Vaši rezultati-Speedtest.net izdvojena tema

poruka: 1.870
|
čitano: 441.164
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
Vaši rezultati-Speedtest.net

Neka mi netko ovo objasni. Plaćam Iskon optiku 200/100. Mjerio sam sa radnog stola iz sobe, dakle 8 metara do modema, jedan nosivi zid i jedan pregradni. Sa jednim mobitelom (Huawei P20 Pro) postižem približno to što i plaćam. Drugi mobitel (Huawei P9) postiže 3/75/25. Sa laptopom od skoro 10 soma kuna (Moj PC) postižem dobar ping ali ovih 20/20 je koma. Svi su spojeni na 5GHz. Drugi laptop (Asus X540SC, dakle kanta) spojen na 2.4 GHz 18/30/35.

U prilogu screenovi P20 Pro i Legiona...

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine

napokon optika! 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina

Odličan ping 

A sjedi 1  

4g ZTE 283v 4g ZTE 283v
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Malo si povećao brzinu, s 50/10 na ovo :) - meni dovoljno

joTHEgreen
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 mjeseci
Re: Vaši rezultati-Speedtest.net
Pobjeglo 2x.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 13:26 (Rocki).
13 mjeseci
Evo i moje brzine na A1, 2 x p56+b818 /flatbox/:
www.speedtest.net/my-result/a/7221531689
-284 Mbps, nije loše.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.4.2021 13:24 (Rocki).
12 godina

Što platio to dobio.

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine

20€ 80/20, vecinu vremena bude i vise od 100/25, max koji sam vidio je 120/30,

ali i kad je preopterecenje sam vidio 5/10.

Mreza je Lidl Connect AT, radi preko operatera Drei.

Inace je brzina 40/10, al jednom godisnje se dobije "dupla brzina", ako se uzme u tom mjesecu.

Do sada sam imao HoT (Hofer) koji radi preko T-Mobile, isto 20€ flat, ali je brzina 20/10,

za backup mrezu mi je sasvim OK.

Treca alterinativa je YESSS!!! mreza, koja koristi A1 i nudi 30/10 za 20€ flat.

(naravno da ima jos drugih providera, ali ova tri koriste glavne 3 mreze, i nude najvise za najmanje love)

Jednostavno moram imati backup mrezu, u slucaju da mi Magenta (UPC+T-Mobile) crkne,

a otkad je pandemije i home-officea, crkne bar 2-3x mjesecno, odnosno brzina bude bijednih 0.3Mbit,

a nekad ne radi nikako - kao backup rijesenje mi je sasvim super, a usput ne moram stalno drljati hotspot sa mobitelom.

Usput, dok UPC nije spojio svoju mrezu sa T-Mobileom, nije bilo problema, al to je svakako bilo prije pandemije,

tako da eto vec preko godinu dana imam optiku + SIM, jer nikad se ne zna kad ce ispasti optika, a opis posla je takav da mi treba 24/7 pristup serverima.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Čitatelj kaže...

20€ 80/20, vecinu vremena bude i vise od 100/25, max koji sam vidio je 120/30,

ali i kad je preopterecenje sam vidio 5/10.

Mreza je Lidl Connect AT, radi preko operatera Drei.

Inace je brzina 40/10, al jednom godisnje se dobije "dupla brzina", ako se uzme u tom mjesecu.

Do sada sam imao HoT (Hofer) koji radi preko T-Mobile, isto 20€ flat, ali je brzina 20/10,

za backup mrezu mi je sasvim OK.

Treca alterinativa je YESSS!!! mreza, koja koristi A1 i nudi 30/10 za 20€ flat.

(naravno da ima jos drugih providera, ali ova tri koriste glavne 3 mreze, i nude najvise za najmanje love)

Jednostavno moram imati backup mrezu, u slucaju da mi Magenta (UPC+T-Mobile) crkne,

a otkad je pandemije i home-officea, crkne bar 2-3x mjesecno, odnosno brzina bude bijednih 0.3Mbit,

a nekad ne radi nikako - kao backup rijesenje mi je sasvim super, a usput ne moram stalno drljati hotspot sa mobitelom.

Usput, dok UPC nije spojio svoju mrezu sa T-Mobileom, nije bilo problema, al to je svakako bilo prije pandemije,

tako da eto vec preko godinu dana imam optiku + SIM, jer nikad se ne zna kad ce ispasti optika, a opis posla je takav da mi treba 24/7 pristup serverima.

Grozno, skupo, ali zato nestabilno. Mislio sam da je u Austriji bolji internet.

4 godine

Pa za 50€ imam optiku 200/200, ali kazem - otkad je homeofficea,

desava se da ispadne - tako da za 20€ LTE backup nije los.

No uskoro cu kupiti stan u jednom manjem mjestu, gdje

je opterecenje mreze manje, i imaju svog lokalnog operatera,

i za 60€ se moze dobiti 500*/500* (garantiraju 300/300, a maximum moze biti do 600/600 kad nema opterecenja).

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice