A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

poruka: 68
|
čitano: 21.177
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu".
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
sisko93 kaže...

2020.
Obožavam pratit sport*, super, taman mi istekla preplata na MAXTv, ok, prebacujem se na ViP, pardon A1 jer ipak Planet Sport nudi najelitnije natjecanje.
Odlična sezona lige prvaka, ali što se dogaća u našoj HNL?!, ma koga briga imam tu Premier Ligu i Bundes, kog briga za neku tamo Rijeku/Osijek kad se igra NBA, a gle sljedeću godinu nam F1 jurca na ekranu svaku drugu nedljelju, imali što bolje???

2021.
OK, nema Planet Sporta, ugovor traje još godinu dana ali srećom tu su Arene i Liga prvaka je tu, najelitnije natjecanje, kud ćeš više? Osijek samo što ne preuzme vodeću poziciju u HNL ali WBA tuče Liverpool u gostima!!
NBA? Što je to? Nedjeljnju popodnevnu tišinu zvuk tutnjave bolida ne kvari još od kako smo "sišli s krovova" i prešli u digitalno doba.

 

 

E pa dragi telekomi Jebi te se,  meni ilegala iptv pruža koju god ligu hoću, kad hoću i koliko hoću bez razmišljanja tko je s kime potpisao kakva prava za koje natjecanje.

 

*zapravo me zaboli ona stvar za sport i nemam nikakve obveze s niti jednim telekomom

 Opametio se prije 3 - 4 godine i od tad sam na IPTV-u. Frendovima se smijem jer mjenaju operatere kao čarape...a ja ima SVE i više od toga.

13 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

R36 Q-Tip 
 
Pa može li neka preporuka za IPTV sa ocjenom usluge, pouzdanost, kvalitet slike ........fps, podrška....cijene .....
Nema koristi ako navedete da postoji alternativa providerima, a da zatim propustite navesti tu alternativu .........
 
Vjerujem da ima zanteresovanih ...... ja sam testirao nekoliko "ponuda" i nisam bio zadovoljan iz više razloga.
 
Trenutno sam na Premier Media (SILK STREAM MEDIA) i kvalitet slike je odličan za kanale na engleskom jeziku  (uglavnom FHD 25 fps iako ima poneki kanal na 50 fps) .  Cijena za godinu dana na promociji plaćena 45 funti (52€),  jedna konekcija.
 
Pročitao sam cijele hvalospjeve za fastip.tv ali kod njih nije moguće kupiti pretplatu bez preporuke  već postojećieg pretplatnika. 
 
 
https://www.fastip.tv/iptv-channel-list

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 14:18 (1student).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Hm danas u Jutarnjem listu prpošna direktorica iz UGM-a kažu da kreču uskoro u napad s svojim EON i IPTV apkikacijom do kraja godine.E tu če HT-jako teško ostaviti tj produljiti ugovor s njima jer bi im tako SK kanali bili ekskluziva za HR tržište i privukli bi dobar dio korisnika...još ako ponude dobre cijene...a ponudit će ih sigurno jer realno mogu , jer s time kreču u akciju....

Nasmijalo me jedino naslov da stiže hrvatska inačica Netflixa  , pa to je takav smješan naslov i neozbiljan da je za krepati....netflix je stroj na svjetskom nivou koji doslovce ždere tržišta...

 

Jedino je opet problem da realno če ljudi morati imati dvije usluge....

 

A da IPTV ilegalni ide od usta do usta i dobar dio kolača zbog ovoga će im takodjer otići....

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 16:03 (Blackcastle).
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
1student kaže...

R36 Q-Tip 
 
Pa može li neka preporuka za IPTV sa ocjenom usluge, pouzdanost, kvalitet slike ........fps, podrška....cijene .....
Nema koristi ako navedete da postoji alternativa providerima, a da zatim propustite navesti tu alternativu .........
 
Vjerujem da ima zanteresovanih ...... ja sam testirao nekoliko "ponuda" i nisam bio zadovoljan iz više razloga.
 
Trenutno sam na Premier Media (SILK STREAM MEDIA) i kvalitet slike je odličan za kanale na engleskom jeziku  (uglavnom FHD 25 fps iako ima poneki kanal na 50 fps) .  Cijena za godinu dana na promociji plaćena 45 funti (52€),  jedna konekcija.
 
Pročitao sam cijele hvalospjeve za fastip.tv ali kod njih nije moguće kupiti pretplatu bez preporuke  već postojećieg pretplatnika. 
 
 
https://www.fastip.tv/iptv-channel-list

 

Pa, neko osnovno pravilo je uglavnom da se linkovi na dobar iptv ne stavljaju javno na forume. Ja bih ti dao u PM ovaj svoj, ali su zatvorili pristup novim korisnicima i ne primaju više nikog novog, tako da ne vrijedi. Imali su neko vrijeme samo uz pozivnicu, ali su sad posve zatvorili. Očito imaju dosta korisnika i sad im treba sigurnost.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

 

U mom gradu sigurno neće, takve stvari su rezervirane za Zagreb, Split, Rijeku, Osijek, tim redoslijedom. Ostatak Hrvatske ne postoji.

 

Čak i da dođu, više nikom ne vjerujem, svi mijenjaju pakete kako god hoće. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Ok po ovome bi sve trebalo biti jasno razbijanje duopola će ići izgradnjom mreže 5G , optike i svoje IPTV usluge.HT će tu imati SK kanale dok sve to ne zaživi a onda lagano prelazak na Telemach pakete kao exkluziva...

Cijelo vrijeme si mislim kako će ih Telemach zapravo pravo napasti ali ovo je jedini način za ubacivanje trećeg igrača u igru.

13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Iz United Medije su izdali priopćenje. Trenutno pregovaraju s HT-om; i njima ponudili sve po istim uvjetima i cijeni, ali i HT je na njihovo iznenađenje rekao kako je ponuda "neodgovarajuća".

 

Nekako mi se čini da su A1 i HT u Telemachu vidjeli konkurenciju i da ih žele izgurati iz tržišta.

 

➡ United Media: Neka A1 prestane obmanjivati korisnike

 

 

 

Također, izgleda da United Media želi N1 u nacionalnoj zemaljskoj mreži jer su ministarstvu postavili pitanje kada će raspisati natječaj za dodijelu koncesija na nacionalnoj razini...

 

➡ Odgovor direktora vijesti i programa N1 Ministarstvu kulture i medija

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Evo i T-Com možda otkaže

https://hr.n1info.com/posts/united-media-neka-a1-prestane-obmanjivati-korisnike

"Trenutno se vode i pregovori o nastavku suradnje i s Hrvatskim Telekomom, kojima smo, također, dali iste uvjete i istu cijenu koju su imali godinama unazad. I taj operater je na naše iznenađenje odgovorio da je ponuda „neodgovarajuća“, pa nije izvjesno hoće li i oni zadržati UM kanale u ponudi."

These Days
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Čitam komentare, a pridužio sam "ovakvu ponudu" sa ovako postojećom ponudom sa T-Com-om 08 veljače ove godine 

U slučaju da se vrati, a očekuje se , Liga Prvaka na MAX-TV ja ću biti presretan, pa dok traje ugovor. 

Do kraja ugovora se budu stvari iskristalizirale, ako se bude netko treći, peti, deseti  umiješao u kolo, vjerojatno gasim takav vid konzumacije sadržaja! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Miha LA kaže...
Evo i T-Com možda otkaže

https://hr.n1info.com/posts/united-media-neka-a1-prestane-obmanjivati-korisnike

"Trenutno se vode i pregovori o nastavku suradnje i s Hrvatskim Telekomom, kojima smo, također, dali iste uvjete i istu cijenu koju su imali godinama unazad. I taj operater je na naše iznenađenje odgovorio da je ponuda „neodgovarajuća“, pa nije izvjesno hoće li i oni zadržati UM kanale u ponudi."

Nije neizvjesno. Naravno da će i HT otkazati kanale United Medije jer sve upućuje na to da postoji neki dogovor između HT i A1. Budući da imamo duopol, ne bi me začudilo.

5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Aaaaaaa kako su ih dogovorom izbacili iz igre......a Telemach još nije niti blizu da pokrene EON ili sl....za HR tržište ovime je vrlo upitna sama verzija SK HR kanala sve što košta....jedino ako pregrme i što prije pokrenu EON to bih i spasilo možda....duopol opet nakon izbacivanja discovery programa....a da lakše je zadržati zajedno u borbi za tržište nego ići s UG....ali u konačnici puše korisnici....a ilegala u obliku IPTV-a če cvasti ko cvijeće sad u proljeću

16 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Ovo mi baš izgleda kao dogovor između A1 i T-com da pokušaju izgurati UM grupu iz RH.

Bit će zanimljivo vidjeti kako će se situacija odvijati sljedećih par godina.

BF3:fluffy_inside
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Ako HT isto ne pristane na novi ugovor UG gubi veliki dio kolača u HR a i pitanje im je za opstanak u HR....njihove platforme nema još u HR ali mala sretna činjenica je da se za 2-4 tjedna mjenja zakon o mrežama i tv-u pa možda uspiju barem s dobrom cijenom preko EON-a održati SK kanale na životu al to je jako teško jer nemaju u ponudi net+tv po nekoj cijeni.....pitanje je koliko su gazde u Londonu spremne potrošiti para da održe sve s upitnim uspjehom...

15 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
A sto bi HT i A1 dobili s time da izguraju programe koje vecina zaljubljenika u sport zeli gledati? Ne kuzim.

Pa sve birtije ce otkazati to, uzeti neki satelit ilinesto i tamo gledati sportove koje velika vecina samo i gleda.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Legalno neće moći uzeti , samo siva zona će doći u obzir.....velim jedino EON ali i to teško da ih u ovoj situaciji može spasiti...

 

Sve se počelo kuhati s par strana...prvo da je Srpski telekom kupio za Arene dosta novih prava za EX-YU , drugo tele2 kupuje UG , treće HT briše SK kanale i puni ih Arenama na Iskonu i Evo tv-u , pa onda A1 otkazuje i sad se službeno čeka HT da se izjasni....tako se dočekuje tzv. treći igrač da napreduje na HR tržištu...nažalost na kraju puše korisnici...

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 20:28 (Blackcastle).
16 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

GTSurgeons
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

 

Ajde bar nesto 🙄

 

Ima li informacija na kojem SK kanalu ce ici F1? Pretpostavljam na 2 jer je 1 manje vise za Premiership u to vrijeme

 

Sumnjam da ce stavljati na 7-10 kad nema FHD slike tamo

GTSurgeons
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

12 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Marko :D kaže...
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

Ako HT ne bi produžio ugovor s njima propada kompletna hrvatska SK redakcija, kao i N1. Tako da mislim da će UM pristati "pošto poto" jer troškovi će im ostati, a izgubili bi hrvatsko tržište. A HT bi tu beneficirao odlično jer bi jedini imali kompletnu sportsku ponudu. Ako je ipak politika u pitanju, tu se ništa ne može i u to ne bih htio ulaziti...tko se urotio protiv koga i tko ima koristi od toga...

16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Marko :D kaže...
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

 

Zaboravio sam napomenuti da je sada sportski paket nesto skuplji nego sto je bio do sada

 

 

GTSurgeons
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
FileFicho kaže...

Ako HT ne bi produžio ugovor s njima propada kompletna hrvatska SK redakcija, kao i N1. Tako da mislim da će UM pristati "pošto poto" jer troškovi će im ostati, a izgubili bi hrvatsko tržište. A HT bi tu beneficirao odlično jer bi jedini imali kompletnu sportsku ponudu. Ako je ipak politika u pitanju, tu se ništa ne može i u to ne bih htio ulaziti...tko se urotio protiv koga i tko ima koristi od toga...

Ne bih baš rekao. Dakle, čak i kada A1 i HT u ponudi ne bi imali SK kanale, ima dosta lokalnih operatera koji ih i dalje prenose. Osim toga, EON dolazi. Koliko će brzo doći ovisiti će upravo o tim dogovorima.

 

N1 se može besplatno gledati i preko interneta. No ne samo to; ova situacija s A1 je toliko razljutila United Mediju da N1 planiraju pokrenuti u nacionalnoj DVB-T2 mreži

 

Ovdje je, po meni, najveći krivac politika. Ne zbog nekakvog utjecaja nego zbog toga što je omogućila da do ovoga dođe jer hrvatski zakon o elektroničkim medijima nije usklađen s onim iz EU. Također, politika je kriva jer je napravila duopol koji omogućuje tjeranje konkurencije s tržišta.

13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
STINGer kaže...
Marko :D kaže...
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

 

Zaboravio sam napomenuti da je sada sportski paket nesto skuplji nego sto je bio do sada

 

 

Jedno pitanje/digresija kolega 

 

U svim paketima, ili nekima najjeftinijima?! 

Obzirom sam ja prošli mjesec produžio ugovor, ali nekako mi uz sve što imam u ponudi, ipak pokoju kunu jeftinije! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
ATJLučko kaže...
STINGer kaže...
Marko :D kaže...
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

 

Zaboravio sam napomenuti da je sada sportski paket nesto skuplji nego sto je bio do sada

 

 

Jedno pitanje/digresija kolega 

 

U svim paketima, ili nekima najjeftinijima?! 

Obzirom sam ja prošli mjesec produžio ugovor, ali nekako mi uz sve što imam u ponudi, ipak pokoju kunu jeftinije! 

 

Ja sam u proslom ugovoru imao Max3, znaci tel neograniceno, internet sa povecanjem brzine na 30 i maxtv sa sportskim paketom (arena i sk) za 234kn. S obzirom da je max3 solo bio 209 i trubo 30 je 10kn taj sportski paket me je kostao 15kn

 

Sada prilikom produljenja je bilo sve to ako se ne varam 245 ili 249. Zaboravih tocno koliko jer sam dodao i HBO Premium sve skupa bi trebalo biti 294, al sad me ubij, ne znam dok ne dodje novo racun 😁

 

Uglavnom, pregovaranjem i prijetnjama odlaskom se postize niza cijena, ali znam smo sad pregovarali da je cura bila naglasila da ide max3 po staroj cijeni, al da je sport malo skuplji te da ne moze ici na 24 vec na 18 mjeseci

GTSurgeons
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.3.2021 16:24 (STINGer).
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
STINGer kaže...
ATJLučko kaže...
STINGer kaže...
Marko :D kaže...
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Ako se ne dogovore oko cijene, teško da će SK ostati u ponudi. To što jedini imaju SK kanale u ponudi nije nikakva garancija da će tamo i ostati (sjeti se Discoveryja i Eurosporta).

 

Kako sada stvari stoje, HT nije zadovoljan dosadašnjom cijenom kao ni A1.

 

Zaboravio sam napomenuti da je sada sportski paket nesto skuplji nego sto je bio do sada

 

 

Jedno pitanje/digresija kolega 

 

U svim paketima, ili nekima najjeftinijima?! 

Obzirom sam ja prošli mjesec produžio ugovor, ali nekako mi uz sve što imam u ponudi, ipak pokoju kunu jeftinije! 

 

Ja sam u proslom ugovoru imao Max3, znaci tel neograniceno, internet sa povecanjem brzine na 30 i maxtv sa sportskim paketom (arena i sk) za 234kn. S obzirom da je max3 solo bio 209 i trubo 30 je 10kn taj sportski paket me je kostao 15kn

 

Sada prilikom produljenja je bilo sve to ako se ne varam 245 ili 249. Zaboravih tocno koliko jer sam dodao i HBO Premium sve skupa bi trebalo biti 294, al sad me ubij, ne znam dok ne dodje novo racun 😁

 

Uglavnom, pregovaranjem i prijetnjama odlaskom se postize niza cijena, ali znam smo sad pregovarali da je cura bila naglasila da ide max3 po staroj cijeni, al da je sport malo skuplji te da ne moze ici na 24 vec na 18 mjeseci

Baš ću pogledati specifikaciju računa kada ju dobijem idući mjesec, da provjerim svoja "prolazna vremena"?! 

Ali ću i pripaziti na taj sport, makar, nemam blage dume, pojma, veze, o kojim se programima, paketu, čemu već tu radi?! 

Obzirom sam ugovorom 02.2021/02.2022/02.2023, ako ne budu imali "u đuture" na okupu Premiership, Ligu Prvaka i F1, otkantam MAX TV a ostatak možda zadržam, možda! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz

Sport, bar ovaj kod mene,su Arene 1-6 HD i normalne, te Sport Klub 1-3 HD i 1-6 normalni. Ima valjda jos koji program uz to

 

Ajmo se nadati da ce se izdogovarati

GTSurgeons
13 godina
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
FileFicho kaže...
STINGer kaže...

Cekaj, da li ovo znaci da bi i TCom mogao iskljuciti SportKlubove do kraja mjeseca?

 

Prije dva tjedna sam produzio TCom ugovor Max 3 na 24mjeseca, ali za SportKlub paket su dali samo za 18 mjeseci

T-Com ima ugovor za SK do 2022. i vjerojatno će produžiti jer jedini u HR (osim Total TVa) imaju sve SK kanale u ponudi.

Upravo čitam na Telegramu—HT ima ugovor s United Medijom do 30.6.2021. Nakon tog datuma, ako se ne uspiju dogovoriti, na MAXtv-u više neće biti kanala od United Medije.

 

https://www.telegram.hr/biznis-tech/hoce-li-doista-osim-operatera-a1-i-ht-raskinuti-suradnju-s-n1-i-sport-klubom-evo-sto-dosad-znamo/

16 godina
neaktivan
offline
Re: A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali iz
Tja, partija pokera ce se nastavit do ljeta. Jedino sto mi je novo u cijeloj prici je to do kada HT ima ugovor.
Al nekako vjerujem da ce se dogovoriti, jer HT moze tako stvoriti dobru zalihu novih korisnika na neko vrijeme
GTSurgeons
10 godina
neaktivan
offline
A1 uvodi Arena Sport u svoju TV ponudu, ali izbacu

Ma slušajte, stvar je ovakva; za par mjeseci dolazi novi igrač na scenu, bivši Tele2, odnosno Telemach čiji je vlasnik United Group, i ovo je ustvari win win situacija za UG, kontam da je A1 i Tcomu ponuđen deal, uzmi ili ostavi, tipa: šta? Nećete? Super, ponuditi ćemo mi to putem Telemacha i ne samo to nego nego ćemo ponuditi to i jeftinije. Tako da dolazi do promjena na trzistu kao kada je dolazio i treći mobilni operater.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice