Mall.hr

poruka: 468
|
čitano: 349.150
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Mall.hr

Cudno, jel stvarno kutija bila citava, bez ostecenja, rupa itd?

 

Tu je toliko stiropora, da ga mozes lupat nogom i nece mu bit nista, dok ne probijes karton i nabijes nogom u panel.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Mall.hr

Skužit će se sve preko kataloškog broja, netko u lancu je zaje8ao...

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mall.hr
dejo095 kaže...
Ako mi se ne jave i prođe mi akcija i popušim akciju ili popušim lovu općenito zbog njihove krivice mislim da ću ih dati u novine da varaju ljude, googlam sada EU consumer rights and complaints pa ću ih i tu stisnuti. Javiću se i LG Hrvatska da čujem njihovo objašnjenje dali je moguće da mi dođe tv sa razbijenim ekranom i tko je tu mogao podvaliti razbijeni tv.

 Varaju ljude jer ti je stigo skrsen tv? Pa nisu ga oni pakirali pobogu...

14 godina
offline
Mall.hr

Nijedna dostavna služba ti neće dopustiti da otvoriš paket pa tek onda potpišeš.

 

Vizualno ako je s vanjske strane paket uredu nema razloga zašto bi unutra nešto bilo razbijeno da ne potpišeš.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Ali isto tako ti mozes potpisat i onda otvorit ispred njega, te se onda radi zapisnik ako nesto ne valja. To sto oni ne zele cekat, a cesto ni nemaju taj zapisnik sa sobom, to je vec drugi par postola, ali takva je procedura.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mall.hr

Ja si kupio tipkovnicu Logitech PRO sa HR znakovima. Bila je 829kn, i sve je uredno stiglo.
Na kutiji je garancija od ASBISa iz Slovenije, što mi je jako čudno.
Druga stvar je da se serijski broj tipkovnice ne poklapa s onim serijskim brojem na pakiranju tipkovnice.

Sve mi je to jako čudno. 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Mall.hr
Bernard Huky Hux kaže...

Ja si kupio tipkovnicu Logitech PRO sa HR znakovima. Bila je 829kn, i sve je uredno stiglo.
Na kutiji je garancija od ASBISa iz Slovenije, što mi je jako čudno.

 Slažem se, čudno je da je slovenska garancija, ali tako je i u hgshopu za razer tipkovnice. Postupak će ti trajati dugo, bar 30 dana ukoliko budeš morao reklamirati jer ovo je neovisno o trgovini ;)

9 godina
offline
Mall.hr

Mislim da njima nabava i ostalo ide preko Slovenaca odnosno slovenske verzije Malla mimovrste.com. Ja sam slao pokvareni WD hard i išao je u Ljubljanu na servis. Sve je ukupno trajalo 5 dana (od prikupa kod mene do povratka meni, sve o njihovom trošku). Tako da nemam zamjerki.

Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
offline
Mall.hr

Pozdrav,
ima li netko kod za popust ili info gdje ga mogu nabaviti?hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mall.hr
Entropija kaže...

Znači 6.10. sam ga ostavio na reklamaciji... danas je 7.11.! 

Zvao prošli tjedan i dobio lagani odjeb.

 

Jesi ikad dobio odgovor? Jerbo, slično se i meni događa sada. 3 tjedna bez ikakvih odgovora.

11 godina
offline
Re: Mall.hr

Ne... nisam dobio odgovor nego sam 28.11. zvao da pitam što je s tim i tek onda mi lik kaže da će provjeriti. Inače dok sam prije zvao stalno su mi govorili da će riješiti u zakonskom roku od 45 dana! Od 7.10. kada sam ostavio na reklamaciji do 28.11. kad sam ja zvao prošlo je 53 dana. Siguran sam da ja nisam zvao, nitko me ne bi nikada više u vezi toga kontaktirao. Nikakve isprike niti objašnjena ni od koga (objašnjenje sam tražio).

Uglavnom javili da ide novi uređaj i da ga trebam pokupiti u Branimirovoj. Ja u međuvremenu promijenio posao i grad (nisam više u ZG-u) i pitam jel mogu poslati paket (naravno platit ću dostavu) kad ono odgovor ne može!? Ali uredno sam dobio mail i lik me zvao kad ću doći po paket da im se gomila roba. WTF!? Za to su me mogli kontaktirati a za reklamaciju muk i tišina.

Vjerujem da bi moj slučaj bio interesantan Zaštiti potrošača.

 

Znam da mall.hr-u to ne znači puno ali ja sam s njima završio (kao i moja familija) i nikome ga neću preporučiti. Dapače suprotno! Ovako se ne posluje! Ja dok u poslu kasnim plaćam penale i snosim posljedice (što je i logično) a ne ovako kao mall.hr.

 

Moj savjet: zovi ih svaki dan 3 puta i žali se!

14 godina
offline
Mall.hr

Prije mjesec dana kupio nešto i vratio u roku dva dana. Potpisao u njihovoj poslovnici papir za povrat, a novce sam dobio tjedan dana kasnije kao i sve obavijesti na mail.

U zadnjih mjesec dana sam uzeo par stvari uglavnom s preuzimanjem u poslovnici. Sve je bilo spremno u roku 2 dana.

Što se mene tiče imaju dosta dobro riješeno kontroliranje zaliha i isporuku.

U zadnjih godinu dana sam kupio sigurno 10 stvari. Za razliku od mnogih on-line i off-line trgovina imaju prave akcije i sniženja.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mall.hr
Entropija kaže...

Ne... nisam dobio odgovor nego sam 28.11. zvao da pitam što je s tim i tek onda mi lik kaže da će provjeriti. Inače dok sam prije zvao stalno su mi govorili da će riješiti u zakonskom roku od 45 dana! Od 7.10. kada sam ostavio na reklamaciji do 28.11. kad sam ja zvao prošlo je 53 dana. Siguran sam da ja nisam zvao, nitko me ne bi nikada više u vezi toga kontaktirao. Nikakve isprike niti objašnjena ni od koga (objašnjenje sam tražio).

Uglavnom javili da ide novi uređaj i da ga trebam pokupiti u Branimirovoj. Ja u međuvremenu promijenio posao i grad (nisam više u ZG-u) i pitam jel mogu poslati paket (naravno platit ću dostavu) kad ono odgovor ne može!? Ali uredno sam dobio mail i lik me zvao kad ću doći po paket da im se gomila roba. WTF!? Za to su me mogli kontaktirati a za reklamaciju muk i tišina.

Vjerujem da bi moj slučaj bio interesantan Zaštiti potrošača.

 

Znam da mall.hr-u to ne znači puno ali ja sam s njima završio (kao i moja familija) i nikome ga neću preporučiti. Dapače suprotno! Ovako se ne posluje! Ja dok u poslu kasnim plaćam penale i snosim posljedice (što je i logično) a ne ovako kao mall.hr.

 

Moj savjet: zovi ih svaki dan 3 puta i žali se!

 

Uh, zao mi je to cuti! Ja sam napisao ne zam.. treci mail i spomenuo MINGO pa su se javili, nemam nista protiv da proces duze traje ali takvo nejavljanje i to "ne znamo kada ce" je zbilja malo bezobrazno.

 

 

15 godina
offline
Mall.hr

Pozdrav ljudi, mislio sam danas kupiti TV od Mall.hr-a pa me zanima kakvi su sto se tice postivanja garancije unutar garantnog roka, odgovara na upite i pomoc i moze li se mozda garantni rok produziti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Prilikom reklamacije neispravnog proizvoda kod njih, jel im se može proizvod donjeti u poslovnicu gdje sam ga i preuzeo ili to ide isključivo poštom? Bilo bi mi puno brže da im ja to donesem i pokupim kad riješe reklamaciju..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Mall.hr

Mozes donijet ako si ga tamo kupio.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mall.hr

U životu gore iskustvo s trgovinom nisam imao. Sada više nikada neću ništa naručiti od njih i ne znam kako ovako očajno mogu poslovati.

 

Čekao sam 42 dana povrat novaca od artikla koji im je vraćen unutar 14 dana (jer je bio krivi opis). Znači 42 dana otkako su primili artikl (3.1.2020) natrag su me zavlačili sa povratom novaca, prvi put im nešto vraćam a godinama sam do sada od njih kupovao i to skupe stvari, monitore, grafičke, svašta.

Kontaktirao sam ih telefonski, emailom, preko fejsa i svaki put "biti će vam kroz par dana". Svaki put neka drugo opravdanje i laž. Na fejsu su mi rekli 30.1. "dobili su od odjela financija informaciju da će biti kroz 4 dana". I onda ništa, stalno "biti će", stalno su me radili budalom. I stalno spominju odjel financija i što mene briga tko je kriv, kažem "pa zar ne može biti danas povrat", kaže  ne.

Na kraju su mi vratile novce tek danas 14.2.2020., 42 dan od povrata, tek kada sam ih prijavio državnom inspektoratu.

Nije riječ o maloj cifri, 900kn je iznos.

 

Tako da ja nikome, makar svojim iskustvom ne bi više preporučio ikakvu kupovinu od njih. Grozno, nadam se da će ih državni inspektorat kazniti jer je ovo bilo ispod svake razine profesionalnosti.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
9 godina
offline
Re: Mall.hr
Ag008 kaže...
tek kada sam ih prijavio državnom inspektoratu.

 Rofl. Cekao 42 dana da ih prijavi, a zakonski rok je 14 dana OD DANA OBJAVE PREKIDA UGOVORA :)))))))). Znaci rok ne tece cak ni otkad ti njima to vratis, jer i ti imas rok 14 dana, vec od dana kad si ih obavijestio da raskidas ugovor :)))))

11 godina
offline
Mall.hr

Pozdrav, da li netko možda ima kakav kod za kupon, kupujem nove gume pa bi mi svaki popust dobro došao. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Mall.hr

Ovo je najidiotskiji ducan svih vremena... vec sam se stvarno nagledao svacega kroz duge godine online kupnje, al ovo odnosi krunu...

 

Dakle za svaki artikl koji stavis u kosaricu postoji poseban datum dostave, ovisno o stanju artikla - i onda ti sustav to razdvoji u xyz narudzbi ovisno o tim procijenjenim vremenima isporuke (koja su btw kriva u 90% slucajeva), i naplati ti nekoliko puta dostavu + nekoliko puta moras ici u ducan pokupiti svaki artikl zasebno.

 

Na mom zadnjem primjeru, 7 stvari u kosarici, raspoređeno u 4 narudzbe kroz iduca 3 tjedna - posaljem upit kako to mogu objediniti da odjednom sve pokupim i platim jednu dostavu... odgovor "nije moguce ukoliko je razlika u vremenu dostave veca od 3 dana"

 

Dno dna, 0/10 nikad vise

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
8 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Mall.hr
Tako sam i ja prije 2-3 mjeseca kupovao par stvari, nabacam sve u košaricu i vidim za svaku stvar posebno plaćanje dostave. Naravno odustao i naručio s drugog shopa.
Čak i osobno preuzimanje naplaćuju 5kn? Ono koji k..
14 godina
online
Re: Mall.hr
darkborg kaže...
Tako sam i ja prije 2-3 mjeseca kupovao par stvari, nabacam sve u košaricu i vidim za svaku stvar posebno plaćanje dostave. Naravno odustao i naručio s drugog shopa.
Čak i osobno preuzimanje naplaćuju 5kn? Ono koji k..

 

Ima tamo da za oba artikla ide jedna naplate od 5 kn...

 

A to ti je isto kao i kada doma isprintaš ulaznicu pa ti naplate neki k...

12 godina
online
Re: Mall.hr
spiderhr kaže...
darkborg kaže...
Tako sam i ja prije 2-3 mjeseca kupovao par stvari, nabacam sve u košaricu i vidim za svaku stvar posebno plaćanje dostave. Naravno odustao i naručio s drugog shopa.
Čak i osobno preuzimanje naplaćuju 5kn? Ono koji k..

 

Ima tamo da za oba artikla ide jedna naplate od 5 kn...

 

A to ti je isto kao i kada doma isprintaš ulaznicu pa ti naplate neki k...

 To mozes samo ako je vrijeme dostave razlicito za 3 dana ili manje. Ako je vise, uopce nemas opciju. Dakle narucis 20 stvari, 20 dostava i 20 naplata dostave. Evo uopce nemam rijeci kako nesto toliko idiotsko uopce moze opstat na trzistu

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Mall.hr

Pozdrav,

 

Kupio sam kod njih klimu i neku stolicu i pisalo je isporuka 21.-26.02. a danas je 27. A svaki dan mi šalju poruku da im je žao da nisu stigli danas pripremiti pošiljku. Je li itko imao takvo iskustvo. Kaj sad, koliko se čeka inače, kakve ja imam poteze?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 21:39 (Dermentor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mall.hr
Dermentor kaže...

Pozdrav,

 

Kupio sam kod njih klimu i neku stolicu i pisalo je isporuka 21.-26.02. a danas je 27. A svaki dan mi šalju poruku da im je žao da nisu stigli danas pripremiti pošiljku. Je li itko imao takvo iskustvo. Kaj sad, koliko se čeka inače, kakve ja imam poteze?

 Nis, cekas :D S tim da postoji velika sansa da ti za jos par dana napisu da nisu uspjeli nabavit i da ti otkazuju narudzbu...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Mall.hr
Dermentor kaže...

koliko se čeka inače, kakve ja imam poteze?

 Jedan dan kasne, a ti bi odma povlači nekakve poteze. Za njih ti je normalno i kašnjenje od dvije sedmice. 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
13 godina
offline
Re: Mall.hr
Zasad, "knock on wood" sam imao samo dobra iskustva. Nekih 5-6 narudžbi sam odradio. Došlo je uvijek u onom roku koji piše, a cijene su im često jako dobre.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Mall.hr

Ak je nekaj kaj trebam jeftinije za 30-40% boli me pipi dal ću morat 5 puta ić tamo po 5 različitih narudžbi.  

 

Zato jer sam 5 minuta autom od njih 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mall.hr

Ako ima tko popust kod moze na pm. Hvala Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mall.hr

Jel ko narucivao mozda zadnjih desetak dana? Koji je rok dostave zbog vanredne situacije? Gledam da si narucim neku mašinu za šišanje 😂

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice