Test volana

poruka: 32
|
čitano: 16.602
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Test volana".
10 godina
neaktivan
Test volana

ne miš jeb*** miš hahahahaha

=)=):D:D=);)
Moj PC  
28 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Test volana

Ne kužim zakaj niste stavili u test i Logitech MOMO volan.

Znam da je stariji model, ali je za dva koplja bolji od svih ovih koje ste testirali osim G27 naravno. Još se proizvodi i cijenom je blizak Thrustmasteru, negdje se da na akciji upecat i za 500 kn, a volan je neuništiv. Govorim iz prve ruke jer ga imam sad već 8 godina, periodički se intenzivno koristi i stvarno je skoro ko nov, sve radi, FF je na mjestu i svakako je moja preporuka svakom ko me pita za volan.

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
9 0 hvala 4
10 godina
Test volana

Hahahah ne miš je** MIŠA :D

X4 945 @ 3.8 ghz

0 0 hvala 0
12 godina
Test volana

Ma ugrabit ili G25 ili G27

samo da se ima para. Imam Logitech Formula Feedback Wheel i neki jeftinjak Geniusov.

Koji bi ste vi kupili, G25 ili G27?

7 G25
25 G27
3 Ovaj iz bug videa
4 Neki drugi
13 Posjedujem već volan
̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.11.2010 10:56 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
Test volana

slabo voziš davore{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
moderator
RE: Test volana

Ma montažer je baš ubacio dio kad mi nije išlo... :)

Inače, što se tiče Logitech MOMO Racinga - istina je da se radi o odličnom volanu (posjedujem ga i sam, praktički jedini njegov nedostatak je što pedale nisu zaštićene od prašine pa ih svakih par mjeseci treba čistiti), ali u trenutku izrade testa ga nitko od naših ustupitelja nije imao u ponudi, niti planirao imati for that matter. A opisivati stvari koje ljudi neće moći kupiti jednostavno nema smisla...

Work is for people who suck at video games.
11 godina
neaktivan
Test volana

Pa ako je takva situacija onda razumijem. Inače ovo glede papučica se slažem, i sam ih čistim jednom godišnje - to smatram servisom volana :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Davor kaže...

Inače, što se tiče Logitech MOMO Racinga - istina je da se radi o odličnom volanu (posjedujem ga i sam, praktički jedini njegov nedostatak je što pedale nisu zaštićene od prašine pa ih svakih par mjeseci treba čistiti), ali u trenutku izrade testa ga nitko od naših ustupitelja nije imao u ponudi, niti planirao imati for that matter. A opisivati stvari koje ljudi neće moći kupiti jednostavno nema smisla...

možeš napisat par prednosti/nedostataka na relaciji thrust f430 i momo? :)

pošto im je cijena tu negdje.. vidim da f430 ima dosta metala, to mi se sviđa

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
moderator

Kao da pitaš roditelja koje mu je dijete draže {#}

F430 me prilikom testiranja zapravo jako podsjećao na moj MOMO po pitanju performansi i osjećaja u vožnji. MOMO ima bolje poluge za promjenu brzina i više mi se sviđa njegovo postolje s papučicama (vjerojatno jer je veće, a moje stopalo ima gabarite omanjeg broda), mada je jako iritantno ovo što sam već spomenuo, što prašina ulazi sa stražnje strane papučica pa ih zbog toga treba svakih par mjeseci čistiti. F430 nema takvih problema jer je sve dobro zaštićeno i oklopljeno. Oblik volana mi bolje odgovara kod Thrustmastera. Driveri su dobri kod oba volana. Sve u svemu, smatram da su jednako dobar izbor - da mi netko kaže da odsad moram koristiti F430 umjesto MOMO Racinga, ne bih se nimalo bunio :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2010 9:38 (Davor).
12 godina
odjavljen
Test volana

a jeste isprobali Canyon CNG-GW3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Test volana

Onaj Smartbox žuto-crni volan sam isprobao kod prijatelja....Bože sakloni {#}

Malo sam se i pozabavio sa Logitech-ovim G 25.....odličan komad periferije.....barem meni, ali za moje potrebe "vožnje" je draže uzet gamepad jer sam se već navikao odkako sam igrao prvi NFS na PS 1

Inače dobar video review...svaka čast za početak videa......časti urednika {#}

Avatar ready.....Clear a path | http://www.youtube.com/watch?v=YlSyJadcQFU
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina

gamepad je dovoljan za neke casual vožnjice..

ozbiljnije vožnje je nemoguće vozit sa gamepadom.. sa gljivama već nekako, al i to ima svoje muke

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
odjavljen
nixass kaže...

gamepad je dovoljan za neke casual vožnjice..

ozbiljnije vožnje je nemoguće vozit sa gamepadom.. sa gljivama već nekako, al i to ima svoje muke

za casual je dovoljna i tipkovnica,u dirt 2 sam stavio najlakšu težinu i većinom sam bio stalno prvi

10 godina
neaktivan
Davor kaže...

kažeš da ste ga stavili jer njega ima za kupit, ja tražim gdje da kupim i nemogu naci. svi kažu da nemaju. pa ako vec reklamiras taj volan reci gdje se može kupit. plz

12 godina
neaktivan
buhu kaže...
Davor kaže...

kažeš da ste ga stavili jer njega ima za kupit, ja tražim gdje da kupim i nemogu naci. svi kažu da nemaju. pa ako vec reklamiras taj volan reci gdje se može kupit. plz

nema ga u testu iz razloga koji je boldan :D

10 godina
neaktivan

ti stvarno ne razumijes najbolje MENE ZANIMA thrustmaster, KOJEG IMA u videu, a ne momo

12 godina
neaktivan
buhu kaže...

ti stvarno ne razumijes najbolje MENE ZANIMA thrustmaster, KOJEG IMA u videu, a ne momo

a citirao si tekst u kojem se spominje momo, ono, lol... {#} (ok, i moj je za*eb)

protis (piše da je raspoloživost na upit, pa okušaj sreću)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2010 23:27 (denix).
12 godina
moderator
buhu kaže...

Kao što piše u Bugu, Thrustmaster F430 nam je ustupio H2 Shop (http://www.h2-shop.com).

12 godina
moderator
denix kaže...

a citirao si tekst u kojem se spominje momo, ono, lol... {#} (ok, i moj je za*eb)

protis (piše da je raspoloživost na upit, pa okušaj sreću)

Za utjehu, ja sam ostao podjednako zbunjen :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 8:45 (Davor).
10 godina
neaktivan
Test volana

hvala lijepo. je.. amlo sma i ja mozda napiso to kompliciranije. ali moja profesorica iz srednje nebi nista imala protiv takve izjave. jer ak malo rezmislite napiso sam dobro....

EDIT: 

Provjerio sam njihovu stranicu. I nikako mi nije jasno zasto su oni vasi "partneri" oni nemaju niti jednu stvar u svojoj ponudi (osim doticnog volana KOJI JE PRESKUP, naso sam za 150kn jeftinije...) o kojoj vi inace pisete. 

Najbolji miš im je disnijev mickey mouse.... strava i ocaj, a cjene nabili koda su pali s marsa....

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2010 21:11 (buhu).

0 0 hvala 0
12 godina
Test volana

Šteta što vam nitko nije ustupio Thrustmastera RGT FFB Clutch. Taj se čini moćan kandidat za titulu Best Buy. Na žalost, nećemo znati što bi bilo da ga je bilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
M4X kaže...

može info o ovom? nije skup,oko 250+kn,valja li šta?

12 godina
Dodi NAPALMIKUS kaže...

Ne kužim zakaj niste stavili u test i Logitech MOMO volan.

Znam da je stariji model, ali je za dva koplja bolji od svih ovih koje ste testirali osim G27 naravno. Još se proizvodi i cijenom je blizak Thrustmasteru, negdje se da na akciji upecat i za 500 kn, a volan je neuništiv. Govorim iz prve ruke jer ga imam sad već 8 godina, periodički se intenzivno koristi i stvarno je skoro ko nov, sve radi, FF je na mjestu i svakako je moja preporuka svakom ko me pita za volan.

Odličan volan (MOMO), bilo ga je za kupit prije oko pola godine u nekoliko dućana (iz Microlinea su ga od negdje izčarobirali ;-) za 500tinjak kuna, ali sam ga propustio kupit na vrijeme  {#} pa sad pratim oglase.

10 godina
Test volana

meni nije to to ako ja nema i rucnu sa strane.

jedno vrijeme sam imo sic od lade u sobi i napravljeno za igrat na ps1 igrice hehe sa volanom. i nista nije veci gust nego svake 5 sec vuci rucnu sa strane..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Test volana

što se tiče MOMO-a i čišćenja pedala, ja svog nisam čistio otkad ga imam (2 god).. šta da rastavim cijelu podlogu ili se može samo ovako izvana? malo me strah rastaviti sve jer se bojim da ga ne bi mogao opet složit kako treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Test volana

Možeš izvana ali ne 100%, ja sve rastavljam.. Pazi samo na opruge prilikom sastavljanja, ostalo nije neki problem.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

probao sam ga rastavit al se neće odvojit pa sam odustao od toga. Šta ima možda još nekih vida ispod gumenih podložaka?

11 godina
neaktivan
Test volana

Da ima..

Al netrebaš skroz izvaditi podložak, samo "prednji" dio izvadiš/napneš prema van da možeš do vijka ispod, lakše ti je onda sastavljat sve kasnije.

serafic mali serafic mali
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
M4X kaže...
M4X kaže...

može info o ovom? nije skup,oko 250+kn,valja li šta?

našao ja review, sad koliko im je za vjerovati nisam siguran. Slabo je reklamiran po netu.

ako ga je netko isprobao neka napiše koju dobru o voalnu :)

http://www.itsvet.com/tekst/canyon-cng-gw3/4143/

10 godina
Test volana

nisam znao za ovaj canyonov, imam od canyona gamepad, i super mi je, jeftin, kvalitetan, bez buga, greski, ugodan za drzanje, lijep oku...meni dovoljno...stoga ako uspijem negdje nac ovaj volan bi mogla biti moja sljedeca kupnja, a OGROMAN plus mu je sta ima sekvencijalu...iako mi se nekako mjenjac cini preblizu volana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice