Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 159.138
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
HAL kaže...
Doslovno se znalo kaj sve Iphone 13 donosi već prije par mjeseci, malen pomak u odnosu na 12 i to je to. Ako su leakovi istiniti Iphone 14 će napokon biti ozbiljan skok naprijed za njih.

 Bukvalno istu recenicu osim rednog broja Iphone citam vec jedno 6 godina....

Kad je to zadnji put bio ozbiljan skok?

16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Realno zadnji je bio sa X modelom. Da su im mobiteli dosadni, jesu 😀.
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ozbiljan skok sa ajfonom 4, pa 6 i zadnje X-om.. sve unutar toga je pomodarstvo
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
HAL kaže...
Doslovno se znalo kaj sve Iphone 13 donosi već prije par mjeseci, malen pomak u odnosu na 12 i to je to. Ako su leakovi istiniti Iphone 14 će napokon biti ozbiljan skok naprijed za njih.

 vjerojatno dolazi 13s pa tek onda 14

16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Čini se da s sufix odlazi u zaborav, niti 11 niti 12 serija nisu imali s.

Realno je ova 13 serija 12s.
6 godina
offline
Apple iPhone 12

upravo sam uradio update na iOS 15.

 

jel se to meni cini ili su animacije dosta brze i mobitel radio dosta fluidnije? 

 

neka mi nego odgovori tko uradi update. 

 

hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
suffix s odlazi u zaborav zbog Pro u imenu...previse bi bilo 13S Pro Max itd
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
_itsmoriarty kaže...

upravo sam uradio update na iOS 15.

 

jel se to meni cini ili su animacije dosta brze i mobitel radio dosta fluidnije? 

 

neka mi nego odgovori tko uradi update. 

 

hvala. 

jedina stvar koja je fluidnija su mi google news, skrolanje vise ne kasljuca, vec radi skroz fluidno

 

ostalo mi je isto

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Netko updateao na iOS15? Iskustva?

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12

pa ono. meni je sve isto. ima par novih fora ali ništa nisam primjetio da radi sporije/brže

iOS kao iOS lijepo radi i sve je oke

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Da li vam radi na iOS 15 Live Text?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Mora biti uključen kod kamere tekst uživo i kod jezik i regija isto. Jedino što onda funkcionira samo iz kamere, ne na prije uslikanim fotografijama. Da bi radilo i na kameri i u fotografijama regija treba biti sjedinjenje američke države, barem za sada. Meni jos ne funkcinira u fotografijama ono prepoznavanje životinja i znamenitosti, valjda isto vezano za regiju.
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Novi update i dodavanje naše regije će valjda uskoro
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.9.2021 8:20 (samurai007).
10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
samurai007 kaže...
Mora biti uključen kod kamere tekst uživo i kod jezik i regija isto. Jedino što onda funkcionira samo iz kamere, ne na prije uslikanim fotografijama. Da bi radilo i na kameri i u fotografijama regija treba biti sjedinjenje američke države, barem za sada. Meni jos ne funkcinira u fotografijama ono prepoznavanje životinja i znamenitosti, valjda isto vezano za regiju.

Kod mene je iphone 11pro pod jezik i regija mi je podeseno :

 

Jezik - Engleski

Regija- Bosna i Hercegovina

 

Ovaj live txt sam sad skuzio slucajno u kameri i funkcionira.Radi i na uslikanim slikam koje se nalaze u albumu,nisam podesavao nista posebno samo je Live txt ukljucen u Language & Region na dnu.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Kada je jezik hrvatski onda se mora podesavati gore navedeno jer je zasad podrzano samo par jezika
11 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

pozz , od prije 1 mj sam vlasnik iphona 12. zadnju sedmicu, malo vise, desava mi se da ekran nema osjetljivost. Ne reaguje na otiske, dol par put ne pritisne ili malo jace. Da li se jos neko susreto sa ovim. Ima neko jeftino kaljeno staklo na displeju kao zastita. Mislim da je od njega, ne znam.

Mujak
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
PiDzI kaže...

pozz , od prije 1 mj sam vlasnik iphona 12. zadnju sedmicu, malo vise, desava mi se da ekran nema osjetljivost. Ne reaguje na otiske, dol par put ne pritisne ili malo jace. Da li se jos neko susreto sa ovim. Ima neko jeftino kaljeno staklo na displeju kao zastita. Mislim da je od njega, ne znam.

 skini to kaljeno i probaj, *ebes kaljeno, kupis ga lako, bitno da ti ekran ne crkava.

13 godina
offline
Apple iPhone 12

Apdejtao sam iPhone 12 Pro Max na iOS 15 i sve notifikacije su ošle k vragu.

Nekad rade, nekad ne. Nekad moram ući u WhatsApp da dođu nove poruke, nekad radi normalno. Notifikacije od gmaila dolaze tu i tamo itd...Nije uključen Focus i uključene su sve notifikacije da dolaze normalno.

 

Ima li itko nekakvu ideju prije nego kaj ga na Njuškalo stavim?

 

Fala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Ima li netko i kakvu ideju zašto notifikacije random dolaze pa ne dolaze na iPhone 12 max pro?. Konkretno je problem s messengerom i instagramom. Nekad dolaze, nekad ne i kad udjem u app tek vidim da imam hrpu poruka.

Ios je updaten, focus je ugašen Itd...

 

Slom živaca ću dobiti s tim telefonom

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
stef_zg kaže...

Ima li netko i kakvu ideju zašto notifikacije random dolaze pa ne dolaze na iPhone 12 max pro?. Konkretno je problem s messengerom i instagramom. Nekad dolaze, nekad ne i kad udjem u app tek vidim da imam hrpu poruka.

Ios je updaten, focus je ugašen Itd...

 

Slom živaca ću dobiti s tim telefonom

 Settings - general - background app refresh

 

Mozda je u tome problem.

9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
stef_zg kaže...

Ima li netko i kakvu ideju zašto notifikacije random dolaze pa ne dolaze na iPhone 12 max pro?. Konkretno je problem s messengerom i instagramom. Nekad dolaze, nekad ne i kad udjem u app tek vidim da imam hrpu poruka.

Ios je updaten, focus je ugašen Itd...

 

Slom živaca ću dobiti s tim telefonom

 ista stvar je i kod mene. instagram pola obavijesti dolazi pola ne..DM nikak ne dolazi, a lajkovi i slično dobijem obavijest. messenger radi uredno ali nije da ga koristim previše. samo insta radi probleme.

pokušao sam on/off notifikacije, ali ne pomaže

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
7 godina
offline
Re: Apple iPhone 12

isti problem imam sa instagramom, imao sam i sa drugim aplikacijama, ali tamo sam uspio rijesiti problem, instagram nikako..

9 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
MadDogMattis kaže...

isti problem imam sa instagramom, imao sam i sa drugim aplikacijama, ali tamo sam uspio rijesiti problem, instagram nikako..

 došao je novi update 15.2 pa možda to riješi sve probleme 

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Pro Max 12 - se nekome SoT prepolovio nakon updatea 15.0 - 15.2?

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice