Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.234
|
čitano: 600.255
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
Re: Extreme Digital - iskustva
big_guy kaže...

Ima tko savjet kako reklamirati proizvod,odnosno vratiti ga i dobiti lovu nazad?Preko web stranice,maila,poziva?Konkretno narucio sam sat,no zajebao sam se.Neotpakiran je.

Posaljes im raskid ugovora mailom i vratis im sat. Bitno da ih obavijestis. Lovu dobijes kad golub pismonosa stigne.

12 godina

Poslao sam im mail.jos u cetvrtak,rekli da ce vratit proizvod te da im dam adresu i broj narudzbe da posalju kurira i od onda ni traga ni glasa odgovoru

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
big_guy kaže...

Poslao sam im mail.jos u cetvrtak,rekli da ce vratit proizvod te da im dam adresu i broj narudzbe da posalju kurira i od onda ni traga ni glasa odgovoru

Provjeri da li su odradili ako jesu, onda čekaš overseass da dođe kod tebe pkupiti paket njega zapakiraš i račun staviš unutra i kada njima stigne kroz 2-3 tjedna isplate lovu na račun

12 godina

Kako da provjerim? 😅

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
big_guy kaže...

Kako da provjerim? 😅

Ista stvar kod mene. Slao mailove ali nista, nakraju sam zvao i uspio dobiti agenta.

Dobijes mail potvrde o preuzimanju od overseasa i dodje kroz dan/dva. Ako to nisi dobio, onda jos nisu ni predali zahtjev. Najbolje ti njih nazovi i rijesi tako.

13 godina

Ima tko možda rođendanski kupon da je dobio ovih dana da mu ne treba?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina

Zanci zaobilazit edigital u sirokom luku?? 

R33mba#2892
Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina

ako slucajno moras sta reklamirat kod njih moras se dobro psihicki pripremit i biti spreman da ce potrajat neko dulje vrijeme

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

za par kuna uštede da riskiram i dobijem prepakirani proizvod koji je netko vratio ili da čekam pola godine povrat, ne hvala..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Ma ja gledo Tv kod njih..

Da izvalim 6-7k kn i onda da se naje+avam? no way..

prekrizeni zauvjek kod mene

R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina

Ocjena 9.0  ,sve nešto mislim da ovo nisu ocjenili kupci...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina

Mene samo zanima kako to dunkcionira u .de

Jer vidim da i tamo imaju trg. Sumnjam da mos njemce je+avat ko nas marvu.. 

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina

Stigla vidalica sa ed .😞😞😓

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.1.2021 18:21 (zzz).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
zzz kaže...

Stigla vidalica sa ed .😞😞😓

Ispravi klještima i daj im ocjenu 10 na onom gore linku koji si stavio :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 mjeseci
Znači, uspila sam ostvariti povrat sredstava, i to u punom iznosu.
Pitali su me želim li novce ili zamjenu za nešto drugo.
Ja sam tražila zamjenu, eto, tek toliko da ne čekam novce.
Da bi mi poslali novi proizvod, sa istom nabavnom cijenom, ništa umanjena za onaj moj slavni povrat(iako je sve dogovoreno).
Proizvod sam naravno vratila nazad, i napisala u mailu da više ne želim nikakav proizvod već povrat novaca i u privitku broj računa.
Zanima me koliko dugo ste čekali na povrat?

0 0 hvala 0
12 godina
Marina985 kaže...
Znači, uspila sam ostvariti povrat sredstava, i to u punom iznosu.
Pitali su me želim li novce ili zamjenu za nešto drugo.
Ja sam tražila zamjenu, eto, tek toliko da ne čekam novce.
Da bi mi poslali novi proizvod, sa istom nabavnom cijenom, ništa umanjena za onaj moj slavni povrat(iako je sve dogovoreno).
Proizvod sam naravno vratila nazad, i napisala u mailu da više ne želim nikakav proizvod već povrat novaca i u privitku broj računa.
Zanima me koliko dugo ste čekali na povrat?

Meni cim su odg... na mail, kroz 2 dana stigla uplata

10 mjeseci
Jesu vam javili kad su uplatili?
10 godina

Prošli tjedan naručio neku sitnicu od 300ak kuna kod njih, piše garancija godinu dana. Danas stilog bez računa, garancija s nekih par generičkih podataka na mađarskom, bez datuma izdavanja garancije...na stranici piše da je račun potreban za ostvarivanje garancije. Znači za imalo ozbiljnije kupovine zaobilaziti u širokom luku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

jesi napravio account na njihovoj stranici, ako jesi onda su računi vjv tamo

2 mjeseca

ja sam kupovao 7-8 puta. problema nema.

provjeren web shop, dobre cijene.

0 3 hvala 0
12 godina
MV player kaže...

ja sam kupovao 7-8 puta. problema nema.

provjeren web shop, dobre cijene.

Provjereno problenatičan web shop 😄🤣

2 mjeseca

možda ima i razmaženih kupaca koji nemaju pametnijeg posla u životu nego dramatiziraju sve živo.

Opetujem web shop u kojem sam puno kupovao i uvijek sam dobio sve naručeno često po jako dobrim cijenama.

platite pouzećem i pregledajte paket ukoliko se bojite pa ste na miru.

1 0 hvala 0
6 godina

Jesi, s 2 dana registracije na forumu imas 6 miliona kupovina. Meanwhile, 50 stranica raznoraznih prituzbi manje znace. Svakakvih trolova danas ima.

7 1 hvala 0
2 mjeseca

nedavno sam kupovao kod ED narudžba 5 ili 6 stvari u 2 paketa su mi poslali.

naplaćena mi je jedna dostava. brzo točno putem overseasa.

ukoliko nemaju na lageru napišu datum kada će nabavit obično dan ili dva. Ako je netko nesiguran neka naruči pouzećem i tu se mirno spava i rizika praktički nema. čini mi se da su posebno povoljni kod LG brenda, više LG stvari sam kupio sve odlično.

osobne frustracije liječi si prema preporuci stručnjaka tu nikako ne mogu pomoći. trolova i neznalica ima da.

0 1 hvala 0
5 godina

Jesi mozda reklamirao koju stvar , sa izneses svoje iskustvo?

6 godina
MV player kaže...
osobne frustracije liječi si prema preporuci stručnjaka tu nikako ne mogu pomoći. trolova i neznalica ima da.

Svakako se slazemo oko lijecenja frustracija.

Preporucam da trolovi od 5 dana probrowsaju ovih 74 stranice pa jave dojmove sto su doznali.

7 godina
Ja nisam nista kupovao u njih i osjecam se pokradeno. Svakako cu upozoravati druge koji misle kod ove bagre uzet.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 mjeseca

Sancta D, Ekupi, mall, abrakadabra, E. digital, elipso, sve provjereni webshopovi. Nedavno sam otkrio jedan kojeg stavljam u sam vrh zove se Svijet medija. Na svima sam kupovao i uvijek bilo super i reklamacije i povrati robe i novca.

Više opreza je potrebno kod novih firmi naravno, ovi koji su dugo na tržištu kao svi navedeni su provjereni. Drugačije ih nebi bilo.

Internet prodaja stalno raste i ozbiljnost je svima najvažnija.

Loših iskustava zna biti, ali to su izolirani slučajevi. Sigurno ima i "pacijenata" koji naručuju sa ciljem da probaju i namjerno vraćaju robu. Osobno kada sam vraćao to je bila jedna TV i slušalice dobio sam povrat 100% ali vratio sam uredno zapakirano praktički nekorišteno samo isprobano. 

Ovi koji misle muljati webshop u startu, vjerujem da budu izvan sebe kada ih prokuže. Pa webshop se time bavi, nisu tukci. Ako je netko nezadovoljan on to kaže 20-30 ljudi, kad je zadovoljan od 5-10 ljudi max. To su osnove. Svi teže da kupci budu zadovoljni. Cijene dostave su dosta poskupile. Volim besplatnu dostavu.

0 0 hvala 0
7 godina
MV player kaže...

Loših iskustava zna biti, ali to su izolirani slučajevi. Sigurno ima i "pacijenata" koji naručuju sa ciljem da probaju i namjerno vraćaju robu. Osobno kada sam vraćao to je bila jedna TV i slušalice dobio sam povrat 100% ali vratio sam uredno zapakirano praktički nekorišteno samo isprobano. 

Ovi koji misle muljati webshop u startu, vjerujem da budu izvan sebe kada ih prokuže. Pa webshop se time bavi, nisu tukci. Ako je netko nezadovoljan on to kaže 20-30 ljudi, kad je zadovoljan od 5-10 ljudi max. To su osnove. Svi teže da kupci budu zadovoljni. Cijene dostave su dosta poskupile. Volim besplatnu dostavu.

"Izolirani slucaj" *svaki put kad netko nesta reklamira mora se jebavat sa njima par mjeseci*  Ak je bas tak izoliran slucaj, kak FB grupa "ed prevareni kupci" raste iz dana u dan ?

12 godina
MV player kaže...

Sancta D, Ekupi, mall, abrakadabra, E. digital, elipso, sve provjereni webshopovi. Nedavno sam otkrio jedan kojeg stavljam u sam vrh zove se Svijet medija. Na svima sam kupovao i uvijek bilo super i reklamacije i povrati robe i novca.

Kad kupujuš u e digital,to je kao da kupuješ u brače troter.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice