Sancta Domenica - Iskustva

poruka: 544
|
čitano: 371.656
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
BlackMoon kaže...

Najgori dućan ikada. Asortiman robe užasan, oskudan, bezobrazluk do neba. Prije dvije godine dobio na produženje ugovora bon od T-coma za 500 kuna. S obzirom na paprene cijene i da je za sve trebalo nadoplatiti, kupio neki Panasonic bežični telefon za doma, koštao prilično papreno, oko 480kn. Telefon živi užas. Radi na dvije punjive baterije koje se isprazne za cca 30-tak sati, bez da je itko uputio poziv ili telefon zazvonio. Da ne tramakavam, kupio nove baterije nešto većeg kapaciteta, opet ista stvar. 30 sati i telefon bez znaka života. Reklamirao im, rekli mi da im ga pošaljem, da ću kao najvjerojatnije dobiti novi. Za tjedan dana, vratio mi se iz servisa isti telefon, s obrazloženjem da je sve u redu i da se isti ne prazni za 30 sati! Inaće, u uputama stoji da baterija drži u prosjeku 7 dana bez punjenja! Zovem ih opet da nisu napravili ništa, i dobijem letargični odgovor da im ga pošaljem opet! Onda sam ih poslao u lijepi kurac i rekao da odjebu zauvijek, bagra bezobrazna! Telefon je i dalje svaki drugi dan na punjaču, dok ga jednom ne opizdim o zid! Eto, toliko o Svetoj Nedjelji!

Tko danas jos koristi telefon?

Imas problem sa servisom i stavom ne sa ducanom.

Npr moji su uzeli Panasonic telefon kad sam bio 6 razred znaci prije 10 godina i jos uvijek radi normalno. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
bill_jobs kaže...

Ja sam naručio već 3 mobitela kod njih, zadnji Samsung baš prošli tjedan.

Nikakve zamjerke nemam, dostava stigla odmah idući dan od plaćanja, mobitel tvornički zatvoren, naljepnica na kutiji, a ne kao negdje gdje bude prerezana.

Prije par mjeseci sam slao i LG telefon na servis kod njih, bilo riješeno za 2 tjedna.

Uglavnom, jako dobra i pouzdana trgovina što se mene tiče.

Također su i ovlašteni uvoznici za mnoge brendove, pa nema straha da će proizvod biti za neko lijevo tržište.

 Kod jednog webshopa bude prerezana naljepnica da se moze izvadit jamstvo iz kutije i ispunit.
Ne znam kako u SD ispunjuju jamstvo na Samsung mobitele, posto je kod njih u kutiji jamstvo.
Moguce je da ga naknadno ubace u pakiranje da ne rezu naljepnicu od kutije.

16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Kolacic kaže...

Tko danas jos koristi telefon?

 

Hrpa ljudi.

Imam ga i ja, iako ga osobno rijetko koristim, ali žena često.

PSN: Muskarcina77
12 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Narucen gamepad od njih danas jutros, besplatna dostava, pa cemo vidit kakav je SD.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Gamepad stigao. Sve uredu. Sancta Domenica ima moju preporuku za sada
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Gledam njihove Sony mobitele, vidim da vec dolaze sa popustom, ali se moze dobiti i dodatan popust. Ispod je jos niza cijena i pise "prikaz snižene cijene s uračunatim popustom dobavljivim upisom Promo koda u košarici". Zna li tko o kojem se kodu radi? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Retardiran sam, nisam ga vidio. Za one koji nisu primijetili, kod je XPERIA15

6 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Evo želio bih i ja podjeliti svoje svježe iskustvo sa naručivanjem preko WEB-a kod njh.

 

Sve je počelo kada sam naručio Samsung Galaxy S9+ plavi, te dodatnu opremu za mobitel sve to u vrijednosti preko 1000 eura dana 01.03.2018. na promotivnu prednaruđbu uz garanciju na njihovim stranicama da će uređaj biti dostupan od 09.03.2018.

 

Jutros tj. 08.03.2018. dobivam poziv od njih da ipak uređaj neće biti dostupan u toj boji do 28.03.2018. i da mogu ili čekati 28.03.2018. ili uzeti crnu verziju mobitela što ne želim. Budući da je mobitel u službenoj prodaji u svim bojama od 16.03.2018. kakvog smisla ima da ja čekam 28.03.2018. i sa tim saznanjem se odlučujem na storno transakcije i zahtjevam svoje novce nazat i odustajem od kupnje, čime oni uz maleno nagovaranje da ne odustanem od kupnje ipak popuštaju i kažu da će "odmah" stornirati transakciju te da će mi novac biti vracen. Naravno to sve još uvijek traje i još uvijek nema maila potvrde da je transakcija stornirana te vjerujem da će to također potrajat barem dan dva dok se novci ne vrate na moj račun.

 

No dobro sve je to ok i ništa strašno oko toga dogodi se nekad da trgovine poput njih na Webu promoviraju razne promocije pa ih onda dostavljači jednostavno zeznu ili kod novih uređaja imaju navalu(specijalno za neku od boja) pa ne uspiju svima udovoljit pa da ne otkantaju kupce i pare koje su oni već platili nude uređaje u drugim bojama i pokušavaju spasit stvar, ali ono što me posebno iziritiralo, razbijesnilo i izludilo i razlog zbog kojeg i pišem ovaj mail je moje iskustvo sa njihovim calling centrom.

Priča ide ovako:

Zovem ih da:

1) Nisam zadovoljan sa njihovom odgodom i zahtjevam da mi objasne razlog zbog kojeg odgađaju nabavu sve do 28.03.2018. što nema smisla jer je službena prodaja početkom od 16.03.2018. što znači da će uređaj bit u mnogim trgovinama dostupan u svim bojama i full opremom?

2) Tražim da mi daju do znanja zašto na stranici u trenutku moje kupnje je pisalo da je uređaj dostupan i onda mi naknadno javljaju u zadnji čas prije dogovorene dostave da uređaj ipak nije dostupan?

3) Tražim da mi kažu koliko procedura storniranja transakcija traje i kada mogu očekivati da će transakcija biti otkazana?

 

Sva ta pitanja imaju smisla jer se tu ne radi o par 100 kuna već o 1000+ eura pa samim time je realno za očekivati da želim odgovore na ta pitanja.

 

Žena s kojom sam razgovarao mi nije dala odgovor niti na jedno od postavljenih pitanja već se čak iznervirala na moje očito nezadovoljstvo te predložila da me prespoji na reklamacije. Tek sada dolazi šou program...

Čekam da mi se jave reklamacije i samim tim čekanjem već se preispitujem što je meni ovo trebalo i što sad sebi uzimam vrijeme kad je sasvim izvjesno da neću previše postići i mogu vam reči da sam imao dovoljno vremena za razmisliti o tome jer sam čekao punih 15 minuta da se netko javi te sam u tom trenutku odustao jer se do tada nitko nije javljao. Nakon toga odlučim direktno nazvati call centar i preko sekretarice direktno odaberem opciju reklamacije jer očito dok sam prespojen nitko se ne javlja, na što mi se javi ponovno ista ženska osoba koja me i prespojila na reklamacije, što dovodi do zaključka da me žena prespojila na reklamacije, a ona je zapravo zadužena za reklamacije kako uopće drugačije zaključiti cijelu tu situaciju.

 

Da napravimo zaključak na ovaj esej koji sam napisao:

Prave od dragih kupaca od kojih žive jedne velike mangupe i toliko količinu neprofesionalizma od same Web stranice i naruđbi do samih "call centar" zaposlenika nisam vidio nigdje, a naručivao sam dosta iz mnogih drugih trgovina.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2018 7:21 (AshesPhoenix).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
AshesPhoenix kaže...
Nakon toga odlučim direktno nazvati call centar i preko sekretarice direktno odaberem opciju reklamacije jer očito dok sam prespojen nitko se ne javlja, na što mi se javi ponovno ista ženska osoba koja me i prespojila na reklamacije, što dovodi do zaključka da me žena prespojila na reklamacije, a ona je zapravo zadužena za reklamacije kako uopće drugačije zaključiti cijelu tu situaciju.

 Hahaha :)

Valjda imaju 2 ili 3 agenta tamo koji su zaduzeni za sve :P Nice one.

11 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Sa ovim ducanom oduvjek imam odlicna iskustva sto se tice kupovine, ali me cisto interesira je li se itko od vas ikad probao

preko facea ili kod njih u poslovnici cjenkati jer sad imaju akcije za neke proizvode, ali su skuplji od mall.hr za 300kn, a cijena

proizvoda 1600kn. Znam da nisam na hrelicu pa da ih ucjenjujem da mi daju jeftino, nego mislite li da bi dali za istu cijenu

kao i u mall.hr?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pohvale od mene za ovaj ducan, konkrentno za poslovnicu u graden mallu. Dodem i pitam jel imaju masku za s9+, veli nema jos velikog izbora ali imaju sve original od samsunga, pitam jel vrijedi LED od samsunga tu lovu (480 kn) veli vrijedi a mogu vam i sredit popust od 20%.. tak da me maska izasla 383kn, za tu lovu je nebi kupio ni na ebayu a kamoli u bilo kojem drugom ducanu u hrv.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ispričavam se unaprijed ako ovo nije dobra sekcija za moj upit.

 

 

Trebam pomoć vezano uz Jamstvo za laptop i Sancta Domenicu i njihove ovlaštene servise.

 

Znam, kao što mi i piše u jamstvu da garancija ne pokriva software već samo hardware. Lenovo laptop star 2 mjeseca nakon ažuriranja neće više ući u windowse i pri paljenje i dizanju se restarta i tako u krug.

Iz SD-a mi svakih 7 sati odgovore na mail koji sam slao kao reklamaciju. Znam unaprijed da će me odbit jer ih pravno osigurava jamstveni list.

O ovlaštenom servisu neću ni govoriti što su mi rekli da je razlog kvara jer ćete umrijet od smijeha, a o variranju cijene popravka isto tako.

 

Mene sada zanima ako itko ima ideju jer ste sigurno iskusniji nego ja, što ja sad mogu dalje? 

Jer po njihovom, platim laptop 4k kuna, i windowsi mi ne žele se podić ja sam kriv i odgovoran za to. Što da se to desi nakon 15 dana od kupnje laptopa, hoću li dobit isti odgovor?

I tko mi garantira da nakon popravka sada se to neće opet desiti?

 

Toliko o tome koliko Sancta Domenica brine o kupcima nakon prodaje proizvoda, koliko im izlazi u susret i brine o njima da im se vrate. O narušavanju brenda neću niti govoriti.

 

Molim vas ako je netko imao sličnu situaciju u bilo kojem dućanu ili s bilo kojim proizvodom a da je slična ovoj neka komentira bio bih veoma zahvala.

 

ps. popravak je mizernih 250kn ali iz principa nedam da me se j**e na ovakav način.

 

 

Hvala

 

Erik

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Znaš li sam reinstalirati Windowse? Ako znaš napravi to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pa pri bootu mozes odabrati popravak Windowsa, da ih vrati na tvornice iz "snapshot slike" sa skrivene particije.

 

To vrijedi ako je laptop dosao sa predinstaliranim Windowsima. Ako su naknadno instalirani, onda to nema.

 

Najbolje ti je kontaktirati Lenovo Europe, ili Lenovo HR (imaju i na FB profil), i oni ce ti reci sto i kako trebas ucitni,

a vjerovatno i ponuditi rijesenje koje tebi odgovara. Sluzbeni servis ti je ZELCOS u HR, a i oni bi ti trebali moci pomoci,

a ne nekakva trgovina, jer oni vjerovatno o tehnici, osim sto ju prodaju, nemaju pojma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Ne znam sam reinstalirati windowse.

O tom servisu se i radi. 

 

Nije stvar platiti popravak stvar je principa da platim nešto za što sam ispljunuo 4k kuna da se windowsi zblesiraju i laptop više ne radi.

Da ti napišem kakav sam odgovor dobio u tom servisu više ih ne bi spominjao vjeruj mi.

 

Zanima me sada samo kako ''utjerati'' pravdu kroz koje načine? Ne prema servisu oni su samo servis i nemaju puno veze s time, nego prema prodavaču.

 

Jer osim što prodaju robu kako kažeš, prodali su mi novi laptop sa ugrađenim windowsima koje sam platio ni ne znam koliko stotina kuna, koje su dio ukupne cijene, znači oni su odgovorni za to što su mi prodali, za taj proizvod.

Tako onda mogu svima prodati laptope sa pogrešnim windowsima, i šta onda? Sami smo si krivi jer su nama ONI to prodali? 

 

Po njihovim odgovorima ja sam kriv jer windowsi ne rade. Windowsi kupljenji od njih, kod njih u sklopu njihovog proizvoda.

I sada recimo svaki tjedan mi se to isto dogodi i svaki tjedan ću ga nositi na servis, jer je moja greška što windowsi ne rade?

 

9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Pa windowsi se zblesiraju na random, ne vidim kakve to veze ima s njima. Ako ih ne mozes vratiti s skrivene particije moras reinstalirat. Mislim imao sam situacije doslovno kad sam restarto komp i nije se htio dignut windows i cijeli sistem se zblesiro da sam morao reinstalirat windowse. Krivit proizvodjaca za ovako nesto nema smisla.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
erikswe kaže...
Po njihovim odgovorima ja sam kriv jer windowsi ne rade. Windowsi kupljenji od njih, kod njih u sklopu njihovog proizvoda.

I sada recimo svaki tjedan mi se to isto dogodi i svaki tjedan ću ga nositi na servis, jer je moja greška što windowsi ne rade?

 

 Sve su to tvoji problemi i trgovina nema ništa s time.

Ako ti se stalno događaju neki problemi sa windosima onda to znači da se ne znaš koristiti s laptopom.

Pa neće valjda trgovac tebi brisati viruse s kompa i popravljajti nešto što si ti greškom obrisao.

Plati servis i ne davi trgovca s glupostima, gdje bi oni došli kad bi ljudima besplatno dizali windowse? Imali bi svaki dan 500 ljudi u servisu, ali naravno da to tebe nije briga...

11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
erikswe kaže...

Ispričavam se unaprijed ako ovo nije dobra sekcija za moj upit.

 

 

Trebam pomoć vezano uz Jamstvo za laptop i Sancta Domenicu i njihove ovlaštene servise.

 

Znam, kao što mi i piše u jamstvu da garancija ne pokriva software već samo hardware. Lenovo laptop star 2 mjeseca nakon ažuriranja neće više ući u windowse i pri paljenje i dizanju se restarta i tako u krug.

Iz SD-a mi svakih 7 sati odgovore na mail koji sam slao kao reklamaciju. Znam unaprijed da će me odbit jer ih pravno osigurava jamstveni list.

O ovlaštenom servisu neću ni govoriti što su mi rekli da je razlog kvara jer ćete umrijet od smijeha, a o variranju cijene popravka isto tako.

 

Mene sada zanima ako itko ima ideju jer ste sigurno iskusniji nego ja, što ja sad mogu dalje? 

Jer po njihovom, platim laptop 4k kuna, i windowsi mi ne žele se podić ja sam kriv i odgovoran za to. Što da se to desi nakon 15 dana od kupnje laptopa, hoću li dobit isti odgovor?

I tko mi garantira da nakon popravka sada se to neće opet desiti?

 

Toliko o tome koliko Sancta Domenica brine o kupcima nakon prodaje proizvoda, koliko im izlazi u susret i brine o njima da im se vrate. O narušavanju brenda neću niti govoriti.

 

Molim vas ako je netko imao sličnu situaciju u bilo kojem dućanu ili s bilo kojim proizvodom a da je slična ovoj neka komentira bio bih veoma zahvala.

 

ps. popravak je mizernih 250kn ali iz principa nedam da me se j**e na ovakav način.

 

 

Hvala

 

Erik

 

 Dragi kolega ovo sta ti pises u najmanju ruku je smijesno.

Normalno da SERVIS daje jamstvo samo na Hardwer.
Mogo si ti na disk staviti sta god si htio Windows 7,8,10 ili si mogo staviti Linux i mogo si raditi na njemu sta si htio.

Negdje si vjerojatno pobrao neki virus ili si samo klikao ko vecina ljudi next next i pokupio neku gamad.

Nema ti servis sa time nista. To pitaj nekog frenda da ti rijesim 20 minuta posla. Ili ako si iz ZG-a javi se ja to ti riješim đabe.

u nevolji ne treba plakati vec traziti ljeka
9 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Forumaska solidarnost na djelu! Eto problem rijesen.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Koji su to klošari za ne povjerovat. Čovjek bi mislio da kao ovlašteni za Sony, LG, Panasonic, Playstation imaju trunku ozbiljnosti i način poslovanja kao u modernom svijetu. 

 

Vidim jučer na fejsu na stranici objavili akcija 10% na sve LG televizore. 

 

Lik im napiše da su digli cijenu da bi je mogli spustiti kaj sam i ja skužio jer pratim taj B7 i C8. 

 

Do te njihove akcije koja traje do 1.5. se B7 uz 10% popusta sa kodom TV10 mogao kupiti za 11800kn. Sada, sa akcijom 10% i kodom TV10 ista telka košta 12200kn. 

 

To sam im i napisao, odgovorili su mi da se cijene mijenjaju u svijetu pa ih oni korigiraju prema tome. Još ih je par skomentiralo za taj kod, nisam dobio obavijest al nema veze. 

 

Danas idem pogledat dal ima još kojih komentara i šupci su obrisali sve. Katastrofa. 

 

Dalje, LG C8, 17000kn redovna cijena a sada na akciji za samo 15300 sa popustom od 10%. Najeftiniji C8 u cijeloj jebenoj EU ali ima caka; proizvod trenutno nije dobavljiv putem web shopa. 

 

Zanima me kakva će im biti redovna cijena nakon isteka ove "akcije". Prodaju tv koji još nisu niti dobili. 

 

Možda za poslat u LG ili Sony EU? Dal bi imalo smisla i utjecaja? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

I na šta se ti tu točno žališ?

Oni kao i svi trgovci mogu korigirat cijenu na dnevnoj bazi, mogu spuštat, dizat, stavljat popuste i akcije kako žele.

Dizanje pa "spuštanje" cijena ne radi samo SD nego to rade sve trgovine u HR i svijetu, a ti si izgleda do sada živio u nekoj pećini pa ti je ovo sve novost.

 

Ovo za kukanje EU podružnici neću ni komentirati, get a life i kupi proizvod ako ti treba, ako nemaš para onda ne kupuj.

http://dukedantalion.weebly.com/
12 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

moram podijeliti sa vama ovo iskustvo jer nikad nisam doživio takvo što..

prije par tjedana kupio sam kod njih Samsung galaxy S9, nov zapakiran sve 5, radio ok do prije par dana kad je prestao prepoznavati otisak prsta pa sam morao koristiti šifru i ostalo. ponekad bi proradio ali za pola sata opet ništa. konačko je senzor prestao reagirati unatoč brisanju svih otisaka, factory resetu itd. dakle skroz mrtav. kontaktiram njihov info telefon, služba za korisnike i kaže mi lik da oni imaju svoj servis u arena centru i da mogu birati između agrama, mobisa i njih al on mi preporuča njihov servis, koji se zove Smart Smart..

reko ajde, kod njih sam kupio možda bude najbrže gotovo.. nema neke nauke, dijagnostika, probaš flešat firmver, ak opet ne radi - krepo senzor, odlijepi zadnje staklo, stavi novi, zalijepi, za majstora pola sata posla..

inače sam flashao sam svoje mobitele kojima je istekla garancija al ovo je novo i skupo i nisam htio ništ dirati pogotovo jer u service modeu senzor izbacuje grešku, slika u prilogu..

jave mi drugi dan, mob popravljen i u opisu poslova piše: popravak senzora otiska prsta, nadogradnja programa.

ja dođem pred djelatnikom na prijemu upalim, prođem brzo kroz uvod, dođem do postavki senzora i ništa, mrtav.

kažem mu, ovo i dalje ne radi, proba on, probam ja, veli on stvarno ne radi. posramljen, kaže, čudno pa ništa nije izbacilo na dijagnostici.. ja mu izvrtim *#0*# i jasno se vidi da senzor ima error..

on pospremi mob u vrećicu i kaže, oprostite do ponedjeljka bude gotovo, bio je petak navečer..

dakle njihov serviser nije napravio ništa. vjerojatno je flashao samo zadnji firmver koji je ionako bio na njemu, i nakon toga nije uopće isprobao dal radi, pa kaj je to, tam rade mala djeca?

živo čekam kaj bude bilo u ponedjeljak, ak su spremni lagati, a jesu, nebi me čudilo da još nešto ne slažu i ne smuljaju..

inače, taj senzor bi i sam mogao zamijeniti, košta 20$ original i brtva, fen i alati.. dakle nevjerojatno..

 

Samsung Galaxy S3 i9305 BeanStalk 7.1
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Kupio u Sancti Domenice dosta stvari.

Web shop i dućan mogu apsolutno preporučiti.

Treba pažljivo gledati cijene, jer imaju od povoljnih stvari do jako skupih.

Treba čekati BLACK friday za ozbiljniju lovu i svakako iskorištavati 10% kupon mailom

ali to je uglavnom za jednokratna plaćanja.

Ozbiljna firma sigurno. Naručio sam soundbar LG SJ5 u drugom dućanu jer je kod njih

2.000 kn, a kod drugog ED 1.500,00 kn. Sa kuponom bi spustio na 1.800 ali opet su 

300 kn kratki i samo su izložbeni primjerci. Radije kupujem u hrvatskim dućanima 

ako su konkuretni po cijeni. Treba brzo reagirati kada nešto trebaš, jer HR je vrlo malo

tržište i zalihe su im male.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Sancta Domenica - Iskustva

a dogodi se svima... dobro je dok priznaju grešku...

 

meni se isto dogodilo na galaxy s+ (prije ohohoho godina).

nakon 2-3 mjeseca crkla home tipka. otišao sam u tcentar i dobio sam zamjenski mob. nakon par dana zovu da je popravljeno. na pultu provjeravamo i sve radi. sjednem u auto ne radi. vratim se i covjek provjeri vidi da ne radi i spremi ga nazad. par dana zovu da je popravljeno. i onda su ciijeli ekran promijenili i home tipku. i mobitel još dan danas radi :D (normalno ne koristim ga vec duze. ali radi)

11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
gocc01 kaže...

Koji su to klošari za ne povjerovat. Čovjek bi mislio da kao ovlašteni za Sony, LG, Panasonic, Playstation imaju trunku ozbiljnosti i način poslovanja kao u modernom svijetu. 

 

Vidim jučer na fejsu na stranici objavili akcija 10% na sve LG televizore. 

 

Lik im napiše da su digli cijenu da bi je mogli spustiti kaj sam i ja skužio jer pratim taj B7 i C8. 

 

Do te njihove akcije koja traje do 1.5. se B7 uz 10% popusta sa kodom TV10 mogao kupiti za 11800kn. Sada, sa akcijom 10% i kodom TV10 ista telka košta 12200kn. 

 

To sam im i napisao, odgovorili su mi da se cijene mijenjaju u svijetu pa ih oni korigiraju prema tome. Još ih je par skomentiralo za taj kod, nisam dobio obavijest al nema veze. 

 

Danas idem pogledat dal ima još kojih komentara i šupci su obrisali sve. Katastrofa. 

 

Dalje, LG C8, 17000kn redovna cijena a sada na akciji za samo 15300 sa popustom od 10%. Najeftiniji C8 u cijeloj jebenoj EU ali ima caka; proizvod trenutno nije dobavljiv putem web shopa. 

 

Zanima me kakva će im biti redovna cijena nakon isteka ove "akcije". Prodaju tv koji još nisu niti dobili. 

 

Možda za poslat u LG ili Sony EU? Dal bi imalo smisla i utjecaja? 

 najjeftiniji u cijeloj Europi kod nas? kakvi se ti ludih gljiva najeo 

 

https://www.mediadeal.de/detail/index/sArticle/9709/?sPartner=94577815&referrer=94577815

 

po srednjem tecaju 14.000kn

 

nasa redovna cijene je smijeh, to mora dolje opasno ic ako zele ostat konkurentni europi

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2018 13:47 (roby27).
12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
zeryx kaže...

a dogodi se svima... dobro je dok priznaju grešku...

 

meni se isto dogodilo na galaxy s+ (prije ohohoho godina).

nakon 2-3 mjeseca crkla home tipka. otišao sam u tcentar i dobio sam zamjenski mob. nakon par dana zovu da je popravljeno. na pultu provjeravamo i sve radi. sjednem u auto ne radi. vratim se i covjek provjeri vidi da ne radi i spremi ga nazad. par dana zovu da je popravljeno. i onda su ciijeli ekran promijenili i home tipku. i mobitel još dan danas radi :D (normalno ne koristim ga vec duze. ali radi)

 Pa moraju priznat. Predamnom ne radi. Decko mi po defaultu gurne da potpisem  primopredaju a ja ipak nemam 20 godina i kazem cekaj da vidimo jel to sad radi. I posto opet nije radilo nista nazad u kutiju i bude kao sutra. Ma lako za sutra il prekosutra ali taj serviser ipak bi trebao isprobati jel radi ono sto je popravio. Ali nije. Ja sam sizio kad mi je na ip7 nakon 20 dana krepo taptic engine. Ali istyle nije ni pipnuo mob. Primili ga u servis i drugi dan poslali su ga u nizozemsku gdje mi je zamijenjen cijeli prednji panel. Tu skidam kapu appleu iako na iphone daju samo 12 mjeseci garanciju, sve je bilo odradjeno 100% i za 4 dana.

Samsung Galaxy S9
10 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
roby27 kaže...

 najjeftiniji u cijeloj Europi kod nas? kakvi se ti ludih gljiva najeo 

 

https://www.mediadeal.de/detail/index/sArticle/9709/?sPartner=94577815&referrer=94577815

 

po srednjem tecaju 14.000kn

 

nasa redovna cijene je smijeh, to mora dolje opasno ic ako zele ostat konkurentni europi

 

I ti si panj koji odgovara na post star mjesec i pol dana. 

 

Tad je po idealo.de najeftiniji C8 bio u Gamingoase po 2200€. Više puta provjereno.

 

SD ga je imala na akciji za 15300 i uz kod TV10 mu je cijena bila 13770kn. Izračunaj si sam po tečaju. 

 

U UK ga još uvijek prodaju po preporučenoj cijeni od 3000£, barem jesu pred dva tjedna ne pratim više. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
10 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
gocc01 kaže...
roby27 kaže...

 najjeftiniji u cijeloj Europi kod nas? kakvi se ti ludih gljiva najeo 

 

https://www.mediadeal.de/detail/index/sArticle/9709/?sPartner=94577815&referrer=94577815

 

po srednjem tecaju 14.000kn

 

nasa redovna cijene je smijeh, to mora dolje opasno ic ako zele ostat konkurentni europi

 

I ti si panj koji odgovara na post star mjesec i pol dana. 

 

Tad je po idealo.de najeftiniji C8 bio u Gamingoase po 2200€. Više puta provjereno.

 

SD ga je imala na akciji za 15300 i uz kod TV10 mu je cijena bila 13770kn. Izračunaj si sam po tečaju. 

 

U UK ga još uvijek prodaju po preporučenoj cijeni od 3000£, barem jesu pred dva tjedna ne pratim više. 

 

Edit: i ja sam panj kaj je istu sliku stavil dvaput 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Ha ha bokte nisam opce skuzil 

12 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

ja i dalje čekam svoj precijenjeni S9 sa svojim senzorom otiska koji u proizvodnji košta 5$ da ga ispitaju. 

oni mobitel sad cijeli dan testiraju.... (što god to značilo)

btw rastavio sam u zadnjih nekoliko godina nekoliko mobitela i sastavio i uvijek su radili. na svom galaxy S3 davno sam mijenjao sim card slot, na frendovom sam od 2 komada S3 sastavio jedan jer je na njemu bio puknuti ekran a na drugom vrisnula matična,  s tim da je drugi bio i9305 a prvi 9300, i matičnu od tog 9305 LTE sam stavio u kuište od 9300, 3G, trebalo je biaxom potrupijati na jednom mjestu kućište jer je ploča malo veća i jednu antenu viška maknuti i to mjesto izolirati. sve sastavio i mobitel normalno radio..na svom S5 sam mijenjao kameru i kupio neku sa ebaya za 11$ i kad sam sastavio, fotke briljantne, sve ko original. 

pa na A5, komplet ekran zamijenio sve presložio gore, zadnje staklo isto novo i radi. 

zašto su veliki trgovci tak bahati u odnosu prema kupcima?

zašto kupce tretiraju ko ovce, pa zar ne pomisle nekad da je kupac možda veći stručnjak od samog djelatnika?

 

Samsung Galaxy S9
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice