Ekupi BONOVI

poruka: 102
|
čitano: 30.638
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 dana
Re: Ekupi BONOVI
I da, još sutra vrijedi univerzalni kod za popust od 100 kn: 100EKUPI, za iznose iznad 1.000,00 kn i može se kombinirati s ostalim kodovima ako ih ima.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 22:39 (mateovic).

0 0 hvala 0
12 dana
Ekupi BONOVI

Večer! Znam da je zadnji čas, al evo dobila sam kodove pa dijelim ove koje  nisu iskorišteni: 

KUPKO50-CGTA-SBT6 (450-1000)

KUPKO100-GERP-2SSM (1000-2500)

KUPKO500-P7B1-1NXY ( IZNAD 4500)

2 0 hvala 1
8 dana
Poz mateovic,

Jesu li kuponi iskorišteni? Može li se to provjeriti?

0 0 hvala 0
8 dana
Pozz,

Kupujem kosilicu od 2689,00 kn. Ako netko ima promo kod, bila bih zahvalna.

0 0 hvala 0
12 dana

Bok!

Vrijedili su do 15.09., tak da ništa više od toga...jedino ak su krenuli s nekim novim kuponima.. A inače, provjeri se na način da se upiše i proba aktivirati, odmah je vidljiv iznos za koji se umanjuje.

8 godina
Stvar je ovakva - naručivao sam štošta preko Ekupi unazad 2 tjedna te sam uz pakete dobio 3 letka s kodovima za popuste (vrijede do 15.10.2021.); još štošta bi trebao naručiti/iskoristiti te kodove, ali vidim da mi Revolut šalje bonus za svakoga tko se registrira preko mog linka - pa računam, ako bi se netko registrirao, pošaljem mu kod koji treba jer je očita win-win situacija (meni je svejedno da li kupio uz popust preko Ekupi koda ili s tim bonusom od Revoluta a nekome će kod za popust dobro doći).
Slike gdje se vide kodovi/rok, te za informacije oko Revolut registriranja - slobodno preko poruka; ako ovo nije u sferi nedozvoljenog. Lp

0 0 hvala 0
8 godina
Ekupi BONOVI

Ima tko koji kod viska od 250kn koji vrijedi do 15.10.2021 da mi posalje na pp..bio bi zahvalan

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 dana

Javim ak mi dođe koji s paketom. Trebao je jučer bit dostavljen, ali ništa...

3 godine
Ekupi BONOVI

Ako netko ima kupon s popustom od 250,00 kn molim da mi pošalje na pp.

Hvala unaprijed :)

0 0 hvala 0
4 mjeseca
Ekupi BONOVI

Pozdrav, ukoliko neka dobra duša ima bonove za ekupi i voljna ih je podijeliti molio bih da mi pošalje koji na pm. 😊

Hvala unaprijed! 

0 0 hvala 0
8 godina
Pozdrav,
Htjela bih kupiti štapni usisavač (1100 kn), može li mi itko udijeliti promo kod.
Unaprijed zahvaljujem!
pm
Poruka je uređivana zadnji put jučer u 1:47 (toyota rav4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Molim i ja ako netko ima za kupnju preko 4000kn.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice