Gogole store Njemačka

poruka: 4
|
čitano: 1.267
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Google store Njemačka

Da li je netko naručivao s Google Stora Njemačka iz Hrvatske na adresu u Njemačkoj?
Javlja mi non stop grešku (or-cac-20) kad krenem na check-out i to u prvom koraku.
Ne znam da li filitiraju po IP adresi.

Vidio sam ne netu da se ljudima to zna pojavljivati iz svakakvih razloga. Kao i greška 13.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 15:33 (CroDexter).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Google store Njemačka

Nije ni čudo da Amazon osvaja svijet uz odnos prema kupcima i korisničku podršku.

Uglavnom, naručio sam uz peripetije s Google Stora u Njemačkoj na adresu u Njemačkoj.

Između ostalog sam pronašao info da su namjerno omogućili kupovanje iz druge zemlje ali slanje u istu zemlju gdje je store. Prema tome nije da ne mogu naručiti iz HR

https://www.androidauthority.com/google-store-other-countries-755618/

 

Nakon 3 dana status narudžbe se promjenio u "delayed delivery" da bi mi nakon dodatna 3 dana otkazali narudžbu uz objašnjenje da sam prekršio TOS.

Pošaljem im mail s upitom što je problem i dobijem odgovor da imaju puno posla i da si pogledam TOS. U TOS-u nema ništa konkretno za naručivanje iz trgovine.

Kakvo smeće od tvrtke i trgovine. I inače su poznati da im je support nula.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.2.2020 14:12 (CroDexter).
7 godina
protjeran
offline
Gogole store Njemačka

Tako ti je sa svim lokalnim trgovinama, ne mozes kupiti niti sa americkog Microsoft, Google ili Samsung storea,

a cijene su nekad smjensne, 200USD za VR headset, dok je u EU 650-700€.

 

Zasto? Zato!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google store Njemačka
CroDexter kaže...

....

Uglavnom, naručio sam uz peripetije s Google Stora u Njemačkoj na adresu u Njemačkoj.

....

Nakon 3 dana status narudžbe se promjenio u "delayed delivery" da bi mi nakon dodatna 3 dana otkazali narudžbu uz objašnjenje da sam prekršio TOS.

Pošaljem im mail s upitom što je problem i dobijem odgovor da imaju puno posla i da si pogledam TOS. U TOS-u nema ništa konkretno za naručivanje iz trgovine.

.....

 

 Vjerojatno je u boldanom problem.

 

Ne znam koliko je taj članak koji navodiš vjerodostojan i da li se Google možda predomislio u međuvremenu.

 

Međutim, njihov Terms of Sale for Devices jasno kaže u točki 5. Ordering and Payment:

 

Google reserves the right to reject all or part of an order or a return request and may refuse to ship Devices to you for reasons such as: (a) if we detect suspicious or fraudulent activity (including unauthorized reseller activity) in violation of these Terms; (b) if you do not live in a country from which Devices may be purchased; or (c) if you order more than the permitted maximum number of Devices.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 21:43 (Gokage).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice