, a drivere sam instalirao na oba načina i kao upgrade na starije i kao clean install. Kod mene Windows sam postavi refresh rate po tvorničkim postavkama na 60Hz, a ove prethodne slike što sam stavio je zapravo rezultat "overclockiranja" monitora kroz drivere na 74Hz. Jednostavno nisam imao potrebe da bilo što oko refresh ratea namještam u driverima. Stvar zapravo funkcionira kao i u prethodnim verzijama, s tim da u ovoj verziji nema potrebe da se ponovno namješta overclockirani refresh rate, a što je bilo slučaj kod svake instalacije novih drivera u prijašnjim verzijama. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
boxer kaže...
Envy kaže...

Ma kako dramim, to je rečenica kada Tom Hanks izgovara u Sully, nakon što komisija upravo "drami oko nebitnih stvari". 
Iskreno naveo sam argumente u kojem AMD i dalje ide u pogrešnom svijetu.

- loše korisničko sučelje da ne kažem da ne znaju ni oni što žele.

- neozbiljnost kao što su reklame u driverima po uzoru na ATI. AMD-overeklame trebaju da budu u samim videoigrama, sjećamo se kako je to Nvidia počela da radi.

- rušenje samog sistema nakon novih drivera je malo ozbiljniji problem. Sad domaća zadaća: googlajte koliko se ljudi žale na ove nove drivere.

Ali ako ćeš potpuno iskreno, ja se go**na od AMD-a potpuno riješio. Možeš ovaj post shvatiti ili kako neko tipkaranje od druge jutarnje kave ili neko kritično razmišljanje, meni je potpuno svejedno.

 Ništa od toga me ne dira, imam AMD kartice od 2015-te i do sada nisam imao niti jedan jedini problem sa driverima, pa ni sa ovima. Nije bilo rušenje sistema koji je već 2 godine instaliran, a drivere sam instalirao na oba načina i kao upgrade na starije i kao clean install. Kod mene Windows sam postavi refresh rate po tvorničkim postavkama na 60Hz, a ove prethodne slike što sam stavio je zapravo rezultat "overclockiranja" monitora kroz drivere na 74Hz. Jednostavno nisam imao potrebe da bilo što oko refresh ratea namještam u driverima. Stvar zapravo funkcionira kao i u prethodnim verzijama, s tim da u ovoj verziji nema potrebe da se ponovno namješta overclockirani refresh rate, a što je bilo slučaj kod svake instalacije novih drivera u prijašnjim verzijama. 

Odličan odgovor - sviđa mi se. Argumentovano i fino objašnjeno. Sa AMD-ovim procesorima tamo od onih 5000+ Athlona X2 nisam imao nikakvih problema. (Optereon je svaki izgorio - doslovce). Ali sa HD4670 i nikada im neću oprostiti itekako jesam. Prvo su ukinuli podršku za datu karticu radi 90 MB ako se ne varam koda u driverima. A misllim da je to jedna do najprodavanijih kartica možda čak i odmah poslije GeForce 2 MX-ice.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 15:11 (Miro).
11 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P
Envy kaže...


Šta misliš koliko tinejdžera, sada ili u toku ove godine, dakle osoba od 12-17 godina kojima su starci kupili konfe koje pokreću Triple AAA naslove je zainteresovano za video igre koje su se igrala ne samo kada ti tinejndžeri nisu ni postojali, nego se vjerojatno njihovi roditelji nisu ni zabavljali? Ja ću ti reći broj: 0 (nula) osoba.

Jer ako ja, kome se bliži 40-ta stvarno volim stare igre. I igram i dalje ponekad Warcraft III: Reign of Chaos i Frozen Thrones ili Age of Empires II: The Age of Kings, misliš da imam volju za iste ali starije naslove (1. ili 2. u prvoj igri odnosno 1. u drugoj spomenutoj igri)? Ma imam brutalno jaku volju.

Klepeces bez osnove: AMD ima community feedback stranicu i integer scaling je vec neko vrijeme '#1 requested feature'. Ocito ima interesa; nisu ga dodali iz cistog mira vec na zahtjeve korisnika.
A kao drugo, jel mozes linkat na post u kojemu pljuckas po Intelu/Nvidiji iz istog razloga? I oni su to nedavno dodali. Ili si to samo uocio kod AMD-a, kojeg kakti ne koristis vec godinama...

9 godina
neaktivan
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Pa mislim da je danas SVE reklama.

I da od kad koristim pc,ati graficke u driverima su reklame.

Nabijem Reklame eto kaj mislim. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - Perfo

Envy 

 

Gdje su te reklame u driverima, sinoć sam malo gledao raspored postavki i vidili da su neke stvari grupisali u odnosu na prije, no nigdje nisam vidio bilo kakvu reklamu.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Radeon Software Adrenalin Edition 2020 - P

Jesam, nikad to ne radim inače sad prvi put kompletno sve maknem i napravim njesra!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice