AMD će pogoniti Teslino igraće računalo

poruka: 5
|
čitano: 3.170
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD će pogoniti Teslino igraće računalo".
7 godina
offline
AMD će pogoniti Teslino igraće računalo

Koliko ce trebati da neki "influenser/ica" snime video kako Tesla ima ukljucen autopilot dok oni igraju igre...

Kao da zele broj prometnih nesreca povecati.

 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
AMD će pogoniti Teslino igraće računalo

Dok automobil drzi aktivno pravac na autoputu, ti fino igras Witchera 3. Radi fino na linuxu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AMD će pogoniti Teslino igraće računalo

ocito je da jedan dio ljudi koji se zele prevesti od tocke A do tocke B voznja nimalo ne zanima. nema frke. kojom sricom da za takve postoje autonomi auti jer ono sto sada rade, drk...ju po mobitelu za vrime voznje, svakako je i iritantno i opasno. ALI, za one koji auto vole vozit, nema lipse od otvorene ceste, a tada ti ne triba ni mob, ni tv, ni gluposti... 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: AMD će pogoniti Teslino igraće računalo
Najbolje dok se voze da igraju simulacije vožnje... Virtualna može... Stvarna ne može
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD će pogoniti Teslino igraće računalo
Ne znam, mora da sam star kad mi se od ovakvih gluposti diže kosa na glavi. Tesla sve vise postaje cirkus, nema to vise veze sa zdravom logikom. Najbolje će biti ako sad ekipa krene kupovati Tesle da dobije ekvivalent PS5 u autu umjesto da ako želi igrati to radi iz udobnosti doma
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice