30 godina Buga - Kratka povijest vremena

poruka: 2
|
čitano: 3.989
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "30 godina Buga - Kratka povijest vremena".
16 godina
offline
30 godina Buga - Kratka povijest vremena

Koja su to bila vremena! Kad sam po novi 14400 modem išao u Graz, tek su stigli. Svemirsko ubrzanje. A od BUG BBS mi je ostalo pregršt neiskorištenih kodova za plaćanje... Iako sam nabavio Windowse, više vremena sam provodio u DOS-u i 4DOS-u...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
30 godina Buga - Kratka povijest vremena

Jao, kad pogledam na svojih pomalo "jadnih" 17 godina skupljanja i čitanja BUG-a, mogu samo reći - malo preko pola vijeka BUG-a sam sa tim časopisom i webom. A skoro smo isto godište, što je još veći moment, oh boy, I'm old. Da, skoro isto godina (par mjeseci simo-tamo) ko i BUG, tako da, od mladosti i Entera do BUG-a sam prošao sve što se nudi.

 

I dalje sa sjetom otvorim stare brojeve Entera radi recenzija igara i cheat kodova koji su bili u njima, te naravno, arhivu CD/DVD-ova istih, posebno gdje su bile full igre koje sam složio u privatnu NAS arhivu. Sjećam se ko i danas da je BUG imao GTA 1 i GTA 2 na DVD-u, free to play i još sličnih igara.

 

Nastavite mi još barem 30 godina, novi čitatelji će dolazit kao i novi autori, no legende ostaju legende.

https://idzan.eu
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice