Sancta Domenica - Iskustva

poruka: 544
|
čitano: 371.835
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

I nitko nema kod da pomogne za web kupnju? Oduzim se naravno

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Nikako ne kupujte u Sancta Domenico,kupila kod njih 2 mobitela i nijedan nije bio ispravan,neznam od kud oni nabavljaju robu ali kvaliteta je užasna!!!

 
1 7 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Moze li se kod njih nesto kupiti na webshopu, a onda preuzeti u nekoj poslovnici? Mislim si uzeti ps4 pa ima u webshopu kod za 10% popusta,

ali ne volim dostavljanje jer sam uvjek imao losa iskustva.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Creatos_3 kaže...

Moze li se kod njih nesto kupiti na webshopu, a onda preuzeti u nekoj poslovnici? Mislim si uzeti ps4 pa ima u webshopu kod za 10% popusta,

ali ne volim dostavljanje jer sam uvjek imao losa iskustva.

Nazovi i pitaj, saznat ces odmah :)

Xbox: Muskarcina
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Nisam siguran, u većini drugih trgovina se može. Sad vidim imaju besplatnu dostavu pa bi bilo šteta ne iskoristit, a ako baš ne želiš dostavu, probaj nazvati trgovinu u kojoj bi se artikl preuzeo pa pitaj.

9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ja sam jučer baš kupovao neke maske za mob preko webshopa.. Uglavnom, imaš na zadnjem koraku opciju "preuzimanje u poslovnici", odabereš to, te poslovnicu koju želiš, oni ti jave kad je spremno za preuzimanje. To je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Prije godinu,godinu i pol u njihovom ducanu u pointu,na vrbanima imao sam neugodno iskustvo (dok su jos dali da probas svakakve stvari,npr plejke,mobitele itd.)
Naime tada sam kupovao volan ,a oni su u ducanu imali Logitech DF GT koji mi je bio najrazumnija opcija,i sad idem ja laganini to probat kod njih a mozda i kupit,dodjem ja u ducan sve ok ,pozdravim ja malo igrice za plejku pogledam ,i idem ja sad sject da malo volan probam,i taman sam sjeo i prodavac dodje kao :ovo ti nije igraonica,kupi nesto il se pokupi odavdje,od tada nisam u njihov ducan krocio,tada sam imao pola novaca za volan i ozbiljno sam razmisljao da kupim navedeni volan,can ni ljut nisam bio nego tuzan
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

jel ima tko kodove za popust u santa domenici preko neta? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

bili su SPLITSKA10 za keš i SPLITSKA5 za obrocnu otplatu, ne znam dal su jos aktivni

10 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

ne rade :( 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
matej101 kaže...

jel ima tko kodove za popust u santa domenici preko neta? 

Imas PM

16 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Jel moze i meni na PM?

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pozdrav

 

S obzirom da planiram uzeti g6 u SD na rate, ako nije problem može li i meni kod za popust na PM za kupnju na rate.

 

Hvala

 

LP

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

pazi da ti ne dođe sa t-com-ovim softverom kao meni pa 2 miseca dok sam dobio novi

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.5.2017 21:17 (bak).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

A kako znati sa kojim softverom će doći?

12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

To ni ja neznam

11 godina
odjavljen
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Lejks kaže...

A kako znati sa kojim softverom će doći?

 Kontaktiraj ih preko maila, s tim upitom, možda dobiješ informaciju.

SkorvY
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

 

 

"Uređaji iz naše ponude namaju T-com software."

 

pričekat ću još ako netko ima kod,pa naručiti

 

11 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ima li novi kod za 10% kupnju?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

10% kod bi sjeo ko budali samar. Ako netko ima kod bio bih zahvalan. Gledam nesto vec neko vrijeme i jesu skuplji al uz 10% to bi islo ispod sveg na nabavi.net

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 21:58 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pridružujem se tom šamaru.  Taman sam odlučio kupiti PS4Pro i pročitam da ne vrijedi 10% popusta za Diners utorkom za plaćanje na rate od 13-24. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ima li kakav popust kod za kes, a da vrijedi ovih dana ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

U sancta domenici su popusti za Black Friday, (Odma da kazem zanimao me sat i kupio sam ga) I sad pametni satovi su na popustu od 23. ja dosao u sancta domenicu (22-og sam dosao)da vidim malo taj sat da se raspitam i tako, i pitam ja jednog prodavaca kad pocinju popusti za Black Friday,on meni odgovori:Pa za petak nomalno,ja sam reko,pa cekajte zasto su onda satovi na popustu od 23? E onda je on okrenuo pricu,uglavnom ne bas najbolje iskustvo ali sam ipak narucio sat preko njihove internet trgovine,tj jucer.. I da jos nesto,pitam ga kad pocinju akcije za pametne satove,on kaze 23-eg u ponoc na web shopu,i ja sam ko budala probavao do 2 ujutro jel sat na popustu,i na kraju ga narucio tek u 9 kad je sancta domenica otvorila... Nista na njihovoj stranici kaze od 1-3 radna dana,a posto je danas petak,vec je pol 5,ocekujem tek u pon da ce doci...

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.11.2017 16:35 (Miha123456789).
 
0 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Kakva neprofesionalnost! kupio sam sat preko njihovog webshopa a njihova stranica kaze od 1 do 3 radna dana isporuka,(danas sam zvao,a u cetvrtak narucio) posto je trebao doc u pon ili utorak,danas sam zvao da vidim sta je sa tim,zasto ne dolazi,kad na kraju ispadne oni su uzeli novce,ali kao nemaju narudzbu,kao da nije placeno a placeno je,sutra idem u sancta domenicu po svoje novce ili taj sat,drugo me nista ne zanima. Sve u svemu jako lose iskustvo kupnje preko neta.

 
0 2 hvala 0
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pa post povise pise da si narucio u petak, ne u cetvrtak. I 1-3 dana se racuna radnih dana. Nitko ti ne salje subotom i nedjeljom.

Ovo ostalo ne bih komentirao.

 

Jesi dobio "Potvrda Vase narudzbe br. <neki_broj>" na mail? Jer to si trebao dobit kad si obavio narudzbu. Ako to imas, to je to, ovaj u trgovini nije nasao valjda. Ako nemas tu potvrdu, moguce da ce ti stornirat narudzbu a novce vratit jer nisu imali satova, al uglavnom napravi izvadak i fino posalji njima mail s tim izvatkom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.11.2017 1:15 (sandokan111).
 
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Sat je bio narucen u cetvrtak (zapravo nije narucen ako to cu malo kasnije objasniti) uglvanom nije bila greska do mene niti do sancta domenice,nego u zagrebackoj banci,tu je negdje zapeo novac,i oni nisu jednostavno dobili tu narudzbu niti su dobili novce,a ja nisam isto dobio bilo kakav e mail o narudzbi,sve u svemu dobiti cu svoje novce sutra ili sljedeci tjedan,a u sancta domenici vise necu nista kupovat iz principa..

 
0 7 hvala 0
12 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Jel netko naručivao iz ove trgovine. Vidim da nude besplatnu dostavu do 31.12 za sve narudžbe iznad 99kn, ako se radi o redovnoj dostavi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ja sam naručio već 3 mobitela kod njih, zadnji Samsung baš prošli tjedan.

Nikakve zamjerke nemam, dostava stigla odmah idući dan od plaćanja, mobitel tvornički zatvoren, naljepnica na kutiji, a ne kao negdje gdje bude prerezana.

Prije par mjeseci sam slao i LG telefon na servis kod njih, bilo riješeno za 2 tjedna.

Uglavnom, jako dobra i pouzdana trgovina što se mene tiče.

Također su i ovlašteni uvoznici za mnoge brendove, pa nema straha da će proizvod biti za neko lijevo tržište.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ja za SD imam samo rijeci pohvale. 

Meni osobno jedan od drazih shopova, iako nisam nikad narucivao nesto s dostavom. 

Ali zaista sam uzeo kod njih gro stvari i zaista su mi masu puta izasli u susret mksimalno. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Najgori dućan ikada. Asortiman robe užasan, oskudan, bezobrazluk do neba. Prije dvije godine dobio na produženje ugovora bon od T-coma za 500 kuna. S obzirom na paprene cijene i da je za sve trebalo nadoplatiti, kupio neki Panasonic bežični telefon za doma, koštao prilično papreno, oko 480kn. Telefon živi užas. Radi na dvije punjive baterije koje se isprazne za cca 30-tak sati, bez da je itko uputio poziv ili telefon zazvonio. Da ne tramakavam, kupio nove baterije nešto većeg kapaciteta, opet ista stvar. 30 sati i telefon bez znaka života. Reklamirao im, rekli mi da im ga pošaljem, da ću kao najvjerojatnije dobiti novi. Za tjedan dana, vratio mi se iz servisa isti telefon, s obrazloženjem da je sve u redu i da se isti ne prazni za 30 sati! Inaće, u uputama stoji da baterija drži u prosjeku 7 dana bez punjenja! Zovem ih opet da nisu napravili ništa, i dobijem letargični odgovor da im ga pošaljem opet! Onda sam ih poslao u lijepi kurac i rekao da odjebu zauvijek, bagra bezobrazna! Telefon je i dalje svaki drugi dan na punjaču, dok ga jednom ne opizdim o zid! Eto, toliko o Svetoj Nedjelji!

Sinoć sam lega jutros...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 2:16 (BlackMoon).
Moj PC  
0 5 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice