Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

poruka: 10
|
čitano: 5.450
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama".
16 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

AI - "eno ga onaj Steficin opet laje.  Nemoj lajat online p**** ti m******!!"

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Algoritam otkriva toksične igrače u online igr
Znači, zapravo treba algoritam za prepoznavanje pahuljica, kojima će onda ukloniti pristup 'toksičnim' komentarima da se ne uzrujavaju ili, eventualno u težim slučajevima, spojit se na e-zdravstvo i propisat im normabelić
Moj PC  
12 0 hvala 2
9 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

Zašto ne naprave algoritam koji će otkrivati cheatere kojima uredno pobrojim užu rodbinu ženskog spola?

 

Igram CS GO, mapa Cache i tip me headshota sa svog spawnpointa kroz skladište, naravno bez toga da me vidi. Onda čekam neprijatelje na B sajtu, ja sam samcat, ostatak ekipe je na sredini ili oko A sajta, on dotrči, točno zna iza kojeg sanduka sam sakriven i bez problema me ubije prije nego sam ijedan metak ispalio. Naravno da sam mu spomenuo mamu u blagouživalačkom kontekstu. 

Dragi doktore, jesam li i ja toksičan?  

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

Ma kakve su ovo gluposti, koji je gust igranja ako neces bit toxican? Slazem se sa komentarom iznad, rađe prati ko je preosjetljiv pa ga banaj da ne ozljedi sebe od stresa, za nas toxicne je lako mi dodemo i odemo

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

U vrijeme kad sam aktivno igrao World of Tanks, mislim da sam većinu gejmova više u chat skidao bogove, isuse, majke i očeve, ali ne neprijateljskom timu već svojem...

-
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

dakleeee kak ne kužite, kako ne vidite vezu između svih ovih članaka na bugu? poanta svega je da ti i u igricama prate ponašanje pa kasnije kad treba upisat srednju ili faks ili uzet kredit - da dobiješ odbijenicu zbog ponašanja... nitko neće osnovati firmu i baviti se s takvim analizama ako to nekome ne treba... u kini je 21mil ljudi u kazni zbog ponašanja, ne mogu se kretati gdje žele, ne mogu putovati, školovati se... pa sad ne možeš baš reći da sam 'omašio futbal' jer to sve itekako postoji

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

 

Digitalni kavez u nastanku. Sad samo da se probudi AI koji ce povezati dovoljno baza podataka i imamo besmrtnog tirana.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Algoritam otkriva toksične igrače u online igrama

dok sam igrao team fortress 2 danonoćno, bio je na serverima jedan igrač s nadimkom toxic i bio je sasvim ok, kao saveznik ili protivnik (uglavnom špija). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Algoritam otkriva toksične igrače u online igr
Testiranje je na Rust zajednici 😆
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Algoritam otkriva toksične igrače u online igr
najbolje mi kad netko napise ez znas da je neki ufurani klinjo.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice