Endomondo Sports Tracker

poruka: 28
|
čitano: 22.060
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Endomondo Sports Tracker".
11 godina
Endomondo Sports Tracker

Koristim ga za vožnje biciklom. Odličan program

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac

0 0 hvala 0
12 godina
Endomondo Sports Tracker

Za trčanje perfektan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
Re: Endomondo Sports Tracker
cuspajz kaže...

Koristim ga za vožnje biciklom. Odličan program

Također, radi odlično {#}

11 godina
Endomondo Sports Tracker

Ja se još mislim između njega i Sportstrackera. 

Ne mogu nikako odlučit koji je bolji, ali Sportstracker mi je nekako lipši, dok je Endomondo bolji kod GPS-a, bar meni. Jučer mi je kod hodanja Sportstracker u jednom momentu da 20km/h.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.

0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

Definitivno Endomondo.Pogotovo ona Pro verzija.To + armband i nebo granica :) 

KOrsitim ga za trčanje i brzo hodanje 

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
Hrvojestr kaže...

Definitivno Endomondo.Pogotovo ona Pro verzija.To + armband i nebo granica :) 

KOrsitim ga za trčanje i brzo hodanje 

Šta fali free verziji?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
12 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

Ništa joj ne fali ali u Pro verziji ima nekih zgodnih perverzija kao što je da te audio coach bodri dok obaraš svoj prijašnji rekord.Razni grafovi i slično.

Ukratko:

PRO features
• Graphs: Play around with speed & altitude curves, lap times and playlists that interact with the map (NEW)
• Beat yourself: Set a previous workout as your target and the audio coach will help you perform better this time
• Low Power Mode: Increases battery standby time
• Time goal: Set a time goal and let the audio coach help you reach it
• Calorie goal: Set a calorie goal and get live audio feedback during your workout

Fitness osobni trener - Više informacija na PM
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
Endomondo Sports Tracker

uzeo jučer "PRO" verziju za 0.49$ {#}

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
J3ckYYY kaže...

Jesi probao možda onaj Lounge?

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
11 godina
Hrvojestr kaže...
J3ckYYY kaže...

Koji Lounge?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
Mitsuoka kaže...
Hrvojestr kaže...
J3ckYYY kaže...

Koji Lounge?

Čini mi se ko nešto savršeno :) 

http://www.endomondo.com/lounge

Fitness osobni trener - Više informacija na PM //Trenutno treniram: tnakir
10 godina
Hrvojestr kaže...
J3ckYYY kaže...

Nisam još niti jedan trening napravio tako da nisam imao niti prilike isprobati

Win Osama in hide and seek
9 godina
protjeran
Endomondo Sports Tracker

Odlican program za biciklizam, svakako preporucam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

Ok program. Najveća mu je mana što NE PODRŽAVA OFFLINE MAPE. (ako može ovo neka me neko ispravi i da mi upute kako se to radi)

ostalo sve super.

0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
Endomondo Sports Tracker

Koliko prosjecno potrosi prometa.. Recimo, u pola sata trcanja koliko bi prometa potrosio?

Nemam flat i moram nekad malo pripaziti na promet pa me zanima..

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.

0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
Bigkix kaže...

Koliko prosjecno potrosi prometa.. Recimo, u pola sata trcanja koliko bi prometa potrosio?

Nemam flat i moram nekad malo pripaziti na promet pa me zanima..

Trosi data promet samo kad je trening gotov kod uploada, znaci skoro nikaj.

Ispravite me ako grijesim.

9 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

ja se uopće ne spajam na internet kad nisam doma, samo uključim endomondo kad hoću da pospremi rutu, a kad dođem doma on sam skuži da sam na mreži i uploada (prometa nešto sitno). onda na PC-ju gledam gdje sam bila i divim se čudu tehnike.

nema nikakve karte u endomondu u mobitelu a zapravo mi moram priznat nije prije ni palo na um da gledam karte u endomondo. imam nokia maps ako baš hoću vidjet gdje sam, što funkcionira po gradu. međutim, za šumu ama baš nikakve koristi od toga (naučeno na teži način LOL) => upravo krenuh instalirati ViewRanger a onda se sjetih da imam endomondo koji mi se sviđa i kanim nastaviti koristiti.

1. jel ima način da se u endomondo u mobitelu ukrca neka karta i to po mogućnosti topografska? je li to uopće program za to?
  2. drugo (nevezano s tim), kako prebacim rutu iz endomonda  (za symbian ne da direktno)? ima li neki zaobilazni način da iskrcam rutu iz endomonda (na PC-ju) kao datoteku u nekom formatu koju onda podmetnem u neki direktorij na mobu?
  3. kako prebacim KML rutu iz google maps u endomondo (i/ili u nokia maps)? ima fantastičnih ruta na medvednica.info
  4. [OT] kako prebacim POI iz nokia maps na mobitelu u moje google maps.

0 0 hvala 0
11 godina
ladybird kaže...

ja se uopće ne spajam na internet kad nisam doma, samo uključim endomondo kad hoću da pospremi rutu, a kad dođem doma on sam skuži da sam na mreži i uploada (prometa nešto sitno). onda na PC-ju gledam gdje sam bila i divim se čudu tehnike.

nema nikakve karte u endomondu u mobitelu a zapravo mi moram priznat nije prije ni palo na um da gledam karte u endomondo. imam nokia maps ako baš hoću vidjet gdje sam, što funkcionira po gradu. međutim, za šumu ama baš nikakve koristi od toga (naučeno na teži način LOL) => upravo krenuh instalirati ViewRanger a onda se sjetih da imam endomondo koji mi se sviđa i kanim nastaviti koristiti.

1. jel ima način da se u endomondo u mobitelu ukrca neka karta i to po mogućnosti topografska? je li to uopće program za to?
  2. drugo (nevezano s tim), kako prebacim rutu iz endomonda  (za symbian ne da direktno)? ima li neki zaobilazni način da iskrcam rutu iz endomonda (na PC-ju) kao datoteku u nekom formatu koju onda podmetnem u neki direktorij na mobu?
  3. kako prebacim KML rutu iz google maps u endomondo (i/ili u nokia maps)? ima fantastičnih ruta na medvednica.info
  4. [OT] kako prebacim POI iz nokia maps na mobitelu u moje google maps.

Uključiš GPS i uđeš u aplikaciju te pokreneš Start kad kreneš i stop kad završiš s rutom ?

I to sve offline  kao što si rekao...

http://www.youtube.com/watch?v=2vBnjv9tf9M
11 godina
Endomondo Sports Tracker

Kod Endomonda je najveci minus Auto pause. Njegov autopauze radi za brzine manje od 13 kmh. Tj. kada se uspori ispod 13 kmh on prestane radit, a i kod bicikliranja je ta brzina često puta manja.

Tak da ću sada isprobat taj Sports Tracker koji ima 2 opcije auto pauze od 2 kmh i 5 kmh.

Imate još kojih savjeta oko takvih aplikacija?

Kakav je Runkeeper? Što se tiče točnosti GPSa?

Čitam da je kod točnosti najbolji Endomondo.

0 1 hvala 0
11 godina
Endomondo Sports Tracker

Ja sada koristim Sportypal.

Isprobao sam i ove ostale apliakcije, ali ova mi je trenutno najbolja.

Bio sam prošli tjedan napravio oko 30km s autom. Nakon puta usporedio sportypal s kilometražom u autu i mašio je samo cca 100m (ako i tolko). Neguta bareriju (kao što je to radio endomondo), grafički dobro izgleda odlično ucrtava rute i jako brzo pronalazi GPS signal. Vrlo ga je jednostavno koristit i ima brdo opcija.

Guild Wars 2 User ID: dermonis.7614 IGN: Royca
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Endomondo Sports Tracker

U zadnje vrijeme mi je počeo raditi probleme (PRO verzija, plaćena, naravno). I to kod određivanja rute.

Zadnji puta sam trčao oko Jaruna, pratilo me samo pola kruga i onda ko da su me oteli vanzemaljci. Ništa, nula...prvi kilometar kaže da sam istrčao za 3 minute, a nema šanse...inače oko 5 min..

A kad trčim oko kvarta ponekad iscrtava rutu ko malo dijete kad se zaigra s pastelama - živo šaranje.

Prije nije bilo tako, da li je netko primjetio nešto slično?

Do NOT feed the troll!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Endomondo Sports Tracker

Ja sam isprobao i Endomondo i Sports Tracker.

Problem Sports Trackera = nerealno pokazuje prevelike brzine kretanja, čak i za hodanje 9-15kmh... ako krenem hodati..senzor bilježi 22kmh, 18kmh, 13kmh, 11kmh, 9kmh... i onda u jednoj minuti hoda imam prosječnu brzinu hodanja 12kmh!?!?

Endomondo krene s 0.00kmh i onda nakon kratkog vremena pokaže 5.4, 4.8, 4.5....i realno drži prosjek na hodanju oko 4kmh...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

Iman problem s ovom aplikacijom, koristio sa mje na Xperiji X10 i radila je savršeno no sad kad san promjenio mobitel (Koristim Arc S) i kad upalin program stalno piše locating satellits i ne locira ih te mi ne bilježi putanju ni ništa samo teče vrijeme ali mi ipak savršeno točno odredi položaj na karti, može pomoć?

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Endomondo Sports Tracker

Bok, neki dam sam s iOSa prešao na Android.

Endomondo sam kupio za iOS i sad me zanima kako mogu imati tu plačenu na Androidu a da ne moram ponovno plačati?

Na njihovoj stranici sam pogledao kada sam se logirao modele za koji nude Endomondo za skinuti ali mog nema.

Poslao sam im mail ali još nisu odgovorili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
B4sic! kaže...

Bok, neki dam sam s iOSa prešao na Android.

Endomondo sam kupio za iOS i sad me zanima kako mogu imati tu plačenu na Androidu a da ne moram ponovno plačati?

Na njihovoj stranici sam pogledao kada sam se logirao modele za koji nude Endomondo za skinuti ali mog nema.

Poslao sam im mail ali još nisu odgovorili.

Mislim da ćeš morati ponovo kupiti.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
6 godina
neaktivan
Endomondo Sports Tracker

molim dal neko zna zasto nakon azuriranja endomonda pokazuje samo pravocrtno kretanje od tocke A do točke B samo linija

0 0 hvala 0
8 godina
Endomondo Sports Tracker

Pozz zanima me kod SportsTrackera,zasto nemogu naci prijatelje da ih dodam na listu iako su se registrirali sa svojim mailom na sports tracker...Jel mora biti povezano sa facebook-om ili Twiterom,ili moze i sa obicnim mailom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Pozdrav ekipa. Imam jedno pitanje oko sport tracker settings. Ugl, danas sam malo gledao sta sve nudi i nasao sam ovaj dio. Prilozit cu sliku. Ugl, ja sam pod wheel circumference ubacio 2288mm posto imam 29" 2.10.E sada me jos samo zanima pod ovim dolje...
Speed and distance. Ima za birati sensor ili GPS. Dali da stavim da mi cita pod sensor ili pod GPS. Nekako mi je logicno da trebam staviti GPS, posto nemam niti jedan ciklokompjuter koji se povezuje sa Sport Trackerom osim mobitela.Pa je pitanje posto rute snimam sa mobitelom i koristim Sport Tracker na njemu, dali trebam postaviti da bude sensor ili GPS?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice