iPhone 4 vs. HTC Desire

poruka: 209
|
čitano: 52.491
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4 vs. HTC Desire".
14 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

E iphone da si jeftiniji nebi ti bio ravan nitko.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
11 13 hvala 2
12 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Loš review...a di je nestalo to da desire ima brzi web browser,bluetooth file transfer,ne mora ovisiti o nikakvom glupom softweru kao sto je itunes.

Iphone nema USB masstorage mod,micro sim!!??(najveca glupost koja postoji),nikakvih widgeta nema..,nema nikavu integraciju sa facebook i google accountom itd...

50 12 hvala 1
14 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire
Nema govora da iphone 4 nije kvalitetan komad hardwera.

U kombinaciji sa ios-om, i apple gestapo kontrolom, jednostavno je inferioran sto se korisnika tiche.
Da ne pricam kako je cijena htc desire pala poslje izlaska HD i Z verzije.
Danas kada postajem pionir ...
Moj PC  
21 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire
Trebalo bi dati Ekremu da napravi himnu iPhoneu. :D
Moje velecijenjeno mišljenje sam velikodušno dao vama na čast čitanja.

6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Da,desilo mi se x puta da sam negjde dosao i  spojio se s desireom i napravio najnormalniji drag n drop,nikav software mi nije trebao da napravim tako jednostavnu radnju,recimo to mi je jako velika mana kod iphona.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 9:39 (kach).

3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
RE: iPhone 4 vs. HTC Desire

Microsoft je odustao od silverlighta i prelazi na HTML5l, zar nebi i Bugovci trebali to napraviti, ili Flash ili HTML5 ? 

Ontopic 

Dal tele2 još prodaje Desire, kad sam zajdni put zvao sve prodajna mjesta to je bilo u 8 mj onda nisu imali više nitijedan primjerak ? Inače imam plan pričekati Desire HD ili Nexus Two :) 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
13 godina
linuxuser kaže...

Microsoft je odustao od silverlighta i prelazi na HTML5l, zar nebi i Bugovci trebali to napraviti, ili Flash ili HTML5 ? 

Ontopic 

Dal tele2 još prodaje Desire, kad sam zajdni put zvao sve prodajna mjesta to je bilo u 8 mj onda nisu imali više nitijedan primjerak ? Inače imam plan pričekati Desire HD ili Nexus Two :) 

Da i mene interesira isto... i nešto sam čitao da se Desire kao jako kvari, jeli to istina? U kojoj bi ti tarifi kupio mob? 

12 godina
protjeran
kach kaže...

Loš review...a di je nestalo to da desire ima brzi web browser,bluetooth file transfer,ne mora ovisiti o nikakvom glupom softweru kao sto je itunes.

Iphone nema USB masstorage mod,micro sim!!??(najveca glupost koja postoji),nikakvih widgeta nema..,nema nikavu integraciju sa facebook i google accountom itd...

A daj molim te :/

Koliko mogučnosti koristiš na mobitelu a koliko postoji?

Desire ima brži browser jesi siguran? Usporedio sam na WLAN mreži OBA mobitela, nije se dalo zaključit, btw na iphonu bar imamo operu mini koja je 3x kvalitetnija nego na androidu...

O kakvoj facebook intergraciji ti pričaš? Postoji aplikacija FB i mir, što ti još treba?

Google acc? http://gmailblog.blogspot.com/2008/01/new-gmail-for-iphone.html

Widgeti, bože sačuvaj, kome još trebaju widgeti? Ako imaš sve dostupno u aplikaciji, em detaljnije em ti ne usporava mobitel...

Ajd mi sad reci, sa čime češ napuniti 8 giga interne memorije? Eh da, android ima SAMO 512 MB ugrađene memorije pa inzistira na tome da kupiš memorisku karticu....

Ja nemam ni jedan od uređaja, ali sam probao i Desire i Iphone4

Udri brigu na veselje...
12 godina
neaktivan
Daniman123 kaže...
kach kaže...

Desire ima brži browser jesi siguran? Usporedio sam na WLAN mreži OBA mobitela, nije se dalo zaključit, btw na iphonu bar imamo operu mini koja je 3x kvalitetnija nego na androidu...

O kakvoj facebook intergraciji ti pričaš? Postoji aplikacija FB i mir, što ti još treba?

Widgeti, bože sačuvaj, kome još trebaju widgeti? Ako imaš sve dostupno u aplikaciji, em detaljnije em ti ne usporava mobitel...

Ajd mi sad reci, sa čime češ napuniti 8 giga interne memorije? Eh da, android ima SAMO 512 MB ugrađene memorije pa inzistira na tome da kupiš memorisku karticu....

Pricam o tome da nikakve kontakte vise netrebam na sim kartici drzati,nego sve ide preko googla,facebook integracija:frendove koje imam na facebooku i u imeniku su mi povezani,znaci ak idem nekog zvat,vidim sliku od kontakta,status itd.,cim netko promjeni sliku na facebooku automatski se meni mjenja na mobu,isto tak i vrijedi za google.Eventi raznorazni na facebooku,ak stisnem na neki da idem,automatski ce mi se na kalendaru od mobitela zabiljeziti taj event kao podsjetnik.uglavnom jako korisna i super stvar koju iphone nazalost NEMA.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 11:16 (kach).
13 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Nemojte sad pocet raspravljat opet kaj je bolje. Oba mobitela su vrhunska i odlicna i sa niti jednim neces pogrjesiti.

Jahao sam pješice.
Moj PC  
21 0 hvala 0
13 godina
iPhone 4 vs. HTC Desire

a da na multimediji je desire izgubia, da je slika slike vani s normalnim svijetlom,

slike bi bar bile puno bolje,a  od iphone su prikazali slike koje dolaze s mobitelom

shranje, čak je na mom hd2 bolja slika nego tu na desire-u kako je prikazano...

kad se sve sagleda loš review... 

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
kach kaže...
Daniman123 kaže...
kach kaže...

Pricam o tome da nikakve kontakte vise netrebam na sim kartici drzati,nego sve ide preko googla,facebook integracija:frendove koje imam na facebooku i u imeniku su mi povezani,znaci ak idem nekog zvat,vidim sliku od kontakta,status itd.,cim netko promjeni sliku na facebooku automatski se meni mjenja na mobu,isto tak i vrijedi za google.Eventi raznorazni na facebooku,ak stisnem na neki da idem,automatski ce mi se na kalendaru od mobitela zabiljeziti taj event kao podsjetnik.uglavnom jako korisna i super stvar koju iphone nazalost NEMA.

Dobro pa to što pričaš nije dostupno na iphoneu već ajme. Meni iphone uredno synca interni kalendar sa eventima na google calendaru i slično i to bez ikakvih 3th party aplikacija. Dakle to je out of the box mogućnost iphonea isto kao i sinkronizacija sa google contactsima. Pored toga, facebook aplikacija uredno synca i povlači kontakte i slike u imenik, također mogućnost koja je tu već toliko dugo da je već stara vijest, a eventi i slično se prikazuju preko push poruka. Jedina navedena opcija koju iPhone nema je ta da kad unutar aplikacije stisneš da ideš na event, mobitel ti to zabilježi u kalendar.

Herbalife
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 11:25 (nCh!).
14 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

petric je opet nadmašio samog sebe.

fali mu još par rundi za ocjenjivanje.

npr. koji je bolji iphone? iphone ili desire? i tu bi bod dobio iphone.

3 0 hvala 0
12 godina
iPhone 4 vs. HTC Desire

Ova dva mobitela vode mrtvu trku, i tu je jedina istina.

E sad, to je samo kada govorimo o out-of-the box aparatu.

Ako krenemo na otključavanje i daljnje mogućnosti, iPhone može slobodno u ladicu :)

2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Onda moje isprike...nisam znao da je i to uvedeno u iphone,takva sinkronizacija sa kontaktima i to.

2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
luka_cro kaže...

Nemojte sad pocet raspravljat opet kaj je bolje. Oba mobitela su vrhunska i odlicna i sa niti jednim neces pogrjesiti.

Pa tema je "iPhone 4 vs. HTC Desire". O čemu bi trebalo raspravljati u njoj ako ne o tome koji je bolji? {#}

14 godina
kach kaže...
Daniman123 kaže...
kach kaže...

Ima toga na iphonu možeš preko facebook aplikacije syncati kontakte i njihove brojeve evo pogledaj sliku.Isto vidiš slike od kontakta i automatski vidš sve novo u vezi kontakta.Postoji ti i google exchange s kojim mi sve kontakte synca i  kalendar i sve stvari kaj nudiju.

intel core 2 e5200 3.68ghz 1.34 cooled with therlmaltake golden orb a ASUS PB5 Deluxe-wifi 2x2gb kingmax powercolor hd 4870 512 ddr5 tagan 580w samsung 160 +250 Western digital caviar+ seagate
12 godina
protjeran
kach kaže...

Onda moje isprike...nisam znao da je i to uvedeno u iphone,takva sinkronizacija sa kontaktima i to.

Ispeci pa reci...

Udri brigu na veselje...
13 godina
iPhone 4 vs. HTC Desire

Hm...zadnji put kada je bio test desire vs iphone3gs onda su bili komentari kako se novi mob uspoređuje sa mobom starije generacije, a sada kada vani postoji desireHD mi uspoređujemo obični desire sa iphonom 4{#}

Ali kao što se reklo nemogu se ova 2 moba previše usporediti jer se većina toga svede na kakav OS preferiraš. Nekome widgeti su teška glupost, meni dodaci koji mi olakšavaju rad mobom. Nekome je detaljno prilagođavanje sučelja vlastitim potrebama jednostavno preteško, a nekome odlično da si personalizira mob vlastitiom ukusu. Nekome me je pak važnija ultrafluidnost, a nekome potpun pristup svom sadržaju u browseru. 

Ono što mogu reć kao definitivne prednosti iphona je interna memorija, koja em što je veća je sigurno i brža od desirevove klase 2 kartice koju dobijete, i zbog toga imate brže otvaranja aplikacija, slika, snimanje videa i sl. Dok na desire-u sa klasom 2 nemožete snimati normalni HD video jer je kartica prespora, i kao rezultat imate video koji trza. Iskusio na vlastitoj koži pa znam{#} Srećom brža kartica rješava probleme, ali to je dodatna investicija, što znači diže cijenu uređaja da bi dobio određenu funkcionalnost koju(gle čuda{#}) iphone4 ima out of the box.

Samo da se zna ja sam vlasnik desire-a a sa iphonom sam imao prilike malo prčkati, ali niš konkretno da vidim...

Da mi netko ponudi zamjenu desirea za iphone, ja bi, uz vjerojatno podosta razmišljanja, odbio. Iako ima stvari koje mi se sviđaju(baterija, kamera, memorija, donekle i izgled) ipak bi se zadržao na androidu zbog levela kustomizacija koju mi omogućava, gdje sam mob prilagodio sebi, da si mogu vrlo lako ubrzati rad na njemu, dok je to na iphonu sa trenutnim sučeljem(dakle hrpa ikona razbacanih po ekranima) daleko bolje, jednostavnije i intuitivnije rješenje, naravno, nakon što uložite određeno vrijeme dok sve to narihtate i nađete si kombinaciju appova koji vam pašu.(konkretno kod mene bi bio launcherpro plus u kombinaciji sa apps organizerom) A opet nezaboravimo da iphone bez kompa praktički nemožemo koristiti, i da možemo zaboraviti na flash u browseru, nešto što bi me jako smetalo, i što mi je super na desire-u...

Stoja
Moj PC  
14 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Nokia N8 pojede iPhone za doručak... microHDMI port for 720p TV-out functionality{#}, USB-On-The-Go{#}, 12 megapixel autofocus camera with xenon flash and 720p@25fps video recording{#}, microSD up to 32GB{#}, Bluetooth v3.0{#}, 3D Graphics HW accelerator, Flash and Java support for the web browser{#}, MP3/WMA/WAV/eAAC+ player , DivX/XviD/MP4/H.264/H.263/WMV player{#}, Symbian v^3 (3 widgetized homescreens, visual multitasking){#}...

Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 12:28 (wanderer).
Moj PC  
12 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
iPhone 4 vs. HTC Desire

Planiram kupiti htc desire i zanima me dali je istina da se gotovo ništa nevidi na dnevnom svijetlu?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac

0 0 hvala 0
13 godina
cuspajz kaže...

Planiram kupiti htc desire i zanima me dali je istina da se gotovo ništa nevidi na dnevnom svijetlu?

Neznam tu se strašno lome koplja i jedni govore da nevide ništa, dok evo meni kao vlasniku istoga već 6 mjeseci, nije nikada predstavilo problem. Istina kada je sunčano osvjetljenje moram staviti na 100% ali za radnje koje na suncu(u pokretu) radim tipa poruke, surfanje, zivkanje, ekran služi odlično i vidiljivo je. Na direkt suncu usred ljeta nikada nisam radio stvari tipa igranja igri, gledanje videa gdje bi vjerojatno bilo teže gledati, ali ne vidim ko to uopće radi{#} 

Stvarno neznam što reći, probaj naći nekoga tko ima desire i sam se pogledati i vidjeti na svoje oči, nema tog review-a ili ičega da ti to bolje približi...

Stoja
12 godina
neaktivan
cuspajz kaže...

Ma vidi se sve najnormalnije kad dodjes na trg Bana Jelačića u 12 sati mozes najnormalnije pisati poruke,citati po netu i sve.Jedino sad ak usmjeris direktno prema suncu mob onda se malo slabije vidi...

12 godina
iPhone 4 vs. HTC Desire

imam iphone 4, a trenutno(već 5-6 dana) imam jedan desire doma na kojeg trebam staviti navigaciju, i meni se iphone puno više sviđa. Brži je i fluidnji, a OS je logičniji. ekran je bolji na iphoneu(testirao sam sa  istom slikom koju sam skinuo s neta). jedino što mi je na androdu bolje je Swype koji me oduševio.

Volim jabuke :)
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
iPhone 4 vs. HTC Desire

Ovaj review je totalni promašaj...neznam zakaj ga uopče uspoređuju s Desire...trebali bi ga usporediti s i9000 Galaxy S bilo bi logičnije...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina

Ovaj vs. je napravljen i kao da je prilagođen iPhone-u. Naime kao što je već navedeno nije spomenuta brža WiFi mreža kod HTC-a i još dosta drugih stvari. Ali bilo bi poštenije da je test bio iPhone 4 vs. HTC Desire HD

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
12 godina
wanderer kaže...

Nokia N8 pojede iPhone za doručak... microHDMI port for 720p TV-out functionality{#}, USB-On-The-Go{#}, 12 megapixel autofocus camera with xenon flash and 720p@25fps video recording{#}, microSD up to 32GB{#}, Bluetooth v3.0{#}, 3D Graphics HW accelerator, Flash and Java support for the web browser{#}, MP3/WMA/WAV/eAAC+ player , DivX/XviD/MP4/H.264/H.263/WMV player{#}, Symbian v^3 (3 widgetized homescreens, visual multitasking){#}...

Ratina display,1ghz A4 proc,Three-axis gyro sensor...i mislim da je iOS 4 znatno bolji od Symbian-a v^3

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
cuspajz kaže...

Vlasnik sam HTC Wildfire-a od subote Smijeh i danas sam bio na groblju i izvadio sam ga jer sam dobio poruku i pod sunčevim svjetlom sam sve vidio kao i u zatvorenom prostoru. Možda je bilo malo blještavije ali nije istina da se ništa ne vidi. Pogotovo što je Desire-ov ekran bolji nego Wildfire-ov.

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
12 godina
ParaNO1d kaže...
cuspajz kaže...

Vlasnik sam HTC Wildfire-a od subote Smijeh i danas sam bio na groblju i izvadio sam ga jer sam dobio poruku i pod sunčevim svjetlom sam sve vidio kao i u zatvorenom prostoru. Možda je bilo malo blještavije ali nije istina da se ništa ne vidi. Pogotovo što je Desire-ov ekran bolji nego Wildfire-ov.

wildfire nema amoled(niti SLCD) ekran

12 godina
dec54 kaže...
wanderer kaže...

Ratina display,1ghz A4 proc,Three-axis gyro sensor...i mislim da je iOS 4 znatno bolji od Symbian-a v^3

hah ovaj wandrer daj svima protiv nokije TDov, čak mi je i poslao PP da je nokija bolja i da budem odjektivan {#}

Sorry za ot

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice