Alzashop

poruka: 556
|
čitano: 229.582
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
Bernard Huky Hux kaže...

A kako bi to funkcioniralo kurirskom službom, recimo Overseasom, DPD?

 

Trebalo bi im dopis poslat i saznat njihov cijenik.

 Funkcioniralo bi, ali dosta skuplje.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
itomic009 kaže...

 Da, kakva carina kad je sve unutar EU ??

 Ovo i mene zanima, kakva su iskustva, naručio bih mobitel ali mi se ne plaća carina.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop
danire01 kaže...
itomic009 kaže...

 Da, kakva carina kad je sve unutar EU ??

 Ovo i mene zanima, kakva su iskustva, naručio bih mobitel ali mi se ne plaća carina.

 Unutar EU nema carine!!!!

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
Alzashop

Narucen je mobitel 25.2. , a jos na trackingu nekom njihovom stoji da je u bratislavi, nisu mi poslali ni track od overseasa. Triba je danas po njihovom stic,ali nije. Jel se nekom ovo događalo?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Alzashop

Meni se dogodilo da je mobiz nekog čudnog razloga proveo 4 dana dulje u skladištu, ali je normalno došao.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
14 godina
offline
Alzashop

Ja sam prvi puta naručio prošli tjedan i došao mi paket u roku 3 dana. 

Za sad sam jako zadovoljan Alzom. Matične koju sam naručio nema kod nas, bila je 5 eur na popustu u trenutku kupovine i još sam imao 5 eura popusta od subscribinga na newslatter. WOW 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Alzashop

Koliko vidim cijene na Alzi su izražene u €. Kakva je situacija kad se plaća putem Paypala u $? Gubi li se puno na konverziji valuta?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Ako koristiš paypalovo preračunavanje, tj njihov fiksni tečaj, a vjerojatno da, tako je barem po defaultu, uzet će ti proviziju ovisno o iznosu (veći iznos, više para uzmu). Ako koristiš drugi tip obračuna, da se gleda tečaj banke, možeš proć nešto jeftinije al ja se ne bi s time opterećivo. Alza je već ionako jeftinija što se tiče 90% stvari u usporedbi sa našim dućanima. Primjer: Kod nas monitor 1066kn u najjeftinijem dućanu, tamo kad se preračuna iz eura =945kn, ja ga uzeo za 980kn preko paypala. Eto i dalje jeftinije nego kod nas za 80-ak kn. 

12 godina
protjeran
offline
Alzashop

sinoc sam sebi gledao neku novu grafu i po meni cijene ne opravdavaju mogucu zavrzlamu s garancijom i servisima! gpu koji sam gledao je 250kn(330€ je bio gpu) jeftinija nego kod nas, evo ti velis 80kn je jeftinij taj monitor! odustao sam jer rizik i vrijeme koje bi mogao izgubiti ako nesto pode po zlu mi nikako ne ulazi u racunicu! jedino ako se nade neki proizvod da je bas ono akcija do bola...lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Ja sam samo dao primjer zadnje stvari što sam uzimao. Recimo kad sam GTX 970 G1 Gaming uzeo tamo za 2870kn, ovdje je ta ista koštala 3200kn. Tako da nađe se dobrih stvari i to dosta jeftinije. 

13 godina
offline
Alzashop

Stiglo!! A na njihovom trackingu je još u Bratislavi LOL

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Alzashop

I meni se to dogodilo dok su vracali grafu s garancije. Pise da je jos u bratislavi a ona kod mene doma nakon 2 dana. 

 

A sto se tice cijena, trenutno nije ni blizu isplativo iz Alze uzimati kao pred pola godine, radi uzasnog rasta dolara i time i alzinih cijena, dok je kod nas sve ostalo vise manje isto (jer je vec bilo uzasno precijenjeno u startu, jel :) )

 

Npr ja sam kupio grafu dok je bila 352 eura, sad je 397. Proc sam platio 212 eura sad je 253. OGROMNE razlike. I tako za svaku komponentu vise manje.

Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Da, drastično je sve poraslo ali zbog dolara. U najboljem trenu sam uzeo konfu taman prije. Sreća 

14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Upravo ovaj vikend Alzashop ima lijepe popuste. Baš sam upiknuo Nintendo Wii U 8gb sa Super Smash Bros igrom za pišljivih 1400 kuna sa dostavom.

 

Kod nas je basic 2000. A i onako naspram deluxe edicije izgubi se sensor bar (i onako imam jedan), ali se dobije controller dodatni. Sada samo treba naručiti Mario Kart 8. :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2015 13:14 (Leryan).
 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Alzashop

evo dobra ploča za 500-tinjak kunića, dok je kod nas oko 800

samo što traje još pola sata pa požurite EDIT: isprika, ne traje još pola sata - nego počinje za pola sata, odnosno već je počelo i imaju još 3 komada!!!

 

https://www.alzashop.com/asus-h81-gamer-d2221866.htm

 

šteta što nema nekih solidnih grafi (ima jedino asusova 750ti s popustom od "čak" 9 posto), monitora i psu-a koje planiram uzeti, pa da ubodem nešto s dobrim popustom

no, kažu da će se artikli mijenjati cijeli vikend, pa nije na odmet provjerit s vremena na vrijeme

 

EDIT:

Leryan

čini mi se da nije sve izlistano i kako kažu ponude će se mijenjat "u valovima" tijekom narednih dana (nije ni ova matična bila u ponudi od starta nego je ubačena naknadno)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2015 14:55 (picajzla0707).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ma neće, svi su izlistani već, sa timerom kada počinje rasporodaja.

 

Btw, trebao sam uzet direktno sa mastercardom od Zabe, a ne preko paypala, prošao bih još 80 kuna jeftinije i razvuklo bi se po ratama.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Kako ide ovo placanje preko banke?

Uzeo bi si hyperx cloud

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Alzashop
drakula789 kaže...

Kako ide ovo placanje preko banke?

Uzeo bi si hyperx cloud

 I mene zanima pa ako netko zna/ima iskustva pa ako moze podijeliti. Isto tako jel zna itko za kakve discount kodove i sl. ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Leryan kaže...

Ma neće, svi su izlistani već, sa timerom kada počinje rasporodaja.

 

Btw, trebao sam uzet direktno sa mastercardom od Zabe, a ne preko paypala, prošao bih još 80 kuna jeftinije i razvuklo bi se po ratama.

 Da li si siguran da možeš platiti mastercardom na rate ? Koliko ja znam Zaba daje tu mogućnost samo određenim web trgovinama u Hrvatskoj

sitnice prave savršenstva a savršenstvo nije sitnica
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Sve što provučeš na mastercard od Zaba-e automatski ide na 12 rata koliko ja znam. Ovo što ti govoriš je za Maestro i Visa kartice.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop

Maloprije nazvao informacijski centar ZABA-e 0800 00 24 i dobio informaciju da ne ide automatski na 12 rata i da se obročna otplata odnosi samo na određene web trgovine u Hrvatskoj, http://www.zaba.hr/home/wps/wcm/connect/zaba_hr/zabapublic/prodajna_mjesta/fba93b8042d7d926b3b7f715605b3b9d.Maestro karticom nije moguće plaćati obročno online.

sitnice prave savršenstva a savršenstvo nije sitnica
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2015 10:01 (balbino).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
Leryan kaže...

Sve što provučeš na mastercard od Zaba-e automatski ide na 12 rata koliko ja znam. Ovo što ti govoriš je za Maestro i Visa kartice.

 Tako je, mastercard i je kartice za obrocno placanje. Visa ovisi a Maestro je zamisljena ko iskljucivo debitna

mojpismonosa
14 godina
neaktivan
offline
Alzashop

Ima tko 5 eura popust za alza? Ili ako mi ga moze napravit bio bih jako zahvalan! Na pp hvala!

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Alzashop

Opet ja ovdje sa pitanjem. 

Čisto da si razjasnim jednu stvar. Besplatna dostava na Alzi vrijedi iznad 99€ koliko vidim. Dal se taj iznos odnosi sa ili bez onih 5% popusta?

 

Planiram kupiti nešto čemu je cijena 103€. Kad uračunam 5% popusta račun ispadne 98€. Hoću li onda na to morati platiti dostavu ili vrijedi besplatna dostava?

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Platit ces dostavu.

A) nemoj iskoristiti 5% popusta

B) iskoristi popust ali dodaj neki artikl za 1 ili 2 eura. Tipa cd kutija ili utp kabel i sl.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
12 godina
offline
Alzashop

Kako dobiti neki popust na alzashopu? 

Regao sam se ali nista nisam dobio.

Hvala.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alzashop

Otiđi na naslovnu stranicu od Alze i trebao bi ti skociti prozorcic da upises email zbog newslattera i dobijes  kupon na 5 eura popusta koji vrijedi za proizvode iznad 40 eura ukupne cijene.

 

P.s. pazi da nemas adBlocker jer onda ti se nece pojaviti.

Probaj posjetiti Alzu sa internet explorerom primjera radi.

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
13 godina
offline
Alzashop

Namjeravam u Alzi uzeti jedan Asus monitor. Zanima me da li netko zna da li će ga u slučaju kvara preuzeti servis u HR, mislim da se radi o SystemOne servisu ili se Asusovi proizvodi moraju slati Alzi?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Alzashop

Da li postoje još kakvi povjerljivi EU based dućani poput Alzashopa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Alzashop
marijanooo kaže...

Da li postoje još kakvi povjerljivi EU based dućani poput Alzashopa?

 Computeruniverse, ima ih jos. Alza ovako pomalo iskace zato sto ako narucujes za stotinjak eura dostava je besplatna, dok je kod drugih i preko 25 eura

mojpismonosa
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice