IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.303
|
čitano: 353.035
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Re: IPhone X - [Rasprava]
Velika je cjenovna razlika između 11 pro max i 11 običan. Prelazak je ok, imaš brzi face ID koji se osjeti prilikom korištenja, ako su ti kamere bitne onda imaš i to bolje (sami senzor je noviji od x) a imaš i dakako ultrawide. Baterija će ti biti daleko bolja nego na X (vrijedi za oba modela s naglaskom na pro max). Tako da trebaš vidjeti šta ti je bitno, ako se ne pronalazis u ovome, i ništa ti od toga ne daje osjecaj “htio bih ovo promijeniti” onda se drži X
PSN: Carlikaa
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
IPhone X - [Rasprava]

Pozdrav, imam pitanje..

naime, kupila sam prije 3 mjeseca novi Iphone XS u nekom shopu. Prije dva dana mi je mobitel ispao ma ni sa pola metra na laminat. Bio je u zaštitnoj maskici, te je imao kaljeno staklo. Bila sam se uplašila da nije puknuo ekran, međutim nije... nego se na zaslonu pojavila zelena vodoravna linija i donji dio ekrana je krenuo rikavati. Odnijela sam mobitel u taj shop u kojem je kupljen te su ga oni poslali u Zagreb u Apple servis zato sto je kupljen kao nov uređaj. Mene sad zanima, da li će mi prihvatiti garanciju i popraviti uređaj zato jer vanjskih oštećenja nema, nema ni ogrebotine na mobitelu. A i nije mi jasno kako se nešto takvo moglo desiti a pao je sa toliko male visine i još je bio zaštićen. Hvala vam svima na odgovorima

lijep pozdrav

0 0 hvala 0
12 godina
Lora2 kaže...

Pozdrav, imam pitanje..

naime, kupila sam prije 3 mjeseca novi Iphone XS u nekom shopu. Prije dva dana mi je mobitel ispao ma ni sa pola metra na laminat. Bio je u zaštitnoj maskici, te je imao kaljeno staklo. Bila sam se uplašila da nije puknuo ekran, međutim nije... nego se na zaslonu pojavila zelena vodoravna linija i donji dio ekrana je krenuo rikavati. Odnijela sam mobitel u taj shop u kojem je kupljen te su ga oni poslali u Zagreb u Apple servis zato sto je kupljen kao nov uređaj. Mene sad zanima, da li će mi prihvatiti garanciju i popraviti uređaj zato jer vanjskih oštećenja nema, nema ni ogrebotine na mobitelu. A i nije mi jasno kako se nešto takvo moglo desiti a pao je sa toliko male visine i još je bio zaštićen. Hvala vam svima na odgovorima

lijep pozdrav

Ako ustanove da nema oštećenja ekrana (unutarnje i vanjsko) onda će ti zamijenit ekran i to je to, ali generalno taj problem se događao na X modelima tako da...U svakom slučaju obzirom da je to Appleova garancija, ako nema oštećenja 99% će ti popraviti odnosno zamijenit ekran

14 godina
IPhone X - [Rasprava]

Kako da mi se svi photo albumi syncaju uvijek sa iphone-a i icloud-a?

Imam uključen iCloud Photos ali ne radi mi sync. Različiti albumi se vide na icloud-u a drugi na iphoneu. Kako to uskladiti da se svi albumi uvijek vide na obje strane?

Riješeno.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 11:34 (makopos).

0 0 hvala 0
11 godina
Ima li tko kakvu preporuku gdje odnesti mobitel u Rijeci na zamjenu ekrana? Radi se o iPhonu XR, mobitel je pao u vožnji s auta, oštećeno je staklo i malo ekran, te mi od tad ne radi zadnja kamera iako na oko izgleda neoštećeno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci
neaktivan
IPhone X - [Rasprava]

Pozdrav,

Kupio sam u jednom shopu rabljeni iPhone X i imam problem da Face ID ne radi... Peikazuje sljedeću grešku: 

Detektiran je problem s TrueDepth kamerom. Face ID je onemogućen.

Ekran nije oštećen i btw iPhone je ažuriran na najnoviji iOS.

Što mislite u čemu je problem?

0 0 hvala 0
13 godina
Vaa123 kaže...

Pozdrav,

Kupio sam u jednom shopu rabljeni iPhone X i imam problem da Face ID ne radi... Peikazuje sljedeću grešku: 

Detektiran je problem s TrueDepth kamerom. Face ID je onemogućen.

Ekran nije oštećen i btw iPhone je ažuriran na najnoviji iOS.

Što mislite u čemu je problem?

Ja bih rekao u u senzoru te TrueDepth kamere.

Mene zanima može li se koristiti taj iPhone bez tog čuda. Valjda se mora šifra svaki put upisivati kada se treba neka app skinuti ili šta već. 

9 godina
IPhone X - [Rasprava]

Popravljen je neoriginal djelovima pa FaceID ne radi.

1 0 hvala 0
3 mjeseca
ocean77 kaže...
Naravno da je uspjesna, kroz 5 godina ce neki novi iPhone placati 14 000 Kn i sjetno se prisjecati 2017 kada je iPhone kostao samo 10 000 Kn...prodavat ce se on i za 2000E bez problema.

Da.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 22:43 (suzana graf).
3 mjeseca
IPhone X - [Rasprava]

Pri telefoniranju iphonom X (starim 4 godine) slabo-tiho čujem osobu s druge strane ,a osoba mene osrednje. Kad uključim zvučnik dobro se čujemo obostrano. Diktafon - ton dobar. Selfi snimanje- ton osrednji. Video snimanje prirode(npr. valovi ) - ton odličan. Video poziv preko Vibera- ton dobar. Pregledala sam desetine tema i pročitala desetke savjeta. Hrvatske, američke i njemačke forume . I Apple forume. Klizač tona lijevo -desno. Gore-dolje. Isključi blue tooth. Uključi isti. Isključi phone noise cancellation . Uključi. Isključi Air drop. Uključi. Očisti zvučnik. Očisti mikrofon komprimiranim zrakom. Prekrij stražnji mikrofon trakom. Reset mobitela. .... Ništa !!! Na novom Iphone 13 pro zvuk izvrstan. Ima li koji znalac ? Hvala unaprijed.

0 0 hvala 0
12 godina
Koji zvučnik je očišćen? S obzirom da se radi o ženskoj osobi (NHF) moguće da je i puder ušao u usni zvučnik i to je potrebno očistiti tako da se otvori telefon, skine zvučnik i ispuše s unutarnje strane. Sve ostale “metode” čišćenja neće donijeti dobre rezultate.
3 mjeseca

Hvala na brzom odgovoru. Očišćena su oba zvučnika . Čak koristila usisivač. Otvoriti mobitel zahtjevna  je stvar. Pogledala sam na Y.T.

Nešto ću smisliti . L.P.

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2022 15:34 (suzana graf).
12 godina
To nažalost neće pomoći. Jedan stari trik iz servisa je korištenje patafixa (ljepilo kao glinamol) koje može pokupiti čestice prašine i eventualno popraviti situaciju ali bez otvaranja nema dobrog rjesenja
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice