Apple iPhone 12

poruka: 504
|
čitano: 159.028
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
ATJLučko kaže...
R36 kaže...
Dario7 kaže...
Ista stvar samo 11 pro.
:) bez brige

A nemam šta iskreno ni pisat pa sam automatski manje na forumu.

 

Niti me j.. aplikacije u pozadini, niti me zanima sot, niti imam problema s lagom, niti problema s bilo ćim. Tako da nemam o ćemu pisati.

 
Reci to kolegi Posmatrač ako smiješ , odmah će krenuti kanonada na ! 

 ATJLučko kolega ako ga to veseli onda slobodno :)

5 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
ATJLučko kaže...
R36 kaže...
Dario7 kaže...
Ista stvar samo 11 pro.
:) bez brige

A nemam šta iskreno ni pisat pa sam automatski manje na forumu.

 

Niti me j.. aplikacije u pozadini, niti me zanima sot, niti imam problema s lagom, niti problema s bilo ćim. Tako da nemam o ćemu pisati.

 
Reci to kolegi Posmatrač ako smiješ , odmah će krenuti kanonada na ! 

 ATJLučko kolega ako ga to veseli onda slobodno :)

 Meni svejedno al on kad vidi moj post protiv apple odmah mu cir proradi ;)

13 godina
offline
Apple iPhone 12

Zaminit 12 pro max za s21 ultra sta je bolje po vama ili note 20 ultra i doplatu dobijem od 2500kn

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
augi80 kaže...

Zaminit 12 pro max za s21 ultra sta je bolje po vama ili note 20 ultra i doplatu dobijem od 2500kn

 Nekad veliki protivnik apple telefona, odkad sam uzeo 12 pro, nema nazad, svaka čast samsungu, al ak ga zamijenis, bit će ti žao iskreno. Nisam fanboy, nego samo realan.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
3 godine
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 12
Bolje mijenjaj za dvajst kila dreka nego za samsung
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Kao dugogodišnji korisnik Note serije, kupio sam Note 20 Ultra nakon običnog iPhone 12. Mislim da je Note kod mene bio manje od tjedan dana. Baterija je bila očajna, kao i na S20+ što sam imao. Izgubio sam totalno povjerenje u Samsung nakon serije 20. Ne znam što bi trebali napraviti da se opet poželim vratiti na Samsung? Vratio se na iPhone, ali ovaj put na iPhone 11 Pro Max i nemam više što razmišljati o Android alternativama.
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Ima sam s20 plus i ultru baterija grob,, vratia se 11 pro max pa 12 pa 12 pro max sad mi ovi daje s21 ultra ili note 20 ultra s tim note je exynos 990 isto ko s 20 a novi je exynos 2100

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Iphone minjam jel kad je osvjetljenje 0 siva boja nekad bude zelenkasta  a crna je crna

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple iPhone 12

A nekad sve 5 kazu softwerski ce riješit to

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Posmatrač kaže...
BOGDO kaže...
augi80 kaže...

Zaminit 12 pro max za s21 ultra sta je bolje po vama ili note 20 ultra i doplatu dobijem od 2500kn

 Nekad veliki protivnik apple telefona, odkad sam uzeo 12 pro, nema nazad, svaka čast samsungu, al ak ga zamijenis, bit će ti žao iskreno. Nisam fanboy, nego samo realan.

 To svi kazu ;)

 Tako je, svaki korisnik Apple-a je fanboy ;)

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Dario7 kaže...
Posmatrač kaže...
BOGDO kaže...
augi80 kaže...

Zaminit 12 pro max za s21 ultra sta je bolje po vama ili note 20 ultra i doplatu dobijem od 2500kn

 Nekad veliki protivnik apple telefona, odkad sam uzeo 12 pro, nema nazad, svaka čast samsungu, al ak ga zamijenis, bit će ti žao iskreno. Nisam fanboy, nego samo realan.

 To svi kazu ;)

 Tako je, svaki korisnik Apple-a je fanboy ;)

 

 Ako ti tako kazes... Ne znam ih sve....

10 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Ti si napisao “tako svi kažu”
Ja sam samo potvrdio ;)
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Prvi problem na iphone 12 pro max, traje već koji tjedan. Sugovornici u običnim razgovorima, ali i npr. whatsapp video razgovorima mi tvrde da me ne čuju, tj. da usred razgovora ili nestanem na par sekundi svako malo ili da ponekad zvučim kao da sam u tunelu.

Mob nije pao nikad, nije bio blizu vode i ultra ga pazim. Da li je itko ima sličan problem ili zna nešto o ovome?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
HAL kaže...
Prvi problem na iphone 12 pro max, traje već koji tjedan. Sugovornici u običnim razgovorima, ali i npr. whatsapp video razgovorima mi tvrde da me ne čuju, tj. da usred razgovora ili nestanem na par sekundi svako malo ili da ponekad zvučim kao da sam u tunelu.

Mob nije pao nikad, nije bio blizu vode i ultra ga pazim. Da li je itko ima sličan problem ili zna nešto o ovome?

 zanimljivo,kolega je neki dan uzeo galaxy s21 i isti problem ima....

15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Jos netko ima problem s Airpods Pro na 12 Pro Max?

Na 11 nisam imao taj problem, ali nakon mijenjanja aplikacije iz koje slusam nesto, Airpodsi zakrckaju i nista se ne cuje, a spojeni su. Moram ugasit BT i upalit.
16 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Do sada nisam naišao na ovaj problem. Možda imaš airpodse iz one defektne serije? Imao je kolega i dali su mu nove bez beda.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 6:24 (HAL).
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Pozdrav, pošto sam novi u ovoj temi zanima me gdje kupiti iPhone 12 Mini. Baš me "vuče on". Iako za sad imam Galaxy S20+ al želim se vratit na AJFON (pošto sam imao 8 Plus).

Znam da će sada početi ali zašto Mini ako imaš S20+... ali baš zelim tako "mali mob"....

 

I isto tako gdje ste tj s kojim ste punjačem zadovoljni i naravno koje zaštitno staklo i masku preporučate....

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Gale92 kaže...

Pozdrav, pošto sam novi u ovoj temi zanima me gdje kupiti iPhone 12 Mini. Baš me "vuče on". Iako za sad imam Galaxy S20+ al želim se vratit na AJFON (pošto sam imao 8 Plus).

Znam da će sada početi ali zašto Mini ako imaš S20+... ali baš zelim tako "mali mob"....

 

I isto tako gdje ste tj s kojim ste punjačem zadovoljni i naravno koje zaštitno staklo i masku preporučate....

 

takoder sam presao sa S20+ na mini, jer sam htio sto manji powerhouse. Pripremi se na par dana prilagodbe, razlika u velicini je stvarno ogromna i bit ce ti jako cudno, jer je percepcija zajebana

 

kada dugo koristis tako velike uredaje, mini ce ti izgledati premalo, dok se "mozak" ne privikne , poslje je stvarno uzivancija imati kompaktan uredaj

 

na miniju ne koristim folije, staklo, niti maskice, dbrand naljepnicu imam na pozadini cisto zbog estetike.

 

na S20+ sam probao sve i svasta od zastita za staklo, i na kraju sam bio nazadovoljniji sa ovime , nazalost koliko mi je poznato samo su u Zagrebu, pa ako nisi odavdje nemam neku drugu toplu preporuku

 

a sto se maskica tice, to ti je manje vise sve isti vrag, ili kupi jeftikanere sa aliexpressa ili provjerene nilkin, spigen u nekom od domacih ducana

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Mitohondri kaže...

 

takoder sam presao sa S20+ na mini, jer sam htio sto manji powerhouse. Pripremi se na par dana prilagodbe, razlika u velicini je stvarno ogromna i bit ce ti jako cudno, jer je percepcija zajebana

 

 drago mi je da ima netko tko je također imao s20+... nadam se da neće bit problem ako ti pošaljem i koju PM...

 

ako ti nije problem reci mi gdje si ga uzeo....  i koji si punjač uz nega uzeo... jer ga tražim u Sancta Domenici pa ga nemaju....

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
Gale92 kaže...
Mitohondri kaže...

 

takoder sam presao sa S20+ na mini, jer sam htio sto manji powerhouse. Pripremi se na par dana prilagodbe, razlika u velicini je stvarno ogromna i bit ce ti jako cudno, jer je percepcija zajebana

 

 drago mi je da ima netko tko je također imao s20+... nadam se da neće bit problem ako ti pošaljem i koju PM...

 

ako ti nije problem reci mi gdje si ga uzeo....  i koji si punjač uz nega uzeo... jer ga tražim u Sancta Domenici pa ga nemaju....

prodao svoj preko oglasa, kupio mini preko oglasa, a punjac uzeo onaj original apple, 179kn cini mi se

 

pogledaj oglase, imas nekoliko malih firmi koji kupuju iPhone u EU, a ne preko Hrvatskog distributera, pa su puno puno jeftiniji nego u vecim ducanima

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 11:51 (Mitohondri).
4 godine
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 12
Sil kaže...
Kao dugogodišnji korisnik Note serije, kupio sam Note 20 Ultra nakon običnog iPhone 12. Mislim da je Note kod mene bio manje od tjedan dana. Baterija je bila očajna, kao i na S20+ što sam imao. Izgubio sam totalno povjerenje u Samsung nakon serije 20. Ne znam što bi trebali napraviti da se opet poželim vratiti na Samsung? Vratio se na iPhone, ali ovaj put na iPhone 11 Pro Max i nemam više što razmišljati o Android alternativama.

 Izbacit svoje govno od exynosa, ubacit SD i skoknut do Huawei tabora po savjet
 kako odraditi background killing app pa da covjek nesto i ima od tih silnih miliampera :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 13:01 (bloodborne).
12 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Mitohondri kaže...
Gale92 kaže...
Mitohondri kaže...

 

takoder sam presao sa S20+ na mini, jer sam htio sto manji powerhouse. Pripremi se na par dana prilagodbe, razlika u velicini je stvarno ogromna i bit ce ti jako cudno, jer je percepcija zajebana

 

 drago mi je da ima netko tko je također imao s20+... nadam se da neće bit problem ako ti pošaljem i koju PM...

 

ako ti nije problem reci mi gdje si ga uzeo....  i koji si punjač uz nega uzeo... jer ga tražim u Sancta Domenici pa ga nemaju....

prodao svoj preko oglasa, kupio mini preko oglasa, a punjac uzeo onaj original apple, 179kn cini mi se

 

pogledaj oglase, imas nekoliko malih firmi koji kupuju iPhone u EU, a ne preko Hrvatskog distributera, pa su puno puno jeftiniji nego u vecim ducanima

 Taj punjac za 179kn je 20W ili onaj jadni 5W?

5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
assassin.st kaže...

 Taj punjac za 179kn je 20W ili onaj jadni 5W?

 20W

www.youtube.com/TerabitTV
3 godine
protjeran
offline
Re: Apple iPhone 12
Ja sam frendu 15.2. naručio ugreenov punjač s aliexpressa. Apple certified, pd 20w za 11$. Evo danas stigao.

Sad naručiš i dok se prebaciš na mini taman ti stigne.

Kaj se tiče kupnje minija, na ebay.de su dućani znali prodavat 128 gb model po 730€ s dostavom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.3.2021 15:37 (foofajter).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Apple iPhone 12
foofajter kaže...
Ja sam frendu 15.2. naručio ugreenov punjač s aliexpressa. Apple certified, pd 20w za 11$. Evo danas stigao.

Sad naručiš i dok se prebaciš na mini taman ti stigne.

Kaj se tiče kupnje minija, na ebay.de su dućani znali prodavat 128 gb model po 730€ s dostavom.

5500kn me izasao 128GB 20.12.

 

ima ih sigurno od 4800 za 64gb pa navise za 128 po oglasima, govorim za nove zapakirane sa jamstvom, malo ispregovaras jos za koju kunu dolje i prodes puno puno povoljnije nego u ducanu 

www.youtube.com/TerabitTV
14 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Gale92 kaže...
Mitohondri kaže...

 

takoder sam presao sa S20+ na mini, jer sam htio sto manji powerhouse. Pripremi se na par dana prilagodbe, razlika u velicini je stvarno ogromna i bit ce ti jako cudno, jer je percepcija zajebana

 

 drago mi je da ima netko tko je također imao s20+... nadam se da neće bit problem ako ti pošaljem i koju PM...

 

ako ti nije problem reci mi gdje si ga uzeo....  i koji si punjač uz nega uzeo... jer ga tražim u Sancta Domenici pa ga nemaju....

Evo ti original punjač za 216 kn. Link

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
13 godina
offline
Apple iPhone 12

Imam sad P30 Pro, ali kao da mi je malo dosadio Android pa razmišljam da se vratim na Iphone.

 

Zadnji koji sam imao bio je 5S :D

 

Zanimaju me generalno iskustva. Koliko čitam po nekim reviewima, Apple je s 12-icom napravio odličan posao i koliko vidim taj telefon nema manu.

 

Pa imam par pitanja:

 

1. Kakva je baterija? Na P30 Pro mi već dvije godine najnormalnije izdrži čitav dan. Nije mi bitno da traje više od toga jer ga ionako punim svaku noć, ali dan mora izdržati.

2. Kakva je kamera? Na P30 je bila briljantna pa imam dosta visoke standarde. Makar, ne koristim nikakve PRO modove u kamerama nego klasični za debile "auto", a velim, na P30 su sjajne fotke bile

3. Koliko košta punjač budući da čujem da se dobije samo kabel u kutiji?

 

Fala svima

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Batka na 12 Pro Max ubija. SOT 5h i idem lec s 45%.

Ekran je iznimno dobar, ne fali mi 90/120 Hz uopce. Da trejdam jednu minutu ove baterije za to, mislim da ne bih.


Kamera je mozda najbolja koju sam koristio, aplikacija nije nesto, ali Filmic Pro je cudo. Low light rame uz rame uz Huawei, zum naravno nije, ali sve ostalo video/time-lapse/stabilizacija je klasa iznad svega.

3. Mozes koristit bilo koji USB-C punjac za fast charging, vjerojatno i ovaj od Huaweija.
16 godina
neaktivan
offline
Apple iPhone 12

Vidim da se ljudi raspituju za cijene i kupovinu. Evo moje iskustvo od danas:

Dogovorim s čovjekom za 12 pro max 512 s njuškala cijenu(jako povoljnu) i mi se nađemo.

Ima račun iz HT-a. Šalje mi ga mms-om, provjeravam na internetu SN i kaže 12 pro max 512 Grey(u oglasu pise da je plavi) proizveden prije 3 mjeseca

Covjek dođe i kaže pa nije grey nego plavi haha. Dalje kažem kupujem ga ali moramo ga otvorit i isprobat i pregledat i krenemo.

Nemože se upalit, prazna baterija, stavljamo u autu na punjač i čekamo da se malo napuni, palimo pilu(stavljam svoju SIM), prolazi početne menije i pokušavam app store otvorit, traži da upišem podatke i ne prolazi autentifikaciju Apple ID. Za vrijeme rada dosta trokira, ne otvara menije fluidno. Uključim u meniju Siri i mogu odabrati komunikaciju samo na kineskom haha.Probam FaceTime poziv koji naravno nemože uspostaviti vezu. Na kraju pokazujem vlasniku fotku 12 pro max s neta i vidi se očita razlika (fake ima crni rub cca 7-8mm od ruba ako ne i više.

Eto možda nekoga spasim ovim postom (sebe već jesam)

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.3.2021 21:20 (Brada).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple iPhone 12
Mitch kaže...
....

3. Mozes koristit bilo koji USB-C punjac za fast charging, vjerojatno i ovaj od Huaweija.

 Vjerovatno bas taj ne moze jer Huawei ima svoju verziju brzog punjenja,,,,

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice