Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 496.557
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
Deri samo na engleskom, nema leba na Balkanu
Eventualno indijski, ak ti bude malo 😅
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Gogy7 kaže...
Kanal je za Publiku koja ima PlayStation, nisam želio ograničiti kanal samo na hrvatsku i balkan.
Uglavnom radim video kad izlaze neke nove igre ili kad je neki sale na psnu, kad izade nova igra napravim Gameplay video i par guide videa kako napraviti nesto u igri. Ali uglavnom je to to. Sad pravim guideove za maneater, napravit cu i full game video i cinematic movie i to je to za maneater. Ovaj tjedan je novi sale pa i novi video

 Ajd da ispričam svoju priču, ne znam dal sam do sad napisao na temu.

 

 

Jednom davno...

:)

 

Prije dosta godina sam napravio kanal na YouTubeu, samo radi fore, da se malo igram s tom platformom.

I tražim što da stavim gore, gledam svoje videje na disku, gledam što imaju drugi... i pronađem hrpu starih crtića s HTV-a na disku.

Za neke sam pronašao da ih ljudi stavljaju (na engleskom) na YouTube bez ikakvih posljedica. A moji su još k tome bili na HR.

Nisam se bavio Copyrightom. Reko, najgore što se može dogoditi da mi ukinu account.

 

I stavim jedan, drugi, cijelu kolekciju, pregledi počinju rasti... i nakon nekog vremena vidim svoj kanal na nekoj Facebook stranici vezanoj uz roditeljstvo!

Počne rasti broj pregleda, pretplatnika...

Za naše uvjete su brojke bile ogromne! Deseci tisuća pregleda po videju! Mislim da je nekoliko popularnijih imali i stotine tisuća pregleda.

I pronađem jednu stranicu koja prema broju pregleda i videja napravi procjenu o zaradi (ovo je bilo davno, zaboravio sam, zna netko o kojoj stranici govorim?)

A kad tamo, tjedna zarada procjenjena na 100 do 2000 dolara!!!

 

A sad pogodite koliko sam stvarno zaradio (btw, imao sam složene uplate preko Western Uniona, pa sam ih podizao na Pošti)

U godinu i pol sam dobio DVIJE uplate po 600-tinjak kuna

I onda me je algoritam pronašao ili netko prijavio i nestao cijeli account u roku od sat vremena.

 

Sad su poboljšali alogoritme, i nema više šanse da prođe nešto ovakvo.

Možda sad prijete i novčane kazne? Zna netko više o ovoj temi?

 

 

Poanta, samo ti nastavi raditi videje na engleskom jeziku!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Vaš YouTube channel

Algoritmi su dobri i redovno demonetiziraju videe u kojima vrtiš u podlozi popularnu muziku. Dobiš obavijest i bok. Za jedan video sam uzeo par royalty free pjesema i sve je bilo OK jedno godinu i pol, a onda sam dobio poruku da mi je taj video demonetiziran jer pravo na tu pjesmu polaže taj i taj. Maknuo tu pjesmu s videa i za dan, dva je opet bio monetiziran. Što se tiče kopiranja samih videa, tu je situacija malo drugačija. Imam jedan video koji je iz nekog, meni nepoznatog razloga, popularan u Indiji. I zna se desiti da ga ekipa skine s YT, eventualno podlože neku drugu muziku i stave nekakve vjerske tekstove po njemu (moj video nema nikakvu vjersku tematiku, dashcam snimka vožnje po bregima u Švicarskoj). U YT studiu je jedna od opcija Copyright i jednom mjesečno bacim oko na nju i vidim tko mi eventualno koristi video i koliki postotak mog videa se koristi u njegovom. To uredno prijavim i u 2 dana ga maknu. Jedan drugi pa vole kopirati nautički kanali, ali njih ne skidam jer koriste do 30-ak posto videa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 14:19 (BigD_Cro).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
CyberDemonVZ kaže...
Gogy7 kaže...
Kanal je za Publiku koja ima PlayStation, nisam želio ograničiti kanal samo na hrvatsku i balkan.
Uglavnom radim video kad izlaze neke nove igre ili kad je neki sale na psnu, kad izade nova igra napravim Gameplay video i par guide videa kako napraviti nesto u igri. Ali uglavnom je to to. Sad pravim guideove za maneater, napravit cu i full game video i cinematic movie i to je to za maneater. Ovaj tjedan je novi sale pa i novi video

 Ajd da ispričam svoju priču, ne znam dal sam do sad napisao na temu.

 

 

Jednom davno...

:)

 

Prije dosta godina sam napravio kanal na YouTubeu, samo radi fore, da se malo igram s tom platformom.

I tražim što da stavim gore, gledam svoje videje na disku, gledam što imaju drugi... i pronađem hrpu starih crtića s HTV-a na disku.

Za neke sam pronašao da ih ljudi stavljaju (na engleskom) na YouTube bez ikakvih posljedica. A moji su još k tome bili na HR.

Nisam se bavio Copyrightom. Reko, najgore što se može dogoditi da mi ukinu account.

 

I stavim jedan, drugi, cijelu kolekciju, pregledi počinju rasti... i nakon nekog vremena vidim svoj kanal na nekoj Facebook stranici vezanoj uz roditeljstvo!

Počne rasti broj pregleda, pretplatnika...

Za naše uvjete su brojke bile ogromne! Deseci tisuća pregleda po videju! Mislim da je nekoliko popularnijih imali i stotine tisuća pregleda.

I pronađem jednu stranicu koja prema broju pregleda i videja napravi procjenu o zaradi (ovo je bilo davno, zaboravio sam, zna netko o kojoj stranici govorim?)

A kad tamo, tjedna zarada procjenjena na 100 do 2000 dolara!!!

 

A sad pogodite koliko sam stvarno zaradio (btw, imao sam složene uplate preko Western Uniona, pa sam ih podizao na Pošti)

U godinu i pol sam dobio DVIJE uplate po 600-tinjak kuna

I onda me je algoritam pronašao ili netko prijavio i nestao cijeli account u roku od sat vremena.

 

Sad su poboljšali alogoritme, i nema više šanse da prođe nešto ovakvo.

Možda sad prijete i novčane kazne? Zna netko više o ovoj temi?

 

 

Poanta, samo ti nastavi raditi videje na engleskom jeziku!

 

Žao mi je čuti za neslavni završetak priče, no odmah si mogao pretpostaviti da će kad-tad doći vrijeme kada će netko uzeti copyright s obzirom da content nije baš tvoj. Meni se slična stvar dogodilo s nekoliko dobrih/dosta gledanih videa u kojima je samo muzika bila strana ali gameplay moj, i onda se nakači neka autorska kuća i možeš se slikat.

 

Ovo što kažeš za portal sa procjenom zarade možda misliš na socialblade, on ima jako velike intervale procjene (tipa 15$-714$). Tj. barem je tako prije imao, a na nekoliko novijih videa od drugih youtubera koji su uspoređival taj estimate, nekakvo je pravilo i izračun da sredina te procjene približno odgovara onom iznosu u youtube analyticsu.

 

Slažem se apsolutno za jezik contenta, samo engleski deri - američki, njemački, skandinavski i kanadski klikovi donosee najveću zaradu.

 

12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
deflagrated kaže...
...

 

Žao mi je čuti za neslavni završetak priče, no odmah si mogao pretpostaviti da će kad-tad doći vrijeme kada će netko uzeti copyright s obzirom da content nije baš tvoj......

 Naravno. Zapravio, mislio sam da ću bez kanala ostati prvi tjedan  :D

Ovo je bilo više upoznavanje s platformom, isplatama, mogućnostima, praćenje YouTube statistike...

 

A kad je na to još došla i lova, nisam se bunio

 

Isto kak i kupujem igra preko VPN-a iz Brazila, Singapura .. i sličnih.

Kod nas neka igra košta 500-600kn, a kod njih 200-300.

Nije protuzakonito, ali znam da kršim njihova pravila i da postoji mogućnost da mi uzmu kupljene igre ili baniraju account.

Sva sreća, na Originu je mogućnost da se to dogodi, bar za sad, jaaaako mala, bar koliko sam pratio Origin zadnjih godina. A i ako se nešto dogodi, vrate ti account ako dovoljno žicaš :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
A okej je da cijene toliko budu različite?
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Imam pitanje za starije Youtubere s vecim brojem pogleda i pretplatnika.
Kako uspijevate odrzati kvalitetu videa i kako smisljate kontent? Te kako se nosite s tako velikim brojem ljudi?

Meni je bas nekako tesko drzati korak s vlastitim kanalom. Vec sam dosao na 5000 a u travnju sam imao 700.
U mojoj glavi je to jos uvijek moj mali kanal od par pogleda a zapravo nije.
S jedne strane mi je drag rast a s druge mi je veci pritisak na content i kvalitetu.
Kako uciniti kanal stabilnim?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
Koji je tip kanala?
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Moj kanal je playstation gaming/ news.
Uglavnom radim video kad je neki sale na Playstation Store, nove igre, vjesti vezane uz playstation, ps plus, ps now itd. Uz to radim guide video neke nove igre kako nesto naci, npc questovi itd
5 godina
offline
Vaš YouTube channel

Radi kako si radio do sad, nema potrebe izmišljati toplu vodu.

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Gogy7 kaže...
Imam pitanje za starije Youtubere s vecim brojem pogleda i pretplatnika.
Kako uspijevate odrzati kvalitetu videa i kako smisljate kontent? Te kako se nosite s tako velikim brojem ljudi?

Meni je bas nekako tesko drzati korak s vlastitim kanalom. Vec sam dosao na 5000 a u travnju sam imao 700.
U mojoj glavi je to jos uvijek moj mali kanal od par pogleda a zapravo nije.
S jedne strane mi je drag rast a s druge mi je veci pritisak na content i kvalitetu.
Kako uciniti kanal stabilnim?

 

E zato ja nemam problema s tim, evo godinu i pol i stigao sam do 500 i nešto subova. 

S jedne strane mi je drago jer nema većeg pritiska osim kojeg si sam nametnem, ali s druge iako radim iz zabave i izrada videa o onome što volim mi je zabavna, nakon desetaka i desetaka sati utrošenih na istraživanje, snimanje, skupljanje materijala i montiranje pojedinih videa (i to ponekad 20-30 sati utrošenih na samo jedan video) mala publika je malo demotivirajuća, no dobro, tema je takva kakva je pa razumijem... 

A što se tiče tvog kanala, kao što ti je rečeno, samo nastavi dalje, očito funkcionira. 

15 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ja sam prije par tjedana otvorio kanal jer mi je to bio najlakši način da prijateljima pokažem kako izgleda ray tracing na starim igrama. Guštam grafički uređivati stare igre i uvijek bi im slao screenshotove, dok se nisam sjetio otvoriti kanal :)
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Alfredo nr.2 kaže...
Ja sam prije par tjedana otvorio kanal jer mi je to bio najlakši način da prijateljima pokažem kako izgleda ray tracing na starim igrama. Guštam grafički uređivati stare igre i uvijek bi im slao screenshotove, dok se nisam sjetio otvoriti kanal :)

 Već si stavio na temu? Daj link :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
CyberDemonVZ kaže...
Alfredo nr.2 kaže...
Ja sam prije par tjedana otvorio kanal jer mi je to bio najlakši način da prijateljima pokažem kako izgleda ray tracing na starim igrama. Guštam grafički uređivati stare igre i uvijek bi im slao screenshotove, dok se nisam sjetio otvoriti kanal :)

 Već si stavio na temu? Daj link :)

 https://www.youtube.com/channel/UCRAER6wFifpD_mAhxzfNuaQ/videos

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Može pomoć ....

Uglavnom pokušavam  sa  gaming  kanalom gdje objavljujem PS4 gameplay. 

Međutim čini mi se da se jako teško istaknuti. Jer  svi  ovi drugi gameri imaju  jako puno pretplatnika i mislim kako nemam nikakve šanse. 

Preglede  dobijem samo ako  platim reklamiranje preko Google  Adsa.  I to samo ako je full nova igra.

Koliko vidim drugi nemaju ništa posebno niti drugačije nego jednostavno imaju hrpu pratitelja,a ja nemam.

Ima tko kakav savjet kako se istaknuti i dobiti preglede i pratitelje? 

Hvala

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Vaš YouTube channel

Imaš šanse kao i svi drugi. Samo si daj vremena i redovno objavljuj videe.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Ja sam poceo kao Gameplay kanal i nije mi baš išlo, igrao sam najnovije ps4 igre ali nikad mi nije išlo jer sve poglede pokupe rad brad i ostala ekipa koji dobiju igru ranije.
Probaj s nekim manjim igrama ili indie igrama di je manja konkurencija.
Za sve jace igre ti treba minimum 1M pretplatnika da ti YT istakne kanal.
Meni su najgledaniji bili Trine4, Medievil, i neke indie igre. Dok sam za igre poput Sekiro, RE3 itd dobivao oko 100 pogleda.
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Znači sada imam 3 kanala: 

Gaming,testiranje proizvoda engleski, testiranje proizvoda hrvatski

 

Koliko shvaćam najbitnije je  kad igra izađe među prvima objaviti,ali kako? 

Ja recimo ne želim kupovati igru u digitalnom obliku nego fizički cd,a  dok igra dođe do mene ili na prodajno mjesto neki već imaju hrpu pregleda.

 

Na početku sam počela sa 1 kanalom gdje sam imala gaming i  testiranje proizvoda i  to testiranje proizvoda je imalo hrpu pregleda u mjesec dana,iako se nije nigdje reklamiralo,ali igre gotovo nitko nije gledao. I dalje na ovom kanalu  redovno svaki dan imam  gledatelja iako ništa ne reklamiram. Međutim slabo tko se pretplaćuje.  Znam da nisu savršeni videi,barem oni prvi,ali nabavila sam stativ  za kameru i sad bi trebalo biti bolje.

Onda sam  prebacila gaming  video  na  gaming kanal koji sam otvorila . Tu sam imala nešto pregleda,ali slabo. Kad sam platila reklamiranje na  Google  Adsu  dobila sam dosta pregleda. Ali slabo pretplatnika.  

 

Pitanje -  neki dan sam dobila 10 pretplatnika jer sam tražila  frendove da se pretplate,ali  drugi  dan mi je YouTube izbrisao sve pretplatnike. 

Zašto?  Zašto ja kao novi kanal ne mogu dobiti  10 ljudi dok drugi mogu nekoliko tisuća dnevno? 

 

 

Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Nastavi s testiranjem proizvoda, ne ocekuj Subscribere vec nakon prvih par videa. Samo nastavi uploadati, YT promovira kanale koji izbacuju barem 2-3 videa tjedno.
Poznato mi je to s brisanjem pretplatnika, ne radi se uvijek o brisanju nego o krivom prikazu, o tome ne brini, meni je YT znao prikazivati i stotinu manje ali popravi se kasnije. Fokusiraj se na poglede i kvalitetu, Subovi će doći.
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Atomic-7 kaže...

Znači sada imam 3 kanala: 

Gaming,testiranje proizvoda engleski, testiranje proizvoda hrvatski

Koliko shvaćam najbitnije je  kad igra izađe među prvima objaviti,ali kako? 

Ja recimo ne želim kupovati igru u digitalnom obliku nego fizički cd,a  dok igra dođe do mene ili na prodajno mjesto neki već imaju hrpu pregleda.

 Ako ti je trenutno Youtube kanal br. 1 na listi onog što želiš raditi, onda se na žalost moraš i "žrtvovati". Uzmi digitalnu kopiju, da, čak i ako više nećeš imati kolekciju kutija. (kupi kasnije kad zaradiš na pregledima :D ) Pronađi kojim kanalima se najbrže može doći do igre (prednarudžbe, zatvorene bete koje se smiju objaviti, pratiti reddit vezano uz određenu igru prije izlaska, možda načuješ nešto...)

Ne smije ti biti neugodno reklamirati kanal gdje god možeš (naravno, u nekim granicama). Recimo, ovjde imaš već dve poruke, još nisi stavila linkove na kanal.

Onda ispod Youtube videa poznatih youtubera staviš komentar tipa: "Odlično odigrano, ja sam to na svom kanalu odigrala malo drugačije".

Ono, SLUČAJNO spomeneš da si "gamer girl" i da imaš video kanal. Ako ima streamerica od kojih napaljeni dečki kupuju vodu iz kade, ili gledaju IRL stream bez ikakvog sadržaja od 2 sata!?! , onda ćeš i ti valjda dobiti i kojeg gledatelja čim spomeneš da si cura. Malo nemoralno, ali eto, "slučajno" to iskoristi.

 

Ista stvar jako dobro prolazi na Facebook stranicama vezanim uz igre ili uz neku sprecifičnu igru. A pogotovo na Redditu.

 

Naravno, sve u granicama, i pravilima grupe.

Atomic-7 kaže...

Na početku sam počela sa 1 kanalom gdje sam imala gaming i  testiranje proizvoda i  to testiranje proizvoda je imalo hrpu pregleda u mjesec dana,iako se nije nigdje reklamiralo,ali igre gotovo nitko nije gledao. I dalje na ovom kanalu  redovno svaki dan imam  gledatelja iako ništa ne reklamiram. Međutim slabo tko se pretplaćuje.  Znam da nisu savršeni videi,barem oni prvi,ali nabavila sam stativ  za kameru i sad bi trebalo biti bolje.

Onda sam  prebacila gaming  video  na  gaming kanal koji sam otvorila . Tu sam imala nešto pregleda,ali slabo. Kad sam platila reklamiranje na  Google  Adsu  dobila sam dosta pregleda. Ali slabo pretplatnika.  

 Kod testiranja nekog proizvoda ljudi vole pogledati videe s manje pregleda jer za njih znaju da nisu "kupljeni" i da će objektivno opisati situaciju. Kod velikih youtubera nikad ne možeš biti siguran.

A gameplay je isti kod koga kod pogledaš, pa ljudi pogledaju onog prvog kod pretraživanja i obično nejdu dalje.

 

 

Atomic-7 kaže...

Pitanje -  neki dan sam dobila 10 pretplatnika jer sam tražila  frendove da se pretplate,ali  drugi  dan mi je YouTube izbrisao sve pretplatnike. 

Zašto?  Zašto ja kao novi kanal ne mogu dobiti  10 ljudi dok drugi mogu nekoliko tisuća dnevno? 

Unaprijed zahvaljujem

 Nikad nisam čuo da je Youtube izbrisao pretplatnike. Možda svi imaju 0 pretplata, pa ima neki algoritam koji je zaključio da su to accounti stvoreni samo da se pretplate na nekog...?

EDIT: Eto, kolega gore veli da je to normalno, samo pogrešan prikaz.

 

OSIM, ako su te oni sami maknuli s pretplata 

 

Sretno s kanalom!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 11:04 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Hvala na savjetima :)

 

Evo ovo su moji kanali 

 

GAMING KANAL
https://www.youtube.com/channel/UChwEoWodiNEmqJhB32VlGSg

 

 

TESTIRANJE PROIZVODA engleski

https://www.youtube.com/channel/UCpsGHMoMeaewUkhIy4Roe5Q

 

TESTIRANJE PROIZVODA  hrvatski - to sam jučer otvorila jer možda dobijem  domaće pretplatnike,isti su videi samo je kanal na hrvatskom

https://www.youtube.com/channel/UCO0ZdNOkfrSdL5prjLYsZoA

 

 

Probat ću danas snimiti par gameplaya 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 11:33 (Atomic-7).
 
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Evo par savjeta za gaming kanal, videi su ti prekratki za gameplay kanal, probaj vise videa preko 10 minuta.
Drugo, tagovi i opis su ti loši. Dodaj vise tagova, lets play, gameplay, ps4 gameplay, itd. Koristi naziv igre i dodatke tipa gameplay, lets play, Playthrough itd sto vise u tagovima i opisu.
Ovako ti ide prioritet na Yt
Tumbnail i duljina videa
Naslov
Tagovi
Opis
Pa tek onda tvoj video i kvaliteta
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel

Hvala. 

Ma problem je što kada sam otvorila ,tj.prebacila gaming na novi kanal  onda je problem što mi piše da ne može uploadati video jer je predugačak. 

Neznam koliko dana mora proći da se omogući stavljati veće videozapise.

Ja sam kupila  TubeBuddy,ali  neznam dali to što pomaže u vezi tagova barem. 

 

Hvala onima koji su se preplatili,ako je netko zainteresiran za razmjenu subova,nek pošalje svoj link,pa mu se pretplatim na kanal.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 13:43 (Atomic-7).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
Jel pametno imati jedan kanal sa svim mogućim sadržajima? Recimo Arduino/DIY projekti, Speedartovi, Biciklizam, kasnije i motori(kao Chaseontwowheeles), gaming(casual)?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Dex.pwn kaže...
Jel pametno imati jedan kanal sa svim mogućim sadržajima? Recimo Arduino/DIY projekti, Speedartovi, Biciklizam, kasnije i motori(kao Chaseontwowheeles), gaming(casual)?

 Točno o tome sam i ja razmišljao.. i mislim da nije.

Netko traži Arduino kanal, pronađe tebe, želi se pretplatiti zbog budućih projekata i onda vidi da su ostali videi vezani uz bicikle i odustane jer ga to uopće ne zanima.

 

Edit: ako otvoriš kanal vezan uz Arduino, obavezno javi :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.6.2020 20:54 (CyberDemonVZ).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Vaš YouTube channel
Nezz, meni su pregledi bitni, jer to donosi keš.
Zato sam sakrio broj pretplatnika. Džabe mi ako imam 1M subova ako po videu imam jedva 100k pregleda 🤷🏿‍♂️
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Dex.pwn kaže...
Nezz, meni su pregledi bitni, jer to donosi keš.
Zato sam sakrio broj pretplatnika. Džabe mi ako imam 1M subova ako po videu imam jedva 100k pregleda 🤷🏿‍♂️

 Gle, probaj! Možda pronađeš publiku koja voli tvoju kombinaciju!

Vidim po tvojim porukama na forumu da voliš eksperimentirati :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Mislite li da treba sakriti broj pretplatnika na početku ili ne?  

Jer čini mi se da se slabo  pretplaćuju ako vide da imaš malo ljudi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
Atomic-7 kaže...

Mislite li da treba sakriti broj pretplatnika na početku ili ne?  

Jer čini mi se da se slabo  pretplaćuju ako vide da imaš malo ljudi

 Mislim da ne.

Što drugi kažu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Vaš YouTube channel

Mislim da ne treba. Ionako ti se vidi broj pregleda i datum objave videa. Ako imaš 20 pregleda na videu starom 10 dana, jasno je da nisi nekakav veliki youtuber.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice