Viber

poruka: 229
|
čitano: 234.203
|
moderatori: Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Viber".
5 godina
Viber

Može pomoć? Imam razgovor gdje nas je ni više ni manje nego 500 i uopće mi ne dolaze notifikacije od poruka, a sve je uključeno. Zna li itko kako riješit to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Viber
playjob kaže...

Može pomoć? Imam razgovor gdje nas je ni više ni manje nego 500 i uopće mi ne dolaze notifikacije od poruka, a sve je uključeno. Zna li itko kako riješit to?

Bump

8 godina
Viber

Dakle, moja Lumia 535 sa 8.1 Windowsima ne može skenirati kod za aktivaciju Vibera na kompu... Šta sad? Da posudim nečiji Android mob?

Ili da probam sa tabletom? On je Android...

EDIT: Uspio sa tabletom.

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.8.2019 1:11 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Viber

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

ja ne primam njene poruke ?!

Jos jednom broju ne moze da posalje poruku a on je nije nikad blokirao.

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
goust78 kaže...

Poz,imam problem sa Viberom ,naime,zena me nesto nervirala pa sam je blokirao na Viberu.

......

Rastavi se službeno u općini i opet vjenčaj. Možda uspije. Samo pazi! da joj se ne osladi ono "sretno rastavljena"

I pitanje je odgovor. Sporo tipkam i znam da kasnim na odgovor radi toga
16 mjeseci
goust78 kaže...

Sad kad sam je odblokiro ja mogu njoj da posaljem poruku i ona je uredno prima ali

Pokusao sam deinstaliram viber na zeninom tel., i ponovo instaliram ali isto se desava .

Deinstaliraj i ponovo instaliraj viber.... par minuta posla...

Naravno backup prije toga....

4 godine
Posmatrač kaže...
goust78 kaže...

Radio sam to na zeninom tel. i opet isto . :)

16 mjeseci
goust78 kaže...
Posmatrač kaže...
goust78 kaže...

Radio sam to na zeninom tel. i opet isto . :)

Sto na zeninom? Ti si je blokirao pa odblokirao. Do tebe je ocigledno....

4 godine
TONYA_ kaže...
goust78 kaže...

......

Rastavi se službeno u općini i opet vjenčaj. Možda uspije. Samo pazi! da joj se ne osladi ono "sretno rastavljena"

Da mi je da " oceram " kucku ali nece da ide ...

8 godina
Viber

jedno pitanje za znalce.

mobitel mi je na popravu i ko zna kad ce bit popravljen.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

0 0 hvala 0
16 mjeseci
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

imam viber na PC, ali kontakt od djevojke je pod sifrom, ("sakrij ovaj razgovor", sifra od 4 znamenke).

a tu su i brat i sestra na istim laptopu. na mobu je to bilo lako, na njezin kontakt upisem sifru i otvori mi se dijalog.

na pc verziji vibera ne mogu naci opciju da ukucam sifru i da mi se pojavi dijalog sa djevojkom

hvala

Nemoj ni traziti.... Nema....

Btw  od koga krijes razgovor sa djevojkom na mobu? Od zene? ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 11:23 (Posmatrač).
8 godina
Posmatrač kaže...
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

hvala

eeeeee di je jos zenidba,  od brata i sestre (udava dva :D )

hvala

16 mjeseci
www_www kaže...
Posmatrač kaže...
www_www kaže...

jedno pitanje za znalce.

hvala

eeeeee di je jos zenidba,  od brata i sestre (udava dva :D )

hvala

Samo pitam ;)

8 godina
Posmatrač kaže...
www_www kaže...
Posmatrač kaže...
Samo pitam ;)

ma nema frke, skuzio sam zasto pitas, samo nije bas za njihove oci, barem ne jos koju godinu :D :D 

hvala

2 mjeseca
Viber

Pozdrav. Nisam bas expert za informatiku pa ako bi mi netko htio malo pojasniti slijedeću stvar.

Ovako, Viber mi je instaliran i na laptopu. Neki dan sam pregledavala "viber dowloads" te naletjela na dokumente koji u su u svojstvima opisani kao jpg_tmp, mp4_ tmp i m4a_tmp. E sad, što bi bilo to tmp i zašto se nalazi u tom  folderu. Veličina im je ili 0KB ili 1KB.

I drugo, ako vodim tajni razgovor, onaj što ima "rok trajanja" :), jel se čuje zvuk pristizanja takve porukei na laptopu?

Hvala na odg.!!

0 0 hvala 0
16 mjeseci
vlatka519 kaže...

Pozdrav. Nisam bas expert za informatiku pa ako bi mi netko htio malo pojasniti slijedeću stvar.

Ovako, Viber mi je instaliran i na laptopu. Neki dan sam pregledavala "viber dowloads" te naletjela na dokumente koji u su u svojstvima opisani kao jpg_tmp, mp4_ tmp i m4a_tmp. E sad, što bi bilo to tmp i zašto se nalazi u tom  folderu. Veličina im je ili 0KB ili 1KB.

I drugo, ako vodim tajni razgovor, onaj što ima "rok trajanja" :), jel se čuje zvuk pristizanja takve porukei na laptopu?

Hvala na odg.!!

tmp su privremeni fileovi. 

Mislim da se takvi razgovori uopste ne prikazuju na pcu....

2 mjeseca

Ne mogu ih otvoriti..a ima ih dosta. Nije mi jasno od kud su se "stvorili".

Jel moguće da ih je "povuklo", ne znam kako bih se izrazila, iz skrivenih razgovora ili tajnih poruka? Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem kako to sve funkcionira, to privremeno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2020 20:32 (vlatka519).
16 mjeseci
vlatka519 kaže...

Ne mogu ih otvoriti..a ima ih dosta. Nije mi jasno od kud su se "stvorili".

Jel moguće da ih je "povuklo", ne znam kako bih se izrazila, iz skrivenih razgovora ili tajnih poruka? Možda je glupo pitanje, ali ne razumijem kako to sve funkcionira, to privremeno.

nema tu nista skriveno ili tajno nista ne brini... Takve razgovore i ne povlaci na komp....Ostaju na telefonu a i tamo su sifrovani. Niko ih ne moze otvoriti....

2 mjeseca

Ok! Puno ti hvala na odgovorima!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice