IPhone 13 - rasprava

poruka: 131
|
čitano: 22.320
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
Re: IPhone 13 - rasprava
Hacker002 kaže...

Ima tko 13 mini?

Razmišljam o promjeni mobitela u kojemu bih koristio dvije kartice, privatnu i službenu. Obje su HT tako da bi na iPhoneu to trebalo funkcionirati koliko ja znam jer jedna može biti kao eSIM, ispravite me ako griješim.

Trenutno koristim Note 10, nisam baš ljubitelj iOSa jer puno jednostavnih stvari koje na ovome imam je nemoguće za imati na iOSu, ali eto, ili ću sada probati ili ostajem na N10, samo bateriju novu staviti i dobar je za još 12-24mj.

Lomim se između 13 mini i 13 Pro. Kod Pro-a mi je prednost 120hz ekran i bolja baterija, kod minija veličina što je veliki plus, time bih se eventualno i navikao na manje korištenje mobitela.

Pa me zanima kako bi to funkcioniralo sa 2 kartice na miniju? 3 maila bi bila spojena, 4g većinu dana, IG, WA, pozivi, ništa pretjerano, ali nije da se neće koristiti. Kakve su šanse da baterija normalno izdrži dan? Prema svim mogućim reviewima na netu imam dojam da ne bi trebalo biti problema jer nisam zahtjevan korisnik, ali opet, sa dvije kartice se možda situacija mijenja. I cijena je naravno faktor, jer mini mogu uzeti za cca 5600 dok Pro nema ispod 7800-9300, ovisno o tarifi, što još razmišljam je li previše za mobitel, a nekako mi naginje da je.

Savjeti, iskustva?

Supruga ima Iphone 11 - služebeni, privatni email, 2 sim kartice, microsoft meet, i ostali poslovni chatovi...pa joj izdrži bez problema cijeli dan (već ga ima 2 godine i baterija je bez greške). Da ne nabrajam još tu whats app, instagram i sl privatne aplikacije.

Ja imao 12 Pro - ista priča kao kod supruge s baterijom, sam imam 11 Pro isto sranje. Baterija izdrži cijeli dan što god radio.

Uzmi 13 Pro...jer drugo nema smisla.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 8:32 (R36).
12 godina

Nisam o ovome razmišlja, dakle, na iP11PRO i na iP12PRO rade dva sima? Hvala

#HŽV
10 godina
sardax kaže...

Nisam o ovome razmišlja, dakle, na iP11PRO i na iP12PRO rade dva sima? Hvala

U kontekstu dva SIM-a, i u Xs Max rade dvije kartice. 

On je bio prvi koji je to još 2019 podržavao u  brandu! 

ATJ Lučko
13 godina
R36 kaže...
Hacker002 kaže...

Ima tko 13 mini?

Razmišljam o promjeni mobitela u kojemu bih koristio dvije kartice, privatnu i službenu. Obje su HT tako da bi na iPhoneu to trebalo funkcionirati koliko ja znam jer jedna može biti kao eSIM, ispravite me ako griješim.

Trenutno koristim Note 10, nisam baš ljubitelj iOSa jer puno jednostavnih stvari koje na ovome imam je nemoguće za imati na iOSu, ali eto, ili ću sada probati ili ostajem na N10, samo bateriju novu staviti i dobar je za još 12-24mj.

Lomim se između 13 mini i 13 Pro. Kod Pro-a mi je prednost 120hz ekran i bolja baterija, kod minija veličina što je veliki plus, time bih se eventualno i navikao na manje korištenje mobitela.

Pa me zanima kako bi to funkcioniralo sa 2 kartice na miniju? 3 maila bi bila spojena, 4g većinu dana, IG, WA, pozivi, ništa pretjerano, ali nije da se neće koristiti. Kakve su šanse da baterija normalno izdrži dan? Prema svim mogućim reviewima na netu imam dojam da ne bi trebalo biti problema jer nisam zahtjevan korisnik, ali opet, sa dvije kartice se možda situacija mijenja. I cijena je naravno faktor, jer mini mogu uzeti za cca 5600 dok Pro nema ispod 7800-9300, ovisno o tarifi, što još razmišljam je li previše za mobitel, a nekako mi naginje da je.

Savjeti, iskustva?

Supruga ima Iphone 11 - služebeni, privatni email, 2 sim kartice, microsoft meet, i ostali poslovni chatovi...pa joj izdrži bez problema cijeli dan (već ga ima 2 godine i baterija je bez greške). Da ne nabrajam još tu whats app, instagram i sl privatne aplikacije.

Ja imao 12 Pro - ista priča kao kod supruge s baterijom, sam imam 11 Pro isto sranje. Baterija izdrži cijeli dan što god radio.

Uzmi 13 Pro...jer drugo nema smisla.

2300 do 3700kn mi je pro skuplji u usporedbi s minijem, nisam siguran vrijedi li te novce, kojeg smisla ima uopce dati 8,9k kn za mobitel realno, pogotovo kada bi mi i mini prema reviewima trebao normalno izdrzati cijeli dan koristenja

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
IPhone 13 - rasprava

Realno uzeo bi običan, mini je mozda premal ekran a pro mislim ima samo bolju kameru, ne znam vrijedi li ta kamera te love..

0 0 hvala 0
10 godina
MadDogMattis kaže...

Realno uzeo bi običan, mini je mozda premal ekran a pro mislim ima samo bolju kameru, ne znam vrijedi li ta kamera te love..

nije samo kamera tu je i 120hz panela..

battlenet: SUGARfree#21113
4 godine
ProTeinZ kaže...
MadDogMattis kaže...

nije samo kamera tu je i 120hz panela..

uh, istina, na to sam zaboravio, prošle godine nije bila takva razlika..

13 godina
Nije ni ove. Prelazak s 12 pro na 13 pro mi je jedan od većih failova. Na svu sreću, brzo sam ga se riješio.

1 1 hvala 0
13 godina
MadDogMattis kaže...

obican 13 mi nije zanimljiv, ako vec idem na tu velicinu onda bih bolje pro zbog 120hz ekrana. Nije mi na miniju toliko mal ekran, probao sam ga u istyleu i ok mi je, jedino sto me brine je baterija zbog koristenja 2 kartice, ali s druge strane ima bateriju bolju od obicne 12 prosle godine, sto po logici onda ipak ne bi trebalo biti problema

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
4 godine
Sil kaže...
Nije ni ove. Prelazak s 12 pro na 13 pro mi je jedan od većih failova. Na svu sreću, brzo sam ga se riješio.

ozbiljno ?

Sta se ne osjeti taj novi ekran ?

12 godina
Ja evo danas uzeo 13 Pro max, prešao sa 11 Pro Maxa, i mogu reć da sam prezadovoljan što su stavili taj 120Hz naprvu neizgleda neka razlika ali kad koristis mobitel par sati onda skuzis da je sve fluidnije i bolje i brze.. frend ima 12 Pro i danas kad sam malo skrolo face kod njega da vidim razliku osjecao sam ko da sam na mobitelu starijem 5 godina haha cim ti u oko udje tih 120hz+ tesko se vracat na 60 haha normalno nikom nije teze se priviknut na novije i bolje :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice