Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 349.196
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Mall.hr

Pozdrav,

ima li iko ikakva iskustva narucivanja laptopa s Mall.hr

Hvala

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mall.hr

Prelistaj par stranica unazad i vidjet ces

3 godine
offline
Mall.hr

Ima netko mozda nekakav promo kod, uzeo bi si neki laptop za ženu i djecu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Iskustvo:

#1

Narucio grijalicu, sutra je preuzeo kao sto je pisalo na stranici. 10/10

 

#2

Narucio gume 3.11.2021, pisalo preuzimanje 8.11.2021. Narudžba se od 3.11.2021 nije pomakla iz "Provjeravamo raspoloživost artikala".. Slao email, nikakav response. Sreca pa nisam unaprijed platio. 1/10.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.11.2021 14:17 (passat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mall.hr

Ništa čudno, budeš se načekao dok se ne reorganiziraju:

https://www.bug.hr/preuzimanja/poljska-platforma-za-e-trgovinu-allegro-preuzima-mallhr-24103

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Mall.hr

naručio soundbar prije 4-5 dana danas stigao sve ok

i to je već sigurnio 5-6 narudžba kod njih. Pola stana opremio.

Pohvale zasad za sve

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mall.hr
fer-de-lance kaže...

 Da procitao sam o tom bas ovdje na bugu, pa sam isto pretpostavio.

Mislio sam se dal ispast govno pa sacekat da im dodje u skladiste pa onda otkazat, al nisam ipak. Don't return evil with evil says thy lord.

 

Iz Slovenije narucio prosli petak, stize sutra - 2 radna dana!

14 godina
offline
Mall.hr

Ispricavam se Mall.hr-u.

Dobio sam danas feedback

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
Naručio 4 zimske gume. Dostavili 2 naručene i 2 pogrešne (drugi proizvođač i dimenzije). Kurirska služba preuzela nenaručene artikle. Gotovo mjesec dana se natežem oko vraćanja iznosa ili slanja naručenog. Šlamperaj. Više nikad sa Mall.hr-om.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 14:52 (Duki2).
 
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
I meni poslali pogrešne artikle. Šaljem mailove i ništa. Znači inspektorat i strpljenje. Grozno.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr

Pozdrav. Imam loše iskustvo. Kopio auto gume. Poslali 2 naručene i dvije pogrešne. Organizirali su prikupljanje pogrešnih i odvezli, ali već više od 3 tjedna ne odgovaraju na upite oko slanja novih ili vraćanja novaca. Prijavio ih inspekciji.

14 godina
offline
Mall.hr

čekam jedan laptop od prije black friday-a.

svaku veče mi pošalju mail da ga kurirska služba, nažalost, još nije preuzela a čeka pripremljen u skladištu. mislim, koji k_? trebam li ja poslati dpd da ga preuzmu i dostave?

i za to je plaćena dostava, nije besplatna pa bi čovjek šutio.

 

jedino što me muči sa umjetnom inteligencijom je sram koji ću osjećati kad shvati koliko smo glupi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mall.hr
fer-de-lance kaže...

 Katastrofa... Klasicna hrvatistanska prica... Digni firmu na noge i prodaj.

Truth in engineering.
11 godina
offline
Mall.hr

Evo ja sam kupio tipkovnicu, MX Keys Plus, s time da sam izabrao preuzimanje u poslovnici. Sve je prošlo ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Mall.hr
all_or_nothing kaže...

čekam jedan laptop od prije black friday-a.

svaku veče mi pošalju mail da ga kurirska služba, nažalost, još nije preuzela a čeka pripremljen u skladištu. mislim, koji k_? trebam li ja poslati dpd da ga preuzmu i dostave?

i za to je plaćena dostava, nije besplatna pa bi čovjek šutio.

 

 Sjecam se kada sam narucio konzolu od njih isti mail sam dobivao 4-5 dana , na kraju su mi otkazali narudbu i rekli da nemaju na lageru . Probaj ih kontaktirati 

2 godine
neaktivan
offline
Mall.hr

Sa mall.hr-om imam mješovita iskustva. Neke cijene su dosta povoljne ali kada narucujem tamo onda znam da mogu ocekivati svasta. Jedne gume za auto sam cekao 2 mjeseca i nakon toga odustao i kasnije dobio lovu nazad. Vecina ostalih kupovina je prosla ok ali obicno uz kasnjenje artikala.

Sada imam nesto ozbiljniji problem. U 12. mjesecu 2018. godine kupio sam perilicu posuđa Candy CDS 2D 35X u mall.hr-u. Kupio sam je tamo jer je drugdje uglavnom bila rasprodana i zato jer su reklamirali 2 godine jamstva + 3 dodatne godine jamstva uz prijavu na Candy Hoover web stranicama (druga firma). To dodatno jamstvo je oglašavano na web stranici mall.hr trgovine i to u opisu tog artikla u tekstualnom obliku + veliki banner pored samog artikla, dakle odnosilo se na taj konkretni uređaj.

Screenshot koji sam napravio tada

Nedavno se pojavio problem s perilicom pa sam se obratio ovlaštenom servisu za Candy proizvode uz napomenu da je proizvod još pod garancijom (dakle sada je prošlo 3 godine od kupovine uređaja) i poslao sam im podatke o uređaju kao i certifikat o produljenju jamstva. Od servisa sam dobio sljedecu poruku:

"Za Vašu suđericu jamstvo ne vrijedi, jer uređaji kupljeni preko Internet Mall Hr-a nemaju opciju za produljenje jamstva. Razlog tome je jer oni nisu ovlašteni uvoznici za Candy/Hoover proizvode."

Za sada sam u još procesu istraživanja svojih prava. Nisam siguran niti tko je tu kriv ali netko me opako zahebo? Da li je kriv internet ducan koji je u ternutku kada je uređaj kupljen oglašavao 2+3 g. jamstva (screenshot iz tog vremena u privitku) ili je kriva tvrtka Candy Hoover Zagreb d.o.o. koja mi je omogucila registraciju perilice na njihovim stranicama za produljenje jamstva (zajedno sa podacima kao što su br. racuna, trgovina u kojoj je uređaj kupljen, datum kupnje, model i serijski broj uređaja itd.) i poslala email u kojem pise da sam uspjesno ostvario svoje produljenje jamstva i certifikat od 5g jamstva u privitku?

Prijavio sam ih na par adresa za sad pa cemo vidjeti sto ce biti. Napisat cu rezultat svakako.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mall.hr
Pa pitaj i mall.hr. ja bi tu prvo pitao. Znam kad je normalno jamstvo reklamiraš trgovcu gdje si kupio. Nisam baš siguran kakva je praksa kod ovih dodatnih jamstava. Šalji na sve strane, ako te svi odjebu prijava inspektoratu. Dobro da si sacuvao sve te dokaze.
11 godina
offline
Re: Mall.hr
Naručio 3 XBSX igre 24.11. za sve tri stajalo da ih imaju i da je isporuka odmah. Evo prošlo tjedan dana igrice nisu krenule prema meni, još ja budala uplatio unaprijed. Live chat na web stranici su zamijenili boot-om, na telefon se nitko ne javlja.

Uglavnom NIKAD više pa da su ne znam koliko jeftiniji od konkurencije!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mall.hr
bugger86 kaže...

Prijavio sam ih na par adresa za sad pa cemo vidjeti sto ce biti. Napisat cu rezultat svakako.

  Ajd javi baš me zanima ko je zahebo, imam i ja brdo uređaja s produženim jamstvom. Pa da znam.

  Mislim pa uredno ti prošla potvrda o pruduljenom jamstvu na njihovoj stranici, po meni oni seru.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
Da sam barem prije citala negativne komentare o Mall.hr ne bi nikad preko njih kupovala.

Kupila sam lampu, nisam ju odmah pregledala vec tjedan dana kasnije. Moja greska jasno mi je. Bila je ostecena. Ne zele mi priznati reklamaciju jer nisam odmah reagirala. Na kraju bi bilo bolje da nisam ni prijavila reklamaciju nego da sam odmah stavila povrat bez objasnjena pa nek se onda misle kada je nastalo ostecenje. Razocarana s komunikacijom, ne odgovaranje na mailove i opcenito s web trgovin Mall.hr
NIKAD VISE!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
bugger86 kaže...

Nedavno se pojavio problem s perilicom pa sam se obratio ovlaštenom servisu za Candy proizvode uz napomenu da je proizvod još pod garancijom (dakle sada je prošlo 3 godine od kupovine uređaja) i poslao sam im podatke o uređaju kao i certifikat o produljenju jamstva. Od servisa sam dobio sljedecu poruku:

"Za Vašu suđericu jamstvo ne vrijedi, jer uređaji kupljeni preko Internet Mall Hr-a nemaju opciju za produljenje jamstva. Razlog tome je jer oni nisu ovlašteni uvoznici za Candy/Hoover proizvode."

mall.hr je do nedavno bila slovenska firma, odnosno oni su prodavali proizvode koje je u Sloveniju uvozila firma "mimo vrste", tako da akcije poput tog produljenog jamstva vrijede samo za Sloveniju. Znam jer sam kupio perilicu kod njih i tada je kod nas proizvođač oglašavao akciju 2+1 jamstvo, ali to je vrijedilo samo za RH, a ne i za Sloveniju i takav je bio i odgovor. Iako je uređaj kupljen u RH trgovini oni u biti samo "prebacuju" proizvode uvezene u Sloveniju i za te proizvode vrijede promocije koje proizvođač nudi samo za tu državu.

 

Mislim da se kod tebe radi o krivom (lažnom) oglašavanju, oni su greškom stavili obavijest o 5 god. jamstva, vidiš da piše na slovenskom. 

No tebe se to ne tiče, u pitanju je njihova greška, ti si kupio uređaj sa uvjerenjem da ima 5 god. jamstva, imaš dokaz da su to oglasili na webu preko kojeg si kupio i nema nikakvog razloga da ti to ne omoguće. Ja bi prvo njih kontaktirao, a ako bi se pravili blesavi inspekciju.

 

E789li kaže...
Da sam barem prije citala negativne komentare o Mall.hr ne bi nikad preko njih kupovala.

Kupila sam lampu, nisam ju odmah pregledala vec tjedan dana kasnije. Moja greska jasno mi je. Bila je ostecena. Ne zele mi priznati reklamaciju jer nisam odmah reagirala. Na kraju bi bilo bolje da nisam ni prijavila reklamaciju nego da sam odmah stavila povrat bez objasnjena pa nek se onda misle kada je nastalo ostecenje. Razocarana s komunikacijom, ne odgovaranje na mailove i opcenito s web trgovin Mall.hr
NIKAD VISE!

Ne želim ih braniti, ali ovdje stvarno ne vidim razlog zašto bi ih prekrižila. U pitanju je kako si rekla tvoja greška. Jasno je da si ti svjesna da ti nisi napravila to oštećenje, ali stavi se sad u poziciju trgovca, kako bi ti reagirala da ti netko nakon tjedan dana prijavi tako nešto, da li bi mu povjerovala? Bilo bi divno kad bi ljudi bili pošteni i iskreni pa kad bi se svakome moglo vjerovati na riječ, ali to nije tako i vjerojatno trgovci na jednog iskrenog imaju deset muljatora.

 

Ono što ti preostaje je provjeriti njihove uvjete poslovanja i vidjeti je li definiran rok u kojem od primitka pošiljke imaš pravo na reklamaciju.

13 godina
offline
Mall.hr

Od prošle srijede svaki dan dobivam poruke da nisu mogli predati artikl dostavnoj službi. Naručeno 22.11. i plaćeno unaprijed. Više puta sam naručivao kod njih i nikad problema ali sad ga seruckaju ni sam ne znam zašto.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mall.hr

Meni danas stigle žarulje za auto naručene u petak, napisani rok je bio 15-17.12.

 

Već peta narudžba kod njih, nemam dosad loših iskustava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Također imam dobra iskustva sa njima. Odnosno bolje reći da nisam imao nikada problema, naručim, dođe i to radi. U pitanju je jedno 10-15 narudžbi među kojima je bilo i vrijednosti od 2-3 tisuće kuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mall.hr

Ovo moje o čemu sam pisao prošli tjedan ni traga ni glasa. U petak im poslao mail, od odgovora još ništa. Svakodnevno su bili slali mail da nisu mogli predati kurirskoj službi, sad više ni to.

Paket je trebao stići između 2. i 6.12. Uglavnom, katastrofa...

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Mall.hr

Kako dobiti kodeve za popust vec sam tonu stvari kupio kod njih i nikad nista, nekuzim? ocu sad uzeti kod njih neku telku!

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.12.2021 14:41 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mall.hr
Kolko je sigurno od njih uzimat Tv ??
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Dovoljno sigurno da te ne bi trebalo zabrinjavat. Ono sto bi te trebalo zabrinjavat je pomalo ocigledno pogorsanje usluge u smislu duzih rokova isporuke, duzih rokova rjesavanja reklamacija i slicno.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
Jako loša iskustva sa mall.hr. Uzeli od njih frižider koji je došao neispravan...mailove ne odgovaraju po par dana, nemaju ovlaštenog servisera za marku koju prodaju naveliko na stranici...jedina opcija je povrat proizvoda i vraćanje novca (koje traje do dva tjedna)...jako veliko razočarenje (ne poštuju zakon nimalo)...čemu garancija koja piše na stranici da uređaj ima,a oni nemaju ovlaštenog servisera za isti...opcija je jedino o svom trošku popravak ili vraćanje uređaja,natezanje s njima i držanje figa da vrate novce...Moje veliko NE za ovu internet trgovinu, bar ne za kupnju skupljih stvari NIKAKO..
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Mall.hr

Uglavnom dobra iskustva. Par stvari kupio ugl tehnika i bijela tehnika te dobio što sam kupio, kako je prikazano.

 

Jednom imo slučaj sa peglom koja je bila "nabijena" i curila je voda iz nje, no uredno su primili reklamaciju i ponudila povratak sredstava koji je bio kroz par dana (mislim 6-7).

Tak da sve u svemu ok, minus jer sam jednom dobio oštećen proizvod ali plus jer sam dobio povrat bez problema.

 

8/10

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice