Vuze-Preklinjem za pomoć

poruka: 21
|
čitano: 10.661
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Ovako,skinuo sam "Vuze" (onaj noviji Torrent program,trenutno najbrži na svijetu). Upalio sam u petak da mi se download-a jedna igra od 6.16 GB i jutros je tek bilo 55.5 %. Brzina mi je jadnih 20kb/s maksimalno 60kb/s. To mi je bas preeedugo,i nema sanse da je najbrzi program na svijetu tako spor. Pitao sam jos neke ljude i njima je prosjecna brzina oko 200-220 kb/s. Molim vas pomozite,molim vas. P.S. Skidam na laptopu (ako to ima neke veze).

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

a zasto bi bas taj bio najbrzi

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Brzina skidanja filea preko torrent protokola ne ovisi o programu. To je gotovo nevažno. To ovisi o staljim ljudima koji skidau/downloadaju igru. Torrent p2p protokol. To dolazi od peer-to-peer. Što znači da svao šalje svakome. Kad skidaš igru ti si leecher, a kad je uploadaš ti si seeder. To možeš istovremeno raditi. Seedri uploadaju igru. O njihovome broju, brzini kojom te broju leechera ovisi tvoja brzina skidanja. Dakle što je više seedera i njihova brzina što je veća, dok je broj leechera što manji, raste tvoja brzina downloada.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Ovako,skinuo sam "Vuze" (onaj noviji Torrent program,trenutno najbrži na svijetu). Upalio sam u petak da mi se download-a jedna igra od 6.16 GB i jutros je tek bilo 55.5 %. Brzina mi je jadnih 20kb/s maksimalno 60kb/s. To mi je bas preeedugo,i nema sanse da je najbrzi program na svijetu tako spor. Pitao sam jos neke ljude i njima je prosjecna brzina oko 200-220 kb/s. Molim vas pomozite,molim vas. P.S. Skidam na laptopu (ako to ima neke veze).

Sve ti samo ovisi o broju klijenata od kojih preuzimas.

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć

Zato sto odes fino na google i ukucas vuze.com,procitas fino pise (a i na svim top listama za najbrze torrent programe   je prvi,a po i po iskustvu korisnika) "The most powerful bittorrent app on earth."

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć

Znam za to al kod jednog covjeka ista igra (sve isto sa iste stranice sve) se skida 200 kb/s a meni jedva 60kb/s. Takoder imamo isti internet paket.

15 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Zato sto odes fino na google i ukucas vuze.com,procitas fino pise (a i na svim top listama za najbrze torrent programe   je prvi,a po i po iskustvu korisnika) "The most powerful bittorrent app on earth."

  Program nema apsolutno nikakve veze sa brzinom downloada, shvati već jednom

da bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Zato sto odes fino na google i ukucas vuze.com,procitas fino pise (a i na svim top listama za najbrze torrent programe   je prvi,a po i po iskustvu korisnika) "The most powerful bittorrent app on earth."

lol

Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Znam za to al kod jednog covjeka ista igra (sve isto sa iste stranice sve) se skida 200 kb/s a meni jedva 60kb/s. Takoder imamo isti internet paket.

Desni klik na downloading file > Set Down Speed > Umlimited

 

To može biit jedini problem što se tiče softvera. Ostalo ovisi o tvojoj konekciji i seed brzini.

14 godina
neaktivan
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Najbrži - haha

svako će svašta napisati kako bi promovirao svoj proizvod

ako pogledaš malo skoro nitko ne koristi vuze

skini si ljepo utorrent (micro torrent) i skidaj kao i svi ostali

Onaj tko nikad nije pogriješio, nikad nije pokušao napraviti nešto novo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Zato sto odes fino na google i ukucas vuze.com,procitas fino pise (a i na svim top listama za najbrze torrent programe   je prvi,a po i po iskustvu korisnika) "The most powerful bittorrent app on earth."

Ak ti tak banalna reklama uspije oprati mozak bolje ti je da se kloniš interneta. Da ti ne bi slučajno bahreinski princ poslao novac ako mu samo pošalje broj svoje kartice. Ili da ne bi slučajno dobio na lutriji ako samo prvo platiš troškove transakcije.

 

Ili bar slušaj što ti dobri ljudi govore. PROGRAM NEMA VEZE S BRZINOM!

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
14 godina
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Neka autor teme provede ova dva testa:

http://www.speedtest.net/

http://pingtest.net/

 

Pa neka nam pošalje slike od rezultata da vidimo.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
captain_soap_McTawish kaže...

Neka autor teme provede ova dva testa:

http://www.speedtest.net/

http://pingtest.net/

 

Pa neka nam pošalje slike od rezultata da vidimo.

IMHO nebitno, tak možeš samo saznati njegovu max brzinu skidanja. To ne mjenja činjenicu da mu se brzina ne će povečati koji god program da koristio.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I'm gonna train my children to say sudo instead of please.
14 godina
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Kaže da mu prijatelji skidaju znatno većom brzinom. To može biti uzrok dosta problema no postoji mogućnost da mu je brzia skidanja tolika.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 21:14 (captain_soap_McTawish).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć

Torrente ne skidam godinama ali znam da je prije bio problem ako se ne ograniči brzina uploada, vjerojatno može i tu biti dio problema.

 

Inače ove tvrdnje da je neki program najbrži mogu samo nasmijati.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć

Ajde nemoj se praviti pametan imam utorrent i vuze i dva puta sam skidao fil jednom u vuze-u jedan u utorrentu film je ima 50 seddera i 10 lecchera i vuze se dokazao po brzini!!!

15 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
KOZOMAR kaže...

Ajde nemoj se praviti pametan imam utorrent i vuze i dva puta sam skidao fil jednom u vuze-u jedan u utorrentu film je ima 50 seddera i 10 lecchera i vuze se dokazao po brzini!!!

 

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
neaktivan
offline
Vuze-Preklinjem za pomoć

Meni sve leti, razlog = privatni trackeri , klijent je tu nebitan.{#}

Da bi mogli seedat treba napravit portforward (Neki trackeri cak vam smanje brzinu download-a ako niste connectable, tj nemate otvoren port za incoming konekcije)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
Nacky kaže...

Zato sto odes fino na google i ukucas vuze.com,procitas fino pise (a i na svim top listama za najbrze torrent programe   je prvi,a po i po iskustvu korisnika) "The most powerful bittorrent app on earth."

LOL-čina

 

Hvali cigo konja svoga...svi oni kazu da su njihovi proizvodi najbolji...

He who dares, wins
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
insomniac_cro kaže...

Meni sve leti, razlog = privatni trackeri , klijent je tu nebitan.{#}

Da bi mogli seedat treba napravit portforward (Neki trackeri cak vam smanje brzinu download-a ako niste connectable, tj nemate otvoren port za incoming konekcije)


Ma ti mora da koristiš Vuze! {#}

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vuze-Preklinjem za pomoć
nailer kaže...
insomniac_cro kaže...

Meni sve leti, razlog = privatni trackeri , klijent je tu nebitan.{#}

Da bi mogli seedat treba napravit portforward (Neki trackeri cak vam smanje brzinu download-a ako niste connectable, tj nemate otvoren port za incoming konekcije)


Ma ti mora da koristiš Vuze! {#}

To nisam ja to je moja nova Schauma. {#}

http://alturl.com/juob2 -moj web!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice