BugTV 104: Talk-show #5

poruka: 61
|
čitano: 7.656
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BugTV 104: Talk-show #5".
12 godina

Drugi put malo smirite situacije sa intro tekstom. Usro sam se da gledam neku skraćenu verziju BugTV-a :P . Inače, Šuštiću daj se malo bolje nasmij kad pobjegneš u drugi ured. Apple fanovi su spremni, i samo čekam komentare na sve ovo.

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran

ok, cijeli dan visim za kompom i ovo uopce nisam vidio{#} a bome ni štakora nisam dobio, a dvaput su me spominjali!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
3 2 hvala 0
13 godina

Eto stigla nam je nova epizoda koju zeljno ocekujem svakog mj. ali moram priznat da se postali previse ozbiljni , ne salite se niti podbadate jedan drugog nema vicova,sakazma etc. , cheer up guys {#}

p.s galic izgleda kao aljosa i vr. skole sa profila, i totalno je (a ono brate flegma lik ) {#}

pozz svima u redakciji ,hugi i hugolini {#} , samo tako nastavite i dalje , samo drugi put vise zivota , ok ? {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.9.2014 23:53 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina

Pohvale svima za raspravu oko iPhone 6 (Davor i Drago posebne pohvale) 

Petric je malo perverzan, al' dobri ste :) 

www.wpnovosti.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 12:43 (majstorSZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
Re: BugTV 104: Talk-show #5
Stjepanj kaže...

ok, cijeli dan visim za kompom i ovo uopce nisam vidio{#} a bome ni štakora nisam dobio, a dvaput su me spominjali!{#}

A jbg, ne mogu svi dobiti {#}

Freak Show Inc.
12 godina
neaktivan
Petko, mrvice za sirotinju ;)
10 godina
4mal kaže...

Eto stigla nam je nova epizoda koju zeljno ocekujem svakog mj. ali moram priznat da se postali previse ozbiljni , ne salite se niti podbadate jedan drugog nema vicova,sakazma etc. , cheer up guys {#}

p.s galic izgleda kao aljosa i vr. skole sa profila, i totalno je (a ono brate flegma lik ) {#}

pozz svima u redakciji ,hugi i hugolini {#} , samo tako nastavite i dalje , samo drugi put vise zivota , ok ? {#}

Prvi dio poruke mi liči na nekakvo ulizivanje. Samo pazi da ne bude "No cooler for you!" :)

Friday kaže...
Stjepanj kaže...

A jbg, ne mogu svi dobiti {#}

Čini se da se tvoje trollanje isplatilo, čestitam.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 8:30 (Marko :D).
13 godina
Marko :D kaže...

Čini se da se tvoje trollanje isplatilo, čestitam.

Trolanje je nagrada samo sebi. Ovo je samo šlag na tortu!

Freak Show Inc.
13 godina
moderator
majstorSZ kaže...

Pohvale svima za raspravu oko iPhone 6 (Krešić i Drago posebne pohvale) 

Petric je malo perverzan, al' dobri ste :) 

Moram pitati: tko je, pobogu, Krešić? :D

Selling doors, door to door.
13 godina
Davor kaže...

Saznat ćete na vrijeme {#}

Freak Show Inc.
10 godina

Po zvuku zvonjave telefona negdje na 12-oj minuti, zaključio sam da u uredu imate neki stari telefon.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 9:57 (Marko :D).

2 0 hvala 0
10 godina
Friday kaže...
Davor kaže...

Saznat ćete na vrijeme {#}

FAIL {#}

Davor.. neman pojma odakle sam iščupao Krešić {#} 

www.wpnovosti.com
12 godina

kako epizode odmiču, radnja raste i međusobni odnosi protagonista se produbljuju, sve ste zapu opušteniji i sve manje paneli (u panel-diskusiji). jedva čekam sljedeću epizodu u kojoj ćemo napokon doznati kome se savinuo i puknuo i na kojem linku pronaći kupaonske selfije famozno slavnih kao što su a. merkel, k.g. kitarović, kara(č)marko, (č)markićka, jarmila kratochvílová, p. čobanković i v. šeks. i ne izlazite mi više bez Vrdelje naoči. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Ja mislim da ekipa želi da se riješi Drage iz ovog talk-showa, svaki puta ispred čovjeka sve veća kutija. Ako bude LG,Samsung ili neki drugi proizvođač TV sponzor sljedeći puta možemo očekivati 40inčni izložbeni primjerak da zakloni Dragu u potpunosti{#}

Dvosmislenost i za*ebancija kao i sam način izražavanja (približen "običnom čovjeku") čine emisiju zabavnom a ne nekim glupim dosadnim IT namjenjenoj HC geekovima. Ovo može pogledati svatko, regularno bi mogla proći na TV stanici.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.

8 0 hvala 2
10 godina

Ne znam jeste li znali ali BugTV se emitirao na jednom TV kanalu. Kanal se zvao 2KTv i mislim da on danas više ne postoji. Ako pogledate njihov TV raspored na Web Archiveu, jasno se može vidjeti da na njemu piše BugTV. :)

http://web.archive.org/web/20121118175349/http://mojtv.hr/kanal/tv-program/300/2ktv.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 18:03 (Marko :D).

1 2 hvala 0
7 godina

Pravi, i jedini troll je ovdje Petric.

Nemoj ovo shvatiti kao uvredu, ali sa glasom i stasom u kadru me neodoljivo podsjecas na hrvatsku sitcom legendu, starog gamera i ljubitelja Casablance, Kazimira Hrasteka (Hrvoje Keckes) iz dobrih starih Bitangi i princeza.

I on ima slicnih problema kao ti, gdje mu je 'iPhone mali, i da zeli veci' {#}.

Super ste decki, drago mi je da medju vama ima i ljubitelja Apple-a, i Androidasa i ljubitelja Lumia linije uredjaja, gdje se u realnom vremenu nalaze strucnjaci i komentiraju o novim gadgetima, svatko u svojem misljenju.

Samo nastavite tim tempom, nadam se podrsci IPTV-a prema Vasem show-u!

iPhone 4S, iOS 8.0/7.1.2

3 0 hvala 2
12 godina
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

Ja mislim da ekipa želi da se riješi Drage iz ovog talk-showa, svaki puta ispred čovjeka sve veća kutija. Ako bude LG,Samsung ili neki drugi proizvođač TV sponzor sljedeći puta možemo očekivati 40inčni izložbeni primjerak da zakloni Dragu u potpunosti{#}

Dvosmislenost i za*ebancija kao i sam način izražavanja (približen "običnom čovjeku") čine emisiju zabavnom a ne nekim glupim dosadnim IT namjenjenoj HC geekovima. Ovo može pogledati svatko, regularno bi mogla proći na TV stanici.

Tim kutijama skrivaju "sokove" ispred sebe. Izgleda da Drago svakom emisijom povećava dozu, pa mu treba i sve veća kutija{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.9.2014 20:20 (Jack Sparrow).
9 godina

Razlog zasto je 6ica procurila, a Apple Watch nije je zato sto postoji parsto komada Watcheva, i 10-20 milijuna 6ica koje se moraju prodavati par dana nakon keynotea.

1 0 hvala 0
11 godina

Meni je od applea sat ljepši, vjerojatno niste navikli na četvrtasti sat pa vam izgleda sad loše. Što se tiče cjene, cjena je po meni realna, ako neko može dat 6000kn za njihhov mobitel, zašto nebi tada dao i kojih 4 soma za sat.

Ne koristim nitijedan uređaj od applea, niti ne mislim kupiti, a niti h ne branim. Nego samo kažem svoje mišljenje.

Sviđaju mi se vaš Talk-show, samo nastavite :)

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina

Odgledao sam u komadu, što ne mogu reći za značajan dio holivudskih isprdaka ove godine. S obzirom na trajanje, mislim da je to dovoljan kompliment :D

p.s. bingbook wtf

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina

Ljudi moji gledao sam vas bez prekidanja, evo, do pola iza ponoci sto je pohvala sama po sebi. Bilo bi zanimljivo znati vidi li (ili zamislja) Petric sebe u ulozi kozlica sa hvataljkom za onu gimnasticarku {#}

6 godina
neaktivan

Evo definicija vaših famoznih pojmova chubby i semi. Malo freaky ali oke. {#}
Chubby - Nije erekcija, ali je veći nego inače (engl. not a real hard on, but bigger than normal)
Semi - Nije erekcija, ali tu je negdje, iliti nije daleko (engl. Not quite an erection, but getting there)

I usput vam želim reći da ste super i nadam se da ćete ovako nastaviti. 

13 godina
Jack Sparrow kaže...

Tim kutijama skrivaju "sokove" ispred sebe. Izgleda da Drago svakom emisijom povećava dozu, pa mu treba i sve veća kutija{#}

Da... Sa kutijama se skrivaju razni aditivi, (možda nakon šta završi snimanje bace koju partiju kaladonta pa tko zapne mora eksirat)

Čak se u jednom trenutuku u videu i vidi boca popularnog pića ispred gospodina Petrića...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 1:13 (doktor1).
9 godina
protjeran

Ja ipak mislim da je u pitanju bila vruca janjetina prije snimanja, pa da sakriju te pune trbušine{#}{#}LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina

Ako vam je cilj prekriti Dragu sa kutijama i predstaviti ga kao anonimni izvor ne ide vam baš najbolje. {#}

Drago, ne daj se.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.9.2014 9:57 (Marko :D).

1 0 hvala 1
10 godina

Ja pišem ovaj komentar samo da me Petrić idući put pročita za pet minuta slave. Možete ubaciti i neku Sinatrinu pjesmu, ali samo do 30 sekundi, jer bi nakon toga bez licence YouTube izgasio zvuk za cijeli video. Kad bolje razmislim, možda to i ne bi bilo loše. {#}

1 6 hvala 0
12 godina
neaktivan
Sinatra, ti imaš vječnu slavu u svakoj temi o PC igrama! ;)
6 godina
neaktivan

Svaki put ste sve bolji i bolji svaki put su teme super!

samo nastavite tako,samo svaki put vidim sve više kutija,trebati će vam veći stol :D

na vašu temu PC mrtav...PC po meni nije mrtav iz nekoliko razloga

1.Cijena PC-a nije skup za gaming

2.Nabava igara,Steam,Origin,jeftino se nabave igre

1 0 hvala 1
12 godina

Jos jedna odlicna epizoda, ne znam tocno koji je razlog, ali uvijek se popisam od smijeha kad se podbadate s fintama tipa 'svi hoce velikog', itd. :D 

Nego, odlicna stvar da ste me spomenuli... Vjerujem da nas ima vise pretplatnika koji su vise na putu nego doma i citaju bug s iPada ili digitalno izdanje. 

Posto je CD/DVD mrtav medij, nemam vise niti kamo stavit CD/DVD, uvijek cekam vas upload videa na YT. 

Moje pitanje je, da li ima kakve sanse da sve video-e uploadate odjednom pa pretplatnicima podjelite neki privatan link ili nesto takvog? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Da se osvrnem i na temu mrtvog PC-a... 

Svi koji PC vise ne koriste za posao, a imaju tablet ti su ili prodali svoje desktop masine ili ih uopce ne koriste... 

Ja recimo koristim desktop samo za igrice, za sve ostalo koristim iPad mini ili Nexus jer mi daje slobodu da odem od radnog stola gdje god hocu... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice