Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 498.003
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
x18x05x kaže...
njuskac kaže...

Jel netko doživio da kad monetizira kanal da mu pogledi totalno potonu? Znaci 3 kanala, 3 totalno različite tematike, dan nakon što sam zatražio monetizaciju potonu za 99.99%... sa otprilike 2k po satu na 10 pogleda po satu. A četvrti kanal za 95%... nijedan strike, nijedna opomena. Nemaš koga pitati, nemaš se kome žaliti taj yt je za ku.... ja mogu razmjeti da pogledi padaju i rastu i to je normalno ali da ti svi kanali padnu za 99.99% i to točno dan nakom što zatražiš monetizaciju je totalno čudno. Gledam slične kanale tj. svoju konkurenciju rastu brutalno... nakom monetizacije ogroman rast... 

 Pitaj ovdje. Jako brzo odg.

 Jesam odavno vec više puta, nikakvog odgovora nema.

8 godina
offline
Vaš YouTube channel

evo ubacio engleske titlove na video Bobo smrade.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

.....

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 19:52 (x18x05x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav!

Trebao bi napraviti da samo određeni ljudi imaju pristup gledanja određenih filmova na youtubeu.

Jel ima koji drugi način osim da svaki film mijenjam u private i upisujem mailovi onih koji smiju gledati?

Problem je taj što oni te private filmove mogu vidjeti samo kada dobiju link za njih, a ne vide ih u popisu filmova kada dodju na Youtube kanal.

Po tome bi trebao ako imam 50 private filmova, za svaki od njih ukucati te njihove mailove, a oni bi dobili 50 e-mailova sa adresom tih private filmova.

Jel postoji kakav drugi način odobravanja gledanja svih private filmova određenim ljudima.

Hvala!

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice