Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovaca ko

poruka: 4
|
čitano: 5.458
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovaca ko".
14 godina
offline
Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovaca ko

Amazon osnovao... A nemos normalno trazit kolko je vec puno kineza... Trebaju stavit filter "necu kineze".... A i opcenito su im filteri katastrofa... Ili cak i nerade na mobitelu....

VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovaca ko

sve proizvode u kini a kinezi bi se trebali praviti blesavi, ni primirisati "tehnologiji" i ne obazirati se na to? m-da. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovac
Ajar kaže...

sve proizvode u kini a kinezi bi se trebali praviti blesavi, ni primirisati "tehnologiji" i ne obazirati se na to? m-da. 

 Tesko je zastitit dizajn, ali ako jos stave na to svoje GoPro naziv, to je bas bezobrazno do kraja i treba ih tuzit. 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
8 godina
offline
Amazon i GoPro u borbi protiv kineskih trgovaca ko

Klasična prevara, a pošto Kineza ima ko Kineza, logično je da su i prevare češće. Plus, u Čini se to i sve proizvodi, pa da su sad baš svi pošteni i glupi, i ne kuže da drekecu od par dolara poraste 20x cijena ako staviš odgovarajući brand-logo... mda.

Ja sam pak svjesno na Aliju kupijo neki Apple klon fensi bežične tipkovnice, po smiješno maloj cijeni. Predivno radi i super je, i nemam grižnju savjesti što za isto nisam platio bar 100$ više, jer mislim da je "oriđinal" cjenovno precijenjen.

Opet, da je ista bila dostupna po razumnijoj cijeni, iz principa ne bi kupio nešto jeftiniji proizvod sumljive kvalitete.
Lako moguće da je ovdje sličan slučaj; konkretno, kolega se bavio prodajom GoPro i još tada je govorio da su to nevjerojatno napuhane cijene u odnosu na teh. mogućnosti i samu kvalitetu proizvoda. Prestao je upravo zbog pojave alternativnih riješenja koje su nudila više i naprednije za manju cijenu.
Ovo sa fake brand-logom je pak nešto drugo, naravno - ali mislim da nije to ono što ih boli već kršenje IP - "oblik, boja" i slične patentirane pisdarije. Ovo je pak PR za javnost.

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice