Amazon.de/amazon.com

poruka: 662
|
čitano: 377.394
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Jel se moze kako ugasit ono usrano nudenje da uzmem prime na svakom checkout?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Uzmeš prime
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Aktiviro sam one click chehckout pa nek jede govna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Amazon.de/amazon.com

Pozz jel amazon.de ima free returns za hr i kak to funkcionira? Isprinta se njihovo nešto i na poštu?

 
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Ja sam prije nekih dva mjeseca vraćao smartwatch. Kad sam zatražio return, automatski mi je izbacilo koliko će mi poštarine vratiti. Mislim da je bilo oko 8,50€, a mene je preko pošte koštalo 80 kn. Lagani pušing, ali zanemarivo.

Znači nisu me naknadno tražili račun od pošte, već mi je prije vraćanja na amazonovoj stranici pisalo koliko ću dobiti povrata za poštarinu.
10 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
MESFET kaže...

Pozz jel amazon.de ima free returns za hr i kak to funkcionira? Isprinta se njihovo nešto i na poštu?

 Ne treba printat nista.

 

 Znaci, kada budes slao paket na tu i tu adresu, od poste ces dobit 2 papira... 1 ce ti bit racun a 1 ce ti bit malo veci papir gdje ti pise podaci posiljatelja/primatelja i jos neke info zajedno sa tracking numberom.

 Na tebi je da na impressum amazon de (samo stavi @i . jer mi neda napravit post ako to stavim tamo) kazes da si sve spakirao i poslao na doticnu adresu koja ti je recena, i da trazis refund za dostavu/paket koji si morao platiti, nakon toga poslikaj racun i taj papir (prvo cijeli papir pa onda dodatno uvecas tracking number da je vidljiv, on ti se nalazi odma ispod barkoda).

 

Ja sam u 9mj. 2020 slao tako G29 na neku adresu od amazon.de, u supportu mi je receno da se ovak napravi i da se dobije 100% povrata novca (a to sam i dobio nakon par dana slanja emaila, 150kn).

 

Edit: Sad, ne znam jel ista situacija sto se tice vracanja jer od ovog je ipak proslo malo vremena tak da se mozda nesto promijenilo...

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 20:39 (hahhaajaads).
7 godina
protjeran
offline
Amazon.de/amazon.com

Krenuo opet Amazon Prime Days, ima super stvarcica na popustu.

Naravno, negdje pise da je spusteno sa 800 na 300, al kad se usporede cijene na Geizhalsu,

vidi se da je spusteno sa 450 na 300 - tak da treba pazit, al opet dobro.

 

Uzeo Rowenta RO4825 Compact Power XXL za 59€, odlican mali i lagani usisavac sa mnogo snage.

Nije zamjena za bolji usisavac, ali je kompaktan i prenosiv. Plus ima HEPA filter koji se moze prati,

dok se zracni filter moze iscistiti, i u najgorem slucaju promjeniti, kao i svaki drugi.

https://www.amazon.de/gp/product/B084BHSWT4/

 

 

 

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Pozdrav planiram kupiti monitor sa amazon.de. Pa me zanima kako ide za garanciju preko amazona? Na našim shopovima za taj model je garancija 3 godine, pa me zanima je onda i na amazonu tako i kako ide ako mi se pokvari ili bude bilo problema? Znam da amazon ima dobar return policy pa ga mogu bez problema vratit nakon mjesec dana ili tako neš ako mi se ne svidi. Ali šta ako se sam od sebe pokvari nakon godinu i pol?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Amazon.de/amazon.com

Kao i sva elektronika preko Amazona.

Prvih 30 dana mozes vratiti bez obzira na sve (osim ako polomis, ostetis),

prvu godinu dana Amazon proslijedjuje uredjaje na servis,

a svo vrijeme garancije daje i skrbi proizvodjac - dakle od dana 1 do zadnjeg dana

mozes registrirati uredjaj na stranici proizvodjaca, priloziti racun od Amazona,

i u slucaju kvara, otvoris ticket, dobijes broj za slanje sa adresom,

stavis uredjaj u originalnu kutiju, unutra papir sa brojem naloga za servis,

izvana nalijepis otpremnicu koju placa proizvodjac, te nazoves dostavnu sluzbu

koja je na otpremnici, da dodje pokupiti paket.

Kad se uredjaj popravi ili zamjeni, dodje ti direktno od proizvodjaca natrag.

 

Tako to funkcionira zadnjih 50+ godina, samo sto nije bilo online ticketa,

nego si nazvao telefonski broj u Nizozemskoj, Poljskoj itd., dobio sve telefonski

i rucno ispunio sve. Danas je to jednostavno, doslovno trebas znati svoje ime i prezime,

adresu, procitati serijski broj sa uredjaja, uskenirati racun i staviti na web proizvodjaca.

Ticket se generira automatski i broj naloga i otpremnica se isprinta i nalijepi na kutiju.

 

I uglavnom preko proizvodjaca sve ide relativno brzo, tipa Seagate za kucne korisnike rijesi

u roku 10 dana, za poslovne next-day, isto tako i HP, WD, DELL, Lenovo itd.

 

Kupuj uvjek brand sa podrskom, osobito ako imas lokalne servise, pa da ne mora ici izvan drzave.

Tipa HP centrala je u njemackoj na vise lokacija, a sabirni centar je u Becu - tako da je podrska super.

Ti si gledaj da u HR imas servis, tipa ASUS, DELL, ACER itd., a preskoci nesto sto nemas servis u blizini,

tipa MSI ima jedini servis u Poljskoj - tako da kad mi se pokvario vent na laptopu, morao je za Poljsku.

Drugi put sam ih sam zamjenio, narucio ventove sa AliExpressa, nije mi se dalo cekati 13 dana.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

Puno hvala na detaljnom odgovoru!

2 godine
neaktivan
offline
Amazon.de/amazon.com

Pozdrav, da li je bolje uzeti standarnu ili ekspresnu dostavu kada se naručuje sa amazona 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

To ti sebe moras pitat, a ne nas.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
2 godine
neaktivan
offline
Amazon.de/amazon.com

Ako se odabere ekspresna dostava koja dostavna služba dostavlja u Hrvatskoj

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.7.2021 20:07 (ToniCRO).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
ToniCRO kaže...

Pozdrav, da li je bolje uzeti standarnu ili ekspresnu dostavu kada se naručuje sa amazona 

 gls ili hp express dostavlja po defoltu, bar je kod mene bilo tako svaki put.

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
2 godine
neaktivan
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
blackdevil kaže...
ToniCRO kaže...

Pozdrav, da li je bolje uzeti standarnu ili ekspresnu dostavu kada se naručuje sa amazona 

 gls ili hp express dostavlja po defoltu, bar je kod mene bilo tako svaki put.

 Da li svaki put odabereš standarnu ili ekspresnu dostavu

16 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

obična, najčešće je 15€

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
6 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Bok ljudi,

gospon google ne pomaže pa da pitam tu. Postoji neki način da se filtriraju na amazonu (/.com/.de/.uk kojemgod jer sam probao sve i nisam uspio) da mi za search izbaci samo iteme koji su dostupni i koje mogu naručiti na svoju adresu (dakle u HR)?

Stavio sam adresu u profil i filtrirao sa kvačicom International Shipping Eligible. Ali mi se ipak pojavljuju itemi koje ili nemaju na stanju (a to ne vidim kako filtrirati) ili ako ih imaju na stanju, dodam u košaricu i kod shippinga mi izbaci da je problem s itemom, da ga ne shippaju na moju adresu.

 

Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Postoji extenzija za Chrome, ali da me ubiješ ne mogu se sjetiti kako se zove. Koliko pamtim, funkcionira solidno. Proguglaj malo. Vjerojatno ima Amazon u nazivu.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Hexfire kaže...
Postoji extenzija za Chrome, ali da me ubiješ ne mogu se sjetiti kako se zove. Koliko pamtim, funkcionira solidno. Proguglaj malo. Vjerojatno ima Amazon u nazivu.

 Tnx,

 

nije savršeno, ali je bolje nego bez njega - Amazon Assistant for Chrome.

 

 

14 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Da ih pohvalim. Vraćao jednu stvar srednje velične i zaboravio u brzini naljepiti one papire koje traže da budu na kutiji.
I danas stigla obavijest da ide refund. Mislio sam da će se to zagubiti u njihovom skladištu i da nitko neće tražiti po imenu i prezimu pogotov zbog dijakritičkih znakova.
Stvarno je odlično sada kada imaju dostavu preko HP-a jer košta manje, a i slanje nazad je full ok preko DPD-a. Šteta je što nemaju deal s HP-om i za vraćanje po nižim cijenama uz neku jednostavnu proceduru.

 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

citam da amazon salje kod nas i sad pokusao naruciti alexu, znaci njihov proizvod i kad stavim HR adresu pise da ne salju. jer to pocelo slanje ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Trazi International verziju alexe.
11 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

ma koju god da sam stavio nece...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Ocito nisi dobru verziju odabrao jer salju, probaj ovaj link


https://www.amazon.de/-/en/l/26208164031/ref=nonrow_dp
11 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

da te dvije prolaze al ja hocu echo dot 3 jer je on 25€, a ove 60 i 100€, a isti uredjaj pa mi se ne isplati davati toliko novaca.

15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
A onda nazalost nema druge nego mailbox
2 godine
neaktivan
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Pozdrav,
zamolio bih iskusnije kupce preko amazon.de za pomoć.
Htio bih djeci kupiti :
1. Fire HD 10 Kids tablet
"https://www.amazon.de/dp/B08F69758D/ref=pav_d_fromAsin_B07WFLBX6W_toAsin_B08F69758D"

2. Fire HD 8 Kids tablet
"https://www.amazon.de/dp/B07WFLBX6W/ref=pav_d_fromAsin_B08H5QTHHW_toAsin_B07WFLBX6W"

Nakon što odaberem proizvode i dođem pod stavku adresa dostave javlja mi stalno sljedeću grešku:
"Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.
To dispatch this item to additional addresses, increase the quantity."

Probao sam unijet i adrese od prijatelja iz ZG, ali jednostavno nikako ne mogu riješiti taj problem.

Hvala,

LP,
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
mikica-car- kaže...
Pozdrav,
zamolio bih iskusnije kupce preko amazon.de za pomoć.
Htio bih djeci kupiti :
1. Fire HD 10 Kids tablet
"https://www.amazon.de/dp/B08F69758D/ref=pav_d_fromAsin_B07WFLBX6W_toAsin_B08F69758D"

2. Fire HD 8 Kids tablet
"https://www.amazon.de/dp/B07WFLBX6W/ref=pav_d_fromAsin_B08H5QTHHW_toAsin_B07WFLBX6W"

Nakon što odaberem proizvode i dođem pod stavku adresa dostave javlja mi stalno sljedeću grešku:
"Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.
To dispatch this item to additional addresses, increase the quantity."

Probao sam unijet i adrese od prijatelja iz ZG, ali jednostavno nikako ne mogu riješiti taj problem.

Hvala,

LP,

 Ove proizvode ne Amazon ne šalje u HR.

Ili iskoristiš nekog posrednika za dostavu tipa mailbox.de, ili tražiš neke proizvode koji se šalju u HR.

 

Ne, ne znam ništa o mailbox.de, gore se spominju. Sigurno će 30-tak sekundi Googlanja dati odgovore na sva pitanja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

Dobar ta Mailbox.de. Upotrebljavam ga več preko 10 godina. Sa registracijom dobivaš njemačku adresu za šaljenje.

12 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Na amazon.de platio dodatno za expedited shipping da mi naručeno dođe danas ali ofkors netko je zajebao i moj paket je otišao prvo u francusku i nije stigao danas do mene kako je trebao nego će tko zna kada, tj piše slijedeće:

 

"Now expected 25 September - 1 October

We’re very sorry your delivery is late. Most late packages arrive in a day. If you have not received your package by 1 October, you can come back here the next day for a refund."

 

Vikendom sigurno neće doći, znači u najboljem slučaju ponedjeljak ali vjerojatnije utorak.

 

Vrijedi li se žaliti na takvo nešto? Nit mi je hitno nit mi previše znači tih dodatnih 30kn koje sam platio za brzu dostavu ali svejedno me nervira jer kad nešto platim onda očekujem da ću to i dobiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice