RONIS reklamacija

poruka: 8
|
čitano: 2.255
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
17 mjeseci
RONIS-užas

Kupio sam TV 16.1.2020. preko Ronis web shopa, TV mi je prestao raditi u 9. mj, poslao sam ga njima pod reklamacijom, oni mi ga vraćaju nakon skoro 2 mj i kažu da mu je izgorila matična ploča i da su ju zamijenili. Ja taj dan kada je došao TV, uključim ga u struju i TV ne radi, potpuno mrtav. Zovem ponovno njih oni opet dodju po njega i nazovu nakon par dana da je opet otišla matična ploča i da neće priznati reklamaciju da meni nešta u kući nije u redu sa strujom ( ja sam inače elektrotehničar i imam UPS i prenaponsku letvu i na istu tu utičnicu mi je spojen i komp i monitor i router i zvučnici i TV koji sam posudio tako da je laž da je problem kod mene, želim da mi poprave televizor i da mi ga vrate, sta da radim ?

0 0 hvala 0
6 godina
RONIS reklamacija

Nebitno jesi elektricar ili imas ovo ili ono. Salji na inspekciju.  Ako kazu da je do tvoje struje onda to valjda mogu i dokazat vjestacenjem.

7 0 hvala 0
12 godina
Re: RONIS-užas
Igor1000 kaže...

.. želim da mi poprave televizor i da mi ga vrate, sta da radim ?

-što više od toga? .. popravak ili zamjena ili povrat novca i upravo to zatraži. Pošto te već odbijaju, prijavi..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
RONIS reklamacija

Ništa se nije promijenilo. Osjetio na vlastitoj koži: " RONIS JE UŽAS"

0 0 hvala 0
6 godina
Re: RONIS reklamacija

Sta si isto imao problem oko reklamacije, moze malo detaljnije ak nije problem

10 godina
Marcek555 kaže...

Sta si isto imao problem oko reklamacije, moze malo detaljnije ak nije problem

Mada sam pročitao na ovom forumu kako je Ronis uredno zaprimao reklamacije i sve u kratkom periodu riješio, ja kao i Igor1000 imam potpuno suprotno iskustvo. Po kojemu ključu sam upao u ovu "skupinu" Ronis-klijenata neznam niti me zanima ali Ronisu zbogom zauvijek. Kod prihvata reklamiranoga artikla ispisali zapisnik i sve lažirali što se lažirati može. Neću navoditi pojedinosti ali radili su sebi u korist a meni naravno na štetu. Popravak je potrajao cijeli razumi rok. Želim novac nazad a i to će potrajati još jedan novi razuman rok i to u cijelosti. Savjet: Ovo vam može uništiti raspoloženje i nagristi vaše zdravlje. Odlučite sami.

9 godina
RONIS reklamacija

Mogao si bar malo detaljnije onda napisati s čim su te to prevarili kod predaje reklamacije, čisto da netko drugi zna ako se nađe u toj situaciji

3 0 hvala 0
10 godina
Texpi kaže...

Mogao si bar malo detaljnije onda napisati s čim su te to prevarili kod predaje reklamacije, čisto da netko drugi zna ako se nađe u toj situaciji

Čim su te to prevarili.... Pokušali ali uspjeli nisu! Tko bude pakirao artikal na reklamaciju bit će mu više nego jasno o čemu sam pisao.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice