IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 439
|
čitano: 62.145
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Frende ok ajde nadi meni 3 komada za tu cijenu i zaradi po 300-400 kn i ja cu ih odkupit od tebe,prilika da zaradis 1000 kn za par sati trazenja

0 0 hvala 0
8 mjeseci
protjeran
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Plane to relativno brzo kad ljudi spuste na neku razumnu cijenu poput ovog lika i sličnih koji npr. za iPhone max 256Gb traže 4500kn!

Uostalom kad netko i ponudi takvu cijenu tu nema pregovarnja i cjenjkanja.

To je samo tko prvi njegova djevojka iskeširaš tih 4500kn stisneš čovjeku ruku kad pregleaš uređaj i ćao bao, ko bog.

A ja sebi tražim, nema potrebe za duplim postovima u kojem ja na tom želim zarađivat, nebavim se takvim pizdarijama.

Već i prije sam rekao da će idealno vrijeme bit tamo  oko Uskrsa 2020 da se malo ponovimo i obnovimo 

0 0 hvala 0
3 godine
Sretno

1 0 hvala 1
8 godina

Pozdrav, je li tko imao problem na xs max-u da je zvuk poziva pri najvećoj glasnoći tih toliko da ga se vani u gužvi jedva čuje, kao da je skroz smanjen.

Isto tako kada se pušta youtube ili priča na razglas, zvuk dolazi 95% iz donjeg zvučnika iako je prije bio stereo. Poslao sam ga u t-comu u rijeci na servis,

pa me zanima jel im je običaj mjenjati uređaj, ili se to popravlja...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
Meni se slično dogodilo na 8+ i dobio sam novi uređaj.
10 godina
Zamijenit će ti prednji ekran ako je garantni rok. Ali kud bas u t-Com servis. Misim da ćeš se načekati barem 2 tjedna. Najvjerojatnije ti je usni zvučnik zastopan pa se ne čuje dobro, zvučnik ne rikava tek tako
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Ma odnio sam ga u tcom jer sam ga tamo i kupio, u Rijeci nema ovl.servis, a radije sam ga poslao preko tcoma, nego sam hpexpressom.. pod garancijom je da,... sta se tog zastopavanja tice, vidio sam na netu kako se cisti i probao sam, al nije pomoglo, btw radilo je sve 5 i onda samo q..., nije se mogao u 10 mj ne zastopat , i onda u 1 dan zastopat...

Vidjet cemo sta ce napravit :)

10 godina
Ma ništa ti to ne vrijedi ako ga ne otvoriš i počistis s unutarnje strane, ali da si to napravio izgubio bi garanciju. 90% sam siguran da će ti staviti novi display, sto i nije tako losa stvar jer će ti barem naizgled izgledati kao novi :)
5 godina

Zna li netko gdje mogu u Mail aplikaciji ili postavkama naštimati svakih koliko minuta želim da mi osvježava (azurira) poštu. 
Nisam dugo koristio od iPhonea mail aplikaciju pa sam malo zaboravio. 

Unaprijed zahvaljujem na odgovoru!

0 0 hvala 0
9 godina
protjeran

Postavke -> passwords & accounts -> fetch new data

5 godina

Ekipa, imate li za preporuciti dobru aplikaciju Miracast?

0 0 hvala 0
12 godina

Pozdrav! Zanima me dali je sigurno da garancija na apple iz inozemstva konkretno Švicarske vrijedi u Hrvatskoj?

0 0 hvala 0
10 godina
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)
12 godina
FiCoO kaže...
Da, ali godinu dana. Druga godina ti vrijedi u Švicarskoj (ako si kupio u mediamarkt i sl dućanima)

Zahvaljujem,ma kupujem xs pa pitam.

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

10 godina
vlatko kaže...
FiCoO kaže...

Jos me samo zanima dali funkcionira esim kod nasih operatrera konkretno tmobile  posto trebam dual sim.

Funkcionira isključivo preko HT i to pretplatnika jedino

12 godina
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...

Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

10 godina
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...

Imam sluzbenu A1 karticu,koliko vidim na njihovoj stranici i oni podrzavaju esim,na pretplatu je kartica.

Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

12 godina
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...
vlatko kaže...
FiCoO kaže...

Onda se nešto promijenilo u zadnjih par mjeseci. U svakom slučaju kombinacija je 1esim+1 fizička kartica

A sto sve treba da bi dobio esim?imam sluzbenu karticu na A1,zanima me dali to mogu ja zatraziti ili firma mora podnjeti zahtjev?

10 godina
Ja sam u HT, u mom slučaju je admin firme morao podnjeti zahtjev jer je firma vlasnik pretplate
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice