Trust in your Wingman

poruka: 16
|
čitano: 5.170
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Trust in your Wingman".
9 godina
odjavljen
Trust in your Wingman

ovo je odlično!pitanje!koja periferna oprema treba sve za ugodno igranje ovog čuda,jer zamisljam da samo sa tipkovnicom i mišom bi bilo pain in the ass

1 0 hvala 0
12 godina
moderator
Re: Trust in your Wingman

Procesor (barem) i5, 8 GB RAM, 64-bitni Windowsi, GTX 560Ti i jači, ali krucijalno za uživanje - Thrustmaster Warthog - http://www.bug.hr/vijesti/tm-hotas-warthog-bugu/108991.aspx

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 16:04 (Drago).
8 godina
neaktivan
Trust in your Wingman

"Problem" ove igre je što to nije igra - nego stravično dobra simulacija aviona.

Na ovaj hardware koji je napisao Drago treba još dodati A-10C Manual od cca. 670 stranica. Kao da na faxu spremaš ispit...{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
Trust in your Wingman

ja sam probao i sat vremena sam se mucio sa komandama i nisam uspio poletit.. lol {#} inace igra mi se cini odlicna ali ipak meni malo pre kompleksna.. pa izgubih volju. jedino znam da ovakvi naslovi nece nikad na konzolice.{#}

xfact
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
moderator
Ladas kaže...

"Problem" ove igre je što to nije igra - nego stravično dobra simulacija aviona.

Na ovaj hardware koji je napisao Drago treba još dodati A-10C Manual od cca. 670 stranica. Kao da na faxu spremaš ispit...{#}

Istina, a posebno je grozno kada sve komande s HOTAS-a pokušavaš replicirati preko tipkovnice i miša - jednostavno nema smisla. Kad uzmeš taj prokleti skupi Thrustmasterov HOTAS - sve ima smisla, sve je logično i sve je zapamtljivo. 

Naravno, moraš učiti SVE. Srećom, sada na YT-u ima masu videa koji jako dobro opisuju svaki segment igre od pokretanja motora i sustava do korištenja raznih tipova municije i taktike.

Više od igre i više od simulacije. Način  života. :-)

This space for rent!
9 godina
odjavljen
Trust in your Wingman

ima li itko da je se izdovoljio pa prodaje rabljeni Thrustmaster Warthog?

0 0 hvala 0
12 godina
moderator
Trust in your Wingman

Ponukan jednim pp-om išao sam pogledati tko u Zagrebu prodaje Warthoga (do prije mjesec dana ili tako nešto bilo ih je svugdje), a sada na Nabava.netu nema nigdje.

U dućanu gdje sam ja kupio svoga (eKošarica) kažu mi da je distributer TM-a izgubio distribuciju i zato nema ništa od TM-a uopće, ali da će probati naći ako ima negdje na lageru.

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2013 14:01 (Drago).

0 0 hvala 1
10 godina
=xfact= kaže...

ja sam probao i sat vremena sam se mucio sa komandama i nisam uspio poletit.. lol {#} inace igra mi se cini odlicna ali ipak meni malo pre kompleksna.. pa izgubih volju. jedino znam da ovakvi naslovi nece nikad na konzolice.{#}

Kaj igra nema neki tutorial?

8 godina
neaktivan

O, kako da ne, ima...

Hodi na YouTube, upiši na tražilici "DCS A-10C warthog startup", pogledaj part 1 i part 2 kako se pale motori, pa će ti sve biti jasno...

9 godina
odjavljen
Trust in your Wingman

upravo završio training misiju,mislim da je puno lakše igrati sa warthog joysitckom!Simulator je jednostavno incredible,ovo će me držati jedno vrijeme!Kad nabavim joystick i usavršim gameplay možemo baciti koju co-op misiju ako je itko zainteresiran

1 0 hvala 0
12 godina
moderator

Ja sam uvijek "Za". :-)

BTW, provjeri TARS za multiplayer voice comm - http://www.excessiveheadspace.com/tars/. Izvrsna stvar (istovremeno plugin za TeamSpeak i DCS A-10C).

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2013 15:13 (Drago).
9 godina
Trust in your Wingman

Damn, ne želim ni pokušavati ovo instalirati.
Ovo izgleda predobro.

Kao stari as Il2Sturmovika, mogu misliti što je ovo. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
moderator

Šturmovik (1946)  dalje rula u mrežnoj igri (Hyperlobby).

This space for rent!
9 godina
Drago kaže...

Šturmovik (1946)  dalje rula u mrežnoj igri (Hyperlobby).

Davno prestadoh igrati simulacije.
Pogotovo te letačke.

Malo odigrao Tom Clancy's H.A.W.X serijal, koja je dobra mainstream "simulacija" i Ace Combat serijal.
Nešto vjerniji prikaz letenja.

Bila je i neka Microsoftova ako se ne varam simulacija, tamo negdje 2005./06? 

Eh, da, Combat Flight Simulator

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2013 0:29 (sudy_freak).
12 godina
moderator

A pazi ovo: 

Oznojiš se kao da si stvarno u avionu i vučeš geove...

Iako je u zadnje vrijeme mrtvilo na toj virtualnoj air racing sceni...

This space for rent!
9 godina
Drago kaže...

A pazi ovo: 

Oznojiš se kao da si stvarno u avionu i vučeš geove...

Iako je u zadnje vrijeme mrtvilo na toj virtualnoj air racing sceni...

O Bože, ovo je kao Red Bull Air Race, samo na PC-u.
Nisam znao da postoje te lige, tj. Air Race.
2009. ili 2010. sam prestao igrati Šturmovika.

I vidim, požalio.

Ali i to je bilo teško, do milog Boga.
Barem 5 sati mi je trebalo da poletim, haha.
A održavanje u zraku je bilo (možda) 3 minute. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice