Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

poruka: 52
|
čitano: 12.642
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo".
16 godina
neaktivan
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

tata električar/strojar, sin kupuje uređaje sa alibabe i pravi neke uređaje :D :P 

 

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
5 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Kaj nije postojala neka nova i bolja ideja( inovativni i originalni tehnološki proizvod ne?) osim tog prozirnog gameboy-a koji je vec izmisljen davne 89"lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 1 hvala 2
16 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...

Svaka čast kada netko tako mlad može biti toliki lopov i medijska kurva. A opet, čestitke i Petricu na spuštanju na taj nivo.

 

Živjela RH i mladi poput Alberta-neka nam propast dođe što brže!

 momak se puno previše iscrpljuje za manevre oko najobičnijeg GameBuino klona...

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Svaka čast, kupio sam uređaj na infogameru i lemio do 4 ujutro i bilo mi je zabavno, jedino je bilo malo zeznuto sutra na poslu držati koncentraciju. Cjena je prihvatljiva, svu potrebnu opremu i djelove te odlicne upute na internetu  dobiješ za cijenu jedne aaa pc igre. A kada uhvatim vremena pokusat cu konzolu spojiti na pc i nesto sam isprogramirati.

 

Poruka hejterima:

Napravite i vi nekakav zabavan uređaj pa ce ljudi kupovati, ići ćete u las vegas, hejteri će vas mrziti ali jbg nemože to svatko, treba imati tatu električara inače se nemože naručiti preko alibabe djelove, jbg treba imati vezu.

 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Ma lako za uređaj, al humor u tekstu je "vrhunski". 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Hmm, u godinu dana livakov prvi post i baš pogodi tajming kada treba reći kako on ovo koristi i kako je to super zabavno, divno... seems legit. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Aldo kaže...
Cogent kaže...

Svaka čast kada netko tako mlad može biti toliki lopov i medijska kurva. A opet, čestitke i Petricu na spuštanju na taj nivo.

 

Živjela RH i mladi poput Alberta-neka nam propast dođe što brže!

 momak se puno previše iscrpljuje za manevre oko najobičnijeg GameBuino klona...

 

Cekaj kaj nije to decko od https://gamebuino.com/  ?

16 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 Znači, ako frajer briše komentare ljudi koji ga pitaju za povezanost s tim drugim projektom i busa se o prsa da je sve njegovo djelo i to prolazi kroz medije, mi smo hejteri?

 

Ajde super, kroatikus modus operandi na djelu.

 

 

14 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...

 Znači, ako frajer briše komentare ljudi koji ga pitaju za povezanost s tim drugim projektom i busa se o prsa da je sve njegovo djelo i to prolazi kroz medije, mi smo hejteri?

 pa jel nije čak i u star techu rekao da su povezani ? 

6 godina
protjeran
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

A kae ?

I ja sam popravljao sa 17 godine teveje, lemio, napravio sam 20 gitarskih pojačala, napravio sam sheme i tiskane pločice pa me nitko nije zvao u Ameriku kao mladoga genijalca.

I, nisam bio sam, kao što nije ni Albert. Takvih ima po hrvatskoj stotine.

Židovski loby je jak u svijetu i ovo me ne čudi.

 

A prisiljeni humor u članku je na razini petogodišnjega djeteta.

Opet stoji poslovica da Bog negdje da a negdje debelo uzme.

Da, JA lično i osobno !
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.12.2017 23:23 (Anđeo bez falinge).
 
9 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
loky4i4 kaže...
Cogent kaže...

 Znači, ako frajer briše komentare ljudi koji ga pitaju za povezanost s tim drugim projektom i busa se o prsa da je sve njegovo djelo i to prolazi kroz medije, mi smo hejteri?

 pa jel nije čak i u star techu rekao da su povezani ? 

 Tijekom crowdfunding kampanje je brisao komentare i na crowdfunding platformi i na FB kada su ga pitali zašto support redirecta na stranicu drugog projekta. 

 

Da li je promijenio priču ili ne, mene ne zanima, ali sam možeš u medijima vidjeti kako se promovira-niti jednom riječju ne spominje projekt od kojega je uzeo kod. 

 

Uopće ne ulazim u razinu vještine i znanja koju mali posjeduje, ali ne možeš open source kod predstavljati kao svoj, pobrati pare i slavu na tome i praviti se kao da se ništa nije dogodilo.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 Znači, ako frajer briše komentare ljudi koji ga pitaju za povezanost s tim drugim projektom i busa se o prsa da je sve njegovo djelo i to prolazi kroz medije, mi smo hejteri?

 

Ajde super, kroatikus modus operandi na djelu.

 

 

Hajde jelozni balkanikus ne pričaj gluposti. Čovik se lipo zahvalio Gamebuinu u samom kickstarteru. A vjerojatno je brisao komentare jeloznih čangrizavih tipova koji nemaju pametnijeg posla pa ga prozivaju plagijatorom i sl. 

 

evo za lijene da ne kopaju:

 

Gamebuino is like a MAKERbuino, only a bit smaller. The biggest difference: it comes already assembled and is made out of tiny components that were pre-soldered by robots. It's an alternative for the ones that are afraid of getting their fingers burnt with a soldering iron.

Gamebuino was crowdfunded on Indiegogo back in 2014. It's a project made by Aurelien Rodot and it served as a great inspiration for the creation of MAKERbuino.
In 2016 we connected with Aurelien (on a Maker Faire, of course) and he helped us make MAKERbuino happen.
The best thing, MAKERbuino is 100% compatible with Gamebuino's vast collection of open-source games and its programming library.

...

It takes far more than the whole MAKERbuino team to make MAKERbuino happen.
Here are some of many supporters that have been an enormous help: Ivančica Gajšak, Jonne Valola and his Pokitto project, Aurelien Rodot and his Gamebuino project...

 

Čovik iskoristio ideju, dodao jednu novu dimenziju i prodao. Kojeg vraga tu nije jasno ovdje? Ima li zainteresiranog tržišta - ima! Onda?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 1:54 (eywa33).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
eywa33 kaže...
Cogent kaže...
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 Znači, ako frajer briše komentare ljudi koji ga pitaju za povezanost s tim drugim projektom i busa se o prsa da je sve njegovo djelo i to prolazi kroz medije, mi smo hejteri?

 

Ajde super, kroatikus modus operandi na djelu.

 

 

Hajde jelozni balkanikus ne pričaj gluposti. Čovik se lipo zahvalio Gamebuinu u samom kickstarteru. A vjerojatno je brisao komentare jeloznih čangrizavih tipova koji nemaju pametnijeg posla pa ga prozivaju plagijatorom i sl. 

 

evo za lijene da ne kopaju:

 

Gamebuino is like a MAKERbuino, only a bit smaller. The biggest difference: it comes already assembled and is made out of tiny components that were pre-soldered by robots. It's an alternative for the ones that are afraid of getting their fingers burnt with a soldering iron.

Gamebuino was crowdfunded on Indiegogo back in 2014. It's a project made by Aurelien Rodot and it served as a great inspiration for the creation of MAKERbuino.
In 2016 we connected with Aurelien (on a Maker Faire, of course) and he helped us make MAKERbuino happen.
The best thing, MAKERbuino is 100% compatible with Gamebuino's vast collection of open-source games and its programming library.

...

It takes far more than the whole MAKERbuino team to make MAKERbuino happen.
Here are some of many supporters that have been an enormous help: Ivančica Gajšak, Jonne Valola and his Pokitto project, Aurelien Rodot and his Gamebuino project...

 

Čovik iskoristio ideju, dodao jednu novu dimenziju i prodao. Kojeg vraga tu nije jasno ovdje? Ima li zainteresiranog tržišta - ima! Onda?

 Super, znači mali je pod pritiskom mijenjao tekst kampanje.  To što ti nisi pratio kampanju, nije moj problem.

 

Mater i ćaću si zovi zavidnim balkancima. Mene nije briga ni za Alberta, ni za tebe, ni za Bug, ni za bilo koga u ovom šupku od države. Svoju lovu zarađujem pošteno i mirno spavam noću.

 

Prevaranata i kriminalaca mi je dosta, ali mi se posebno bljuje od ekipe koja ih brani jer nisu sposobni napraviti ništa pametno u životu.

Ja sam ovoj državi i narodu dao toliko toga koliko 100 Gajšaka, Bakića i Rimaca zajedno nikada neće. Pomagao sam ljudima, djeci, obrazovao ih, surađivao sa sponzorima na humanitarnim eventima, radio na međunarodnim projektima itd...

Zbog kriminalaca, uhljeba i "poštenjačina" sve što je i napravljeno sada ne znači ništa. 

 

Ne znam tko si ti, i nije me ni briga, ali ti želim da i ti iskusiš isto, pa kada upoznaš sve te ljude i njihovu pozadinu onda će ti možda jednom sve sjesti u glavu. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 11:44 (Cogent).
16 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 

Sada sam maksimalno zbunjen. Tko onda nosi autorska prava za softver i hardver?

11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...

 Super, znači mali je pod pritiskom mijenjao tekst kampanje.  To što ti nisi pratio kampanju, nije moj problem.

 

Mater i ćaću si zovi zavidnim balkancima. Mene nije briga ni za Alberta, ni za tebe, ni za Bug, ni za bilo koga u ovom šupku od države. Svoju lovu zarađujem pošteno i mirno spavam noću.

 

Prevaranata i kriminalaca mi je dosta, ali mi se posebno bljuje od ekipe koja ih brani jer nisu sposobni napraviti ništa pametno u životu.

Ja sam ovoj državi i narodu dao toliko toga koliko 100 Gajšaka, Bakića i Rimaca zajedno nikada neće. Pomagao sam ljudima, djeci, obrazovao ih, surađivao sa sponzorima na humanitarnim eventima, radio na međunarodnim projektima itd...

Zbog kriminalaca, uhljeba i "poštenjačina" sve što je i napravljeno sada ne znači ništa. 

 

Ne znam tko si ti, i nije me ni briga, ali ti želim da i ti iskusiš isto, pa kada upoznaš sve te ljude i njihovu pozadinu onda će ti možda jednom sve sjesti u glavu. 

 

Ne znam što si i kako pratio, ali tvrdnje ti se kose sa činjenicama. Sva sreća pa imamo wayback machine. Gamebuino je spominjan kao i sada - kao inspiracija za maker, na istim mjestima, istim riječima. A ti i dalje lupaj po svom. 

 

Pomagao si i doprinosio društvu više nego 100 Gajšaka i ostalih? Bravo ti, šta da ti velim. Ali očito znaš točno šta i kolko su oni radili za društvo, u suprotnom ne znam kako možeš reć da te nije briga za nekoga čiju povijest poznaš dovoljno da je uspoređuješ sa sobom? I, dakako, to ima savršene veze sa ovom temom i načinom kojim diskreditiraš nečiji kickstarter. Uostalom, ako te nije briga ko šta veliš, koji tuki onda komentiraš išta? 

 

I šta će mi točno sjest u glavu? To da postoje svakakvi likovi? Svašta...

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
dado kaže...
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 

Sada sam maksimalno zbunjen. Tko onda nosi autorska prava za softver i hardver?

 Pitaj cogenta, on zna očito sve o čov'ku, projektu, povijesti i ostalim detaljima vezanim za ovu temu. Sva sreća pa ga nije briga.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
eywa33 kaže...
Cogent kaže...

 Super, znači mali je pod pritiskom mijenjao tekst kampanje.  To što ti nisi pratio kampanju, nije moj problem.

 

Mater i ćaću si zovi zavidnim balkancima. Mene nije briga ni za Alberta, ni za tebe, ni za Bug, ni za bilo koga u ovom šupku od države. Svoju lovu zarađujem pošteno i mirno spavam noću.

 

Prevaranata i kriminalaca mi je dosta, ali mi se posebno bljuje od ekipe koja ih brani jer nisu sposobni napraviti ništa pametno u životu.

Ja sam ovoj državi i narodu dao toliko toga koliko 100 Gajšaka, Bakića i Rimaca zajedno nikada neće. Pomagao sam ljudima, djeci, obrazovao ih, surađivao sa sponzorima na humanitarnim eventima, radio na međunarodnim projektima itd...

Zbog kriminalaca, uhljeba i "poštenjačina" sve što je i napravljeno sada ne znači ništa. 

 

Ne znam tko si ti, i nije me ni briga, ali ti želim da i ti iskusiš isto, pa kada upoznaš sve te ljude i njihovu pozadinu onda će ti možda jednom sve sjesti u glavu. 

 

Ne znam što si i kako pratio, ali tvrdnje ti se kose sa činjenicama. Sva sreća pa imamo wayback machine. Gamebuino je spominjan kao i sada - kao inspiracija za maker, na istim mjestima, istim riječima. A ti i dalje lupaj po svom. 

 

Pomagao si i doprinosio društvu više nego 100 Gajšaka i ostalih? Bravo ti, šta da ti velim. Ali očito znaš točno šta i kolko su oni radili za društvo, u suprotnom ne znam kako možeš reć da te nije briga za nekoga čiju povijest poznaš dovoljno da je uspoređuješ sa sobom? I, dakako, to ima savršene veze sa ovom temom i načinom kojim diskreditiraš nečiji kickstarter. Uostalom, ako te nije briga ko šta veliš, koji tuki onda komentiraš išta? 

 

I šta će mi točno sjest u glavu? To da postoje svakakvi likovi? Svašta...

 Moj citat "Tijekom crowdfunding kampanje je brisao komentare i na crowdfunding platformi i na FB kada su ga pitali zašto support redirecta na stranicu drugog projekta. "

To ti wayback nije pronašao ili namjerno mijenjaš moje riječi?

 

Kako si smiješan. Pa da, nije me briga za njega. Ali to ne znači da ne znam za njega ili bilo koga drugoga u mojoj branši i da ne pratim što se događa. Opet mećeš svoje riječi u moja usta, a to je jako nekulturno.

 

Možda shvatiš jednoga dana kada budeš dovoljno star. :)

14 godina
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Jel ima itko po kome se neće posrati bug forum ekipa?? Jel postoji itko dostojan da bude u vijestima?

 
4 2 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
dado kaže...
eywa33 kaže...

Povezani su. Makerbuino je DIY verzija gamebuina. Ali, hejteri vide kopiju, plagijat... balkanska posla.

 

Sada sam maksimalno zbunjen. Tko onda nosi autorska prava za softver i hardver?

 Open source su obje konzole. Jedina razlika je u tome što Makerbuino koristi through hole komeponente tako da ga možeš sam lemiti s običnom lemilicom.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Diablo86 kaže...

Jel ima itko po kome se neće posrati bug forum ekipa?? Jel postoji itko dostojan da bude u vijestima?

 Ako ti bude lakše, dobrovoljno se javljam za trajni ban. Tako da neću biti dio te ekipe pa ti i drugi možete mirno spavati u ružičastom balonu okruženi lažnim idolima, STEM mesijama i izmišljenim pričama. BTW, jesi čuo za super startup Theranos, imaju odličnu tehnologiju...

14 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...
Diablo86 kaže...

Jel ima itko po kome se neće posrati bug forum ekipa?? Jel postoji itko dostojan da bude u vijestima?

 Ako ti bude lakše, dobrovoljno se javljam za trajni ban. Tako da neću biti dio te ekipe pa ti i drugi možete mirno spavati u ružičastom balonu okruženi lažnim idolima, STEM mesijama i izmišljenim pričama. BTW, jesi čuo za super startup Theranos, imaju odličnu tehnologiju...

 Slobodno odlazi, a nisi ni odgovorio na ovo moje

11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Cogent kaže...

 Moj citat "Tijekom crowdfunding kampanje je brisao komentare i na crowdfunding platformi i na FB kada su ga pitali zašto support redirecta na stranicu drugog projekta. "

To ti wayback nije pronašao ili namjerno mijenjaš moje riječi?

 

Kako si smiješan. Pa da, nije me briga za njega. Ali to ne znači da ne znam za njega ili bilo koga drugoga u mojoj branši i da ne pratim što se događa. Opet mećeš svoje riječi u moja usta, a to je jako nekulturno.

 

Možda shvatiš jednoga dana kada budeš dovoljno star. :)

" Super, znači mali je pod pritiskom mijenjao tekst kampanje." ovo si napisao. Dosadan si. 

 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
odjavljen
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

Meni se to bas ne cini zanimljivo. U danasnje vrijeme kad igre izgledaju jako dobro cak i na potato hardveru ovo mi izgleda onak - meh. Od "uzbudljivih" ficera se spominju druge maske i takve trivijalne stvari. Jesam nesto bitno propustio sto je totalno "vaaauuu" ili je to otprilike to?

Freak Show Inc.
 
4 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i na Bo

zbilja je fascinantno kako dežurni pljuvači samo čekaju žrtvu koju bi popljuvali. zašto vi ne izađete u javnosti sa svojim idejama i odete na ces s njima? sudeći prema vašim komentarima svi ste genijalci koji samo čekaju da odu na ces

Netko radi što zna a netko zna šta radi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Friday kaže...

 

 Kolko sam ja skužio, cilj je naučiti nešto o elektrotehnici i programiranju, onda normalno da mora biti nešto simple.

Osim ako neko sam doma sebi lemi matičnu i radi AAA igre.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
hakintosrh kaže...

zbilja je fascinantno kako dežurni pljuvači samo čekaju žrtvu koju bi popljuvali. zašto vi ne izađete u javnosti sa svojim idejama i odete na ces s njima? sudeći prema vašim komentarima svi ste genijalci koji samo čekaju da odu na ces

 

Dezurni pljuvaci su publika kojoj je ovo predstavljeno. Ne moraju imati bolju ideju da bi imali pravo pljuvati po ovome. To tako ne funkcionira.

 

Avensac kaže...
Friday kaže...

 

 Kolko sam ja skužio, cilj je naučiti nešto o elektrotehnici i programiranju, onda normalno da mora biti nešto simple.

Osim ako neko sam doma sebi lemi matičnu i radi AAA igre.

 

Slazem se, ali svejedno djeluje dosta "underwhelming"

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Friday kaže...

Meni se to bas ne cini zanimljivo. U danasnje vrijeme kad igre izgledaju jako dobro cak i na potato hardveru ovo mi izgleda onak - meh. Od "uzbudljivih" ficera se spominju druge maske i takve trivijalne stvari. Jesam nesto bitno propustio sto je totalno "vaaauuu" ili je to otprilike to?

 

Ma današnju djecu to uopće ne zanima, nimalo. Pored Nintendo 3DSa i Switcha kome uopće treba ovako nešto. 

Prije bih potrošio pare na neke microBotove, m-botove, Arduine, Lego Mindstormse nego ovakve gluparije.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.1.2018 20:04 (Bitanga).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Albert Gajšak: "Ne spavam nikad, radio sam i n
Friday kaže...

 

Dezurni pljuvaci su publika kojoj je ovo predstavljeno. Ne moraju imati bolju ideju da bi imali pravo pljuvati po ovome. To tako ne funkcionira.

 

A kako zapravo pljuvanje funkcionira na tržištu? Pa ako ti se gadi/ne sviđa/retardirano je etc... što napraviš? Pljuješ? Ili jednostavno zaobiđeš?

 

Ne razumijem koncpet pljuvanja ovdje zapravo. Da je riječ o nečemu što je štetno, zatupljujuće, ili prosto pogrešno, onda je odgovorno "zapljuvat" i upozorit na to... U ovakvim slučajevima, gdje tip iskoristi postojeću ideju (kojoj se ZAHVALI na inspiraciji...) i doda joj nešto novo (DIY, jelte?), ne vidim nikakav razlog za pljuvanje, osim iz dosade ili jala. Al jasno je da je za pljuvanje dovoljno samo imat metu, a ne i razlog... 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice