Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 158.931
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
jureško kaže...

Znaci to mi nece nista izbrisati ?

To nije ono factory reset ?

Ako izbriše, koliko sam ja upoznat sa geometrijom, briše samo WiFi adrese! 
U principu, neznam u kojem kontekstu i o čemu konkretno brinete, slikama, kontaktima, stranicama otvorenim u Safari pregledniku, ...?!?! 

ATJ Lučko
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...

Moja paušalna ocijena se ne odnosi na OS već na opcije. Tebi je normalno da moram isključiti zvuk cijelog mobitela da se ne bi čuo shutter zvuk kamere. Meni je to KATASTROFA. Slikam dosta po stanu i to je katastrofa. Pa neću non stop isključivati i uključivati zvuk cijelog mobitela non stop. 

Ima još takvih stvari ali nije bitno. Sve ima prednosti i mana. Kao što sam napisao to su sve samo mobiteli. Ne doživljavam ih kao osobnu stvar.

Žalosno je da još uvijek postoje ljudi koji reagiraju na raspravu kao da se stvari svode na osobnu razinu i kao da se želi pljuvati po proizvodu. Ja sam iznio moje iskustvo, a ti tu pišeš traktate.

I na par mjesta sam napisao "ako sam sam vidio/shvatio...". Znam da još ne znam sve i da mogu previdjeti neku opciju.

 

A vezano uz regulaciju zvuka u YouTube i Photos nisam uspio preko tipki. Čak je uključen "Change with buttons" pod Sound&Heptics iako ako dobro razumijem to je samo za Ringer and Alerts.
Isključio sam i ograničenje jačine zvuka.

Ne znam ima li još negdje opcija da se omogući regulacija zvuka preko tipki.

A koliko se sjećam s 3GS kad se mjenjalo preko tipki vidio se prikaz zvuka putem crte koja je prikazivala jačinu.

Sada je nema.

 

Btw, neće stavljati sliku koliko sam km prešao zadnjih par dana jer bi bilo hvaljanje.

1.1. sam išao pješice do Medvedgrada tako da i ti imaš neke krive pretpostavke u životu. Dok traje pandemija hodam obvezno svaki dan jer je bitno za organizam.

Pa ni ja ne doživljavam to kao osobnu stvar, no činiš mi se frustriran stvarima koje su poprilično nebitne pa sam ti stoga skrenuo pažnju na tu činjenicu. Nisam od onih koji ima potrebu sve uvjeravati da je ono što i kako ja radim najbolje, ali ne volim ni kad netko drugi to radi.

 

Što se tiče YouTube, normalno mi rade tipke (vidi sliku) i ima kao neki OSD prikaz jačine.

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Izgleda da je HW problem i da se događa i drugima. I sad gnjavaža sa servisom

https://forums.macrumors.com/threads/iphone-12-mini-volume-buttons-unresponsive.2270852/
14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Proradilo nakon restarta. Svašta. Nije da ga nisam restartao od prvog paljenja i kasnije nakon updata.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...

AOD - meni je ta fukncija korisna jer sam redovito imao pregled na obavijesti pojedine aplikacije a da ne palim full ekran

custom ringtone - da ja sa zedge ne mogu stavit ton koji imam još od 2012 god - jebi ga onda. Vidim da ga moram turnut preko laptopa na mob.

Bluetooth - da baš to., eto htio sam prebacit fail ringtoena s Note 9 na Iphone.

Postotak baterije - u gornjem desnom kutu gdje je naslikana baterije - da unutar te baterijce piše postotak. Ljudi koji imaju Androdi znaju o ćemu pričam.

 

Meni je osobno sve osnovna stvar.

 

Da nadodam stavljanje zvuka na vibraciju i tiho. Vibracija fizički gumb, a ako hočeš nečujno otić u postavke i bla bla bla.

 

Meni je ok mob što sam i napisao ali fale te neke osnovne stvari.

Iskreno, osobno malo zazirem od hrpe notifikacija jer mi to razbija koncentraciju i radije ih svjesno pregledavam, no očito je da je to jedan od featurea koje korisnici žele, isto kao što su bili widgeti koje sam isprobao i stvarno mi nisu zanimljivi. Mislim da su priču sa AOD pokušali opravdati sa mogućnošću burn-ina na OLED ekranima.

Ako bih već želio prebaciti datoteku na iPhone sa bilokojeg non-Apple uređaja mislim da bih otvorio browser i kroz iCloud napravio upload.

Postotak baterije je bio do iOS 4, sa 5 je mislim maknut, zašto to znaju valjda samo oni.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...
Proradilo nakon restarta. Svašta. Nije da ga nisam restartao od prvog paljenja i kasnije nakon updata.

Ponekad se nakon updatea treba napraviti restart iz sasvim glupih razloga, meni jednom nije želio otvarati određene aplikacije (FlashScore), no nakon restarta radi bez problema. To mi se u zadnjih 10 godina desilo 4-5 puta, ali može se ponekad javiti.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
ATJLučko kaže...
jureško kaže...

Znaci to mi nece nista izbrisati ?

To nije ono factory reset ?

Ako izbriše, koliko sam ja upoznat sa geometrijom, briše samo WiFi adrese! 
U principu, neznam u kojem kontekstu i o čemu konkretno brinete, slikama, kontaktima, stranicama otvorenim u Safari pregledniku, ...?!?! 

 A klasika, slike, neke dokumenti, kontakti i slično.

Dakle to je samo reset njihovih postavka mobitela? Pri tome ništa ne brišući već samo postavljanja settingsa na tvorničko?

AJ
12 godina
offline
Apple iPhone 12

Evo da ću jedan najbanalniji primjer. Glasnoča zvuka alarma ne možeš zasebno namjestit nego kolika ti je glasnoča zvuka zvona takva ti je i alarma. Evo to je meni stvarno nabanalnija stvar koji je brijem imao Android 2.3.6 odvojeno.

 

ps. barem da mogu glasnoču alarma stavit samo na vibraciju bez tona jer je meni dovoljan zvuk vibracije da me probudi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 16:05 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
jureško kaže...
ATJLučko kaže...
jureško kaže...

Znaci to mi nece nista izbrisati ?

To nije ono factory reset ?

Ako izbriše, koliko sam ja upoznat sa geometrijom, briše samo WiFi adrese! 
U principu, neznam u kojem kontekstu i o čemu konkretno brinete, slikama, kontaktima, stranicama otvorenim u Safari pregledniku, ...?!?! 

 A klasika, slike, neke dokumenti, kontakti i slično.

Dakle to je samo reset njihovih postavka mobitela? Pri tome ništa ne brišući već samo postavljanja settingsa na tvorničko?

Ne, ostale detalje, slike, adrese, dokumente možeš samo OSOBNO FIZIČKI izbrisati, do daljnjeg ostaju "doma"  u memoriji 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
R36 kaže...

Evo da ću jedan najbanalniji primjer. Glasnoča zvuka alarma ne možeš zasebno namjestit nego kolika ti je glasnoča zvuka zvona takva ti je i alarma. Evo to je meni stvarno nabanalnija stvar koji je brijem imao Android 2.3.6 odvojeno.

 

ps. barem da mogu glasnoču alarma stavit samo na vibraciju bez tona jer je meni dovoljan zvuk vibracije da me probudi.

 Sad sam provjerio kod sebe, može se staviti samo vibracija.

 

Odeš u alarme, gore u desnom kutu stisneš "uredi", odabereš alarm koji želiš promjeniti, onda stisneš "zvuk" i skroz pri dnu imaš opciju "bez"

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
cedevita od limuna kaže...
R36 kaže...

Evo da ću jedan najbanalniji primjer. Glasnoča zvuka alarma ne možeš zasebno namjestit nego kolika ti je glasnoča zvuka zvona takva ti je i alarma. Evo to je meni stvarno nabanalnija stvar koji je brijem imao Android 2.3.6 odvojeno.

 

ps. barem da mogu glasnoču alarma stavit samo na vibraciju bez tona jer je meni dovoljan zvuk vibracije da me probudi.

 Sad sam provjerio kod sebe, može se staviti samo vibracija.

 

Odeš u alarme, gore u desnom kutu stisneš "uredi", odabereš alarm koji želiš promjeniti, onda stisneš "zvuk" i skroz pri dnu imaš opciju "bez"

Našao i ja na kraju. 

Svejedno Hvala.


Sad sam si maknuo za poziv one banere jer mi je uvijek bio na vrhu. Stavio sam da mi se poziv pojavi preko cijelog zaslona.

 

 

 

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Pod opcijom spavanje, buđenje može se narediti glasnoća alarma koja nije ovisna o glasnoci zvona
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 20:19 (samurai007).
8 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Iphone bih mogao opisati jednom rečenicom : Najbolji i najdosadniji mobitel koji sam ikad imao.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Neka njega dosadnog... Izgubio i živaca i novaca zadnjih godina na nekima koji nemaju jabuku na sebi.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Haha, zanimljivo. A sto to znaci da mobitel je/nije dosadan? Daj mi primjer jednog koji nije i radi čega nije?
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Na iPhone nemaš previše petljanja u postavkama. Sve radi kako je zamišljeno ili su zamislili za tebe za razliku od Androida gdje imaš dosta prostora da si podesiš kako ti odgovara... Tweakaš da imaš bolju autonomiju, itd. E sad, nekome je to 'dosadno' što nema potrebe za tim na iPhone.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Da, ima dosta primjera. Iphone izvadiš iz kutije, instaliraš aplikacije, staviš wallpaper i to je to. Svaka 3 mjeseca bi promjenio wallpaper, to je sve što sam na njemu radio.

Uzmeš novi Samsung pa gledaš jel ti paše launcher, koji icon pack, pa te hebe baterija pa instaliraš package disabler, pa ne radi, pa ubijaš procese adb komandama. Onda se igraš dex-om, pa ti vrag ne da mira pa ideš instalirati virtualni linux, pa malo emulatora, pa skidaš romove za igrice. Pa spajaš mobitel sa svakakvim ekranima. Malo se smiriš pa ti opet vrag ne da mira pa staviš nova launcher, pa lawnchair, pa sjebeš geste, pol ikona je okruglo, pol kvadratno i tak...

Nikad dosadno 😀
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Southy opusti se malo, zasto si se nasao prozvan na svaku objektivnu kritiku, kao da si ti dizajnirao iOS?

 

 

Kao netko tko koristi oboje, a uglavnom iphone, mogu reci da sam se na sve navikao osim nedostatak klasicne ladice. Na androidu desetak najcesce koristenih aplikacija stavim u donji red na dvije "stranice", a gore idu widgeti za vrijeme i kalendar. Brze ulazim u aplikacije plus gledam dobar wallpaper umjesto stotinu ikona. Sad se, donekle, isto moze i na iOSu, ali ocajno je odradjeno. Imam dojam da su namjerno napravili manje intuitivan i funkcionalan sistem samo da nije isti kao na androidu. Sve bih opet oprostio, ali dosta mi je i gledat isti notch 3,5 godine kad vidim kakva sve rijesenja postoje. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple iPhone 12

postoje rješenja, pop-up, rupa, manji notch, ali ukidaju neke korisne funkcije, kao što je truetone, a senzori za to su u notchu. nijedan android nema ni blizu dobar i pouzdan autobrightness poput ajfona. faceid također nema pravog pandana u androidu, meni je to odlična stvar i baš mi je žao jer na sadašnjem mobu nemam tako nešto. bijeli dan ili mrkla noć - skenira lice i otključa uređaj za manje od sekunde. nema zezanja sa pipkanjem po ekranu ili tipki za otisak, a još kad ima vlage na prstu... 

 

estetski je koma u odnosu na npr op7 pro koji ima pop-up kamericu ili na nove xperije gdje nema notcha, to je definitivno minus.

yippee ki-yay
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Predator003 kaže...

Southy opusti se malo, zasto si se nasao prozvan na svaku objektivnu kritiku, kao da si ti dizajnirao iOS?

 

 

Kao netko tko koristi oboje, a uglavnom iphone, mogu reci da sam se na sve navikao osim nedostatak klasicne ladice. Na androidu desetak najcesce koristenih aplikacija stavim u donji red na dvije "stranice", a gore idu widgeti za vrijeme i kalendar. Brze ulazim u aplikacije plus gledam dobar wallpaper umjesto stotinu ikona. Sad se, donekle, isto moze i na iOSu, ali ocajno je odradjeno. Imam dojam da su namjerno napravili manje intuitivan i funkcionalan sistem samo da nije isti kao na androidu. Sve bih opet oprostio, ali dosta mi je i gledat isti notch 3,5 godine kad vidim kakva sve rijesenja postoje. 

Kupujem mobitel ne zbog estetike nego svega ostaloga. Prije njega sam imao Huawei P40 Pro - one dvije pilule u lijevom kutu. Pilule, notch i što već podržavam ako ima 3D otključavanje lica. Bilo koji drugi način otključavanja mi je osobno bezveze.

 

Ne znam iskreno šta ljudima smetaju te pilule, notch i sl kad je tako i onako gore statusna traka koja pokazuje bateriju/mrežu/jačinu signala i sl. 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Apachy kaže...

postoje rješenja, pop-up, rupa, manji notch, ali ukidaju neke korisne funkcije, kao što je truetone, a senzori za to su u notchu. nijedan android nema ni blizu dobar i pouzdan autobrightness poput ajfona. faceid također nema pravog pandana u androidu, meni je to odlična stvar i baš mi je žao jer na sadašnjem mobu nemam tako nešto. bijeli dan ili mrkla noć - skenira lice i otključa uređaj za manje od sekunde. nema zezanja sa pipkanjem po ekranu ili tipki za otisak, a još kad ima vlage na prstu... 

 

estetski je koma u odnosu na npr op7 pro koji ima pop-up kamericu ili na nove xperije gdje nema notcha, to je definitivno minus.

 Ne znam koji mob imaš, ali meni face ID radi brže na Androidu nego na iPhoneu, upravo testirao, plus što na iPhonu moram još napraviti swipe-up.

Trentno imam kod sebe Mi Note 10 i face id radi u mrklom mraku, nisam to očekivao, ali radi bez problema.

 

Notch mi je užasan, posebno nakon što se prebacim sa Poco F2 Pro na iPhone, baš smeta. Naravno kad radiš duže na iPhoneu privikne se oko, ali opet znaš da to može bolje i ljepše, a kad platiš iPhone 10kkn+ onda očekuješ najbolje.

11 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
mzopg kaže...
Apachy kaže...

postoje rješenja, pop-up, rupa, manji notch, ali ukidaju neke korisne funkcije, kao što je truetone, a senzori za to su u notchu. nijedan android nema ni blizu dobar i pouzdan autobrightness poput ajfona. faceid također nema pravog pandana u androidu, meni je to odlična stvar i baš mi je žao jer na sadašnjem mobu nemam tako nešto. bijeli dan ili mrkla noć - skenira lice i otključa uređaj za manje od sekunde. nema zezanja sa pipkanjem po ekranu ili tipki za otisak, a još kad ima vlage na prstu... 

 

estetski je koma u odnosu na npr op7 pro koji ima pop-up kamericu ili na nove xperije gdje nema notcha, to je definitivno minus.

 Ne znam koji mob imaš, ali meni face ID radi brže na Androidu nego na iPhoneu, upravo testirao, plus što na iPhonu moram još napraviti swipe-up.

Trentno imam kod sebe Mi Note 10 i face id radi u mrklom mraku, nisam to očekivao, ali radi bez problema.

 

Notch mi je užasan, posebno nakon što se prebacim sa Poco F2 Pro na iPhone, baš smeta. Naravno kad radiš duže na iPhoneu privikne se oko, ali opet znaš da to može bolje i ljepše, a kad platiš iPhone 10kkn+ onda očekuješ najbolje.

pa valjda vidis da ima notch prije nego ga platis 10k kuna?

 

kao da ja kazem, kada dajem 1000 EUR za Xiaomi, ne ocekujem da su notifikacije u banani i da mi gasi agresivno podazinske procese ili da imam reklame unutar UI-a, pa se moram jebat rucno to micat

 

isto kako je nekome nepojmljivo 10k kuna za iPhone, tako je nekome nepojmljivo 1000 EUR za Xiaomi

 

i jedni i drugi su u kurcu, jer misle da je cijena mjerilo vrijednosti proizvoda, a nije

 

to sto ti mislis da iPhone treba kostati 500 EUR, a neko drugi da Xioami treba kostati 300 EUR nema veze sa stanjem na trzistu na kojem su proizvodi cjenovno pozicionirani

 

notch, prorez, rupa, full screen, totalno nebitno, ne utjece niti jedno niti drugo niti trece na funkcioniranje mobitela, pogotovo jer je sadrzaj 16:9 a mobitelu su 19:9 pa ti to ne smeta, ionako za koju godinu ce svi biti full screen pa cete opet kukati zbog neceg drugog

 

 

 

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
@ north blue

Ja sam presao na android sa IOS-a samo da si mogu prilagoditi mob kako mi odgovara i da vidim kako je u drugom taboru, i nije mi zao

Makar i ta zatvorenost IOS-a mi nije bila problem jer se mogu naviknuti na sve u pravilu, al im nisam mogao vise preci preko prepumpanih cijena i brze degradacije baterije, tak da trecu srecu nisam vise htio iskusavati
 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

nesto manje od mjesec dana koristenja 12 mini, mogu reci da su mi ove dimenzije uredaja odlicne, i bas mi odgovaraju u svakom pogledu.

 

kako sam presao sa S20+, sada kada ga primim u ruke izgleda kao da drzim tablet, sto ne znaci da nema svojih prednosti ta velicina, naravno za konzumaciju sadrzaja je odlicno, mada je i 12mini sasvim dovoljan za moje potrebe

 

baterija me takoder iznenadila, s obzirom na kapacitet, trajanje je oko 48 sati sa vise od 5h SoT, mi je neki prosjek

 

tesko da cu vise ikada koristiti velike mobitele, osim naravno ako nece biti manjih opcija, i zelio bih da i Android proizvodaci ove godine ponude ovako male uredaje sa top speckama, iako vidim potencijalni problem kod takvih u trajanju baterije, s obzirom na iskustva koja sam imao sa S10e, gdje baterija nije mogla izdrzati 24h

 

ios je, kako je netko spomenuo odlican i uzasno dosadan, uz neke nebulozne stvari koje mi nikako nisu jasne, ali ok, nije nesto bez cega ne mogu, a i ovako manje cackam po mobitelu, jer nemam sta prilagodavati, posto prilagodbe ne postoje 

 

ono sto mi nedostaje sa S20+ su 120hz, app draw i geste

 

medutim kompaktnost 12 mini, lakoca koristenja jednom rukom, njegova jako mala masa, puno bolja integracija aplikacija kao sto je office, filmic pro, koje su mi dosta bitne, su sve prednosti koje mi nadomjescuju ove navedene nedostatke

 

posto sam nabavio i Mac Mini M1, cijelokupna integracija racunala, telefona i iClouda je odlicna i eko sistem mi se kao takav za sada jako svida, vidjet cemo kako ce biti u buducnosti

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Kolega Mitohondri zašto ne odete u darkmode sa ekranom, u svakom slučaju će te za kojih pola sata ako ne i više produljiti vijek trajanja jednog ciklusa bakterije ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
ATJLučko kaže...

Kolega Mitohondri zašto ne odete u darkmode sa ekranom, u svakom slučaju će te za kojih pola sata ako ne i više produljiti vijek trajanja jednog ciklusa bakterije ?! 

dark mode mi ne pase za oci, previse mi se naprezu, bijeli tekst na crnoj pozadini, a dosta baratam sa tekstulanim i brojcanim dokumentima na telefonu.

 

dodatnih sat vremena mi ne igra nikakvu ulogu, jer je i ovako batrerija za moje potrebe odlicna 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
mzopg kaže...
Apachy kaže...

postoje rješenja, pop-up, rupa, manji notch, ali ukidaju neke korisne funkcije, kao što je truetone, a senzori za to su u notchu. nijedan android nema ni blizu dobar i pouzdan autobrightness poput ajfona. faceid također nema pravog pandana u androidu, meni je to odlična stvar i baš mi je žao jer na sadašnjem mobu nemam tako nešto. bijeli dan ili mrkla noć - skenira lice i otključa uređaj za manje od sekunde. nema zezanja sa pipkanjem po ekranu ili tipki za otisak, a još kad ima vlage na prstu... 

 

estetski je koma u odnosu na npr op7 pro koji ima pop-up kamericu ili na nove xperije gdje nema notcha, to je definitivno minus.

 Ne znam koji mob imaš, ali meni face ID radi brže na Androidu nego na iPhoneu, upravo testirao, plus što na iPhonu moram još napraviti swipe-up.

Trentno imam kod sebe Mi Note 10 i face id radi u mrklom mraku, nisam to očekivao, ali radi bez problema.

 

Notch mi je užasan, posebno nakon što se prebacim sa Poco F2 Pro na iPhone, baš smeta. Naravno kad radiš duže na iPhoneu privikne se oko, ali opet znaš da to može bolje i ljepše, a kad platiš iPhone 10kkn+ onda očekuješ najbolje.

Face ID na Iphoneu i Huaweiu nema veze s ovim na Mi Note 10., niti je to ista razina sigurnosti. 

 

Koliko je Face ID siguran na Iphone, da ti bankarska aplikacija dozvoljava taj način otključvanja/potvrde prilikom plačanja. To kod Mi Note 10 ne možeš i ostalih koji nemaju 3D Face ID otključvanje.

 

 

12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
NorthBlue kaže...
Da, ima dosta primjera. Iphone izvadiš iz kutije, instaliraš aplikacije, staviš wallpaper i to je to. Svaka 3 mjeseca bi promjenio wallpaper, to je sve što sam na njemu radio.

Uzmeš novi Samsung pa gledaš jel ti paše launcher, koji icon pack, pa te hebe baterija pa instaliraš package disabler, pa ne radi, pa ubijaš procese adb komandama. Onda se igraš dex-om, pa ti vrag ne da mira pa ideš instalirati virtualni linux, pa malo emulatora, pa skidaš romove za igrice. Pa spajaš mobitel sa svakakvim ekranima. Malo se smiriš pa ti opet vrag ne da mira pa staviš nova launcher, pa lawnchair, pa sjebeš geste, pol ikona je okruglo, pol kvadratno i tak...

Nikad dosadno 😀

Ovo potpisujem 

 

Kod Iphonea ti je mozak na paši. Nemaš tu šta puno namještati.

 

A na Androidu - nema šta ne možeš namjestit, promjenit, dodat...

 

 

14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Već sam na par mjesta pisao da je najveća glupost što ne postoji mogućnost skrivanja notcha ili da je dark mode pravi dark mode s crnom koji skriva notch. Ali ne, Apple mora filozofirati sa estetikom i braniti developerima skrivanje oblih rubova. To su te male gluposti.
Po meni tko kaže da notch nije ružan i da se ne primjeti ima problema sa percepcijom.
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
CroDexter kaže...
Već sam na par mjesta pisao da je najveća glupost što ne postoji mogućnost skrivanja notcha ili da je dark mode pravi dark mode s crnom koji skriva notch. Ali ne, Apple mora filozofirati sa estetikom i braniti developerima skrivanje oblih rubova. To su te male gluposti.
Po meni tko kaže da notch nije ružan i da se ne primjeti ima problema sa percepcijom.

Ima ljudi koje boli ona stvar za notch aj a sam jedna od njih. Totalno mi je notch nebitan, kao i one 2 pilule na P40 Pro. 

 

Znao si što kupuješ...nije da nisi. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice