Ekupi BONOVI

poruka: 190
|
čitano: 83.500
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
Ekupi BONOVI

Ponovno aktualno za vikend

4 0 hvala 1
12 godina
Re: Ekupi BONOVI
Što ste ugrabili?
Eventualno S22 za 5100kn se ne čini loša ponuda?

0 0 hvala 0
5 godina
Ekupi BONOVI

Ekupi je jednostavno shvatio što vi radite s bonovima da je brutalno povisio cijene da tek s bonovima proizvodi dođu na približnu cifru kao u drugim trgovinama. Jednostavno ekupi je postao neisplativ zbog cijele proslogodišnje strke za bonovima zbog kojih su prodavali proizvode ispod cijene i gubili profit. Neisplativo za čekati bonove. Po meni bi ih jednostavno trebali ukinuti i vratiti cijene na staro i da uvijek tako stoje do neke akcije koja ne treba bonove.

1 0 hvala 0
8 godina
Re: Ekupi BONOVI
Jure123321 kaže...

Ekupi je jednostavno shvatio što vi radite s bonovima da je brutalno povisio cijene da tek s bonovima proizvodi dođu na približnu cifru kao u drugim trgovinama. Jednostavno ekupi je postao neisplativ zbog cijele proslogodišnje strke za bonovima zbog kojih su prodavali proizvode ispod cijene i gubili profit. Neisplativo za čekati bonove. Po meni bi ih jednostavno trebali ukinuti i vratiti cijene na staro i da uvijek tako stoje do neke akcije koja ne treba bonove.

A do toga zakljucka ste dosli jer su vam oni rekli ?  Mislim da je mnogo slozenija situacija... Osobno uzimam na e kupi zbog relativno niskog praga za besplatnu postarinu, iako koliko sam shvatio oni salju krajem tjedana i ceka se duze, ili je pak sto su oni u neku ruku samo posrednik pa dok dode do njih se malo oduzi. Sto se tice cijena obicno su malo skuplji, dok s popustima spuste na najeftinije trzisno bar po nabavi, iako najbolje je kad imaju 10%, a vecini ljudi isto vjerovatno znaci nesto i sto taj popust vrijedi mislim na rate, dok shopovi koji su jeftiniji obicno imaju razlicitu cijnu za gotovinu ili peglanje kartice.

Za cijene osim Corone koja je prakticki 2 godine zaustavila gospodarstvo, nerelano je ocekivat da se preko noci sve vrati na prijasnje proizvodne kapacitete. A i da se sve vrati na staro, sad s Ukrainom i Rusijom cijena goriva varira, a sto Kinezi ili netko drugi napravi treba doc do kupca, budci da vecina roba ide morem onda dode Suez i evergreen + sve procedure oko ulaska u luku pa onda fino vozarina kontenjera s 2000$ ljepo  skoci na 10 000$ . Kad se sve sabere msm da su cijene relativno ok...  

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
14 godina
Ekupi BONOVI

Propustio sam vikend akciju, gledam laptop od 4200, ako netko ima kakav kupon za 5-10% off bio bih zahvalan

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Ekupi BONOVI

kupio bih novi televizor,pa ako netko ima kod za popust zahvaljujem. 

5k+ je cifra

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Ekupi BONOVI

Ima možda tko bon za ekupi 6k + cifra ?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Ekupi BONOVI

Do 4.4. u 9h vrijede ovi kodovi(50kn popusta na minimalno 500kn potrošnje):

1AP5-PWET-6WWK-SLYL-9PP7

1AP5-PSET-6WWK-ESNW-7NEH

1AP5-PYET-6WWK-LTST-5N57

2 0 hvala 1
7 godina
Ekupi BONOVI

Pozdrav!

Kupujem proizvod za 2000 + kn pa bih bio zahvalan ako netko ima neki kod za popust, hvala :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Ekupi BONOVI

Ovo vam je krenulo danas

5 0 hvala 4
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice