Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.552
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Jel tko imao problema sa onim verifikacijskim pinom za isplatu koji šalju na kućnu adresu? Ja imam, poslan mi je 2.5. i vec sam trazio ponovno 3 puta da pošalju iznova. Ne mogu kontaktirati Google jer me salju na troubleshoot stranicu. Podaci su ispravno uneseni ali pin ne dolazi :( da barem mogu poslati sliku osobne ili nesto, kud bas šalju poštom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Napokon mi je stigao pin nakon 2mjeseca. Volio bih da mi netko objasni kako proknjiziti te novce da nemam problema s poreznom. Pausalni obrt ne mogu otvoriti, gdje god sam pitao prave se blesavi. Nikad ih nitko to nije pitao. Ako mi moze pomoci bilo tko od starijih kolega. Trenutno se bojim i dizati te novce.
Neki kažu placas porez, neki porez i doprinose a neki kazu ne placas nista ako ne prelazi neki iznos.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
Zanemari to
Dizao sam po par k kuna od freelancinga, nitko do sad nije pokucao na vrata.
11 godina
protjeran
offline
Vaš YouTube channel

Davno sam nešto pokušavao, odustao sam jer sam bio lijen uložiti nešto vremena i malo bolji mikrofon.

Onda sam lani dobio ideju, napravio jedan video i odmah odustao jer nije bilo nikakvog feedbacka nakon sto pišljivih pregleda.

 

Mislio sam od toga stvoriti hobi, sad se samo toga prisjetim.

 

Ovo je zadnji video, zabave radi, kaj bi promijenili (jbg, nikad nisam bio spretan govornik, pa znam da zvučim nespretno) da bi bilo vam možda zanimljivo gledati?

Fliudnost priče, i sam govor se brusi praksom, isto kao i engleski sadržaj ... engleski koristim u govoru 5 put godišnje .... kad bi išao sadržaj na njemu, nakon par mjeseci bi bila druga pjesma.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 15:02 (Jarvan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Znaci ne moram brinuti? Kod mene je vec 1500$ nakon 2 mjeseca, stvarno se nebi igrao s time.
5 godina
offline
Vaš YouTube channel

Nemoj se s tim zezati, naročito jer si na početku, pa još nemaš repove (radiš tak godinu-dvije, nitko te ne dira, a onda te opale retrogradno). Raspitaj se kod knjigovođe, ali po prilici ide ovak: upišeš se kao privatna osoba u registar poreznih obveznika i kad ti sjedaju novci, uplaćuješ 30% u državni proračun.

 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

https://www.youtube.com/channel/UChPRMsOw9NFQma5k0-6BQIg

Ovo je moj kanal :)
da se i ja malo izreklamiram, malo mi fali za 5k

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Moj YouTube kanal i Nevjerojatno podcast

 

Pozdrav svima, upravo objavio trinaestu epizodu svoj Nevjerojatno podcasta gdje raspravljam o  (IMO)najvećoj temi društva. Dosad su mi gostovali Ivan Pernar, Mirela Holy, Dalija Orešković, Marija Selak-Raspudić i Jelena Lalatović. I par videa sam sám snimio.

 

Pokrenuo sam jer mislim da zaista treba razgovarati o toj temi i konačno otkloniti sumnju sa svih pitanja, jer učim raditi u Adobe programima, jer učim raditi na sebi, razgovarati.

 

Eto, pogledajte pa recite kaj mislite ak vam se da.

 

Hvala!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Kako mogu vidjeti svoju subscribe listu?

 

Ne znam trebam li spomenuti da nemam drugi stupanj zaštite ili prijave i tu mi poruku izbacuje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 11:12 (zombie).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ponukan uspjehom svog Playstation Gaming YT kanala, odlucio sam napraviti poseban PS Gaming Balkan kanal jer mi se javlja sve vise ljudi s ovih prostora.
Znaci novi kanal, hrvatski, ps store rasprodaje u kunama, nove ps4 igre, ps plus, ps now, kad se malo ohrabrim radit cu i recenzije, nece biti gameplaya igara.
Balkanski informativni Playstation kanal na hrvatskom. Najveci fokus je na ps store rasprodaje, svaku pratim i znat cete najmanje cijene igara. Planiram i suradnje s hrvatskim webshopovima, svašta.

Ovo je novi kanal
https://www.youtube.com/channel/UCcp4GUSZ-QL9tenn3slevjQ

Na starome imam 9K Subova i uskoro cu prestici Playstation Hrvatska sluzbeni kanal.

Dobrodošli su svi s balkana koje zanima playstation 😄
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Kako sad funkcionise youtube sa ovim copyright video snimcima? Neki bzb kanal koji ne koristi, iz zaebancije sam postavljao neke snimke i imam na 5 video klipova copyright claim, ali kanal je i dalje tu i sve normalno radi. Ja se sjecam tamo oko 2010 godine da je youtube brisao kanale koji imaju 3 copyright-a! I ti copyright su posle 3 mjeseca bili nestajali, medjutim ja te snimke nisam obrisao a proslo je cak i godina dana kako sam ih postavio? Koaj je sad granica da ti obrisu kanal?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
keks99 kaže...

Kako sad funkcionise youtube sa ovim copyright video snimcima? Neki bzb kanal koji ne koristi, iz zaebancije sam postavljao neke snimke i imam na 5 video klipova copyright claim, ali kanal je i dalje tu i sve normalno radi. Ja se sjecam tamo oko 2010 godine da je youtube brisao kanale koji imaju 3 copyright-a! I ti copyright su posle 3 mjeseca bili nestajali, medjutim ja te snimke nisam obrisao a proslo je cak i godina dana kako sam ih postavio? Koaj je sad granica da ti obrisu kanal?

 Koliko ja znam, ništa se nije promijenilo....

Možda je samo muzika pod copyrightom, pa ti piše da će sva zarada ići autoru, a da ti nemaš nikakve probleme sa kanalom?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Postoji copyright na sve, a najučestaliji je copyright za muziku 

Funckionira i radi uz pomoć Content-ID sistema u kojem YT-ov algoritam sam pregledava šta uploadaš i uspoređuje ga sa svojom bazom, ako koristiš tuđi sadržaj, youtube će postupiti na jedan od dva načina ovisno o tome šta su odlučili polagatelji prava 
- Ili će ti dopustiti video i staviti svoje oglase na njega, odnosno onemogućit će ti unovčavanje videozapisa 
- Ili će ti ga samo blokirati, znači moći ćeš ga objaviti, ali nitko ga neće moći gledat 

U oba slučaja ne dobijaš strike 

Strike možeš dobiti ako se ti ideš žaliti na odluku YT-ovog algoritma bez valjanih dokaza o dozvoli ili da posjedovanju prava na to što objavljuješ, mada ni to nije 100% da ćeš pokupiti strike, sve ovisi šta odluči strana koja se brine o autorskim pravima
- Oni mogu uvažiti tvoju žalbu, mogu ostati pri onome šta je detektirao YT-ov algoritam(znači claim na monetizaciju ili blokirani video) ili ti mogu lupiti opomenu, odnosno strike 

I treći slučaj je ako te netko ručno prijavi, znači ja naletim na svoju pjesmu kod tebe ili mi dođe obavijest u "dashboard - copyright" i direktno od tamo zatražim uklanjanje i stavljam strike 

To je to otrpilike, ne bi trebao imati problema sa strike-om sve dok netko ne naleti na to...al naravno nećeš moći zarađivati, što njima i paše, zato se i ne zamaraju s time previše

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2020 16:11 (win4crazzy).
Moj PC  
1 0 hvala 2
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
win4crazzy kaže...

Postoji copyright na sve, a najučestaliji je copyright za muziku 

Funckionira i radi uz pomoć Content-ID sistema u kojem YT-ov algoritam sam pregledava šta uploadaš i uspoređuje ga sa svojom bazom, ako koristiš tuđi sadržaj, youtube će postupiti na jedan od dva načina ovisno o tome šta su odlučili polagatelji prava 
- Ili će ti dopustiti video i staviti svoje oglase na njega, odnosno onemogućit će ti unovčavanje videozapisa 
- Ili će ti ga samo blokirati, znači moći ćeš ga objaviti, ali nitko ga neće moći gledat 

U oba slučaja ne dobijaš strike 

Strike možeš dobiti ako se ti ideš žaliti na odluku YT-ovog algoritma bez valjanih dokaza o dozvoli ili da posjedovanju prava na to što objavljuješ, mada ni to nije 100% da ćeš pokupiti strike, sve ovisi šta odluči strana koja se brine o autorskim pravima
- Oni mogu uvažiti tvoju žalbu, mogu ostati pri onome šta je detektirao YT-ov algoritam(znači claim na monetizaciju ili blokirani video) ili ti mogu lupiti opomenu, odnosno strike 

I treći slučaj je ako te netko ručno prijavi, znači ja naletim na svoju pjesmu kod tebe ili mi dođe obavijest u "dashboard - copyright" i direktno od tamo zatražim uklanjanje i stavljam strike 

To je to otrpilike, ne bi trebao imati problema sa strike-om sve dok netko ne naleti na to...al naravno nećeš moći zarađivati, što njima i paše, zato se i ne zamaraju s time previše

 E dobro je onda to, to je super. Ako neko postavlja tudje, imaju obojica koristi. Ovaj dobija pratioce, a ovaj zaradu autor :D

9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ja sam dobio strike zbog 4 sec videa kojeg je streamalo pol youtubea.
Content je claimed by reactbalkan@gmail.com i sony mi je skinuo video. Nemam nikakvo pravo na pritužbu, jedino sudskim putem
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaš YouTube channel

Moj Youtube kanal  - Drone Media Hrvatska.

 

Raznorazni projekti s dronom pa ako vam se sviđa bacite subscribe

http://dogadaji.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
joze kaže...

Moj Youtube kanal  - Drone Media Hrvatska.

 

Raznorazni projekti s dronom pa ako vam se sviđa bacite subscribe

 Evo, stoti subscriber :D

Pa da vidimo što to imaš..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Vaš YouTube channel

Moj mali Youtube kanali DAKI92, iliti moj video dnevnik.

 

https://youtube.com/c/DAKI92

 

Igram uglavnom igre otvorenog svijeta,pucacine,isprobavam igre na mobitelu...pa ako vec nesto odigram,red je da ostane zabiljezeno...

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 14:30 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Vaš YouTube channel

Kako vam u zadnje vrijeme radi upload? Meni zadnjih dva tjedna često upload stane na 50-70% i ne ide dalje. Nekad završi, a nekad ne. Internet veza je stabilna, upload 10mbs. Ima li netko slična iskustva?

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

 

 

eto kao 2021 i dosada..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
guymer kaže...

Moj YouTube kanal i Nevjerojatno podcast

 

Pozdrav svima, upravo objavio trinaestu epizodu svoj Nevjerojatno podcasta gdje raspravljam o  (IMO)najvećoj temi društva. Dosad su mi gostovali Ivan Pernar, Mirela Holy, Dalija Orešković, Marija Selak-Raspudić i Jelena Lalatović. I par videa sam sám snimio.

 

Pokrenuo sam jer mislim da zaista treba razgovarati o toj temi i konačno otkloniti sumnju sa svih pitanja, jer učim raditi u Adobe programima, jer učim raditi na sebi, razgovarati.

 

Eto, pogledajte pa recite kaj mislite ak vam se da.

 

Hvala!

 Svaka cast XD odlicna stvar, slusam podcaste dok crtkaram po grafickom tabletu i radim na svojim projektima, ali jako bitnu ulogu igra kvaliteta zvuka samo to jos da sljaka i sve super.

 

I dobra stvar da pricate na Hrvatskom jer da je na engleskom algoritam bi ti odma banao kanal jer je to osjetljiva tema i zabranjeno je pricat o takvim stvarima po pravilima JEWTUBEA nazalost

14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 13:25 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Vaš YouTube channel

Evo ja imam Youtube kanal vec koju godinu a tek sada sam objavio svoj prvi uradak.Naravno jos se moram poigrati s odredjenim parametrima.

Sve je rađeno u Openshootu i muzikom s Youtube-a.

Recite mi kako vam se sviđa i sto bi po vama trebalo jos dodati.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Ako koga zanima liftanje, počeo objavljivati videe s treninga.

https://www.youtube.com/channel/UCF3lErhQu0I3lheygFUefZg

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Vaš YouTube channel

Evo i moj drugi uradak- tema je isto tako priroda ali je sklapano u programu Shotcut-jos fali neki intro koji bi vezao na pocetak svih objavljivanih filmica.

muzika sa youtube music   

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Pozdrav svima!
Nova sam tu, nisam do sad nikad uopce bila na nikakvom forumu, ali ne znam gdje vise da gledam i koga da pitam.Vidim da ste razmijenili nekih dobrih savjeta vezano YouTube kanale vezano za gejming. Moj kanal se ne bavi gejmingom (zato se zovem leteca), ali bi mi koristili neki savjeti vezano za kanal ako mi itko moze pomoci.
Imam kanal vec neko vrijeme, stavljam videe jednom tjedno ili cesce, popravila sam kvalitetu videa u odnosu na pocetak- sad imam dobru kameru, objektiv, trudim se da su thumbnail sto ljepsi - ali ocito nisu dovoljno lijepi i bombasticni hahaha jer - pregleda nigdje! dobijem 30-80 pregleda max -ako odete na moj kanal vidite videe s vise pregleda (1k+) to je jer su bili promovirani i onda su na temelju jednog promoviranog i neku drugi dosli ajde eto do 100 ili preko 100.
Mozda je i do teme kojom se bavim, ali opet ima nekih youtubera tu u regiji koji se bave istim temama i imaju puno pregleda, ima i nekih novijih od mene pa su dobili vise pregleda. Bilo bi mi drago ako bi netko pogledao i ako imate neke preporuke. Ako sam dosadna u videu, recite mi i to, ne zelim tapsanje po ramenu. Za razliku od YT, instagram mi dobro ide, ali ja zelim savladati youtube (tim vise sto stalno nesto kao ispravljam, a ne vidim rezultat i sad bas to zelim). MALO je rec da sam vas UDAVILA sad. tu je moj kanal, ako netko ima preporuke bila bi vam beskrajno zahvalna: https://www.youtube.com/channel/UCXOwPbX9AAJKY5KMC77q_1g
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
leteca123 kaže...
Pozdrav svima!
Nova sam tu, nisam do sad nikad uopce bila na nikakvom forumu, ali ne znam gdje vise da gledam i koga da pitam.Vidim da ste razmijenili nekih dobrih savjeta vezano YouTube kanale vezano za gejming. Moj kanal se ne bavi gejmingom (zato se zovem leteca), ali bi mi koristili neki savjeti vezano za kanal ako mi itko moze pomoci.
Imam kanal vec neko vrijeme, stavljam videe jednom tjedno ili cesce, popravila sam kvalitetu videa u odnosu na pocetak- sad imam dobru kameru, objektiv, trudim se da su thumbnail sto ljepsi - ali ocito nisu dovoljno lijepi i bombasticni hahaha jer - pregleda nigdje! dobijem 30-80 pregleda max -ako odete na moj kanal vidite videe s vise pregleda (1k+) to je jer su bili promovirani i onda su na temelju jednog promoviranog i neku drugi dosli ajde eto do 100 ili preko 100.
Mozda je i do teme kojom se bavim, ali opet ima nekih youtubera tu u regiji koji se bave istim temama i imaju puno pregleda, ima i nekih novijih od mene pa su dobili vise pregleda. Bilo bi mi drago ako bi netko pogledao i ako imate neke preporuke. Ako sam dosadna u videu, recite mi i to, ne zelim tapsanje po ramenu. Za razliku od YT, instagram mi dobro ide, ali ja zelim savladati youtube (tim vise sto stalno nesto kao ispravljam, a ne vidim rezultat i sad bas to zelim). MALO je rec da sam vas UDAVILA sad. tu je moj kanal, ako netko ima preporuke bila bi vam beskrajno zahvalna: https://www.youtube.com/channel/UCXOwPbX9AAJKY5KMC77q_1g

 Dobro došla :D

 

Kao prvo, imaš fotogenično lice, to ti je odmah veliki plus. Dobro, za mušku populaciju, valjda je i žemana bolje kad im zgodna cura pokazuje proizvode :)

Onda osvjetljenje lica na thumbnailu. Na TESTERI parfema i CLOUD VS BACCARAT izgleda odlično. Dok je MUSC NOIR recenzija baš suprotno. Tamno, sjene, baš se loše ističe među ostalima.

Koristiš tagove na videjima? Trebala bi unutra nabacati izgled, ljepota, parfem, šminka.... Znam da se prije moglo vidjeti što se sve pretražuje uz neku temu i koje se riječi koriste. Ne znam više kako i gdje, mislim da je baš na Youtubeu ..? Znaš za to? No, uglavnom, ako saznaš, sve to nabacač pod Tagove.

Onda ideja, ubaciš jedan il dva videja o nečemu što bi se moglo svidjeti tvojoj publici. Ovako na prvu, rekao bi ako neka žena traži parfem da bi ju zanimala šminka, odjeća, cipele... Ono, jedan video. Taman da ne zasmeta trenutnu publiku i da ne odeš previše od imena kanala, ali da možda dobiješ novu.

 

I ono najvažnije - reklama. Stvarno ne znam dal postoje gupe ili forumi gdje žena može izreklamirati svoj YT kanal a da ne bude prognana :D Ali ja bi na tvom mjestu dao sve od sebe da pronađem gdje i kako nabaciti link od svojeg kanala. SUPTILNO! Nemoj agresivno, vidio sam kako žene znaju reagirati na nekim Facebook razgovorima :D

Sretno!

 

EDIT: poigraj se malo za mikrofonom. Probaj nabaviti onaj mali koji se prikopča na majicu. Nisam ga osobno koristio, al sam vidio u drugim temama da su ultra jefitni, a nekoliko puta bolji od normalnih koji su previše udaljeni od ustiju.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 9:35 (CyberDemonVZ).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
koristim tagove i trazim ih u YT search pa stavim ono sto je izlazi prvo kao najtrazenije. Ali nisam probala s ovim tagovima koji nisu fragrance related tako da je onda to iduce :) E i ovo za osvjetljenje, da - mucim se s tim- to mi je isto na listi na cemu trebam poraditi, kupila sam neke lampe i nisu dobre pa ovisim o dnevnom svjetlu. hvala ti na savjetima i izdvojenom vremenu! :)

dodajem i mikrofon na listu! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 9:40 (leteca123).
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Dat cu ti par savjeta iz prve ruke.
Naslov, opis i tagovi te thumbnail su za prvi dojam daleko vazniji od kvalitete videa. Nemoj se previse opterecivati kvalitetom na pocetku, doci ce s vremenom.
Gledaj koji pojmovi se najvise traze, koristi ih u nazivu i tagovima. Fragrance review, fragrance for man, for women, best fragrances, new fragrance, parfume, cologne itd
Od trazenih pojmova iskombiniras naslov videa. Thumbnail svjetao i pregledan, veliki font.
Po pitanju editinga, dodaj prijelaze, zumiraj sliku na tren kad nesto naglasujes, prebaci ponekad fokus sa sebe na sliku ili video parfema dok pricas u pozadini.
Najvaznija stavka na YT je gledanost.
Malo snimi sebe pa prebaci na video parfema. Zavrsi neku misao nekim prijelazom. Cutovi su ti jako dobri ali po pitanju interesiranosti publike su losi. Dosta je sve staticno. Trebas ili vise kutova kamere, ili par prijelaza.
Zapamti da vecina ljudi nece gledati parfeme vec tebe, tvoju osobnost, lijepo izgledas, lijepo pricas, imas osobnost, prenesi ju na video i bit ce super.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Hvala puno. Razmisljala sam i ja da je staticno nekako, ali evo sad mi je jasnije da stvarno je i trebala sam to cut i savjet kako popraviti. Hvala puno, isprobat cu sve! :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice