Modecom Volcano MC-GMX4

poruka: 48
|
čitano: 16.372
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Modecom Volcano MC-GMX4".
5 godina
neaktivan
Modecom Volcano MC-GMX4

imam ga, odlican je 

Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

"...maksimalne razlučivosti od 7.200 DPI. Razlučivost senzora, uz interpolaciju, može se povećati na 14.400 DPI, no to ne bismo preporučili, jer preciznost senzora tada postane nekonzistentna..."

zar nije cijela poanta DPI preciznost a ne velik broj? brzinu inace mogu promjenit i u postavkama misa od os-a

nisu mi jasni ti danasnji misevi, prije cca 10 godina kad je izaso logitech g9 govorilo se o bespotrebnih 3200 DPI a sad su  peteroznamenkaste brojke.

osobno, meni idealan mis bi bio G9 s malom optimizacijom senzora da radi na svim podlogama i da je bezican. Inace i ovakav G9 kakav se prodavao mi je odlican i da kupujem novi mis i da ima takav, kupio bih ga radije nego bilo koji od ovih sto sad izlaze, jednostavno lezi mi u ruci 10x bolje

0 0 hvala 0
13 godina
Re: Modecom Volcano MC-GMX4

znaci preporucas ga 

5 godina
neaktivan
4mal kaže...

znaci preporucas ga 

definitivno, best buy mis sigurno trenutno

tu sam kratko opisao iskustvo s njime do sada

11 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

Može li se na njemu potpuno ugasiti osvjetljenje? Znači da apsolutno ništa ne svijetli.

0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
summus kaže...

Može li se na njemu potpuno ugasiti osvjetljenje? Znači da apsolutno ništa ne svijetli.

ne moze se u potpunosti ugasiti osvjetljenje

najniza vrijednost je 5% svjetline

mozes ne istalirati softver i podesiti mis u windowsima, onda ti nece nista svijetliti, gubis macro mogucnost i "report rate" ( ne znam da li se u windowsima moze podesiti report rate)

kad je na 5%(toliko ja drzim) i imas ruku preko misa ne vidi se svjetlost 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.12.2016 14:37 (X3M).
11 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

Hvala na odgovoru. Imam još jedno pitanje: kad isključiš kompjuter da li miš i dalje svijetli ili ne? Ovaj koji imam sad kad ugasim kompjuter i dalje svijetli pa ga moram izvući iz usb porta svaki put.

0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
X3M kaže...

imam ga, odlican je 

Kupih prije neki dan Modecom tipkovnicu u Linksu (za pisanje)

Jako me ugodno iznenadila kvalitetnom izvedbom, jedino mi je zasmetalo što ove novije tipkovnice nemaju označena slova š,đ,č,ć,ž, Ypislon je tipka Z, Z je Ypsilon ali sam se navikao u tili čas.

Boje osvjetljenja tipki bijela,crvena, zelena, plava, žuta, roza, grimizna.

Tri jačine svjetlosti i to sve za 140 kn.

Kupit ću i tog mišonju.

5 godina
neaktivan
summus kaže...

Hvala na odgovoru. Imam još jedno pitanje: kad isključiš kompjuter da li miš i dalje svijetli ili ne? Ovaj koji imam sad kad ugasim kompjuter i dalje svijetli pa ga moram izvući iz usb porta svaki put.

to ti je normalna funkcija maticne ploce, i kad ugasi komp one i dalje daju struju na usb, da mozes recimo puniti uredaje kada ti je komp ugasen

meni ne svijetli, jer kako sam bio spomenuo u osvrtu na misa, ne podize sa windowsima softver, pa ga moras rucno upaliti svaki puta, ili ga namjestit u start up da se automatski dize, tako da kada ugasim stroj, i mis se ugasi, to jest ne svijetli

5 godina
neaktivan
Tony Marconi kaže...
X3M kaže...

imam ga, odlican je 

Kupih prije neki dan Modecom tipkovnicu u Linksu (za pisanje)

Jako me ugodno iznenadila kvalitetnom izvedbom, jedino mi je zasmetalo što ove novije tipkovnice nemaju označena slova š,đ,č,ć,ž, Ypislon je tipka Z, Z je Ypsilon ali sam se navikao u tili čas.

Boje osvjetljenja tipki bijela,crvena, zelena, plava, žuta, roza, grimizna.

Tri jačine svjetlosti i to sve za 140 kn.

Kupit ću i tog mišonju.

da, vidio sam te tipkovnice na njihovom standu tokom infogamera, odlicne su za malo para, jedino cekam da izbace sa brown ili silent switchem, jer sve ostalo mi je prebucno za moj ukus 

9 godina
protjeran
Modecom Volcano MC-GMX4

Kakva je kvaliteta plastike i ostalih pl.elemenata na misu? jel kao i kod logitecha ili gora?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Stjepanj kaže...

Kakva je kvaliteta plastike i ostalih pl.elemenata na misu? jel kao i kod logitecha ili gora?

sa strane nista posebno, normalna kao recimo na Rival 300, gornji dio i onaj dio gdje je logo je kvalitetnije, kotacic je kombo gume i plastike

prekratko ga imam da bih mogao suditi koliko je plastika kvalitetna, jer recimo tek nakon 6 mjeseci, od znoja se pocinje losija plastika "habat" dok ove kvalitetne podnose znoj besprijekorno, kao sto mi je bilo na Rival 300

ne mozes ocekivati kvalitetu plastike kao na Logitech 500kn+ misevima, ali opet bolja je od vecine miseva koji se furaju da su "gaming" i puno su skuplji od ovoga

uostalom mozes prije kupnje ga pogledat i probat, tak da procjenis sam

vrlo sam zadovoljan, ne sjecam se kada sam zadnji puta kupio nesto dobro pogodeno i cijenom i kvalitetom

9 godina
protjeran
Modecom Volcano MC-GMX4

jel se moze u linksu probati? sad je tam na akciji za 230kn jbte!

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Stjepanj kaže...

da, moze se probati, tamo sam ga i kupio, na tresnjevci

uzmi si odma i njigovu onu XXL podlogu za 99 kn je bila kad sam kupovao :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2017 16:21 (X3M).
10 godina
Stjepanj kaže...

Pusti sad toga jadnoga miša, KLIK. Kaj ja to vidim u opisu?

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
9 godina
protjeran
Valentin17 kaže...
Stjepanj kaže...

Pusti sad toga jadnoga miša, KLIK. Kaj ja to vidim u opisu?

haha, kako samo nades to, no nije bitno za ovu temu!

trebam mis-a za frenda(poklon) a ovaj vec dugo gledam no malo recenzija je na netu nemres naci nis pametno, specke su odlicne samo me zanima kvaliteta plastike i obrada!

9 godina
protjeran
Modecom Volcano MC-GMX4

Uzeo misonju, NEMAM KOMENTARA!

lp

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Modecom Volcano MC-GMX4

Mis bi mogao postali legendaran kao LC-CC-120 :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
protjeran
X3M kaže...

Evo sad smo malo testirali protiv R.a.t.3 i Razer Abyssus(osjecaj s ova tri su skoro pa identicni, na Volcano zna malo zasmetati grublji kabal).

Na ratu3 mi je oduvjek malo smetala sirina, a volcano je uzi pa mi i to pase za ruku! Za Abyssus-u nemam zamjerki osim nepostojanja mijenjanja brzine misa "u letu"!

Jednostavno nemam rijeci, fenomenalan mis! yebenih 230kn, samo se nadam da ce trajati...lp

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2017 0:52 (Stjepanj).
8 godina
Stjepanj kaže...
X3M kaže...

Evo sad smo malo testirali protiv R.a.t.3 i Razer Abyssus(osjecaj s ova tri su skoro pa identicni, na Volcano zna malo zasmetati grublji kabal).

Na ratu3 mi je oduvjek malo smetala sirina, a volcano je uzi pa mi i to pase za ruku! Za Abyssus-u nemam zamjerki osim nepostojanja mijenjanja brzine misa "u letu"!

Jednostavno nemam rijeci, fenomenalan mis! yebenih 230kn, samo se nadam da ce trajati...lp

jel mu možeš izmjeriti dužinu, zanima me koliko je velik jer imam poprilično veliku šapu i većina mišonja mi je premalena

trenutno koristim fireglider i on mi taman sjeda u ruku, a mogao bi biti i mrvu veći, manji nikako

5 godina
neaktivan
picajzla0707 kaže...

jel mu možeš izmjeriti dužinu, zanima me koliko je velik jer imam poprilično veliku šapu i većina mišonja mi je premalena

trenutno koristim fireglider i on mi taman sjeda u ruku, a mogao bi biti i mrvu veći, manji nikako

126x74x42, sluzbene dimenzije

manji je recimo od Rival 300 koji sam imao, ali mi bolje sjeda u ruku, mozda ce ti biti premali ako imas veliki dlan :)

najbolje ti je da ga probas prije kupnje 

9 godina
protjeran
summus kaže...

moze bez problema, odes pod key setings i stavis si koju god tipku(od njih 8) rgb/on off!lp

5 godina
neaktivan
Stjepanj kaže...
summus kaže...

moze bez problema, odes pod key setings i stavis si koju god tipku(od njih 8) rgb/on off!lp

lol pa to nisam skuzio, a covjeku rekao da ne moze 

9 godina
protjeran
Modecom Volcano MC-GMX4

sad sam i ja skuzio, kad sam si isao namjestavati tipke!lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
X3M kaže...
picajzla0707 kaže...

126x74x42, sluzbene dimenzije

manji je recimo od Rival 300 koji sam imao, ali mi bolje sjeda u ruku, mozda ce ti biti premali ako imas veliki dlan :)

najbolje ti je da ga probas prije kupnje 

Pa miš mije baš velik,ako imaš velik dlan definitivno nije za tebe!Dimenzijom je sličan Dethadderu ali pinku nizi i samim time na lezi baš najbolje ako imaš veću ruku!!

AUDIOFIL
9 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

Moram priznat da malo zulja o nešto srednji scroll,inače dosta solidan miš!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

Meni isto kotacic malo struze. Imam problem i s namjestanjem funkcija tipki, uopce ne radi, sta god stavio tipke obavljaju svoju defaultnu funkciju?! Rijesen problem..

Struganje kotacica je ipak posljedica malo jeftine izrade, probat cu ga rastavit za to rijesit..

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 18:23 (ansha).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Modecom Volcano MC-GMX4

,vec drugi put pišem malo o mišu i uvik izgubim napisan post

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
Modecom Volcano MC-GMX4

a kako vam sofver radi?

da li vam se boota zajedno sa windowsima, ili ga morate svaki puta rucno pokrenuti?

meni se nije palio pri pokretanju windowsa, pa sam ga morao dodati u start up, inace bih ga svaki puta morao rucno pokretati, mozda je do mog sistema nesto, pa zato pitak kako vama ostalima radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
X3M kaže...

a kako vam sofver radi?

da li vam se boota zajedno sa windowsima, ili ga morate svaki puta rucno pokrenuti?

meni se nije palio pri pokretanju windowsa, pa sam ga morao dodati u start up, inace bih ga svaki puta morao rucno pokretati, mozda je do mog sistema nesto, pa zato pitak kako vama ostalima radi.

pa radi u pozadini, namjestis jednom i sve radi 5! ako zelis nesto mijenjati pokrenes aplikaciju i ona ce ti se pojaviti, napravis promjene stisnes x(close) i to ti je to!lp

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice