Conan Exiles server (PS4)

poruka: 11
|
čitano: 13.826
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Conan Exiles server (PS4)

Da li igra tko Conan-a na PS4?

 

Ako da ima li koji server di se može igrati sa "domaćom" ekipom.

 

Ja čak i razmišljam uzeti server (16€ mjesečno) da se može igrati na miru

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles server (PS4)

ako igras jos uvek mi smo na serveru 1100 gilda nam je wolfpack.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Prešao sam na official servere. 3012, 3013, 3181 serveri

PS4 account - nattvindens
4 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles server (PS4)

i mi smo na oficial serveru. Ako mi verujes jos od kad smo uzeli igru nismo menjali. Posto ne volimo da se prebacujemo tu smo gde smo jbg. Ima nas sestoro aktivnih, u poslednje vreme bas nesto i ne ali tu smo. Cekamo malo da se smiri situacija, odjednom negrnulo dosta igraca ali nece dugo oni hahaha.

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Conan Exiles server (PS4)

Bok, ljudi! Vidim da su poruke stare, ali me zanimalo jel još uvijek igrate Conana? Ili ima netko novi da se javi?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Nažalost da, još uvijek se igra Conan ali sad Isle of Šiptar. Nešto manje u zadnje vrijeme jer su na PS-u sjebali render i dosta toga pa se čekaju bolja vremena, ali zna se tu i tamo zalomiti par sati u komadu.

PS4 account - nattvindens
2 godine
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Ah, i ja igram isključivo Siptu otkad se pojavila, već sam zaboravila Exiled Lands

 

A šteta kaj si na PS-u, ja sam na PC-u, i baš primjećujem da nekak većina ljudi igra na PS-u i Xboxu. Što me čudi jer je na tim platformama igra još zbagiranija nego na kompu

 

Enivej, drago mi je čut da nas ima još, tražila sam druge igrače i preko Reddita, našla svega par :p

6 godina
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Igram ja i na PC-u ali sam odustao jer sam bio sam samcat, a PS-u ja i kolega igramo pa je nekako zanimljivije.

PS4 account - nattvindens
2 godine
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

E baš zato sam i ja išla tražit druge igrače po netu, dojadilo mi šprehat isključivo engleski u chatu :p

 

Conan je definitivno zabavniji u društvu

6 godina
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Ajde možda kad kolega uzme neki novi komp prebacimo se na PC pa napravimo jedan mali HR klan :D

PS4 account - nattvindens
2 godine
neaktivan
offline
Re: Conan Exiles server (PS4)

Može, javi ak se odlučite na to

 

U međuvremenu, ja našla još jednog našeg pa sad tražimo neki dobar unofficial server s malo PVP-a

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice