Mall.hr

poruka: 337
|
čitano: 125.290
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Mall.hr

Ima li tko kakav kod za popust? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Mall.hr

Također, ima li tko kod za popust? Kupovina je preko 2500kn..

6 godina
Mall.hr

Ne sjećam se da sam ikad vidio kod za popust u mall-u. Kod njih ti "kodovi" budu par puta godišnje dostupni za svakog neograničeno, što onda ni nema smisla, mogu samo spustiti cijenu za sve te proizvode.. Nije kao npr. na ekupi gdje netko na mejl dobije jednokratan kod..

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 15:33 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Mall.hr

Ima li netko da je možda kupio nešto na mall.hr pa da su mu poslali kod za 75kn popusta za sljedeću kupnju a da mu ne treba?

0 0 hvala 0
9 godina
Mall.hr

18.12 vracen artikal. U roku 2 tjedna se mogu novci ocekivati kazu, a eto danas 22. vise od mjesec dana ni traga ni glasa. Ne znam kakva im je to politika u roku 2 tjedna povrata novca, ali ocito ne funkcionira ni nakon par poziva. Definitivno lose iskustvo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
Mall.hr

I onda posaljes prijavu na mingo i vis ese ne zamaras s time.

1 0 hvala 0
7 godina
Re: Mall.hr
Doktor-X kaže...

Ima li netko da je možda kupio nešto na mall.hr pa da su mu poslali kod za 75kn popusta za sljedeću kupnju a da mu ne treba?

Ista priča, fali mi zadnja komponenta starcima za novi komp, B450m matična je u pitanju. Ne znam šta ponuditi u zamjenu, ako nekome treba -20% od Cablemoda mogu dati zauzvrat. Napisao bih platim pivu, ako ste iz ZG, ali džabe kad ne radi ništa. Ne kužim koja im je to fora s tim kuponima za iduću kupnju, ali eto, usrećite kolege forumaše :P

EDIT: ako je osoba iz ZG ili okolice, mogu dati ventilator, neke kablove ili druge sitnice u zamjenu..

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 21:35 (The_Fichek).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice