Panasonic VIERA TX-P42G20E

poruka: 31
|
čitano: 21.587
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Panasonic VIERA TX-P42G20E".
13 godina
neaktivan

Uz sva ta umjetna ograničenja ... Ne, hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 15:53 (martin).

0 6 hvala 0
13 godina
neaktivan

odlicna plazmica!nema bolje(osim vt20)!

dasHHa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan

Dragi bugovci, pogleajte kako recenziju rade profesionalci, link. Nadam se da će ti vi jednog dana doći na taj nivo, no očito je pred vama još dug put.

Ima ijoš jedna bolja plazma trenutno osim VT20, naravno riječ je o V20.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 16:06 (Bara).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
RE: Panasonic VIERA TX-P42G20E
Bara kaže...

Dragi bugovci, pogleajte kako recenziju rade profesionalci, link. Nadam se da će ti vi jednog dana doći na taj nivo, no očito je pred vama još dug put.

Ima ijoš jedna bolja plazma trenutno osim VT20, naravno riječ je o V20.

o da,sad vidim da su izbacili i slabiju varijantu vt 20 sa sporijim fosfornim punjenjem i bez 3D naravno-evo i recenzije http://www.avforums.com/review/Panasonic-V20-TX-P50V20B-50V20-HDTV-Plasma-Review.html

dasHHa
12 godina

ja ne vjerujem ovim našim hrvatskim recezentima ako me zanima neki proizvod čitam strane recenzije i to njih masu,ovi naši mi ne ulijevaju baš previše povjerenja ali eto zanimljivo je pročitati,za hd televiziju se zna da svim silama forsira panasonic tako da njihove recenzije uzimam s rezervom

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 17:45 (blackalbum).
13 godina
neaktivan
blackalbum kaže...

ja ne vjerujem ovim našim hrvatskim recezentima ako me zanima neki proizvod čitam strane recenzije i to njih masu,ovi naši mi ne ulijevaju baš previše povjerenja ali eto zanimljivo je pročitati,za hd televiziju se zna da svim silama forsira panasonic tako da njihove recenzije uzimam s rezervom

Ajde ako ti znaš bolje od njih sam napiši recenziju i reci gdje to uopće ima recenzija modela za naše europsko tržište, a uostalom se recenzije na HD Televizije uglavnom poklapaju sa stranima tako da je obična glupost reći da favoriziraju Panasonic. Trenutno od kada nema Pioneera baš taj Panasonic proizvodi najbolje televizore ne svijetu tako da te jedino može smetati što HD Televizija ne testira više proizvoda drugih proizvđača no to nije do njih nego do voljnosti predstavnika tih tvrtki da im daju proizvid na test.

12 godina

tvrditi da neka firma proizvodi najbolje televizore ha,ha koliko para toliko i muzike,da ih zanimaju televizori drugih bandova ja mislim da bi im zastupnici rado udijelili koji model,ja ih često pratim i baš favoriziraju panasonic ja ne tvrdim da je panasonic loš ali ne volim forsiranje određenog brenda

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
neaktivan
blackalbum kaže...

tvrditi da neka firma proizvodi najbolje televizore ha,ha koliko para toliko i muzike,da ih zanimaju televizori drugih bandova ja mislim da bi im zastupnici rado udijelili koji model,ja ih često pratim i baš favoriziraju panasonic ja ne tvrdim da je panasonic loš ali ne volim forsiranje određenog brenda

Da je kolko para tolko muzike jel ona Pioneer Kuro G9 nebi svojevremeno bio najbolji TV na svijetu, a jest.

Oni su pitali Exportdrvo da im da Samsung, Exportdvo odbilo, isto ono Exportdrvo koje niječe da u Samsung osim original panela idu često i tajvanski ili kineski paneli. Pa ih je odbio i Sony, pa i još neki, pa imali najavljenu suradnju sa Philips Hrvatska koja zbog promjene uprave propala tako da sada moraju tražit Philips u Techomaxa itd.

Panasonic i po stranim testovima najbolji pa samim tim i nema smisla ne favorizirati Panasonic, TV-i sa najvećim kontrastom i pokretnom rezolucijom trenutno na tržištu.

13 godina
Bara kaže...
blackalbum kaže...

Da je kolko para tolko muzike jel ona Pioneer Kuro G9 nebi svojevremeno bio najbolji TV na svijetu, a jest.

Oni su pitali Exportdrvo da im da Samsung, Exportdvo odbilo, isto ono Exportdrvo koje niječe da u Samsung osim original panela idu često i tajvanski ili kineski paneli. Pa ih je odbio i Sony, pa i još neki, pa imali najavljenu suradnju sa Philips Hrvatska koja zbog promjene uprave propala tako da sada moraju tražit Philips u Techomaxa itd.

Panasonic i po stranim testovima najbolji pa samim tim i nema smisla ne favorizirati Panasonic, TV-i sa najvećim kontrastom i pokretnom rezolucijom trenutno na tržištu.

Pa što nije to isto Exportdrvo glavni zastupnik Panasonica, a ne Samsunga?

http://www.exportdrvo.hr/cro/default.htm

Osim toga, možda imaju dobru sliku, ali im kontrola kvalitete izgleda škripi, jer sam na stranim forumima vidio da nakon par stotina sati rada ljudi imaju hrpu problema sa panasonic plazmama

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.6.2010 22:07 (segregator).
13 godina
neaktivan
Bara kaže...

recenzije na HD Televizije uglavnom poklapaju sa stranima tako da je obična glupost reći da favoriziraju Panasonic.

Kod ulaznog kašnjenja od 40ms za Panasonic vele da je solidno i da drugi recezenti prenaglašavaju problem i kada se pogleda da je to samo 4% od jedne sekunde, dok kašnjenje od 70ms za LG-a proglašavaju katastrofalnim i teškim problemom (iako je njihovom logikom samo 7% jedne sekunde).

13 godina
neaktivan
segregator kaže...

Pa što nije to isto Exportdrvo glavni zastupnik Panasonica, a ne Samsunga?

http://www.exportdrvo.hr/cro/default.htm

Osim toga, možda imaju dobru sliku, ali im kontrola kvalitete izgleda škripi, jer sam na stranim forumima vidio da nakon par stotina sati rada ljudi imaju hrpu problema sa panasonic plazmama

Da, falija sam napisat, o Europatradeu se radi koji je uvoznik za Samsung. Što se tiče Panasonica je M-San uvoznik.

Na stranim forumima ljudi nemaju iste modele kao mi, elektronika nije ista, a moram reći i da oni pšu napamet za te bez probleme bez izvršenih potrebnih mjerenja sa kojim bi se moglo potvrdit je li ti problemi stvarno postoje ili ne. Istina sa gubitkom crne boje je zahvaćen dio američkih modela no takvo što nije zabilježeno na našim europskim.

Elk Cloner kaže...
Bara kaže...

recenzije na HD Televizije uglavnom poklapaju sa stranima tako da je obična glupost reći da favoriziraju Panasonic.

Kod ulaznog kašnjenja od 40ms za Panasonic vele da je solidno i da drugi recezenti prenaglašavaju problem i kada se pogleda da je to samo 4% od jedne sekunde, dok kašnjenje od 70ms za LG-a proglašavaju katastrofalnim i teškim problemom (iako je njihovom logikom samo 7% jedne sekunde).

Bitno je do koje granice ljudsko oko ne registrira inpu lag, a to je nekih cca30ms i sve preko toga je već škakljivo za gaming pa je tako 70ms tom logikom 4x lošije nego 40ms, a da ne pričamo o 100ms kojih imaju neki LCD-ovi. Što se dotičnog LG-a tiče to je OK TV ali kvalitetom slike na razini preklanjskih Panasonica.

13 godina

recenzija na bugu tak tak

al jedina zamjerka.. CIJENE.. mogli su neku tablicu bacit ispod sa cijenama i modelima

trenutno imam grunding 72 CRT doma, al bit če dana kad bude ga zamjenio neki panasonic, mada sam gledao i over uber plazme,pa pitao za potrošnju struje.. 700W, ulalal, a kod nas doma tv gori cijeli dan, makar ga i nitko nekad ne gleda

i naravno cijena TV-a 16k kn.. onda velim.. dobar mi je i ovaj grunding crt :=)

0 0 hvala 0
13 godina
Bara kaže...

Na stranim forumima ljudi nemaju iste modele kao mi, elektronika nije ista, a moram reći i da oni pšu napamet za te bez probleme bez izvršenih potrebnih mjerenja sa kojim bi se moglo potvrdit je li ti problemi stvarno postoje ili ne. Istina sa gubitkom crne boje je zahvaćen dio američkih modela no takvo što nije zabilježeno na našim europskim.

Evo tu ima nešto o tome:

http://news.cnet.com/8301-17938_105-10462105-1.html?tag=mncol;txt

ali prema Panasonicovom objašnjenju, porast nivoa crne je normalan, tj ta osobina je

tvornički uprogramirana, pa me čudi zašto bi to stavili samo u američke modele?

13 godina
neaktivan
Bara kaže...

Bitno je do koje granice ljudsko oko ne registrira inpu lag, a to je nekih cca30ms i sve preko toga je već škakljivo za gaming pa je tako 70ms tom logikom 4x lošije nego 40ms, a da ne pričamo o 100ms kojih imaju neki LCD-ovi. Što se dotičnog LG-a tiče to je OK TV ali kvalitetom slike na razini preklanjskih Panasonica.

Ispravi me ako griješim, no ulazno kašnjenje nije problem kod gledanja već problem što se signal upućen sa grafičke kartice konzole ili računala reproducira na televizoru određeni broj milisekundi kasnije. Odnosno, lakše ga je osjetiti nego vidjeti.

E sada, 33.3 ms traje jedna sličica u europski standardnom 30FPS, što će reći da LG kasni 2 slike. Sada koliko je to sposobno osjetiti je doista upitno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.6.2010 12:50 (Elk Cloner).
11 godina

Kao vlasnik ovog televizora od samog trenutka dolaska u HR (početak 3/10) moram upozoriti na slijedeću pogrešku kod recenzije:

Preko USB porta se može reproducirati film/glazba/fotografije (provjereno sa tri različita USB sticka). Čak sam jedan formatirao u ex-fat (rješenje problema za file veći od 4 gb) i tv uredno čita.  Kod DivX titla je problem sa slovima š i ž koja ne prikazuje nikako (ostala su OK). Ovo riješavam korekcijom .srt (zamjenim š i ž sa s i z ).

DLNA funkcija radi odlično. Na računalu instaliran Wild Media Server, na njemu odabrane mape koje treba gledati i nakon pokretanja servera na računalu,  na TV se uredno vide mape, reproduciraju filmovi sa titlovima (u punom HD-u), fotografije... i sve to iz fotelje sa daljinskim upravljačem TV.

Kodirano snimanje je logična posljedica zaštite autorskih prava jer TV može snimiti full HD program u originalu bez gubitka kvalitete (1:1). Pošto je riječ o tvrtki koja prodaje TV po cijelom svijetu logično je da su se ogradili odo mogućih tužbi. :(

Mane: nedostatak podrške za .mkv (manji minus jer to ide preko media servera sa računala)

daljinski upravljač nema pozadinskog osvjetljenja tipki (e ovo je veća mana jer se na ovomTV filmovi gledaju u potpunom mraku)

lagano zujanje sa zadnje strane televizora ( ne čuje se sa prednje strane već sa pola metra udaljenosti) - mana svih plazmi

Nedostaje aspect mode za tiltove (vlasnici Philipsa znaju o čemu se  radi) . Postoji automatski mod koji razvlači sliku i podiže je gore za visinu titla,

no zna s vremenom   zabrljati pa odsječe dio titla.

Za ostatak ekipe koja je u nedoumici oko izbora TV-a:

Tko želi plazmu i da je full HD ovih dimenzija (42"),  nema izbora osim Panasonica jer jedino on proizvodi full HD plazme u ovom (malom) formatu.

SD signal je odličan i prirodan ,a HD impresivan. Idealan za bivše korisnike CRT televizora. Zahvaljujući inteligentnom sustavu razvlačenja slike nema šoka prelaska sa 4:3 na 16:9-izduženi debeli ljudi :). Prosječna potrošnja je oko 170 W.

Crna je odlična. Pri minimalnoj rasvjeti se čini da je apsolutno crna, no u totalnom mraku se vidi razlika između okvira TV-a i crnih traka na ekranu. U odnosu na klasični LCD (imam TV i monitor)  neuporedivo bolje. Zbog ove crne boje igranje na tv je potpuno novo iskustvo (ako zanemarimo 107 cm dijagonale).

Vidljivi kut odličan, nema značajne refleksije na ekranu.

Tko preferira visoko kontrasnu "neprirodnu" sliku za njega nije plazma.

Zaključak: Prezadovoljan korisnik.

3 0 hvala 6
13 godina
neaktivan
dadoremix kaže...

recenzija na bugu tak tak

al jedina zamjerka.. CIJENE.. mogli su neku tablicu bacit ispod sa cijenama i modelima

trenutno imam grunding 72 CRT doma, al bit če dana kad bude ga zamjenio neki panasonic, mada sam gledao i over uber plazme,pa pitao za potrošnju struje.. 700W, ulalal, a kod nas doma tv gori cijeli dan, makar ga i nitko nekad ne gleda

i naravno cijena TV-a 16k kn.. onda velim.. dobar mi je i ovaj grunding crt :=)

Kakvih 700W potrošnje, odakle ti taj info i kakav TV od 16000kn?

segregator kaže...

Evo tu ima nešto o tome:

http://news.cnet.com/8301-17938_105-10462105-1.html?tag=mncol;txt

ali prema Panasonicovom objašnjenju, porast nivoa crne je normalan, tj ta osobina je

tvornički uprogramirana, pa me čudi zašto bi to stavili samo u američke modele?

Bili ti da recimo proglasio pogreškom nešto pa da moraš mjenjati 10-ak% TV-a o svom trošku? Mislim da nebi pa se tako i u Panasonicu prave pametni i reklis su da je to sve OK iako nije, naime ako je plazma ispravna bi sa vremenom crna trebala biti dublja. iIsto tako problem ovdje nije do panela nego do elektronike, više o tome ovdje.

Elk Cloner kaže...

Ispravi me ako griješim, no ulazno kašnjenje nije problem kod gledanja već problem što se signal upućen sa grafičke kartice konzole ili računala reproducira na televizoru određeni broj milisekundi kasnije. Odnosno, lakše ga je osjetiti nego vidjeti.

E sada, 33.3 ms traje jedna sličica u europski standardnom 30FPS, što će reći da LG kasni 2 slike. Sada koliko je to sposobno osjetiti je doista upitno.

Osjeti se ko gaminga itekako pogotovo što taj input lag nije stalan nego je sklon promjenama tj. varira.

mr.potter kaže...

Možeš pojasniti ovaj dio sa visoko-kontrasnom slikom? Jel što se tiče kontrasta ćeš teško dobiti veći sa iti jednim LCD-om.

11 godina

Možeš pojasniti ovaj dio sa visoko-kontrasnom slikom? Jel što se tiče kontrasta ćeš teško dobiti veći sa iti jednim LCD-om.

Kada se usporedi slika npr. samsung b6000 (LCD sa pozadinskim LED)  i  panasonic G20 (naročito u trgovini)  samsung ima bijelju bijelu i življe jarke boje.

Netko to voli ( a la CSI Miami - tamno plavo nebo i svi sa ružičastim licima). Taj i na monitoru ima sve postavke na maksimum (kontrast i boje).

Ovdje govorim samo o svijetlijem dijelu spektra. Čim uđeš u zonu srednjih i tamnijih tonova tu plazma preuzima primat.

Kada gledaš filmski materijal ( lica , prostorije , sjene, voda i sl)  onda G20 ima jači "kino" ugođaj od LCD-a. 

Pokušaj dizanja kontrasta na max. kod plazmi daje razlijevanje jarkih boja zbog same tehnologije prikaza.

13 godina
neaktivan

A ti pričaš o nabrijavanju slike dok ja mislio na sliku nakon kalibracije TV-a kao i kontrast, onda se ti Edge LED LCD Samsunzi sakriju i pored običnih CCFL LCD-ova os istog proizvođača, a da o plazmi ne pričam. Inače to nabrijavenj dinamčkog moda i dizanje svjetline i kontrasta kod istoga može kroz određeno vrijeme i oštetiti vid.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Pozdrav svima. Kako sam novi u ovakvom načinu komunikacije nemojte mi zamjeriti za ovakav upad.

Molio bi Baru kada bi mi pomogao malim savjetom. Pratio sam njegove odgovore i smatram da bi mi mogao pomoći savjetom.

Imam mali prostor i samo 2m udaljenosti do budućeg TV-a, isto tako koliko god bi volio uzeti neku od kvalitetnih plazmi 42" koje preferireš ne mogu si zbog mjesta za TV priuštiti ništa više od 32" i stoga sam osuđen na LCD. Moje je pitanje koji?

13 godina
neaktivan
mr.potter kaže...

Kao vlasnik ovog televizora od samog trenutka dolaska u HR (početak 3/10) moram upozoriti na slijedeću pogrešku kod recenzije:

Preko USB porta se može reproducirati film/glazba/fotografije (provjereno sa tri različita USB sticka). Čak sam jedan formatirao u ex-fat (rješenje problema za file veći od 4 gb) i tv uredno čita.  Kod DivX titla je problem sa slovima š i ž koja ne prikazuje nikako (ostala su OK). Ovo riješavam korekcijom .srt (zamjenim š i ž sa s i z ).

DLNA funkcija radi odlično. Na računalu instaliran Wild Media Server, na njemu odabrane mape koje treba gledati i nakon pokretanja servera na računalu,  na TV se uredno vide mape, reproduciraju filmovi sa titlovima (u punom HD-u), fotografije... i sve to iz fotelje sa daljinskim upravljačem TV.

Kodirano snimanje je logična posljedica zaštite autorskih prava jer TV može snimiti full HD program u originalu bez gubitka kvalitete (1:1). Pošto je riječ o tvrtki koja prodaje TV po cijelom svijetu logično je da su se ogradili odo mogućih tužbi. :(

Mane: nedostatak podrške za .mkv (manji minus jer to ide preko media servera sa računala)

daljinski upravljač nema pozadinskog osvjetljenja tipki (e ovo je veća mana jer se na ovomTV filmovi gledaju u potpunom mraku)

lagano zujanje sa zadnje strane televizora ( ne čuje se sa prednje strane već sa pola metra udaljenosti) - mana svih plazmi

Nedostaje aspect mode za tiltove (vlasnici Philipsa znaju o čemu se  radi) . Postoji automatski mod koji razvlači sliku i podiže je gore za visinu titla,

no zna s vremenom    zabrljati pa odsječe dio titla.

Za ostatak ekipe koja je u nedoumici oko izbora TV-a:

Tko želi plazmu i da je full HD ovih dimenzija (42"),  nema izbora osim Panasonica jer jedino on proizvodi full HD plazme u ovom (malom) formatu.

SD signal je odličan i prirodan ,a HD impresivan. Idealan za bivše korisnike CRT televizora. Zahvaljujući inteligentnom sustavu razvlačenja slike nema šoka prelaska sa 4:3 na 16:9-izduženi debeli ljudi :). Prosječna potrošnja je oko 170 W.

Crna je odlična. Pri minimalnoj rasvjeti se čini da je apsolutno crna, no u totalnom mraku se vidi razlika između okvira TV-a i crnih traka na ekranu. U odnosu na klasični LCD (imam TV i monitor)  neuporedivo bolje. Zbog ove crne boje igranje na tv je potpuno novo iskustvo (ako zanemarimo 107 cm dijagonale).

Vidljivi kut odličan, nema značajne refleksije na ekranu.

Zaključak: Prezadovoljan korisnik.

Mogu li se preko Mede8er gledati MKV filmovi na ovoj plazmi?

Vjerujem da mogu al eto bolje pitati nego skitati.

To bi bila extra kombinacija.

13 godina
neaktivan
Nautilus kaže...

Naravno da mogu, Mede8er ima HDMi izlaz, TV HDMI ulaz, softver za reprodukciju na Mede8eru tako da nikoh problema nema osim toga što ima i boljih samostalnih media playera od Mede8era i to u vidu Popcorna A-200 i C-200.

13 godina
neaktivan
Bara kaže...
Nautilus kaže...

Naravno da mogu, Mede8er ima HDMi izlaz, TV HDMI ulaz, softver za reprodukciju na Mede8eru tako da nikoh problema nema osim toga što ima i boljih samostalnih media playera od Mede8era i to u vidu Popcorna A-200 i C-200.

Hvala na odgovoru.

13 godina

zanima me dal ima model koji ima istu, ajmo reći, bazu dakle ekran  G20, blabla , ali bez ove dodatne opreme, dakle plasma vulgaris?

jebga, treba mi telka, a ne all in one uređaj :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
mrfloyd kaže...

zanima me dal ima model koji ima istu, ajmo reći, bazu dakle ekran  G20, blabla , ali bez ove dodatne opreme, dakle plasma vulgaris?

jebga, treba mi telka, a ne all in one uređaj :)

Pa jako sličan ekran ima S20 uz nešto veću potrošnju i bez AR filtera kao i naprednih kalibracijskih opcija, nekih 2-3k kuna jeftinije nego G20.

13 godina

Preporuka za P42S20E...

Ma kakva potrošnja, piše u onim uputama koje dolaze uz televizor mislim 175 ili 185W i to maksimalno.

16:9 HD je strava na tom televizoru.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan

Ajme Hyperion, opet ti da je 180W maksimalna potrošnja, a to u biti prosječna potrošnja nakon kalibracije i gledanja FullHD materijala. Ako ne viruješ pogledaj opet recenziju na HD Televiziji. Ovaj G20 troši kojih 20-30W manje, uglavnom puno manja razlka sada imeđu G20 i S20 nego je lani bila između G10 i S10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
Bara kaže...

Ajme Hyperion, opet ti da je 180W maksimalna potrošnja, a to u biti prosječna potrošnja nakon kalibracije i gledanja FullHD materijala. Ako ne viruješ pogledaj opet recenziju na HD Televiziji. Ovaj G20 troši kojih 20-30W manje, uglavnom puno manja razlka sada imeđu G20 i S20 nego je lani bila između G10 i S10.

Čim nađem onaj vrag, wattmetar mjerim potrošnju iz utičnice da vidim napokon koliko mi comp, tv, stari tv troše. Ali nebi nigdje ga našao za kupit da ga hebeš.

Hebemu kak G20 manje troši, zar nije logično da bolje/jače i više troši, no dobro ako to tamo vele onda OK.

20-30W ko ga šiša, toliko intelov chipset troši.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion | Downloading High Definiton Content
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 1:11 (Hyperion).
13 godina
neaktivan

G20 i S20 imaju, kako kažu ljudi u Panasonicu kada ih pitaš, isti panel ali različitu elektroniku, napon je vjerojatno već na fosfornim ćelijama je veći na S20 i zato ima veću nešto potrušnju i imali bi lošiji malo kontrast da ima AR filter što pošto ga nema ima čak i nešto veći od G20.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan

Evo, s obzirom da je mr.potter rekao da koristi Wild media server, poslan upit na PM za konfiguraciju istoga, a možda se ovdje javi još netko ko koristi isti.

Također molim Baru da mi kaže kako se registrirati na HDtelev. forum jer uredno unesem email adresu, ali ne stigne mi nikakav mail.

Ponosni vlasnik G20-tke

Može i na PM jer neznam baš pravila ovdje...Šutim

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 21:27 (Zdravac).

0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Panasonic VIERA TH-42PA50E Problem!!

Dotična plazma inače radi kao urica. Ali imam problem sa spajanjem Vivaxovog DVD-a K-430. Plazma je inače starijeg izdanja i nema HD mogučnost itd. Pri spajanju "činčevima" DVD se ponaša potpuno normalno i uredno učitava sve filmove sa USB-sticka,ali nažalost sve to -odvija se u CRNO-BIJELOM tonu!! Sam "Menu" od DVD-a je crno bijel..a također i filmovi. Znam da problem sigurno nije u DVD-u,jer sam ga iskušao na drugoj televiziji..i radi vrhunski. Isprobao sam sve mogučnosti Pal-Ntsc .AV1 AV2 itd fore..ali ništa ne pomaže.Nikako da dobijem boju. .Molio bih stručnu osobu za savjet..grizem se od neznanja..a filmova kao u priči. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.12.2010 22:46 (sub_mariner).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice