Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sadržaj

poruka: 4
|
čitano: 2.281
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sadržaj".
15 godina
offline
Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sadržaj

ipak je bitno skuplji od ovoga, koji je referenca ("zakon") za iole ozbiljniji rad pa i igranje. davor će se laboratorijskim čerečenjem morati opako potrudjeti opravdjati ovakvu cijenu (koja će, nota bene, u nas biti "i šire"). frekva osvježenja je nebitna. samo nek je 16:10. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2020 15:15 (Ajar).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sadržaj

Ovo je kalup Acerove Gaming-Nitro serije, pa izgleda identicno i najjeftinijim modelima koji su kod nas oko 950 kuna.

 

Stalak je nesto vise stylish, ali opet, za 250$ vise, ocekujem i bolji dizajn - JER JE ZA DIZAJNERE!!!!!!!!

 

 
 

Izmedju ova dva dizajna nema razlike!

Doslovno je samo zamjenjen VESA stalak.

 

Prvi monitor kosta 987 kuna u Linksu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sad
wyks kaže...

Ovo je kalup Acerove Gaming-Nitro serije, pa izgleda identicno i najjeftinijim modelima koji su kod nas oko 950 kuna.

 

Stalak je nesto vise stylish, ali opet, za 250$ vise, ocekujem i bolji dizajn - JER JE ZA DIZAJNERE!!!!!!!!

 

  

Izmedju ova dva dizajna nema razlike!

Doslovno je samo zamjenjen VESA stalak.

 

Prvi monitor kosta 987 kuna u Linksu.

 Pitanje je kakav je panel unutra, kako je tvornički tretiran i kakva je elektronika. Kućište i stalak su dodatni detalji. 

15 godina
offline
Re: Acer ConceptD CM2, FHD monitor za kreatore sad
Denis kaže...

Pitanje je kakav je panel unutra, kako je tvornički tretiran i kakva je elektronika. Kućište i stalak su dodatni detalji. 

 Istina, trebao sam biti jasniji, naravno da je panel najbitniji. Ali kad izdajes cijelu novu seriju - a vidim da se Acer bas posvetio toj Concept seriji, onda ocekujem i da detalji budu na mjestu.

Mozda cjepidlacim, ali ako Honda prodaje neki trkaci automobil, ne ocekujem sjedala iz hibridne Corrole ili slicnog obiteljskog auta.

 

Imam navedeni Acer, tj. ovaj jeftiniji model. Jako sam zadovoljan slikom, ali moram reci da nisam zadovoljan kvalitetom kucista i zavrsnom obradom. To se najvise osjeti na zvuku, jer kako ima ugradjene zvucnike, oni jednostavno nisu dobri za glasnije slusanje, jer kuciste unistava zvuk.

 

Stalak je i meni sporedan, ali bojim se da, bar prema slikama, kuciste bude jednake (ne) kvalitete koja narusava barem benefit zvucnika. Kod ove cijene ne ocekujem da ijedan detalj bude ispodprosjecan.

 

Kod Della, razlika u dizajnu i kvaliteti kucista je takodjer vidljiva - S i U serija nisu ni slicne, ali se ne osjeti ostra i nazubljena plastika, klimave tipke i ne daje dojam jeftine plastike.

Kod Acera, u gotovo svim proizvodima ta se razlika bas osjeti, primjerice kad sam radio u PS shopu, cesto sam ostao iznenadjen koliko im se serije laptopa razlikuju u kvaliteti kucista, iako se i ne razlikuju toliko po cijeni.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice