14 tisuća kućanstava u Velikoj Gorici dobit će pri

poruka: 33
|
čitano: 10.736
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "14 tisuća kućanstava u Velikoj Gorici dobit će pri".
14 godina
neaktivan
offline
Re: 14 tisuća kućanstava u Velikoj Gorici dobit će
sammuel kaže...

Ovako, "Lažeš, Melita" ! Pitao sam PROPING pa citiram njihov odgovor :"Pro-Ping d.o.o. nije dobio nikakva sredstva iz EU fondova za TK infrastrukturu u Rijeci."

Za lovu u iznosu od 651 ml. Kn... još provjeravam . Možda "regionalna uprava" zna nešto više, to ću isto prekopati. LP

 ne citas sa razumjevanje..Ja nisam reko da je PROPING dobio EU sredstva nego da su oni preuzeli RIJEKU(ruralni dio)

 

Ferritin kaže...
deno100 kaže...

HT je dobio 651 milijun kuna za 135.000 novih korisnika od EU fondova za koji je natjecaj bio u srpnju prosle godine,a  A1 nesto manje..A1 se obvezao spojit SESVETE i DUBRAVU,a HT za sada Veliku goricu.

Vas dio u Rijeci je preuzeo PROPING,a to ide sve u dogovoru sa nadleznima iz  regionalne samouprave.

 

 Imaš negdje izvor na ovu vijest i što točno znači Sesvete i Dubravu? Podrazumijeva li to sva kućanstva?

 https://www.poslovni.hr/sci-tech/ht-gradi-opticke-mreze-za-135-000-korisnika-369832

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.8.2020 11:35 (deno100).
14 godina
offline
Re: 14 tisuća kućanstava u Velikoj Gorici dobit će

Ne vidim tu nekakve informacije o Sesvetama i Dubravi. 

www.adriaesports.net
9 godina
offline
14 tisuća kućanstava u Velikoj Gorici dobit će pri

Živim u VG i evo krenuli su po ulici preko HEP-ovih bandera razvlačiti kablove.. danas sutra bi trebali spojit kod mene (kvart kuća, ide sve preko krova).

 

Da li netko zna, koja je shema, oni spoje do tavana a daljnji razvod do routera je moj? tj. od operatera kad potpišem ugovor? I da li ja mogu kupiti negdje taj optički kabel i sam ga sprovesti kroz postojeću kanalicu od tavana do boravka di mi je router? UTP sam još kolko toliko savladao, a ovome nemam pojma.. kak se spaja niti ništa.

 

I imam još ugovor sa ISKONOM godinu dana, da li ću morati preć na T-Com ako želim optiku, pretpostavljam da tu nema djeljenja infrastrukture kao kod ADSL-a?

 

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice